• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריך לקניית מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי לצלייה ועישון

דף הבית » מדריך לקניית מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי לצלייה ועישון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 6 דקות
קניית מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי יכולה להיות פיתרון מוחץ.  בין שלל המותגים, האפשרויות, זה מספיק כדי לגרום לך לרצות לוותר להעריך את מידת הצלייה  הבשר שלך. אל תוותרו. המטרה  כאן היא לעזור לך להבין את המודל המתאים ביותר לצרכים שלך, לסגנון הבישול ולתקציב שלך.
בעוד שמדי חום דיגיטליים אינם חדשים, מדחומי בשר דיגיטליים אלחוטיים הופכים במהרה למדד הטמפרטורה של אשפי הגרילרים.  ההיבטים הדיגיטליים והאלחוטיים הופכים את המדחומים האלה לקלים יותר לקריאה ונוחים יותר מעמיתיהם האנלוגיים, מה שמוריד ממך קצת מתח ולחץ.
עם מדחום אלחוטי, אינך צריך להישאר קשור לגריל, למעשן או לתנור. יתרה מכך, אף על פי שמדי חום דיגיטלי רבים מפורסמים לצלייה ולעישון, רובם רב-תכליתיים. זה אומר שהם יכולים לשמש לבישול ואפייה במטבח, להכנת ממתקים, לחלוט וכל דבר אחר שזקוק לניטור מדויק של הטמפרטורה. זה תמיד חכם יותר לבחור כלי שיכול לשמש אותך היטב גם בשאר העשייה הקולינרית שלך.

הסיבה הראשונה והברורה ביותר לרכוש מדחום דיגיטלי אלחוטי היא מכיוון שאף פעם לא מתעסקים עם בשר.מאי-קולי ועד סלמונלה, בשר לא מבושל מהווה סיכון בריאותי. שנית, זה לא כדאי  לבזבז את הכסף שהרווחת קשה על חתיכת בשר שבישלת אותו יתר על המידה. אתה מכיר את שברון הלב של משיכת פיסת עור לעיסה ומיובשת מהגריל או מהמעשן. זה קורה גם בתנור ובכיריים.

גם אם אתה מגביל את הבישול שלך למטבח, אתה צריך מדחום מדויק המאפשר לך לדעת מתי הסטייקים שלך רייר, מתי העוף מבושל לחלוטין

למרות שמדחומי בשר דיגיטליים רבים משווקים את עצמם ככלי מקצועי, אינך צריך להיות שף מקצוען בכדי להשתמש בהם.  אתה לא צריך להיות עם גריל מיקצועי, העניין הוא שגם טבחים מזדמנים נהנים מדוד טמפרטורה איכותי.  בתור טבח ביתי, למעשה, חשוב עוד יותר להבטיח שאתה מגיש למשפחתך חלבונים בריאים ומבושלים בבטחה.ודרך בטוחה להשיג נתח בשר מבושל, נימוח ועסיסי ומוכן באופן מושלם היא ידיעת הטמפרטורה המדויקת של הכיר שלך והטמפרטורה הפנימית המדויקת של האוכל שלך על מנת ליצור תוצאות מדהימות.

מדחומי בשר דיגיטליים אלחוטיים מול מדחומי בשר לקריאה מיידית

אמנם המטרה הסופית של מדחומים אלחוטיים וקריאה מיידיים היא להשיג קריאות טמפרטורה מדויקות, אך השימושים בהם שונים במקצת.  מדחום קריאה מיידי הוא מעולה לקריאה מהירה במהלך הבישול ואפילו טוב יותר לאימות התוצאות הסופיות שלך.אבל מה אם אתה לא רוצה להוציא את כל החום והטעם המשרה עשן מהסיר שלך בכל פעם שאתה פותח את המכסה כדי לבדוק את הטמפרטורה? ונניח שאתה רוצה לעקוב אחר הטמפרטורה הפנימית של הכיריים שלך בדרך, ומאפשר לך לשמור בצורה מושלמת על “נקודה מתוקה” בחום האידיאלי במהלך הבישול? שם נכנס לתמונה מדחום דיגיטלי אלחוטי.

הנה פירוט מהיר של היתרונות והחסרונות של שניהם.

מדחום בשר דיגיטלי לקריאה מיידית

למדי חום קריאה מיידית יש חלק חד בקצה אחד וקריאת טמפרטורה דיגיטלית בקצה השני. אתה תוחב את החוד בבשר שלך והטמפרטורה מופיעה בתצוגה הדיגיטלית תוך שניות ספורות.

היתרונות של מדחומים לקריאה מיידית

מדחום קריאה מיידי טוב תמיד מהיר יותר, מדויק ופשוט יותר לשימוש מאשר להשאיר מדחום בתנור לבדיקה.   בדרך כלל יש להם טווח גדול יותר של טמפרטורות שהם יכולים לקרוא גם כן. הם יכולים לספק לך את הטמפרטורה של האוכל שלך תוך שתי שניות בדיוק עם ± 0.7  מהטמפרטורה המדויקת.

בדרך כלל הם מוכנים לשימוש ישירות מהקופסה ללא צורך בהוראות ועובדים טוב יותר עבור נתחי בשר דקים יותר. הם ההימור הטוב ביותר שלך לאישור הטמפרטורות הסופיות של המזון, ובאמצעותם ניתן לבדוק בקלות טמפרטורות במספר נקודות בבשר שלך במהירות וביעילות. הם קומפקטיים, יכולים להשתלב בכיס החולצה שלך וניתן לאחסן אותם בקלות כאשר הם אינם בשימוש. מדחומים לקריאה מיידית הם ההגדרה האמיתית של ידידותי למשתמש ולעולם לא תראה שף מקצועי או מומחה במנגלים ללא אחד כזה.

החסרונות של מדחומים לקריאה מיידית

החיסרון הוא שהם לא יכולים להישאר בבשר במהלך הבישול ולא תוכלו להשתמש בהם לבדיקת הטמפרטורה הפנימית של הגריל או התנור. יהיה עליך לתת לחום יקר ולעשן לברוח בכל פעם שאתה פותח את המכסה כדי לבדוק את זמני הבישול של המזון שלך ותצטרך לבדוק את האוכל שלך בתדירות גבוהה יותר. לעתים קרובות הם דורשים ממך להיכנס לתוך גריל חם או תנור כדי לבדוק את האוכל שלך, מה שעלול לגרום לכוויות מקריות. לא תוכל לעקוב אחר האוכל שלך מרחוק.

מסקנה

הם מצוינים לבדיקה נקודתית מהירה ומדויקת ולאימות קריאות אחרונות.

מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי לבשר

מדחומי בשר אלחוטיים דיגיטליים עם בדיקות קוויות הופכים את התהליך הזה לפשוט עוד יותר.  מדחום אלחוטי דיגיטלי מורכב מחלונית ויחידת בסיס אלקטרוני לניטור, המתחברים זה לזה באמצעות כבל חסין חום ארוך.

היתרונות או מדחומי בדיקה אלחוטיים

הגששים יכולים להישאר בתנור או בגריל כאשר האוכל שלך מתבשל, מבלי שתצטרכו לפתוח את מכסה הגריל.  אלחוטי רק מוסיף לנוחות הזו. באמצעות טכנולוגיית Bluetooth או העברת תדרי רדיו, מדחומים אלה מאפשרים לך לפקח על האוכל שלך באמצעות מקלט אלחוטי שמגיע עם היחידה או הטלפון החכם שלך, גם אם אתה לאליד הגריל או המעשן. אתה יכול להיות במקום אחר בזמן שהחזה מבשל למטה ועדיין לפקח על הבשר שלך.

מדחומי בדיקה אלחוטיים כוללים גם מספר תכונות. תכונות אלה יכולות לכלול הגדרות טמפרטורה מוגדרות מראש, התראות קוליות בטמפרטורה גבוהה ונמוכה, תכונות כיבוי אוטומטי, ניטור מרחוק, טיימרים ויכולת לעקוב אחר שני זמני המזון והגריל בו זמנית.

המגבלות של מדחומי בדיקה אלחוטיים

למרות שהם עדיין מדויקים למדי, הם לא יכולים להתאים למדחום קריאה מיידי לדיוק.   הם גם לא הבחירה הטובה ביותר לבדיקה מהירה של טמפרטורת האוכל שלך, מכיוון שהם אינם קריאה מיידית. חוטי החללית עלולים להיפגע אם לא מטפלים בהם כראוי והחלפות יכולות להתחיל להסתדר.

הם מצוינים לבשוךל איטי וארוך, לניטור האוכל שלך   הם חיוניים לבשרים גדולים כמו תרנגולי עוף אם אתם אוהבים לשוטט בזמן הבישול, לכו על מדחום בדיקה אלחוטי שמזהיר אתכם מרחוק כאשר האוכל שלכם מגיע לטמפרטורה הרצויה.

בחירת מדחום דיגיטלי אלחוטי נכון

מכיוון שמדי חום דיגיטליים אלחוטיים הופכים נפוצים יותר, חשוב לשים לב לפרטים של כל מדחום וחנות השוואה לפני שתבחר סופי.  באופן מפתיע קל למצוא יחידה הפוגעת בכל הנקודות החיוניות או ברובןדברים שצריך לחפש במד חום דיגיטלי אלחוטי הם:

דיוק

דיוק הוא ההיבט החיוני ביותר של מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי.  שוב, אתה לא מתעסק עם בשר. אוכל מבושל לא שווה את הסיכון. חפש מדחום אלחוטי שמבטיח דיוק בתוך מעלה אחת, לא יותר משניים. הימנע מכל מדחום עם דיוק שיורד במידה ניכרת בטמפרטורות גבוהות.

כולנו מודעים למה שיכול לקרות אם נאכל בשר לא מבושל, אבל לא לאכול חתיכת בשר מבושלת מדי לא כיף.

זמני קריאת תגובה מהירה

בעוד שמהירות ללא ספק לא חשובה למדי של מדחום שהשאיר, למצב טוב עדיין יהיה זמן רענון קריאה של כ- 15-20 שניות, ויהיה לך מושג מה קורה בגריל או בתנור.

מגוון רחב של ספי טמפרטורה נמוכה וגבוהה

אל תתעסקו עם מדחום שלא יכול להגיע לטמפרטורה גבוהה.  אם אתה מבשל לעתים קרובות בטמפרטורה של 400 מעלות צלזיוס, אז מדחום שיכול לעמוד רק ב -350 מעלות צלזיוס הוא חסר ערך עבורך. חפש יחידות שיכולות להתמודד עם 250 מעלות צלזיוס ומעלה גם אם בחיים לא בישלת במידה כה גבוהה. עדיף שיהיה לך ולא צריך את זה מאשר צריך את זה ולא שיהיה. ככל שהמדחום יכול להתמודד בצורה מדויקת עם טווח רחב יותר, כך הוא שימושי ורב-תכליתי.

שלת במידה כה גבוהה. עדיף שיהיה לך ולא צריך את זה מאשר צריך את זה ולא שיהיה. ככל שהמדחום יכול להתמודד בצורה מדויקת עם טווח רחב יותר, כך הוא שימושי ורב-תכליתי.

ממשק ברור וקל לשימוש

שום דבר במד החום שתבחר לא צריך להיות קשה לראות או להשתמש בו.  זה צריך להיות אינטואיטיבי ככל האפשר, מכיוון ששום דבר אינו גרוע יותר מאשר להתעסק עם פקדי המדחומים ברגע קריטי. על המסך להיות בעל תצוגה גדולה וברורה. גם תצוגה עם תאורה אחורית חשובה כדי שתוכלו לראות את הקריאות ולא משנה תנאי התאורה.

הבקרות צריכות להיות גדולות וקלות לקריאה ולהבנה.  תאמינו או לא, במדי החום הטובים ביותר יש רק כמה כפתורים. בכל מקרה אין צורך ביותר מכך עבור דגמים שעובדים עם אפליקציה. לא משנה כמה חכמים אלה יהיו חכמים, הם עדיין טובים רק ביכולתנו לשלוט בהם בקלות.

מסך עם תאורה אחורית

מדחום דיגיטלי עם מסך עם תאורה אחורית מקל עליהם לקריאה בתנאי תאורה חלשים.

כיבוי אוטומטי

מדחומים אלחוטיים משתמשים בסוללות. זה עוזר לחפש משהו עם סוללת ליתיום נטענת מכיוון שהיא חוסכת כסף לאורך זמן אך לא כל הדגמים מאפשרים זאת. בין אם הוא משתמש בליתיום או בסוללות מסורתיות, תראו דגם שמגיע עם כיבוי אוטומטי שמכבה את עצמו לאחר כמות זמן מוגדרת של חוסר פעילות.

אזעקה / התראה נשמעת בטמפרטורה גבוהה / נמוכה

התראות נשמעות המאפשרות לך לדעת מתי הבשר שלך הגיע לטמפרטורה שנקבעה מראש או שהטמפרטורה בתוך הגריל או המעשן שלך נמוכה או גבוהה מדי היא חובה עבור מדחום אלחוטי.

טמפרטורות בשר מוגדרות מראש

רבים מהדגמים הטובים ביותר מגיעים עם מגוון רחב של טמפרטורות קבועות מראש לכל סוג בשר. הגדרות קבועות מראש אלה מאפשרות לך לבחור טמפרטורה שתוכננה מראש לצורך הגדרה מהירה ומבוססת על טמפרטורות מומלצות על ידי USDA.

טמפרטורות ניתנות לתכנות

אם הטמפרטורות הקבועים מראש אינם לטעמך ואתה באמת רוצה שליטה מלאה בתוצאה שלך, חפש מדחום בדיקה אלחוטי המאפשר לך להתאים אישית ולשמור את הגדרות הטמפרטורה הניתנות לתכנות למפרט הרצוי.

שָׁעוֹן עֶצֶר

טיימר מובנה הוא יותר כמו שיש צורך והוא למעשה מובנה בדגמים רבים בכל מקרה.  היכולת לקבוע ספירה לאחור או לספור זמן יכולה להיות שימושית מאוד בנסיבות רבות.  זה מסתכם בהעדפה האישית שלך.

חומרים עמידים

יחידה העשויה מפלסטיק מחומרים באיכות טובה מגדילים אתתוחלת החיים הכוללת של היחידה. אתה צריך מדחום עם בדיקות עמידות, עדיף אנטיבקטריאלי. חפש באינטרנט בדיקות וכבלי בדיקה אשר יכולים לעמוד בטמפרטורות חום גבוהות של לפחות 250 מעלות צלזיוס ומעלה. אם אתה יכול למצוא כבלים שהם לפחות הוכחת התזה, אתה תעשה לעצמך טובה גדולה.

יתרונות וחסרונות של מדחומי בשר אלחוטיים מקצועיים

לסיכום

היתרונות עולים בהרבה על החסרונות, מה שהופך מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי לבחירה אידיאלית לכל מי שנהנה לבשל, ​​במיוחד בשרים גדולים יותר.  הנוחות שווה את הכסף לעניות דעתי. לדעת מה קורה מתחת למכסה של הגריל או המעשן שלך כל הזמן פשוט הגיוני כל כך אם אתה באמת רוצה לייצר את התוצאה הטובה ביותר.

אם אתה רוצה את השקט הנפשי של בטיחות המזון וארוחה טעימה שמשפחתך תודה לך עליה, מדחומים אלחוטיים יעזרו לך בכל צעד ושעל.

כמו תמיד, אם אתה או מישהו שאתה מכיר מחפש מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי או שאתה מוצא מידע זה שימושי, שקול לשתף אותו עם חבריך הגריל ובמדיה החברתית!