יום טיול להרי הגולן מתל אביב, באנגלית

נטייל בהרי הגולן בישראל, עם מורשת היסטורית גדולה שתתאים ליופיו ההררי, בטיול יום היוצא מתל אביב! בדרך אל הגולן, תוכלו ליהנות ממספר עצירות לצילום – אחת מהן באתר הטבילה הקדוש הירדנית – ולאחר מכן לסייר בכפר היהודי העתיק קצרין, בירת רמת הגולן. ראו את בית הכנסת מהמאה השישית עם הליכה מהנה, ולאחר מכן טיילו לפסגת הר בנטל, ותתפאלו מנופיו של אחד הרי געש הרדומים ביותר בישראל.

עיקרי הדברים:

  • כל דמי הכניסה כלולים.
  • טיול יום (יעד א' עד ב').
  • כולל הסעות מהמלון וחזרה חינם.

מתחילים את היום באיסוף ממרכז תל אביב, ולאחר מכן נוסעים צפונה לגולן, לאזור ההררי ולגן לאומי בצפון הארץ. רמת הגולן ממוקמת במרחק של כ-180 ק"מ מתל אביב, כדי להקל על הנסיעה – תוכלו ליהנות משתי עצירות מעולות לצילום לאורך הדרך.

תשמרו בזיכרון את הנופים מנקודת התצפית של מגידו, שבה נבנו זה על גבי זה התנחלויות עתיקות, ולאחר מכן תוכלו למתוח רגליים בירדנית, אתר הטבילה הקדוש על גדות נהר הירדן.

התחנה הראשונה שלכם היא חמת גדר, מעיינות חמים על הגבול הסורי והירדני, שם תעצרו להפסקה וכמובן גם לצלם. לאחר מכן, המשיכו לכפר קצרין לסיור הליכה ואז תבינו באמת את קסמו המדהים. למרות שקצרין נחשבת כבירת רמת הגולן, קצרין למעשה זה כפר תלמודי יהודי עתיק עם חורבות מדהימות הפזורות מסביב.

בקרו בבית הכנסת של קצרין, ותוכלו לראות שרידי המבנה מהמאה ה-6, שעדיין יש בו כמה פרטים דקורטיביים מקוריים. חפשו כתובות עבריות עתיקות על חורבות קירות בית הכנסת ועמודיו המקוריים בעת ההליכה.

אחרי הפסקה לארוחת צהריים (הוצאה עצמית), טיילו עם המדריך לראש הר בנטל הסמוך – אחד הרי הגעש הכבויים של רמת הגולן. הוא מתנשא מעל רמת הגולן, ומציע נופים עוצרי נשימה של עמק קוניטרה בסוריה. עשו פוזות למצלמה בתמונות על רקע העמק המדהים, ואז התחילו את המסע בחזרה לתל אביב.

טיול היום שלכם יסתיים עם הורדה במלון במרכז תל אביב בשעות הערב המוקדמות שבו הערב עוד צעיר.

לפרטים נוספים על יום טיול להרי הגולן מתל אביב, תמחור וביטולים

 

מסלולי טיול טיול יום, מסלול טיול ליום שלם, מסלולי טיול מומלצים באביב, מסלולי טיול מומלצים בחורף, מסלולי טיול מומלצים בסתיו, מסלולי טיול מומלצים בקיץ, סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות, סיור בשפה אנגלית, רמת הגולן

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים