כל הסודות מאחורי הארי פוטר: סיור בסטודיו Warner Bros

הצעה מיוחדת: חסכו 20% בהזמנת הסיור בתאריכים / בשעות נבחרים!

אם קורותיו של הארי פוטר הציתו מאז ומעולם את דמיונכם, בואו לגלות את כל הסודות שמאחורי הקלעים בסיור ייחודי ומרתק זה. בדרככם תיהנו מסיור מעגלי היוצא ממרכז לונדון לעבר הסטודיו ותיסחפו באחת לעולמם הקסום של הארי פוטר וחבריו. בסיור תראו כיצד נוצר הסרט הידוע תוך שאתם מסיירים בין התפאורות המקוריות, מתרשמים מהתלבושות ומהאביזרים האותנטיים, לומדים אודות האפקטים והאנימציות המיוחדים שהעניקו לסרט את הוויזואליות המדהימה שלו, ובעיקר, מתענגים על האפשרות המרגשת והבלעדית של ביקור בתוך הסרט שעיצב את ילדותכם והיווה מקור השראה רב עוצמה לכל ילד באשר הוא.

הסיור המרתק מתאים במיוחד למשפחות המחפשות אטרקציה תיירותית שבני כל הגילאים, מההורים המתרפקים על נוסטלגיית ילדותם ועד לילדים הקטנים, ימצאו בה עניין רב. חקרו מקרוב את כל הפרטים הקטנים שהפכו את הארי פוטר לאגדה בלתי נשכחת, דמיינו את עצמכם פוסעים לצדם של הארי, רון והרמיוני תוך שאתם חוקרים את צפונותיו של האולם הגדול, צפו במשרדו של דמבלדור ופסעו במורד סמטת דיאגון תוך שאתם פוגשים בחזיתן של החנויות שהסעירו את דמיונות הילדות שלכם והיו לחלק בלתי נפרד ממנה, התרשמו מהתלבושות ומהאביזרים שהארי פוטר וחבריו עשו בהם שימוש ולמדו על האפקטים המיוחדים ועל האיפור הייחודי שהקימו לתחייה דמויות קסומות כמו דובי ו – Death Eaters. זכרו להביא את מצלמתכם כיוון שהסיור צופן בחובו אין ספור הזדמנויות צילום מלהיבות בכל פינה!

-סיימו את הסיור ברציף 9 ¾ בו תוכלו להציץ על דרך היווצרותן של הסצנות המרשימות ביותר בסרט, להצטלם עם מזוודת טרולי הנעלמת מבעד לקיר ולצפות מקרוב במנוע קיטור אותנטי שלHogwarts Express. הניחו לעצמכם להתרגש עם אדי הקיטור העולים ממנוע הרכבת בן הכמעט שמונים והתרשמו מתקרת הזכוכית, מקירות הלבנים הצהובים וממתלי התיקים המהווים חלק בלתי נפרד מחוויה מעצימה זו.

להזמנת סיור הארי פוטרר בסטודיו Warner Bros<לחצו כאן

בדרככם חזרה ללונדון, התרווחו להנאתכם ושחזרו את יום הטיול המדהים בעולמו של הארי פוטר אשר, ללא כל ספק, ייחרת בזיכרונכם כטיול שתרצו תמיד לחוות שוב!

השוואת מחירי לינות בלונדון:

בריטניה הגדולה לונדון סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות הארי פוטר, וורנר ברוס, לונדון

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות