• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריך לבחירה וקניית מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי מקצועי לצלייה ועישון

דף הבית » מדריך לבחירה וקניית מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי מקצועי לצלייה ועישון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 6 דקות

קניית מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי יכולה להיות פתרון מוחץ.  בין שלל המותגים והאפשרויות, זה מספיק כדי לגרום לרצות לוותר להעריך את מידת הצלייה הבשר. אל תוותרו. המטרה כאן היא לעזור לך להבין את המודל המתאים ביותר לצרכים, לסגנון הבישול ולתקציב. בעוד שמדי חום דיגיטליים אינם חדשים, מדחומי בשר דיגיטליים אלחוטיים הופכים במהרה למדד הטמפרטורה של אשפי הגרילרים.  ההיבטים הדיגיטליים והאלחוטיים הופכים את המדחומים האלה לקלים יותר לקריאה ונוחים יותר מעמיתיהם האנלוגיים, מה שמוריד קצת מתח ולחץ. עם מדחום אלחוטי, אין צורך להישאר קשור לגריל, למעשן או לתנור. יתרה מכך, אף על פי שמדי חום דיגיטלי רבים מפורסמים לצלייה ולעישון, רובם רב-תכליתיים. זה אומר שהם יכולים לשמש לבישול ואפייה במטבח, להכנת ממתקים, לחלוט וכל דבר אחר שזקוק לניטור מדויק של הטמפרטורה. זה תמיד חכם יותר לבחור כלי שיכול לשמש גם בשאר העשייה הקולינרית. 

קרדיט צילום ראשי: מתוך אתר ThermoPro Amazon.

*גילוי נאות: עמוד זה כולל מספר קישורים של תוכניות שותפים שלנו. אם תלחצו על הקישור ותרכשו דרכו את אחד מהשירותים, אנחנו נקבל על זה עמלה, שתעזור לנו לתפעל את האתר. הדבר נעשה ללא תוספת עלות עבורכם. תודה על העזרה!

מדחום בשר דיגיטלי איכותיים באמזון ארה”ב מדחום בשר דיגיטלי בבנגגוד מדחום בשר דיגיטלי ב KSP

מדוע לקנות מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי?

הסיבה הראשונה והברורה ביותר לרכוש מדחום דיגיטלי אלחוטי היא מכיוון שאף פעם לא מתעסקים עם בשר. מעי-קולי ועד סלמונלה, בשר לא מבושל מהווה סיכון בריאותי. שנית, זה לא כדאי לבזבז את הכסף שהרווחתם קשה על חתיכת בשר שבישלתם אותו יתר על המידה. מכירים את שברון הלב של לעיסה ומיובשת מהגריל או מהמעשן? זה קורה גם בתנור ובכיריים של גז\חשמל.

גם אם תגבילו את הבישול למטבח, צריך מדחום מדויק המאפשר לדעת מתי הסטייקים רייר, מתי העוף מבושל לחלוטין.

למרות שמדחומי בשר דיגיטליים רבים משווקים את עצמם ככלי מקצועי, לא צריך להיות שף מקצוען כדי להשתמש בהם.  לא צריך להיות עם גריל מקצועי, העניין הוא שגם טבחים מזדמנים נהנים ממד טמפרטורה איכותי.  בתור טבח ביתי, למעשה, חשוב עוד יותר להבטיח שמגישים לאוכלים חלבונים בריאים ומבושלים בבטחה. הדרך הבטוחה להשיג נתח בשר מבושל, נימוח ועסיסי ומוכן באופן מושלם היא ידיעת הטמפרטורה המדויקת של האוכל על מנת ליצור תוצאות מדהימות.

מדחומי בשר דיגיטליים אלחוטיים לעומת מדחומי בשר לקריאה מיידית

אמנם המטרה הסופית של מדחומים אלחוטיים וקריאה מיידיים היא להשיג קריאות טמפרטורה מדויקות, אך השימושים בהם שונים במקצת. מדחום קריאה מידי הוא מעולה לקריאה מהירה במהלך הבישול ואפילו טוב יותר לאימות התוצאות הסופיות. אבל מה אם לא רוצים להוציא את כל החום והטעם המשרה עשן מהסיר בכל פעם שאתם פותחים את המכסה כדי לבדוק את הטמפרטורה? ונניח שרוצים לעקוב אחר הטמפרטורה הפנימית של הבשר, ולשמור בצורה מושלמת על חום האידיאלי במהלך הבישול? לשם נכנס המדחום דיגיטלי אלחוטי.

הנה פירוט מהיר של היתרונות והחסרונות של שניהם.

מדחום בשר דיגיטלי לקריאה מיידית

למדי חום קריאה מיידית יש חלק חד בקצה אחד וקריאת טמפרטורה דיגיטלית בקצה השני. תוחבים את החוד בבשר והטמפרטורה מופיעה בתצוגה הדיגיטלית תוך שניות ספורות.

היתרונות של מדחומים לקריאה מיידית

מדחום קריאה מידי טוב תמיד מהיר יותר, מדויק ופשוט יותר לשימוש מאשר להשאיר מדחום בתנור לבדיקה.   בדרך כלל יש להם טווח גדול יותר של טמפרטורות שהם יכולים לקרוא גם כן. הם יכולים לספק את הטמפרטורה של האוכל תוך שתי שניות בדיוק עם ± 0.7 מהטמפרטורה המדויקת.

בדרך כלל הם מוכנים לשימוש ישירות מהקופסה ללא צורך בהוראות ועובדים טוב יותר עבור נתחי בשר דקים יותר. הם ההימור הטוב ביותר לאישור הטמפרטורות הסופיות של המזון, ובאמצעותם ניתן לבדוק בקלות טמפרטורות במספר נקודות בבשר במהירות וביעילות. הם קומפקטיים, יכולים להשתלב בכיס החולצה וניתן לאחסן אותם בקלות כאשר הם אינם בשימוש. מדחומים לקריאה מיידית הם ההגדרה האמיתית של ידידותי למשתמש ולעולם לא תראה שף מקצועי או מומחה במנגלים ללא אחד כזה.

החסרונות של מדחומים לקריאה מיידית

החיסרון הוא שהם לא יכולים להישאר בבשר במהלך הבישול ולא תוכלו להשתמש בהם לבדיקת הטמפרטורה הפנימית של הגריל או התנור. צריך לתת לחום יקר ולעשן לברוח בכל פעם שפותחים את המכסה כדי לבדוק את זמני הבישול של המזון ותצטרכו לבדוק את האוכל בתדירות גבוהה יותר. לעתים קרובות הם דורשים להיכנס לתוך גריל חם או תנור כדי לבדוק את האוכל, מה שעלול לגרום לכוויות מקריות. לא תוכל לעקוב אחר האוכל מרחוק.

מסקנה

הם מצוינים לבדיקה נקודתית מהירה ומדויקת ולאימות קריאות אחרונות.

מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי לבשר

מדחומי בשר אלחוטיים דיגיטליים עם בדיקות קוויות הופכים את התהליך הזה לפשוט עוד יותר.  מדחום אלחוטי דיגיטלי מורכב מחלונית ויחידת בסיס אלקטרוני לניטור, המתחברים זה לזה באמצעות כבל חסין חום ארוך.

היתרונות או מדחומי בדיקה אלחוטיים

הגששים יכולים להישאר בתנור או בגריל כאשר האוכל מתבשל, מבלי שתצטרכו לפתוח את מכסה הגריל.  אלחוטי רק מוסיף לנוחות הזו. באמצעות טכנולוגיית Bluetooth או העברת תדרי רדיו, מדחומים אלה מאפשרים לפקח על האוכל באמצעות מקלט אלחוטי שמגיע עם היחידה או הטלפון החכם. גם לא צריך להיות ליד הגריל או המעשן, אפשר להיות במקום אחר בזמן שהחזה מתבשל ועדיין לפקח על הבשר.

מדחומי בדיקה אלחוטיים כוללים גם מספר תכונות. תכונות אלה יכולות לכלול הגדרות טמפרטורה מוגדרות מראש, התראות קוליות בטמפרטורה גבוהה ונמוכה, תכונות כיבוי אוטומטי, ניטור מרחוק, טיימרים ויכולת לעקוב אחר שני זמני המזון והגריל בו זמנית.

המגבלות של מדחומי בדיקה אלחוטיים

למרות שהם עדיין מדויקים למדי, הם לא יכולים להתאים למדחום קריאה מידי לדיוק.   הם גם לא הבחירה הטובה ביותר לבדיקה מהירה של טמפרטורת האוכל, מכיוון שהם אינם קריאה מיידית. חוטי המדחום עלולים להיפגע אם לא מטפלים בהם כראוי.

מסקנה

הם מצוינים לבשוך איטי וארוך, לניטור האוכל הם חיוניים לבשרים גדולים כמו תרנגולי עוף. אם אתם אוהבים להיות במקןם אחר בזמן הבישול, לכו על מדחום בדיקה אלחוטי שמזהיר אתכם מרחוק כאשר האוכל שלכם מגיע לטמפרטורה הרצויה.

בחירת מדחום דיגיטלי אלחוטי נכון

מכיוון שמדי חום דיגיטליים אלחוטיים הופכים נפוצים יותר, חשוב לשים לב לפרטים של כל מדחום ולעשות השוואה לפני שתבחרו באופן סופי.  באופן מפתיע קל למצוא יחידה הפוגעת בכל הנקודות החיוניות או ברובן דברים שצריך לחפש במד חום דיגיטלי אלחוטי הם: 

דיוק מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי

אוכל מבושל לא שווה את הסיכון. חפשו מדחום אלחוטי שמבטיח דיוק בתוך מעלה אחת, לא יותר משניים. הימנעו מכל מדחום עם דיוק שיורד במידה ניכרת בטמפרטורות גבוהות.

כולנו מודעים למה שיכול לקרות אם נאכל בשר לא מבושל. אבל לא לאכול חתיכת בשר מבושלת מדי, לא כיף.

זמני קריאה ותגובה מהירה במדחום בשר דיגיטלי אלחוטי

בעוד שמהירות ללא ספק לא חשובה למדי של מדחום שהשאיר, למצב טוב עדיין יהיה זמן ריענון קריאה של כ- 15-20 שניות, ויהיה לך מושג מה קורה בגריל או בתנור.

מגוון רחב של ספי טמפרטורה נמוכה וגבוהה של מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי

אל תתעסקו עם מדחום שלא יכול להגיע לטמפרטורה גבוהה.  אם מבשלים לעתים קרובות בטמפרטורה של 400 מעלות צלזיוס, אז מדחום שיכול לעמוד רק ב -350 מעלות צלזיוס הוא חסר ערך. חפשו יחידות שיכולות להתמודד עם 250 מעלות צלזיוס ומעלה גם אם בחיים לא בישלתם במידה כה גבוהה. עדיף שיהיה ולא צריך את זה. מאשר צריך את זה ולא שיהיה. ככל שהמדחום יכול להתמודד בצורה מדויקת עם טווח רחב יותר, כך הוא שימושי ורב-תכליתי.

ממשק ברור וקל לשימוש במדחום בשר דיגיטלי אלחוטי

שום דבר במד החום לא צריך להיות קשה לראות או להשתמש בו.  זה צריך להיות אינטואיטיבי ככל האפשר, מכיוון ששום דבר אינו גרוע יותר מאשר להתעסק עם פקדי המדחומים ברגע קריטי. על המסך להיות בעל תצוגה גדולה וברורה. גם תצוגה עם תאורה אחורית חשובה כדי שתוכלו לראות את הקריאות ולא משנה תנאי התאורה.

הבקרות צריכות להיות גדולות וקלות לקריאה ולהבנה.  תאמינו או לא, במדי החום הטובים ביותר יש רק כמה כפתורים. בכל מקרה אין צורך ביותר מכך עבור דגמים שעובדים עם אפליקציה. לא משנה כמה חכמים אלה יהיו חכמים, הם עדיין טובים רק ביכולתנו לשלוט בהם בקלות.

מסך עם תאורה אחורית במדחום בשר דיגיטלי אלחוטי

מדחום דיגיטלי עם מסך עם תאורה אחורית מקל עליהם לקריאה בתנאי תאורה חלשים.

כיבוי אוטומטי במדחום בשר דיגיטלי אלחוטי

מדחומים אלחוטיים משתמשים בסוללות. זה עוזר לחפש משהו עם סוללת ליתיום נטענת מכיוון שהיא חוסכת כסף לאורך זמן אך לא כל הדגמים מאפשרים זאת. בין אם הוא משתמש בליתיום או בסוללות מסורתיות, תחפשו דגם שמגיע עם כיבוי אוטומטי שמכבה את עצמו לאחר כמות זמן מוגדרת של חוסר פעילות.

אזעקה / התראה נשמעת בטמפרטורה גבוהה / נמוכה

התראות נשמעות המאפשרות לדעת מתי הבשר הגיע לטמפרטורה שנקבעה מראש או שהטמפרטורה בתוך הגריל או המעשן נמוכה או גבוהה מדי היא חובה עבור מדחום אלחוטי.

טמפרטורות בשר מוגדרות מראש

רבים מהדגמים הטובים ביותר מגיעים עם מגוון רחב של טמפרטורות קבועות מראש לכל סוג בשר. הגדרות קבועות מראש אלה מאפשרות לך לבחור טמפרטורה שתוכננה מראש לצורך הגדרה מהירה ומבוססת על טמפרטורות מומלצות על ידי USDA.

טמפרטורות ניתנות לתכנות

אם הטמפרטורות הקבועים מראש אינם לטעמכם ואתם באמת רוצים שליטה מלאה בתוצאה שלכם, חפשו מדחום בדיקה אלחוטי המאפשר לך להתאים אישית ולשמור את הגדרות הטמפרטורה הניתנות לתכנות למפרט הרצוי.

שָׁעוֹן עֶצֶר

טיימר מובנה הוא יותר כמו שיש צורך והוא למעשה מובנה בדגמים רבים בכל מקרה.  היכולת לקבוע ספירה לאחור או לספור זמן יכולה להיות שימושית מאוד בנסיבות רבות.  זה מסתכם בהעדפה האישית.

חומרים עמידים

יחידה העשויה מפלסטיק מחומרים באיכות טובה מגדילים את תוחלת החיים הכוללת של היחידה. אתם צריכים מדחום עם בדיקות עמידות, עדיף אנטי בקטריאלי. חפשו באינטרנט בדיקות וכבלי בדיקה אשר יכולים לעמוד בטמפרטורות חום גבוהות של לפחות 250 מעלות צלזיוס ומעלה. אם אתם יכולים למצוא כבלים שהם לפחות הוכחת התזה, אתם תעשו לעצמכם טובה גדולה.

יתרונות וחסרונות של מדחומי בשר אלחוטיים מקצועיים

יתרונות

  • מדויק עד 1-2 מעלות.
  • מאפשר לך לפקח על האוכל במרחק של עד ~ 300 מטר (עם דגמים מסוימים).
  • תגובה מהירה של קריאה מהירה.
  • רבים כוללים אפליקציה נוחה עם תכונות נוספות.
  • לעתים קרובות הם מחזיקים ביותר מחוד מדידה אחד (חלקם מחזיקים עד שש).
  • יכול לפקח גם על האוכל וגם על הכיריים בו זמנית.

חסרונות

  • חיי הסוללה קצרים יותר מקריאה מיידית

לסיכום

היתרונות עולים בהרבה על החסרונות, מה שהופך מדחום בשר דיגיטלי אלחוטי לבחירה אידיאלית לכל מי שנהנה לבשל, ​​במיוחד בשרים גדולים יותר.  הנוחות שווה את הכסף. לדעת מה קורה מתחת למכסה של הגריל או המעשן כל הזמן פשוט הגיוני כל כך אם אתם באמת רוצים לייצר את התוצאה הטובה ביותר.

אם אתם רוצים את השקט הנפשי של בטיחות המזון וארוחה טעימה שכולם יודו עליה, מדחומים אלחוטיים יעזרו ל בכל צעד ושעל.

טיפים קטנים מאיתנו:

לפני שאתם ממהרים לרכוש מדחום בשר, כדאי לעבור על ההמלצות וחוות הדעת בעיון כדי לבדוק שהכול בסדר. כדאי גם לעשות השוואת מחירים בין האתרים השונים כדי למצוא את המוצר במחיר הטוב ביותר. לרוב, אותם מוצרים קיימים באתרים שונים.

מדריך לקניית ציוד בחנויות האינטרנט המומלצות. כללים לחיסכון והבנת שוק החנויות ברשת האינטרנט.

טיפים איך לבצע קנייה נבונה באינטרנט

איך לזהות באינטרנט ביקורות מזויפות?


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם