כלי חדש לקניית מושבים במטוסי מנהלים. למנהלים ולציבור הרחב

בכל שנה, 2.6 מיליון מטוסי מנהלים עושים את דרכם הלוך וחזור בתוך ארה"ב. 30% מהם טסים ריקים ולכן חברות התעופה מפסידות סכומי עתק על טיסות לא מנוצלות. חברה ישראלית, יזמים שחיים טכנולוגיה, מומחה בתחום מטוסי מנהלים בארה"ב, מומחים בניהול פרויקטים, קצינים בוגרי חיל האויר, יוצאי 8200 פתרו את הבעיה בעזרת פיתוח מערכת ייחודית אשר מאפשרת לחברות לקנות מושבים של מטוסי מנהלים ריקים בעלות דומה למחלקת עסקים, דרך מנגנון שימסר ללקוח.

בשלב זה, יש טיסות מ\ל לוס אנג'לס ל\מ לאס וגאס וחזרה ולהפך. באתר יש טיסות מבוססי אירועים, לדוגמא: "פסטיבלים מוזיקה", "ועידות עסקים", "מסיבות בלאס וגאס" ועוד.

לפרטים ולהזמנות בלבד ליצור קשר> http://tiulim.net/contactעם הזמן יתווספו יעדים נוספים ותאריכים נוספים. במידה ויהיו בקשות ייחודיות לקבוצות גדולות ויעדים אחרים הם יטופלו באופן נפרד. שרות ותמיכה בישראל ולוס אנג'לס.

אלו המטוסים שכרגע עומדים לרשות הטסים

היתרונות של טיסה בג'ט

למטוסי מנהלים יש יתרונות עצומים, מעבר ליוקרתיות בהם. ישנה אפשרות להתאים באופן אישי את כל חוויית הנוסע.

נוסעים יכולים לקצר בצורה משמעותית את תהליך העלייה למטוס ולהגיע כ-20 דקות לפני המראה גם בטיסות בין לאומיות וגם להגיע עם הרכב עד לגלגלי המטוס. בנוסף, הגודל של המטוס מאפשר נחיתה והמראה ממספר רב יותר של שדות תעופה, דבר המייצר גמישות רחבה יותר.חדשות טכנולוגיה בתיירות מטוס מנהלים

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות