• תַפרִיט
  • תַפרִיט

כיצד להפוך למדריך טיולים

דף הבית » כיצד להפוך למדריך טיולים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 5 דקות

 

להיות מדריך טיולים זאת יכולה להיות אופציה נהדרת לקריירה עבור אנשים שאוהבים לטייל, נהנים להיות מול קהל. אם אתה מעוניין, אז התחל לחפש הזדמנויות עבודה באינטרנט ובאזורך. אתה יכול לשפר את הסיכויים שלך להתקבל לעבודה על ידי קבלת הסמכה מקצועית או קבלת תואר. לאחר שמצאת עבודה, תהיה מוכן לעמוד באתגרים של תפקיד כיפי וייחודי זה, אך לפעמים קדחתני.

חפש באינטרנט במגוון פירסומי דרושים. מדריכי טיולים עובדים בפארקים, בתים היסטוריים, חברות תיור, ספינות שייט ומקומות רבים אחרים. שקול היכן אתה הכי נהנה לעבוד. צמצם את החיפוש לסוגים אלה של תפקידים.
כדי להתחיל, הזן באינטרנט משהו כמו “להיות מדריך טיולים באוניית תענוגות” במנוע החיפוש המועדף עליך. לאחר מכן תוכל לדפדף בין עבודות הדרכת סיורים עם חברות שונות, דרישות עבודה ומשכורות.

צא לסיורים כדי לראות אילו אתה אוהב. על מנת להחליט היכן ברצונך לעבוד, השתתף במגוון סיורים. עבור למוזיאונים ולבתים היסטוריים באזורך והזמן סיור באוטובוס תיור. רשום את היתרונות והחסרונות של סוגים שונים של עבודות מדריכי טיולים.

יתכן שתצטרך להרחיב את הסיורים האלה מכיוון שחלקם עלולים להתייקר. תקציב בסיור אחד כל שבועיים בערך. בזמן שאתה מחפש עבודה, צא לסיורים במקום לצאת לאכול או לעשות פעילויות מהנות אחרות.
הזמן חברים ובני משפחה לערוך איתך סיורים. הם יוכלו לחלוק איתך את השגותיהם, מה שיעזור לך להיות מדריך טוב יותר ברגע שתמצא עבודה.

רשום הערות כדי לתעד את מחשבותיך לגבי סיורים שונים. כשאתה יוצא לסיורים, הקפד להביא איתך מחברת כדי לעקוב אחר מחשבותיך על החוויות. תוכל לחזור להערות אלה בהמשך אם אתה שוקל הצעות עבודה שונות. ההערות עשויות גם לעזור לכם לפתח סגנון הדרכה משלכם.

בדוק באתרי עמותות מדריכי טיולים. בערים, מדינות ואזורים רבים יש ארגונים מקצועיים של מדריכי טיולים. ארגונים אלה מסייעים למדריכים לקדם את הקריירה שלהם ולקדם הדרכת סיורים כהיבט חיובי בתיירות בינלאומית. הם יכולים לעזור לך למצוא הזדמנויות חינוכיות, והם עשויים לכוון אותך לכיוון של פתיחות בעבודה. למידע נוסף ולמציאת רשימת עמותות ברחבי העולם, בקרו בכתובת : http://www.beabetterguide.com/tour-guide-associations/ .

בקר בסוכנות הנסיעות המקומית שלך כדי לאסוף חוברות. סוכנויות נסיעות עשויות לשתף פעולה עם חברות תיירות מקומיות לצורך פרסום. קח את החוברות שהם שומרים במשרד שלהם, ושאל אילו חברות הם ממליצים ללקוחותיהם בתדירות הגבוהה ביותר. צרו קשר עם החברות הטובות ביותר בעזרת המידע שתמצאו בעלון ושאלו לגבי פתחים.
שים לב שסוכני נסיעות עשויים לומר לך שהם אוהבים חברה מסוימת אם השניים נמצאים בשותפות יחד, גם אם הם יודעים שיש לחברה כמה בעיות. הקפד לערוך מחקר משלך על ידי כניסה לאינטרנט או ביקור במשרדי החברה.

צור קשר עם חברות התיור הגדולות באזורך. במיוחד אם אתה גר בעיר גדולה או אפילו בעיר גדולה יותר, כנראה שיש חברות תיור ממש קרובים אליך. צור קשר עם חברות אלה באמצעות דוא”ל או טלפון ושאל אם יש להם מקומות. הזדמנויות מקומיות אלה יכולות להיות מקום נהדר עבורכם להתחיל את הקריירה שלכם כמדריך.

אתה יכול גם להסתכל באופן מקוון כדי לראות אם לחברות יש משרות פתוחות, שכן רבים יפרסמו תפקידים אלה באתרי האינטרנט שלהם.

אם אתה מקווה להיות מדריך טיולים, יתכן שזו לא האפשרות המועדפת עליך. זכור כי ביצוע עבודה מקומית יכול לעזור לך לבנות את קורות החיים שלך ולצבור ניסיון תוך כדי שהייה באזור הנוחות שלך. אתה תמיד יכול להמשיך לחפש עבודה מוכוונת נסיעות בזמן שאתה עובד!

עבור את כל הבחינות הדרושות לאזור שלך ערים ומדינות רבות דורשות מדריכי טיולים לעבור בחינות לפני שאתה יכול להוביל קבוצות. חברות תיירות מסוימות עשויות לדרוש ממך לעבור בחינה זו עוד לפני שתגיש מועמדות לתפקידים. חפש באינטרנט כדי לראות אם האזור שלך דורש ממך לבדוק בחינת רישוי, ואז לשלם את העמלות הדרושות כדי להירשם למבחן.
אתה יכול גם לחפש באינטרנט כדי למצוא פרטים על המבחן, מדריכי הלימוד ומידע ההרשמה. היכנס למשהו כמו “בחינת רישוי מקצועית עבור מדריכי סיור ב….” כדי למצוא את כל מה שאתה צריך להתכונן אליו ולהיבחן.
התייחס ברצינות לבחינה. אם תיכשל, תצטרך לשלם את האגרה שוב!

זכור!! למדריך עם רישיון בינלאומי יש יתרונות עצומים. דבר הדורש השקעה הן מבחינה כללית ומנטלית.

קבל הכשרה מעשית לצבור ניסיון וקשרים. מומלץ לקחת שיעורים שבהם מלמדים טרמינולוגיה של דיבור בציבור, תיירות ותעשיית נסיעות, מנהיגות ועבודת צוות ומיומנויות אחרות בעלות ערך למדריכי טיולים. הם יעניקו לך הסמכה כשתסיים את התוכניות שלהם.

הקפידו להירשם לקורסים המיועדים למדריכי טיולים ולא למנהלי טיולים. מנהלי הסיורים אחראים על הלוגיסטיקה והניהול, בעוד המדריכים מובילים קבוצות ומספרים על המקומות בהם הקבוצה מבקרת. תוכניות אלה נהדרות לפגישה עם אנשים בתחום. במיוחד המורים שלך יוכלו ליצור איתך קשר עם אנשים שהם מכירים שמחפשים מדריכים.

השתתף בשיעורים בתחומים רלוונטיים כדי להרחיב את הידע שלך. אם אתה גר ליד אוניברסיטה מקומית או מכללה קהילתית, עיין ברשימות הקורסים. אם ישנן הצעות בבלשנות, מנהיגות, אירוח ו / או  גיאורפיה ואלי גם בהיסטוריה ו / או תיירות, הירשם. קורסים אלה ישפרו את קורות החיים שלך ויעלו את הסיכויים שלך לקבל עבודה כמדריך.

הייה בטוח שיש לך זמן וכסף להקדיש לשיעורים. אם אתה עובד כיום במשרה מלאה, בדוק שיעורי לילה.

קבל תואר תיירות אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך. לא מובטח לך שתואר כזה יביא לך עבודה כמדריך, זה יראה למעסיקים הפוטנציאליים שלך שיש לך כמה כישורים בסיסיים בתחום. אם אתה כרגע סטודנט במכללה או באוניברסיטה ואתה יודע שאתה רוצה להיות מדריך, זו יכולה להיות אפשרות תואר מצוינת עבורך.

הגש מועמדות לתפקידים באופן מקוון או באופן אישי. לאחר שבחרתם בכמה חברות שונות בהן תרצו לעבוד, מלאו את הבקשות שלהן באמצעות כניסה לאינטרנט או איסוף יישום נייר מהחברה. יהיה עליך לספק את פרטי הקשר שלך, היסטוריית התעסוקה שלך, כמה אזכורים טובים וקורות חיים. רוב החברות המכובדות יבצעו בדיקת רקע לפני שתעסיקו אותך. אם הם אוהבים את הבקשה שלך, רוב החברות ייצור איתך קשר לראיון המשך אחד עד שניים לפני שיעסיקו אותך.

הייה מוכןלענות על שאלות יישום מותאמות. חברות מנחות סיורים ירצו שתציג להם שאתה מוכן להיות מדריך טיולים. ייתכן ששאלותיהם נועדו לראות כיצד תתמודד עם משברים, לבדוק אם אישיותך מתאימה להנחייה, ולוודא שאתה נרגש להיות מדריך טיולים. שאלות אלו יכולות להיות דברים כמו: “מה היית עושה אם האוטובוס יתקלקל?” או “מה גורם לך להתרגש להיות מדריך טיולים אצלנו?”

קבל את ההצעה הטובה ביותר שתקבל. אם התמזל מזלכם לקבל הצעות מרובות, הכינו רשימת יתרונות וחסרונות. שקול את המיקומים, שעות העבודה והמשכורות. החליט איזו עבודה מספקת את האיזון הטוב ביותר בין כיף ומעשית כלכלית, ולכו על זה!

חבק את היותך סביב אנשים כשאתה עובד. להיות מדריך טיולים זה אומר שאתה צריך להיות אדם עם נתינה. הייה מוכן לענות על שאלות ללא הרף, להתמודד עם אישים קשים, ולקבוצות של אנשים סביב אתרים ומיקומים מעניינים. תצטרך להיות עליז ואופטימי בכל פעם שאתה בעבודה.

אולי תרצה לתזמן זמן לבד במהלך ימי החופש שלך כדי לאזן את לוח הזמנים שלך.

קלט ושינן הרבה מידע כדי להיות מדריך טוב. התפקיד העיקרי שלך הוא לתת לאנשים עובדות מעניינות על המקומות שאתה מבקר בהם. קח זמן ללמוד על המקומות האלה. קבל מידע מהחברה שלך, מהספרייה המקומית ומהאינטרנט כדי להרחיב את הידע שלך.

המטיילים ישאלו אותך שאלות שעשויות להיות מעט מחוץ לנושא. ידיעת התשובות הללו תרשים את הקהל שלך ויהפוך אותך למדריך טוב יותר. אם אינך יודע את התשובה לשאלה, אמור זאת. אמור לקהל שלך שאתה לא בטוח, אבל שאתה רוצה לדעת את התשובה ויחפש אותה ברגע שאתה יכול.

פעל מהר כשמשהו משתבש. כאשר אתה מתאם אנשים, תכניות נסיעות וביקורים באתר, יש הרבה הזדמנויות למשבר! אל תיבהל אם מישהו חולה, אוטובוס הטיולים שלך התקלקל או פארק נסגר באופן אקראי להיום. תפקידכם לחשוב על הרגליים ולהתמודד עם מצבים עם צאתם. תמיד תוכל ליצור קשר עם החברה שלך לקבלת סיוע במצבים אלה, אך יהיה עליך לשמור על ראש קר. אתה המנהיג של הקבוצה כשאתה יוצא לסיור, והם יחפשו אותך להדרכה.

להיות מוכן להיות עובד עצמאי. אחד ההיבטים הקשים ביותר בלהיות מדריך טיולים הוא שאתה בדרך כלל מתקבל לעבודה כעובד זמני. אם אתה גר במדינה המספקת ביטוח בריאות דרך מעסיקים, ייתכן שיהיה עליך לתאם קבלת ביטוח פרטי בעצמך. יהיה עליך גם להיות אחראי על שמירת רשומות תעסוקה ומס.

שים את הצרכים שלך לאחרונה בהדרכת קבוצה. זכרו שהקבוצה שלכם נמצאת בחופשה ואתם בעבודה. עשו כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לשמור על הקבוצה שמחה ובטוחה. הישאר מרוכז בהם בכל פעם שאתה עומד בשעון.
זה עשוי להיות קשה אם אתה מוביל קבוצות במיקומים יפים ומרגיעים, אך הישאר חזק! אתה מקבל תשלום עבור העבודה הזו.

להבין את הדרישות הפיזיות. להיות מדריך טיולים דורש ממך להיות על הרגליים ולהסתובב ברוב הימים. תצטרך להיות בריא פיזית להתאים כדי לשמור על קשר עם הקצב של החיים בעבודה זו.

היה מספר סיפורים כדי להפוך עובדות למעניינות את הקהל שלך. כדי לשמור על סיורים נעים ומרתקים, ספר סיפורים. לא רק לדקלם רשימה של שמות, תאריכים ואירועים. תן לקהל שלך משהו לתפוס על ידי סיפור סיפורים קצרים במקומות שונים לאורך הסיור

עליך גם לוודא שאתה והקבוצה שלך מכבדים את הסביבה בה אתה מבקר. אתה תהיה אחראי על אכיפת הכללים.
פנה תמיד לקהל שלך כאשר אתה נותן סיורים.

 

ואחרי שקראת זאת, האם אתה מעוניין להיות מדריך? אם כן, אז לך על זה


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם