• תַפרִיט
  • תַפרִיט

כללי לינה בעולם, לשומרי מסורת.

דף הבית » כללי לינה בעולם, לשומרי מסורת.

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

במאמר זה נתייחס לפתרונות לינה שמומלצים על ידי מומחים, ונמצאים קרוב לקהילה היהודית ופקוח מוסדותיה (חב”ד, בתי כנסת, אישור רב למשל). כך, שכל תייר יכול לתכנן את הטיול ולבדוק מראש ולבצע הזמנה בהתאם.

מצורף קישור לאתר מידע מקיף על מלונות ידידותיים לשומרי מצוות ומסורת הכל העולם. יש להקליד במקום החיפוש את שם העיר ותקבלו מידע מפורט. לא כל מלון ברשימות הוא כשר אך משום שאין מלון, יוצע לכם מלון ייעודי.

בכל בית חב”ד בכל עיר ו/או מדינה ניתן לקבל הנחיה ועזרה בכל הקשור לשמירה על כשרות, לאכול אוכל כשר למהדרין ואפילו להשתתף בתפילות במקום.

לאוכל כשר (ארוחת בוקר ואו ערב) יש להתקשר ולוודא אישור במייל. ולוודא אם גובים ממכם תשלום נוסף.

על-מנת למנוע חילול שבת

מצורפים שני סעיפים עיקרים.

בכל מקום לינה יש לוודא לקיום ידית מכנית לדלת בנוסף לכרטיס החשמל. אפשר גם להיעזר בנכרי מהקבלה או לבקש מפתח ידני. יש מקומות לינה שהאורות נדלקים באמצעות סנסורים ויש לברר עם ניתן לכסות את העיניות של הסנסורים.

מומלץ לברר אם יש מקום לינה בקומות הראשונות. ולא לגלות שיש חדר בקומה השמינית (במיוחד לאלה שלנים בשבת).

מומלץ לוודא זאת במייל.

המלצות והערות חשובות

יש לעבור על כל האותיות הקטנות, למשל יש מקומות לינה עם מיסים נוספים לכל לילה ועוד.

להרחבה > ייעוץ והכוונה ומידע הילכתי על לינות במלון.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם