• תַפרִיט
  • תַפרִיט

יעדי חופשת חורף מומלצים במזרח אירופה

דף הבית » יעדי חופשת חורף מומלצים במזרח אירופה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 10 דקות

כתב וערך: יאיר בר זוהר

גם אם הקיץ הישראלי הוא המועד האולטימטיבי לנטילת הפוגה מרעננת מהשגרה, רבים מבכרים להישאר בבית בעונת השיא ולצאת לחופשה דווקא בחורף, כשמחירי התיירות בשפל וטיסות מוזלות כמו גם בתי מלון ברמה גבוהה יחסית ובמחירים שפויים מאפשרים גם לישראלי הממוצע ליהנות מחופשה חלומית מבלי לשבור קופת חיסכון.

כמו כן, אם אתם בקטע של שופינג, אין כל ספק כי החורף הוא המועד המושלם למסעות שופינג משתלמים במחירים שווים במסגרת סיילים אמתיים שתפגשו רק בחו”ל. ובכלל, בעונת החורף היעדים המבוקשים וההמוניים ביותר מציעים חוויה מסוג שונה, נטולת ההמולה התיירותית הפוגמת, במידה רבה, בחוויית החופשה בעונת השיא.

לאיפה יוצאים? זה לגמרי אינדיבידואלי. אם אתם מאלה שהחורף הישראלי מניס אותם עמוק לתוך הבית, סביר להניח שתבכרו לצאת ליעדים חמימים יחסית ותיהנו מפסק זמן חמים בעיצומו של החורף.

מנגד, אם החורף בישראל לא ממש מהלך עליכם אימים, ואם אתם מאלה שמשאירים את המעיל לימים קרים ממש במושגים ישראליים, אין כל סיבה שלא תצטיידו כהוגן במעיל מחמם ובמגפיים ראויים לשמם ותצאו לחוות חורף של ממש ביעד אטרקטיבי כזה או אחר על פני הגלובוס.

 

בסוף המאמר : אני נותן כללים והנחיות כלליות שיעזרו לכם בתיכנון ומחיר אופטימלי!!

 

המלצות ליעדי טיולים לסתיו, חורף והתחלת האביב

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש ינואר

המלצות ליעדי טיולים בחודש פברואר

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש מרץ

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש אפריל

המלצות ליעדי טיולים בעולם, בחודש נובמבר

המלצות ליעדי טיולים בחודש דצמבר

רשימת יעדי חורף המומלצים במרכז אירופה

יעדים מומלצים בדרום אירופה – לחופשת חורף לוהטת

אתרי סקי מומלצים בעונת החורף, הקרובים לבית ובאירופה

לגלוש על הקצה – אתרי סקי להרפתקנים המנוסים שביניכם

יעדים מומלצים באמריקה ואירופה – לחופשת חורף מקפיאה ומלהיבה

יעדים מומלצים באסיה, אפריקה ואמריקה – לחופשת חורף במקומות חמים.

מוסקבה, רוסיה

אם רק המחשבה על מוסקבה בחורף מעלה בכם צמרמורת של קור, חשוב שתדעו: כתושביה של מדינה שפתיתי שלג קל הופכים אותה בקלות למשותקת חלקית, שווה לכם להגיע למוסקבה בעיצומו של החורף רק כדי למשש מקרוב את הדופק של העיר התוססת שממשיכה בשגרה פעילה ושוטפת בקור מקפיא עצמות ולא מניחה למזג האוויר לנהל אותה.

מוסקבה בחורף תהיה זולה הרבה יותר ועמוסה פחות, כך שאם תורות משתרכים של תיירים נלהבים מכל קצוות תבל אינם חביבים עליכם, חופשת חורף במוסקבה היא בהחלט אופציה מומלצת.

אטרקציות מומלצות במוסקבה

מוסקבה היא פיסת היסטוריה אותנטית, החל בימי הצארים, עבור במלחמה מול נפוליאון, במהפכה הקומוניסטית ובמלחמת העולם השנייה וכלה במלחמה הקרה.

הכיכר האדומה

אתר מפתח לכל תייר מתחיל במוסקבה. את הכיכר הקים בשנת 1490 הצאר איוון האיום והיא משמשת עד היום כסמל מובהק לקומוניזם בפרט ולרוסיה בכלל. שוטטו בכיכר והניחו לגלויות העבר להציף את דמיונכם. כאן, ממש במקום בו דורכות רגליכם, התקיימו אספות היסטוריות, נישאו נאומים שהותירו את חותמם לדורות, וגם בוצעו הוצאות להורג של מתנגדי המשטר התורן…

בסמוך לכיכר תמצאו מבנים היסטוריים מרכזים נוספים לרבות הקרמלין, המאוזוליאום של לנין, בית הקברות, המוזיאון ההיסטורי של רוסיה ועוד.

הקרמלין

מבצר הקרמלין ומוסקבה הם אחד. מימי הצארים ועד לימינו אנו, מהווה הקרמלין את מרכז השליטה הבלתי מעורער של רוסיה כולה. המבצר מוקף בחומה אימתנית המקיפה, מלבד המבצר עצמו, מבנים היסטוריים חשובים נוספים, ומהווה את האטרקציה התיירותית המרכזית במוסקבה, כאשר התיירים המבקרים במקום מוזמנים להציץ מקרוב על תכשיטי בית המלוכה הצארי, על נשקיית בית המלוכה ועוד, ולחזור מאות שנים לאחור.

חשוב לדעת, כי במקום משתרכים, לרוב, תורות ארוכים, אך בחורף המצב סביר יחסית. כמו כן, שמירת חפצים מתאפשרת תמורת תשלום בלבד ובכניסה למתחם שמירת החפצים משתרך תור מייאש למדי, כך שמומלץ להשאיר תיקים מאחור ולהתנייד במקום בקלות ללא עיכובים מיותרים.

לאתר:

איך מגיעים למוסקבה? לחצו להשוואת מחירי טיסות למוסקבה

איך מבלים במוסקבה? לחצו לקבלת מידע על שירותי תיירות מומלצים במוסקבה

איפה מתאכסנים במוסקבה? לחצו להשוואת מחירי מלונות מומלצים במוסקבה

מורמנסק, רוסיה

תיירים רבים עושים הכל במטרה לחוות חופשת חורף ברייקיאוויק או בלפלנד ולחזות בתופעה המופלאה של אורות הצפון. אבל, למען האמת, ניתן לחוות חופשה קפואה לא פחות, זולה הרבה יותר ועשירה באורות הצפון המרהיבים גם בעיר מורמנסק הרוסית, הממוקמת מצפון לחוג הקוטב הצפוני, לא הרחק מהגבול הרוסי עם נורבגיה ופינלנד. מורמנסק מהווה יעד אידיאלי גם לפעילויות פנאי כדוגמת סקי ועוד לחובבי השלג המושבעים.

אטרקציות מומלצות במורמנסק

לנין – שוברת הקרח הגרעינית

אם כורים גרעיניים מציתים את דמיונכם, אתם חייבים לעצמכם ביקור בשוברת הקרח הגרעינית האימתנית על שם לנין אשר מוצבת כיום בעיר מורמנסק כספינת מוזיאון.

לצורך הנעת הספינה נעשה שימוש בכוח הדחף של הספינה, במתקני אולטרה סאונד עוצמתיים ובפצצות טרמיות אשר הושלכו ממסוק שהמריא מעל גבי הספינה. שלושת הכורים הגרעיניים עליהם התבססה הספינה שוברת הקרח אפשרו לה לפעול ברחבי האוקיינוס הארקטי ללא כל צורך בתדלוק, וזאת, במשך שלוש שנים.

תקלות כאלה ואחרות במערך הגרעיני יחד עם השחיקה שיצרה השהות הממושכת בקרח הביאו להשבתת פעילותה של שוברת הקרח בעלת ההנעה הגרעינית, וכיום, היא זמינה לתיירים שמעוניינים למשש מקרוב את הדרמה והעוצמה הכרוכים בעולם הגרעין.

כתובת: ‪Portovy dr, 18, Pontoon pier of the Morskoy Vokzal, מורמנסק 183038,‎רוסיה

המוזיאון הימי של הצי הצפוני

הצי הרוסי בים הצפוני הוא אמנם הצי הפחות ותיק מבין ציי הים הרוסיים, אם כי גם הוא פעיל כבר מאז שנת 1933. כיום, צי זה מחזיק ברשותו את הסיירת הגרעינית “פיוטר הגדול”, הנחשבת לספינת הדגל של רוסיה. וגם את ספינת “האדמירל קוזנצוב”, נושאת המטוסים הרוסית היחידה.

ביקור במוזיאון יעניק לכם הצצה מרתקת, אם כי קפואה, לעולמו של הצי הצפוני הנוטל חלק פעיל כיום גם במיגור תופעת השוד הימי לחופיה של סומליה.

איך מגיעים למורמנסק? לחצו למציאת טיסה זולה למורמנסק

איפה מתאכסנים במורמנסק? לחצו להשוואת מחירי מלונות מומלצים במורמנסק

מה עוד אפשר לעשות במורמנסק? לחצו לקבלת מידע על שרותי תיירות מומלצים במורמנסק

טיול תרבותי של יומיים בסנט פטרסבורג, לבאים בקרוז

 

 

סנט פטרסבורג, רוסיה

העיר סנט פטרסבורג היא יעד אירופאי חורפי מושלם לחובבי החורף האמתי, אלה שאינם נרתעים משלג בגובה הברכיים או מטמפרטורות קיצוניות, ובעזרת לבוש ייעודי, נכונים למצות כל רגע של חוויה בעיר, שהופכת עם בוא החורף לגלויה קפואה, מושלמת ומרשימה במיוחד.

כעיר הממוקמת על שפתו של נהר הנייבה, סנט פטרבורג ידועה לשמצה בזכות הרוחות העזות שלה. גם השמש איננה מרבה להראות את פניה בחודשי החורף, והעיר עוטה מעטה אפרורי אופייני. אבל, אין כל ספק, כי מרבד השלג החלומי מחפה על כל מגרעת חורפית אחרת של העיר, כשהוא מקפיא באחת את תעלות המים ומכסה בדוק לבן חינני את ארמונות הפאר המסוגננים, המזוהים עם סנט פטרסבורג יותר מכל.

במהלך הסיור תוכלו למצוא מפלט מן הקור בשלל אתריה המזמינים של העיר, ובייחוד בארמונותיה המרשימים, בהם תיהנו מהפוגת התחממות קלה ומיופי עוצר נשימה המשקף היטב את חיי הפאר של הצארים שהותירו את חותמם על העיר.

אם אתם בקטע של ספורט אתגרי, חווית סקי מאלפת ממתינה לכם בפארק Victory, על גבי האגם הקפוא שבאי Yelagin.

המדריך השלם למטייל בעיר סנט פטרסבורג (Saint Petrsburg), רוסיה

 

אטרקציות מומלצות בסנט פטרבסורג

טירת מיכאילובסקי

ארמון שנבנה בתקופתו של פאבל הראשון וכונה בשם “טירה”, למרות שהוא דומה יותר למבצר מבחינה חיצונית. האתר מכונה גם “טירת ההנדסה”, היות ומוקם בו בעבר בית ספר גבוה להנדסה צבאית. הארכיטקטורה המעניינת והמגוונת מהווה סיבה טובה בהחלט לביקור באתר.

כתובת: Sadovaya St, 2, Sankt-Peterburg, רוסיה, 191023

https://youtu.be/rcgQuaZzUSo

ארמון מויקה

ארמון מרשים שמתוארך לשנת 1770. בנייתו של הארמון בוצעה בידי אדריכלים שונים והתוצאה הסופית מהווה קוקטייל אדריכלי מעניין למדי. בין השנים 1917 – 1830 המבנה היה בבעלותה של משפחת אצולה עשירה במיוחד – משפחת יוסופוב, שהייתה ידועה בזכות אוספי האומנות המרהיבים שבבעלותה.

לאתר הרשמי: https://yusupov-palace.ru/en

איך מגיעים לסנט פטרבסורג? לחצו להשוואת מחירי טיסות לסנט פטרסבורג

איך מבלים בסנט פטרבסורג? לחצו לקבלת מידע על שרותי תיירות מומלצים בסנט פטרסבורג

איפה מתאכסנים בסנט פטרבסורג? לחצו להשוואת מחירי מלונות מומלצים בסנט פטרסבורג

טאלין, אסטוניה

שלג איננו אורח נדיר בעונת החורף בעיר טאלין, והוא הופך את העיר החיננית לקסומה מתמיד. כעיר משובצת במגדלים מימי הביניים, חומות עתיקות, רחובות ציורים ושאר מאפייני עבר מסוגננים, טאלין מציעה חווית טיול איכותית לכל אחד, אך בחורף, ללא כל ספק, היא חלומית, קסומה ומרשימה הרבה יותר.

רק שעתיים במעבורת מהלסינקי, בירת פינלנד, ואתם כאן, מוזמנים לשוטט להנאתכם בעיר העתיקה ולהישאב הרחק, לימים שהיו ואינם עוד. ההצטיידות בעזרי לבוש מחממים שיגנו עליכם מהקור המקפיא הם בהחלט בגדר חובה, בייחוד אם תבחרו להעפיל לאחת מנקודות התצפית המשובחות בעיר הכוללות, כחלק בלתי נפרד מעסקת החבילה, גם רוחות עזות אופייניות. לרגעי שבירה, עומדים לרשותכם מבחר מוזיאונים אליהם תוכלו לקפוץ במטרה לחמם את עצמותיכם הקפואות, וליהנות, על הדרך, מאומנות במיטבה.

המדריך השלם למטייל העצמאי בטאלין (Tallinn), אסטוניה

אטרקציות מומלצות בטאלין:

הפארק הלאומי לאהמה

מעבר לשיטוט חופשי בין קסמי העיר העתיקה, מומלץ שלא להחמיץ את הפארק הלאומי הגדול במדינה המשתרע על פני שטח מרשים של 275 קילומטרים רבועים ומציע תצרף חינני של מעיינות זורמים, חופי חול קסומים, סלעים אימתניים, יערות וגם דיונות ענק, החוברים למגוון בעלי חיים המתגוררים בתחומי הגן הלאומי, החל בדוב חום וכחמישים מיני יונקים אחרים וכלה בזני דגים וציפורים ייחודיים. גם הפן הבוטני של הפארק עשיר בפני עצמו וכולל כתשע מאות זני צמחים שונים המשלימים את הגלויה הפסטורלית.

איך מגיעים לטאלין? לחצו להשוואת מחירי טיסות לטאלין

איך מבלים בטאלין? לחצו לקבלת מידע על שרותי תיירות מומלצים בטאלין

איפה מתאכסנים בטאלין? לחצו להשוואת מחירי מלונות מומלצים בטאלין

לבוב, אוקראינה

חורף בעיר לבוב הוא חוויה מופלאה של שלג בכל פינה, שמים תכולים, וגם קור צורב, ברור. אם טמפרטורות נמוכות ושלג של ממש לא מרתיעים אתכם, הצטיידו בלבוש מתאים ובואו לבלות חופשת חורף מהאגדות במקום בו החורף נוכח במלוא עוזו ובלי חוכמות. גם כשהטמפרטורות צונחות באמת, ומגיעות לסדר גודל של עשרים מעלות צלזיוס מתחת לאפס, בלבוב זה לגמרי לא סוף העולם, ולחלוטין חלק מאווירת החורף הייחודית ומיופייה הנדיר של העיר תחת מעטה השלג הסמיך.

מי שזקוק להפוגה מחממת במהלכו של שיטוט חורפי מקפיא במיוחד ברחובות העיר, יוכל לברוח בקלות לאחד מבתי הקפה הרבים או לאחד מהמוזיאונים המשובחים שבעיר.

אטרקציות מומלצות בלבוב

בית האופרה

בית אופרה מהמרשימים ביותר באירופה. מסוגנן ויפהפה.

כתובת: ‪28 Svobody Avenue, לבוב 79008,‎ אוקראינה

Potocki Palace

מבנה מפואר ומרשים הממוקם במרכז העיר ומציע שילוב של ארכיטקטורה מעניינת לצד אוסף אומנות גדול ואיכותי הכולל ציורים ממיטב האמנים.

כתובת: Mykoly Kopernyka Street, 15, L’viv, L’vivs’ka oblast, אוקראינה, 79000

פארק The High Castle

שילוב מקסים של טירה עתיקה ופארק ירוק. השביל המוביל אל הטירה עשוי להיות מסורבל משהו למי שאיננו בכושר, אבל התצפית הנשקפת מלמעלה שווה בהחלט את המאמץ.

כתובת: Zamkova Street, L’viv, L’vivs’ka oblast, אוקראינה, 79000

איך מגיעים ללבוב? לחצו להשוואת מחירי טיסות ללבוב

איך מבלים בלבוב? לחצו לקבלת מידע על שרותי תיירות מומלצים בלבוב – לא פעילים בגלל המלחמה

איפה מתאכסנים בלבוב? לחצו להשוואת מחירי מלונות מומלצים בלבוב

זאגרב, קרואטיה

זאגרב, גם אם מתויירת ופופולארית פחות מערים אירופאיות דומות, מציעה את כל הדרוש לחופשת חורף מושלמת, קסומה ובלתי נשכחת לחלוטין: ארכיטקטורה עשירה ועתיקת יומין המהווה מקור לרוח הנוסטלגית המודגשת החופפת על העיר, שווקים ססגוניים, מוזיאונים למכביר, אווירה מקומית שלווה, נינוחה ומסבירת פנים לתייר והרבה הרבה היסטוריה. העיר גם משמשת כנקודת מוצא מצוינת לטיולים מדהימים בסביבה, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון בתכנון הטיול.

מזג האוויר? קר ומעבר לזה. אבל אם החורף האירופאי לא מפחיד אתכם, זאגרב תעשה לכם חופשה מהאגדות בעלויות נמוכות יחסית לערים אחרות באירופה וביחס לעונת השיא בזאגרב עצמה.

גם זאגרב על מפת התיירות. יומן מסע

אטרקציות מומלצות בזאגרב

שער האבן העתיק

שער האבן העתיק של העיר מתוארך למאה ה- 13, והוא אחד מתוך ארבעה שערים ששלושה מהם נחרבו במרוצת השנים. אם ארכיטקטורה אותנטית היישר מימי הביניים עושה לכם את זה, אל תוותרו על גיחה לשער ולהשראה האגדית שהוא נושא בכנפיו.

תצפית קסומה

מגדל Lotrscak מציע תצפית מופלאה על העיר. מומלץ.

מוזיאונים

בזאגרב תמצאו מגוון עשיר של מוזיאונים לכל טעם ולכל סגנון, כך שאם קררר לכם, תוכלו בהחלט לקפוץ למוזיאון, להתחמם כהוגן, ועל הדרך, ליהנות מחוויה אומנותית מעשירה בסגנון קרואטי אופייני.

טיולים בסביבת זאגרב

זאגרב מוקפת כפרים ציוריים וגלויות נוף מהממות. ביניהם, רכס סמובוורסקו גורייה המציע חוויית הליכה רגלית מושלמת בלב יערות אין סופיים. יעד מומלץ סמוך אחר הוא העיירה Samobor, המהווה שריד אותנטי ושמור במיוחד לימי הביניים ומוקפת יערות ירוקים המשלימים את האווירה.

איך מגיעים לזאגרב? לחצו כאן לקבלת מידע על טיסות מוזלות לזאגרב

איפה מתאכסנים בזאגרב? לחצו כאן להשוואת מחירי מלונות בזאגרב

איך מבלים בזאגרב? לחצו כאן לקבלת מידע על שירותי התיירות המומלצים בזאגרב.

טיפים לתכנון אופטימלי של עלויות

על-מנת לחמוק מחברות שמעלות מחירים ללקוחות ישראלים, אני מציע לעזור לכם בשינוי כתובת ה-IP שלכם. המומלצת ביותר בעיניי עם ניסיון של שנים, שמציעה מערכת טובה וזולה יחסית לאחרות, היא חברת PIAVPN>https://goo.gl/NYG6Tu אתר חינמי ישראלים HOLA VPN אבל הוא ממש בסיסי ולא פותר את כל הבעיות
ממליץ למחוק קוקיות ( את המרגלים שהחברות שותלות לך ) כאן יש הסבר מדוייק
https://youtu.be/qQAMXx5r5O8
https://youtu.be/UAxYstvfWJI

איך למחוק קוקיס באנדרואיד
איך למחוק קוקיס באיפון

ממליץ לשים IP של מדינות אירופה או USA יש לזה משמעות.

בשלב ראשון גשו לקישור שלhttp://www.flights-seeker.com והכניסו את היעדים הלוך ליעד ושוב עם התאריכים שאתם מעוניינים. תקבל רשימה של המבצעים הכי זולים לאתר. לחץ על Show Cheapest. ותקבל את המחירים הכי זולים לחודש הקרוב
רוצה משהו אישי?
ממליץ להגדיר טווח ימים מתחילת החודש עד סופו. כדי למצוא את המחיר הכי זול
ממליץ להגדיר מספר ימי חופשה. לדעתי לא שווה פחות מ 4 ימים ליעדים הקרובים ( בגלל יום טיסה ).
ממליץ להגדיר שם מדינה בתור יעד ולא עיר. מהסיבה הפשוטה שיש אלטרנטיבות זולות יותר שיופיעו לפניכם בכל מיני ערים בסביבה שאתם מטיילים שיוזילו את הטיסה. למשל :טיסה לאינדהובן בהולנד זולה מטיסה לאמסטרדם באופן משמעותי
היו גמישים בתאריכים, יש סיכוי שהמחירים יהיו זולים יותר
מסלול טיסה ארוך. מומלץ לפצל לפחות לשנים.
לאחר מכן גשו לקישורים הבאים המשווים מחירי טיסה

אני מעדיף לחפש בגלל אמינות גבוהה
http://www.flights-seeker.com סוכנות אנושית עם אתר אחד מעולה ב-66 שפות עם מחירים מצוינים. כרטוס, צ’ק אין ( בלאו קוסט ) עם תמיכה ואחריות סביב השעון במקרה של עיכובים, איחורים וביטולים של חברות תעופה.
אתר זה נמצא גם אצל סוכני הנסיעות

כל הקישורים האחרים זולים לעיתים אך יש להם חסרונות וזה לשיקולכם
אתר רוסי בשפה האנגלית. מפתיע בתוצאות. ג’טראדר, לא סוכנות, לא מכרטסים, ללא אחריות ותמיכה. מופנה לאתרים שלישיים. והמחירים שמופיעים בהתחלה הם לא תמיד הסופיים.

 

אתר השייך לפאנל חברות הטיסה המובילות באירופה ובסיס הנתונים נמצא ברוב חברות הנסיעות בעולם. יש מצב שבחברות מסוימות, אפשר לבטל טיסה תוך 3-7 שעות מרגע ההזמנה. החוזק שלו הוא בעיקר בשילוב של טיסות ולינות וחיסכון של עד 40% בחישוב הכולל. החוכמה שלו היא למצר את השילוב הכי נכון והכי חכם שיעשה לך טיול אופטימלי של טיסה ומלון איכותי.

עיכוב של מעל 3 שעות או ביטול טיסה הוא דבר מאד מתסכל, אבל גם יכול להיות מאוד משתלם! ולהרוויח יותר מעלות הכרטיס או הפסד יום שלם. למי שהזמן חשוב לו, אני ממליץ להיעזר בשירות מעולה של אייר הלפ חברת אמריקאית מהמובילות בעולם שגם מתווכים ישראלים משתמשים בה > לאחר שתמלאו את הטופס, תצרפו צילומי דרכונים, כרטיס בורדינג. ולבסוף גם תחתמו ( חתימה דיגיטלית -תקפה ), תקבלו הערכה מסוימת, כמה מגיע לכם כפיצוי. לאחר כמה שבועות, תקבלו ישר לחשבון הבנק שלכם פיצוי ( בניכוי העמלה ). מרגע שתסיימו יעדכנו במייל על ההתקדמות. אפשר לתבוע פיצוי של עד 5 שנים האחרונות על הזמנת יתר, עיכובי טיסה וביטולים. לצורך זה אתם מתבקשים לתת מספרי טיסות או לתת גישה למייל על מנת הם יסרקו ולאתר את הטיסות. לאחר מכן תקבלו חוות דעת האם אתם זכאים לפיצוי וסורק את כל התיבות כדי לאתר מספרי טיסות מהעבר, ולעדכן אתכם האם יש מקום לדרוש פיצוי.

מדריך שכתבתי על רכישת טיסות זולות >

============================================
הנחיות לתהליך הזמנה נכון:
1. תעשו שיעורי בית לאיזה מלון אתם רוצים ולמצוא את המלון המומלץ דרך hotelscombined.co.il תבחרו מלון לפי תאריכי הטיסה ותפעלו כך. בצעו הזמנה אם אפשרות לביטול.
מערכת זו תמצא לכם את אתר ההזמנות הכי סול בכל רגע נתון ובמיוחד זה יקרה בחברות הקטנות.
2. מיד לאחריו בצעו הזמנה טיסה דרך ההצעות המופיעות.
קחו בחשבון שהמחיר בלאו קוסט זה ללא מזוודה רק טרולי. קחו בחשבון שיש אתרי הזמנות שמבצעות צ’ק אין אוטומטי ( ולכן מי שלא קיבל, חייב לבצע באתר חברת התעופה בהתאם לכרטיס שבחר כי בשדה התעופה זה יקר), מקום ישיבה רנדומלי ( מיקרי) כל שינוי תוספת ותלוי בסוג הכרטיס וגם ללא אוכל.
סיימתם?
3. מה שעליכם לעשות זה ביטוח מלא כולל ביטל עקב מחלה ואירועים לסביבה הקרובה או אירועים מיוחדים ( בכלל זה סעיף 21 ומחזירים עד 7000 דולר לכל ההוצאות שביצעת בניכוי 50 דולר השתתפות עצמית). בדרך כלל אפשר מומלץ לבטח מ 45 ימים לפני הנסיעה. יש גם ביטוח ביטול מכל זיבה שהקנס הוא 20% ומיועד לאלה שרוצים לבטל סתם.
מיד לאחר ביצוע הביטוח!!!
4. להיכנס שוב לאתר לאתר hotelscombined.co.il לראות מה המחיר של המלון ללא אפשרות ביטול ( זוכרים שיש לכם ביטוח? אז למה לשלם יקר על הלינה מדובר על הפרשים משמעותיים ותכפילו במספר הלילות וזה יצא חיסכון רב מהביטוח עצמו ) . ולראות אם אין באותו סביבה מלון טוב יותר וזול יותר ואולי כבר יש חברה אחרת שמוכרת בזול יותר .
מצאתם? נפלא. כי אני חסכתי עשרות אחוזים. ובצעו ההזמנה אם אפשרות ללא לבטל.
5. צלצלו למלון לוודא שקיבלו ( קרו מצבים שהמלון לא קיבל הזמנה )
6. חיזרו להזמנה שביצעתם עם אפשרות ביטול. ובטלו אותו

  • הערה חוק ביטול עד 14 יום חל אך ורק אם………. הקנייה בוצעה באתר או סוכנות בישראל. קנית באתר שמרכזו בחו”ל אי אפשר לבטל. לכן אם עבר 14 יום ואו קנית בחול מומלץ לשמור את הקבלות לביטוחים שציינתי למעלה

ריכוז של אתרים שיעזרו לכם בחופשה
==========================

השוואת חוות דעת ומי מוכר הכי זול ברגע זה את הלינות
ישנו אתר שזכה לציון לשבח מטעם חברת הדרוג של גוגל ושמה TRUSTPILOT. שדרגה במצוינות גבוהה את אתר hotelscombined.co.il
המלצה כללית, למיין את המלונות לפי דרוג 8-10, קרוב לאתרי תיירות מרכזים וגם עם WIFI חינם. כמו כן לחפש מקומות לינה עם דרוג של 3-4 כוכבים, ולהתאים גם לפי עלות יומית.
בגלל שזה אתר אובייקטיבי הוא סוקר את כל האתרים הטובים ואת המלונות עצמם ואז אחוז הטעויות קטן

השכרת רכב
אני ממליץ להזמין השכרת רכב בישראל, ודרך חברת אוויס. יש לבקש להיות מנוי אוויס פריפרד, מינוי חינם המקנה שדרוג אוטומטי בדרגה אחת למעלה ובחינם ( אם יש רכבים במקום ) וזמן קצר בהמתנה לרכב. כמו כן ממליצה לבצע ביטוח ביטול השתתפות עצמית שאצלם הכי טובה ונוחה. לי זה עזר !!!
אתר השוואות מומלץ ביותר להשכרת רכב בחו”ל

שירותי תיירות באזורים בו אתם מבקרים אם אתם מחפשים, סיורים, קיצור תורים בכניסות לאטרקציות, הופעות ועוד באזורים שונים בעולם, אני ממליץ מניסיון אישי

 

שירותי תחבורה
הסעות מנמל תעופה למלון ואו חזרה.
במידה ולא מצאתם, שילחו בקשה ותקבלו תשובה עדכנית.
מה לקחת? אוטובוס, רכבת או טיסה בערים, בין ערים ומדינות באירופה

 

ספרים ומפות
ספרים ומפות טיולים בשפה האנגלית במחירים הכי זולים עם משלוח חינם, תוך 10 ימי עבודה – חברת בת של אמזון
ספרים ומפות טיולים בשפה עברית ואנגלית. הוצאת ספרים טיולים ישראלית

הייה סוכן נסיעות בעצמך
מדריך על רכישת טיסות זולות >
מדריך לקבלת תואר פרופסור בהזמנת קרוזים