• תַפרִיט
 • תַפרִיט

טיפים בסיורי חופים בעת הקרוז, ואצל מי מומלץ להזמין

דף הבית » טיפים בסיורי חופים בעת הקרוז, ואצל מי מומלץ להזמין

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 9 דקות

לאחר הזמנת הקרוז, השלב הבא בתהליך תכנון הקרוז כולל לרוב מחקר והזמנת סיורי חוף מדהימים בכל רחבי העולם.

עם זאת, לעתים קרובות מדי, קרוז של הפעם הראשונה או כאלה שחדשים בביקור בנמל עגינה מסוים יכולים לעשות טעויות של טירונים בתהליך תכנון סיורי החוף, מה שעלול להוביל לאכזבה ולהוצאות נוספות בהמשך.

בעוד שכולם עושים טעויות (ואני עשיתי לא מעט), קל להיות מוכנים יותר ולעבור יום סיור נטול מתח בנמל על ידי הימנעות הטעויות הנפוצות הללו בעת הזמנת סיורי חוף!

התחשבות באחרים בקבוצה שלכם חשובה במיוחד אם אתם מטיילים עם ילדים צעירים. למרות שאולי תרצו להזמין סיור רגלי באתרים היסטוריים בנמל, ייתכן שזו לא האפשרות הטובה ביותר עם ילדים אנרגטיים שרוצים פשוט להתרוצץ וליהנות.

החלק הראשון המאמר יתייחס לטעויות של מטיילים ובחלק השני איפה מזמינים סיורי חופים.

כל נקודות (טרמינלים) העגינה שקיימים ולכל סוגי הקרוזים שיש

הטעויות המובילות של סיורי חופים באוניות התענוגות שכדאי להימנע מהם

ההנחה, שצריך מלכתחילה צריך להזמין סיורי חופים

רבים מהמטיילים בקרוז בפעם הראשונה עשויים לחשוב שהם חייבים להזמין סיור בכל נמל שהם מבקרים. אבל, יש הרבה דרכים ליהנות מהזמן על החוף מבלי לבזבז תוספת על סיורי חוף! סיורים כאלו בוודאי שיכולים להציע הזדמנויות ייחודיות שאינכם יכולים לעשות בעצמכם, כמו טיולי טרקטורונים וכו’. אבל, תוכלו לחוות חוויות מהנות יחסית בנמל מבלי לקרוע את הכיס.

1. לא להתחשב באחרים בקבוצה שלכם

סיור חלומי לנוסע אחד יכול להיות סיוט לאחר. אם אתם מטיילים עם חברים או משפחה בשייט, הקפידו לתקשר זה עם זה על תחומי העניין שלכם בסיורי החוף לפני ההזמנה.

אם הרעיון שלכם ליום מדהים בנמל הוא לשבת על שפת הים עם משקה ביד, נפלא, אבל אחרים בקבוצה שלכם רוצים ללכת לטייל, זה יכול להוביל למתח במהלך תהליך תכנון השייט.

הקפידו לברר באילו סוגי סיורים אתם מעוניינים לעשות עם הקבוצה שלכם. אם אינכם יכולים למצוא משהו שכולם רוצים לעשות, שקלו להיפרד ולהיפגש לאחר מכן לפני שאתם חוזרים לסיפון!

2. הערכת יתר של רמת הכושר

בסיורי חוף ניתן לסנן לפי רמת כושר (קלה, בינונית, מאומצת). סיורים מסוימים עשויים לדרוש הליכה בשבילים תלולים, קיאקים לפרקי זמן ארוכים וכו’.

יש להקפיד לשקול את רמת הכושר שלכם (ואת רמות הכושר של אחרים בקבוצה) לפני הזמנת הסיור כדי להבטיח שתוכל לסיים את הסיור בהצלחה וללא יותר מדי מאבקים.

3. לא עושים מחקר על סיורי חופים

אל תזמינו סיור חוף על סמך כותרת או המונות בלבד מבלי לחקור במה כרוך סיורי חופים.

אם הסיור נקרא “חופשת חוף בניס”, סביר שתקבלו הסעה לחוף הלוך וחזור ללא סיור מודרך. אם אתם מעוניינים בסיור עומק עם מדריך, כנראה שזאת לא הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

כמו-כן, אל תזמינו את הסיור הראשון שאתם רואים. בדקו מיהם מפעילי הסיורים ומה המחירים השונים כדי לראות מה מתאים ביותר להעדפות ולתקציבים שלכם. בחלק השני של המאמר תהיה הדרכה מפורטת על-מי אפשר לסמוך.

חובה לבדוק ביקורות (כמה שיותר ביקורות, זה אמין יותר) של אחרים לפני הזמנת הסיור. למרות שביקורות צריך להיעשות תחת זכוכית מגדלת, אם אתם מבחינים במשהו מיוחד ולא סביר, כנראה שעדיף לחפש סיור אחר.

4. לא בודקים לוגיסטיקה

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות לפני שמזמינים סיור חוף הוא לברר כמה תחבורה נדרשת כדי להגיע ליעד מהאונייה. בהתאם לסיור, זמן ההובלה יכול להשתנות מ-5 דקות עד למעלה משעתיים!

במהלך שייט מסוים לפני שנים שהייתי טירון, הזמנתי סיור של 5 שעות לחוף מסוים, שהוא אחד מהחופים היפים בעולם. הזמנתי את הסיור ממפעיל מקומי והסיור היה מדהים. רק מה? לא שאלתי שאלות על לוגיסטיות התחבורה לפני רכישת הסיור, כך שתוכלו לדמיין את ההפתעה שלי כשעלינו על אוטובוס במקום לסירה! הסיור דרש נסיעה של שעה באוטובוס ברחבי האי כדי להגיע לסירה.

לא היה אכפת לי מהנסיעה באוטובוס מכיוון שהיא אפשרה לי לראות יותר מהאי והסיור היה פנטסטי בסך הכל, אבל הבנתי את החשיבות של מחקר נוסף על תחבורה לפני הזמנת הסיור!

5.הזמנת יותר מדי סיורים

חלק מהסיורים נמשכים כ 3-4 שעות, וזה אפשרי להתאים שני סיורים ביום אחד אם הזמנים מסתדרים נכון.

למרות שאולי נראה כמו רעיון טוב מכיוון שהוא נותן לך הזדמנות לטייל. אך לדעתי זה רעיון גרוע ביותר מכמה סיבות:

למשל אם הסיור הראשון מתאחר, יש סיכון שתפספסו את הסיור השני. אם שני הסיורים הוזמנו דרך אוניית הקרוזים תקבלו החזר עבור הסיור השני, אך ייתכן שזה לא המקרה עם ספקי סיורים עצמאיים. יש חברה חיצונית (ידועה בתחום) שמומלץ מאד לקחת ממנה את הסיורים משום שיש להם מגילת זכויות וניסיון של 80 שנה. בחלק השני של המאמר יפורט לעומק.

סיבה נוספת לא להזמין כמה סיורים בנמל אחד היא שסיורי חוף יכולים להיות גם מעייפים.

במקום להזמין סיורים מרובים, יש לשקול להזמין סיור בבוקר ולחקור את הנמל בחופשיות אחר הצהריים. לאחר הסיור, אל תהססו לאכול ארוחת צהרים, לשתות כמה משקאות או לעשות קניות לפני החזרה לסיפון.

6. מחכים יותר מדי זמן להזמין סיור חופים

ברגע שאתם בטוחים להזמין סיור מסוים, עדיף להזמין את הסיור בהקדם האפשרי כדי לנעול את המחיר הטוב ביותר ולהבטיח שהסיור לא יימכר.

היתרון בהזמנת סיורים דרך אוניות הקרוז, שניתן לתמחר מחדש את הסיור עד 48 שעות לפני ההפלגה. כך אם תזמינו סיור מסוים ב-$170 ובהמשך תראו שהמחיר ירד ל-$120, תוכלו לבטל ולהזמין מחדש את הסיור במחיר הנמוך יותר ללא קנס.

עם זאת, היתרון העיקרי בהזמנה מיידית הוא להבטיח שהסיור לא יימכר.

הסיורים שנוטים להימכר בהפלגות ליעדים “פופולאריים” למשל: אלסקה או ערים בים התיכון. מכיוון שנוסעים בהפלגות הללו בדרך כלל נוסעים זמן רב יותר כדי להגיע ליעד וסביר להניח שבחרו את השייט רק עבור הנמלים עצמם – יש סיכוי גבוה יותר שהם יזמינו סיורי חוף.

7.לא בודקים את מדיניות הביטולים

יש להקפיד לבדוק את מדיניות הביטול של הסיור לפני כל הזמנה, במיוחד אם לא לגמרי בטוחים שאתם מתכננים לעשות את הסיור.

בחברות הספנות ניתן לבטל את רוב סיורי החוף עד 48 שעות לפני ההגעה לנמל ללא קנס, והחזרים מלאים יינתנו לאורחים.

עם זאת, לסיורים עצמאיים יכולים להיות מדיניות ביטולים שונה וזה בהתאם למפעיל הסיורים. קראו את האותיות הקטנות בעת הזמנת סיור באופן עצמאי כדי להבטיח שלא תתאכזבו אם תרצו לבטל את הסיור מאוחר יותר.

8.לא קוראים את האותיות הקטנות

הטעות שמטיילים רבים עושים בעת הזמנת סיורי חוף, היא לא לקרוא את האותיות הקטנות. אם תקראו את האותיות הקטנות, תגלו שרבות מה”טעויות” הללו (לוגיסטיקה הובלה, מדיניות ביטולים וכו’) רשומות באותיות הקטנות.

מחוץ לטיפים האלה, הקפידו לקרוא את האותיות הקטנות כדי לבדוק מה כלול ומה לא כלול בסיור. סיורים מסוימים עשויים לכלול ארוחת צהרים בעוד שאחרים לא, אז אולי כדאי לארוז חטיפים או לתכנן ליהנות מארוחת צהרים בנמל לאחר הסיור.

באותיות הקטנות יכתבו לכם מה ללבוש ומה להביא לסיור. לא תרצו להופיע לסיור רגלי עם כפכפים או סיור בכנסייה ברומא עם מכנסיים קצרים וגופייה!

קריאת האותיות הקטנות היא דרך בטוחה להבטיח שלא תיתקלו בהפתעות בסיור.

9.אז איפה מומלץ להזמין סיורי חופים

חברות הקרוזים מציעים סיורים שונים בתחנות העגינה במחירים יקרים והמטייל צריך לשקול בכובד ראש אם זה מתאים ליכולות הכספיות והאינטרסים שלו. בעיקרון, לא חייבים לקחת כל סיור, אפשר גם להינפש בספינה שבימים כאלה יש מבצעים טובים בדרך זו הנוסעים מסוגלים לחקור אזורים חדשים.

יש להביא את כרטיס הנוסע שקיבלת וגם את כרטיס הסיור שתקבל בספינה או באינטרנט. במדינות זרות ושונות דורשות צורות שונות ונוספות של זיהוי: רשיון נהיגה או דרכון.

אני חייב לציין שחברות השייט מתנהלים בסוג של בריונות וניצול המטיילים. במה זה מתבטא?

החברות רוכשות איים על מנת שיקנו רק מהמוצרים הכרחיים בחוף במחירים אסטרונומים, עושים דילים או קונים חנויות בחופי העגינה ואז המחירים שם מאד גבוהים.

ודבר אחרון: חבר יקר שלי שרצה לעלות בעזרת רכבת מיוחדת לאיזה הר בפיורדים. שהתקשר לתחנה המקומית הם טענו שהכל מלא. אז הוא נכנס לאתר של החברה הנורבגית וקנה ברבע מחיר, חברים אחרים טענו שקנו דרך אפליקציה.

ועכשיו לענייניו, הסיורים

העצה שלי להשתמש באחת מארבעת אפשרויות הסיורים הבאות:

הזמנת סיורים היוצאים מנמלי העגינה במחיר מוזל מהמחירים של חברות הקרוזים. אותם חברות קרוזים מזמינה מאותם מקורות שאני אחשוף בפניכם.

מעל 3400 הצעות לסיורי חופים -בתשלום

חיפוש סיורים חיצוניים לפי חברות שייט, מיקום ותאריכים – חברה איכותית. עם כמות נוסעים קטנה יותר מהספינה, איכות הדרכה והצעות מיוחדות במחיר מוזל יותר.

או

סיור עצמאי בחינם, אפשר לפנות לחברות התיירות ולקבל את האירועים והמפות עבור המסלול. קראו וספרי טיולים ואו באינטרנט על היעד כדי לקבל מושג על דברים לעשות ולראות. חפשו פסטיבלים מקומיים, בידור חינם, גלריות אמנות, חופים ופארקים שהם אטרקציות חופשיות.

או

פשוט לשוטט בעיר, להתבונן בחנויות, ליהנות משתיית קפה ועוגה מקומי, בירות, מזון.

או

לשכור רכב עם נהג לסיור פרטי (פחות יקר מאשר סיורי חוף, במיוחד אם אתם בקבוצה). אני בפיורדים עם 4 איש שילמנו על כולם 50 אירו לנהג מקומי שהביא אותנו למקוום שהסיור עלה רק 150 דולר לאדם.

רעיונות לסיורי חוף 

טיולי ספורט: גולף / קיאקים / שייט / מגלשי סקי / רכיבה על חופים / שנורקלינג וצלילה

סיורים מודרכים באוטובוסים / הליכה / אופניים

מפגשים עם: שחייה עם דולפינים / צפייה בלווייתנים

טיולי ג’יפים / טרקטורונים

סיורי שווקים וטעימות

טיולי סירות זכוכית

הופעות תרבותיות

סיורי הליקופטרים

טיולים בגני חיות

סיורי מוזיאונים

סיורי קרחונים

טיולי קניות

סיורי גנים

מה לא כלול בסיורי חוף של חברות הקרוז?

ציוד מיוחד. כמו ציוד צלילה

משקאות וכיבוד קל, אלא אם צוין אחרת.

תצלומים ומזכרות

טיפים

מה צריך לקחת שיוצאים לסיורי חוף?

מידע על קשר חירום עבור סוכן השיט / סוכן הנסיעות, קרובי משפחה

כובע להגנה על העין והעור

קרם הגנה משמש

משקפי שמש

מים בבקבוקים

תרסיס מגד מעופפים

מצלמה, סוללות וכרטיסי זיכרון

מגבות חוף

בגדים יבשים כספר

מזומן

תרופות

סנדוויצ’ים

מילון שיחון מתאים ליעד

מפות נמל

רשימת אתרי קניות מומלצים

מידע על זמני היציאה של הספינה

מטרייה עבור יום גשום

תרמיל קל משקל–

מה לא להביא לסיורי החוף בקרוז

כלי נשק: סכינים, נשק חם, או נשק אחר

סכומים גדולים של מזומנים. מומלץ להשתמש בכרטיסי אשראי

אלכוהול: רשויות נמל רבות אינן מתירות לנוסעים להביא משקאות אלכוהוליים לספינה. מניסיון

יש לזכור בסיור על החוף, שאתם אורחים במדינה זרה. אז לא לנקוט אקט של בוז או עליונות.

בטיחות

כל הסיורים בחוף הים שאושר על ידי חברות הקרוז המוצע על הספינה אושרו נבדק במלואו על ידי חברת השיט, אבל הם מופעלים באופן עצמאי על ידי מומחים מקומיים. לסיורים הרפתקני יותר כמו שנורקל, צלילה, הרפתקאות חופה, וכו ‘, הנוסעים עשויים לחתום על ויתור על אחריות לפני שתמשיך בסיור. אם הנוסעים מצייתים להוראות המדריכים ומתנהגים בדרכים אחראיות, הסיכונים מצומצמים. על כל סיור החוף, הילדים צריכים להיות במעקב צמוד. הנוסעים צריכים להזהיר את המדריך אם יקרה משהו בלתי צפוי.

סיורים חוף בקרוז הם חלק בלתי נפרד של חוויית שיוט דרך מצוינת בבטחה לחקור יציאות שונות של השיחה. מ Golfing ב גראנד קיימן ו רוכב היסטורי ההיסטורי כדי לטפס מפל בג‘מייקה ואת הג’ונגל חופה סיורים, סיורי החוף נעים בין רגוע עד-כדי נמרץ וכל נוסע ימצא את הסיור במושלם כדי לשפר את החופשה.

הרחבה לכתבה זאת

 ערבויות להבטיח שהלקוחות מקבלים החזר מלא אם השיוט שלהם יבוטל או אם הספינה מפספסת יעד.  מומלץ לקרוא את התקנון שבו יש התייחסות לנושא חשוב זה.

בדרך כלל, אוניית הקרוז\שייט מגיעה בבוקר לכל נמל, נשארת בו עד שעות אחר הצהרים ואחר כך מפליגה ליעד הבא. חברות השייט והקרוז מעניקים טיולים וסיורי החוף בחופי העגינה בדרך כלל מהבוקר ועד לשעת ההפלגה ליעד הבא.

מבחר הסיורים גדול והאפשרויות רבות, קרוב ל-3000 של סיורים בכל 300 החופים. יש סיורים קצרים בעיר הנמל יש סיורים ארוכים יותר. כך שאפשר להתאים לך את המוצר הטוב ביותר.

סיורים אפשריים ב 300 חופי עגינה

שאטלים או מוניות

סיורים שכוללים ארוחות וכניסה לאתרים.

סיורים רק עם כניסה לאטרקציות.

סיורים עם אנדרנלין: צלילה, אופנועי ים, מצנחי רחיפה ועוד

יש אפשרות לבחור בסיורים כבר לפני השייט בחברות חיצוניות או מחברת השייט או בזמן השייט עצמו שהמחירים שם מאד גבוהים. יש סיורים המתאימים עבור משפחות עם ילדים קטנים.

האונייה ממשיכה לספק את הארוחות, הפעילויות, הבריכות ומתקני המים למי שהחליט להישאר באוניה בזמן העגינה.

חברות שייט המציעות תוכניות סיור, מתבקשים האורחים לשלם בנפרד, אם לא שילמתם מראש. הזמנת סיור דרך חברת השייט היא דרך היקרה ביותר.

ביום השייט הראשון, מחולק דף שמפרט את כל הסיורים ואיך להירשם אליהם.
מי שמעוניין לחסוך יש אפשרות לטייל באופן עצמאי מחופי העגינה, באמצעות הזמנה מוקדמת במקורות חיצוניים, מוניות מהנמל, שאטלים, מדריכים מקומיים שמחכים בכל יעד עגינה. ואז לטייל ולשהות באזור ולחזור אל האונייה חזרה. אם לא הזמנת מראש אפשר לחבור לכמה חברים באונייה ולנצל את שירותי המוניות והמדריכים המקומיים שממתינים בנמלים, ולחלוק את ההוצאות
מומלץ להיות מוכנים מבחינת תכנון ההוצאות. בדיקת המרחק בין נמל העגינה לעיר הקרובה אליה, משום שיש יעדי עגינה שהמרחק לעיר הקרובה עלולה להגיע לשעה וחצי לכל כיוון
מה שעוד חשוב שלא לשכוח בעת שמתכננים את הסיור במקום העגינה, זה את משך זמן העגינה ואת מרווח הביטחון שיש לקחת, על מנת להגיע בזמן חזרה לספינה. באף חברת שייט לא נהוג להמתין למאחרים ומי שמאחר את סגירת השערים של הספינה, יצטרך להגיע בכוחות עצמו ליעד עגינה הבא.

אילו סיורים זולים מהמחירים הנקובים באוניות הקרוז?

 1. shoreexcursionsgroup יש לציין: תאריך ההפלגה, שם חברת השייט, שם באונייה. לחברה יש הבטחות שיפורטו בהמשך.
 2. חברת viator חברת בת של טריפאדוויזור. כאן אני מציע לרשום במקום החיפוש “Name of the city + Shore Excursion cruise. כאן, גם תמצאו סיורים מקומיים וקצרים שאליהם תגיעו ותחזרו לבד לאנייה והמחירים שם ממש ממש זולים. אני אישית השתמשתי באתר זה!!!!
 3. מזרח אסיה- יצרתי עבורכם קשר למדריכים בעברית או באנגלית מהשורה הראשונה בישראל (ותאמינו לי, מי שמכיר אותם אומר שאין שני להם). מדובר במדריכים ישראלים שחיים או חיו מספר שנים וחוו את התרבות בסין רבתי כולל טיבט, דרך המשי, וייטנאם קמבודיה ויפן. שרותי קרקע לטיולים יומיים או דו יומיים למגיעים בקרוזים. במחירים הזולים בעשרות אחוזים מחברות הספנות. על- מנת לפקח שהכל תקין ולא מטרידים את הגורמים. נא להעביר אלי (לפרטי!!! ) בדיוק את כול הדרישות וגם מייל וטלפון פייסבוק
האחריות, היא על החברות המספקות את הסיורים!!!!!!!!!

shoreexcursionsgroup  מתחייבת לפי האתר שלה

 • להציע לך את הסיורים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר, כך תוכלו ליהנות ביסודיות חוויית החופשה שלך.
 • מחירים נמוכים יותר מאשר קווי קרוז, לפעמים עד 40% נמוך יותר. מגיע לך ליהנות חוויות גדולות מבלי לשלם עליהם. במקרים נדירים בהם המחירים גבוהים יותר, זה בגלל סיורים באיכות גבוהה יותר. בדרך כלל כרוך בקבוצות אינטימיות יותר עם פחות אנשים לכל מדריך.
 • איכות גבוהה יותר מאשר קווי קרוז ועל מתן חוויות מצוינות.
 • בניגוד לסיורים בקו שיוט המגיעים באופן שגרתי עם יותר מ -50 אנשים לכל סיור, גודל הטיול הממוצע הוא רק 12 אנשים, ומציע חוויה אישית ומהנה.
 • כסף בחזרה אחריות. לא מרוצה מהסיורים יספקו החזר מלא.
 • חזרה מובטחת לנמל העגינה. מעולם לא היה להם לקוח שפספס את הספינה שלו. לצוות שלהם יש למעלה מ-80 שנות ניסיון משולב בקו קרוז ולא מודעים למקרה אחד שבו לקוח בסיור עצמאי החמיץ ספינה. במקרה הבלתי סביר ביותר שתחמיצו את הספינה שלכם עקב הגעה מאוחרת של אחד מהסיורים, יארגנו וישלמו
 • עבור הלינה, הארוחות וההסעה שלך לנמל העיירה הבא, וגם ישלמו 1,000 דולר נוספים. לכל לקוח על אי הנוחות. מי ייתן לכם כדבר הזה?
 • מציעים “ערבות המחיר הנמוך ביותר”? כן, מבטיחים כי המחירים הם הנמוכה ביותר שאתה יכול למצוא לאותו סיור. אם תמצא מחיר נמוך יותר עבור סיור שמציעים, יתאימו אותו.
 • 24/7 תמיכה למטיילים זמינים בכל עת מכל מקום בעולם באמצעות מספר החיוג חינם כדי לתמוך במקרה סביר שנתקלים בקשיים כלשהם.
 • מובטחת חזרה לספינה. לצוות יש מעל 80 שנות ניסיון משולב בקו שיוט ולא היה מקרה אחד שבו לקוח בטיול עצמאי החמיץ ספינה. במקרה מאוד לא סביר בגלל הגעתו המאוחרת של אחד הסיורים, יארגנו וישלמו עבור התאמות שלך לארוחות ותחבורה לנמל הבא. וגם פיצוי כספי ללקוח על אי הנוחות.
 • יספקו לך מידע מפורט על איך למצוא בקלות נציג המקומי, כולל איפה הם עומדים, מה הם יהיו לובשים, איזה סימן הם יהיו מחזיקים, מספר הטלפון המקומי שלהם מוקד חירום 24/7 שלנו.

אם זה לא משכנע, אז מה יכול לשכנע?


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם