טריפאדוויזר (Tripadvisor) משיק שירות בשפה הערבית למטיילים

TRIPADVISOR

הכתבת לעינייני טכנולוגיה – נועה הראל

מטיילים דוברי ערבית יכולים כעת לגשת לביקורות ודירוגים באתר הטיולים טריפאדוויזר (Tripadvisor) בשפה שלהם, בכתובת ar.tripadvisor.com. כל זאת במקביל לפתיחה האחרונה של משרד בדובאי וזאת במטרה להתרחב במזרח התיכון וצפון אפריקה. האתר זמין כעת ב- 28 שפות והיד עוד נטויה..

טריפאדוויזר (Tripadvisor) משפרים דרך קבע את אתר תכנון הטיולים ואת אפשרויות ההזמנה דרכו למטיילים ברחבי העולם, עם יותר מ- 350 מיליון מבקרים באתר בחודש, טריפאדוויזר (TripAdvisor), מציעה לנוסעים גישה ללא תחרות למעל מ-320 מיליון ביקורות וחוות דעת של מלונות, מסעדות ואטרקציות ברחבי העולם. באמצעות טריפאדוויזר  (TripAdvisor) ניתן לתכנן, להשוות ולהזמין מלונות, טיסות, רכבים או לקבל מידע רלוונטי שיכול לעזור בטיול.

ההשקה של השפה הערבית באתר הוא הצעד הבא החשוב בתהליך זה. טריפאדוויזר (TripAdvisor) הוא אתר הנסיעות הפופולרי ביותר במזרח התיכון, ולכן גישה לאתר בשפה הערבית שזמינה כעת בכתובת ar.tripadvisor.com, הוא מהלך חשוב ביותר. מהלך זה מקנה אפשרות כעת לדוברי ערבית ליהנות מהאתר הגדול והנוח למטיילים, כלומר מתן תוכן נגיש יותר כדי לעזור להם לתכנן את טיולם.

בנוסף, טריפאדוויזר (Tripadvisor) פתחו לאחרונה משרד בדובאי, מהלך הממחיש את מחויבותה של החברה והחשיבות שהחברה נותנת ללקוחותיה באזור. המשרד בדובאי משמש כרגע כמרכז אזורי במזרח התיכון וצפון אפריקה. חשוב לציין שטריפאדוויזר (TripAdvisor) כבר עובדים עם מספר רב של מותגים באזור.

כזכור, בחודש מאי 2014, טריפאדוויזר (TripAdvisor), השיקה את פלטפורמת ההזמנות המידיות שלה. פלטפורמה זו מאפשרת למשתמשים להשוות מחירים וגם לבצע הזמנות למלונות און ליין, או אפילו להזמין כרטיסים לנסיעות. פלטפורמת ההזמנה המידית זמינה למטיילים באוסטרליה, קנדה, הודו, אירלנד, מלזיה, ניו זילנד, פיליפינים, סינגפור, דרום אפריקה, בריטניה וארצות הברית. אז אם אתה מתכנן את טיולך הקרוב ללא ספק שביקור באתר טריפאדוויזר (TripAdvisor), יכול לעזור לך רבות, זאת כאמור ב-28 שפות שונות וכעת בשעה טובה גם בשפה הערבית.

חדשות טכנולוגיה בתיירות טריפאדוויזור

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים