יום טיול מדהים בטוסקנה

נופים מרשימים, אמנות, היסטוריה, יין – טוסקנה בהחלט משלבת את הטוב ביותר מכל העולמות! בואו לראות את כל הדברים הטובים ביותר שיש לטוסקנה עם טיול היוצא באוטובוס מפירנצה עם מדריך צמוד למשך יום שלם.

התחנה הראשונה היא סיינה הגותית, המפורסמת בשל רחובותיה שנבנו בימי הביניים. תוכלו לבחור האם להצטרף לסיור מודרך דרך העיר (כולל כניסה ללא תשלום אל תוך הקתדרלה), או לחילופין, תוכלו לשוטט באופן חופשי ולהתפעל מנפלאות סיינה בקצב שלכם, לשתות משקה בבית-קפה באוויר הפתוח ולפגוש את המקומיים.
לאחר מכן נטייל טיול מהנה בין כרמי קיאנטי, מטעי זיתים ומרתפי יין לפני שנתענג על ארוחת צהריים טוסקנית מסורתית בין גבעות סיינה. תוכלו גם להשתתף בחוג לטעימת יין בזמן ארוחת הצהריים, הכולל דגימות יין ושמן זית ללא תשלום (אשר גם זמינות לרכישה).
לאחר ארוחת הצהריים נבקר בסן ג'ימיניאנו, שם תוכלו לשוטט במבוך הרחובות המרוצפות והכיכרות הקטנות ולטייל בין 14 המגדלים המפורסמים של סן ג'ימיניאנו.

התחנה האחרונה שלנו היא פיזה, שם נוכל לחקור בעצמנו את מגדל פיזה מקרוב, נראה את הקתדרלה, את אזור הטבילה ואת בית הקברות המונומנטלי בפיזה.

להזמנת יום טיול מדהים בטוסקנה < לחץ כאן

רוצים לדלג על התורים הארוכים ליד המגדל הנטוי של פיזה?
שדרגו לאפשרות 'סיור והמגדל הנטוי של פיזה' וקבלו כרטיסי כניסה שהוזמנו מראש. תוכלו ללכת אל קידמת התור במגדל הנטוי של פיזה מבלי לחכות, ותוכלו לחוות חוויה של פעם בחיים לטפס על המגדל הנטוי ביותר בעולם. במגדל הנטוי של פיזה יש 296 מדרגות המתפרשות על 7 קומות.

איטליה סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות טוסקנה


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים