יום טיול לירושלים ובית לחם מתל אביב. באנגלית וברוסית

כולנו צריכים הפסקה קטנה מהחיים הסוערים של תל אביב, ולגלות את שורשי הדתות השונות במסע יום השראה לירושלים ובית לחם. הערים הקדומות של ארץ הקודש יספקו לכם תערובת מרתקת של אנשים, דעות וסיפורים, מה שהופך את זה לסיור שאסור לפספס בישראל!

עיקרי הדברים:

  • הסעות מהמלון וחזרה חינם.
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי.
  • לספוג את האווירה בסיור הליכה.

יציאה מתל אביב באוטובוס ממוזג ונעים, התחנה הראשונה היא הר הזיתים לנופים מקסימים של ירושלים. מנקודת תצפית זו ניתן לראות את כיפת הסלע על הר הבית, שם נאמר שהשמים פוגשים את כדור הארץ.

לאחר מכן נעבור דרך גן גתשמן לפני שממשיכים לחומות העיר העתיקה. כאן תוכלו להיכנס דרך הרובע הארמני, ולראות את הכותל המערבי המפורסם (Wailing Wall) אשר משמש כבית כנסת פתוח לאלפי מתפללים. עוברים לרובע הנוצרי, ושם אפשר לעקוב אחר המסלול של ויה דולורוזה. חפשו את 14 תחנות הצלב כאשר אתם עוקבים אחר צעדי ישו לאתר הצליבה שלו בכנסיית הקבר.

לאחר הליכה קצרה לאורך הרחוב הראשי הביזנטי הקדום, זהו האיזור האחרון בטיול לירושלים אשר מסתיים ברובע היהודי של העיר העתיקה, שם ימתין לכם האוטובוס הממוזג שלכם לקחת אתכם למסע קצר של 10 ק"מ דרומה לבית לחם.

מרכז הפעילות הדתית בבית לחם הוא כיכר מאנגר, אשר מוקפת בכנסיית המולד ובמסגד עומר – אתרים חשובים ובעלי משמעות עבור האנשים השונים החיים בעיר. בכיכר מאנגר אתם יכולים ללכת על הקרקע במקום שבו ישו הונח לאחר לידתו, ולראות את המקומות החשובים מסיפורי המקומיים. ולבסוף בקרו בכנסיות היוונית והקתולית, לפני שעות של נסיעה חזרה לתל אביב.

לפרטים נוספים על יום טיול לירושלים ובית לחם מתל אביב, תמחור וביטולים

מסלולי טיול אנגלית, בית לחם, יום טיול, ירושלים, מסלול טיול ליום שלם, מסלולי טיול ביום, סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות, רוסית, תל אביב

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות