צרכנות ותיירות

כניסה פרטית לספא סצ'ניי בבודפשט עם אופציה לעיסוי

הזמינו את הכרטיסים שלכם מראש ודלג על התור בכניסה הראשית לספא סצ'ניי, בית המרחץ הגדול ביותר של בודפשט. תיהנו מ-18 בריכות מקורות וחיצוניות – רובו ניזונות ממי מעיינות מינרליים – כמו גם חדרי אדים וכמה וסאונות תחת כיפות בסגנון הבארוק ומגישה מלאה במהלך היום ושימוש בתא החלפת בגדים משלכם, תוכלו לשחות בבריכת שעשועים חיצונית או פשוט להירגע עד שעת הסגירה. אם תרצו, תוכלו לשדרג את כרטיס הכניסה לספא עם עיסוי ארומתרפי של 20 דקות.

עיקרי הדברים

  • כל דמי הכניסה כלולים
  • תיהנו מיום הרחק מההמולה של העיר
  • פנקו אדם אהוב באירוע מיוחד

ספא סצ'ניי (הידוע גם בשם מרחצאות סצ'ניי), הספא התרמי הגדול והחם ביותר בבודפשט, מתגאה בבריכות מקורות וחיצוניות רבות – כולל 15 בריכות אמבט מקורות הניזונות ממעיינות חמים. נבנה בסגנון ניאו-בארוק יפה בשנת 1913, והושלם בשנת 1927, הספא ממוקם בפארק העירוני מול קרקס העיר.

דלגו על התור בכניסה הראשית ופנו אל הכניסה האחורית, שם מארח דובר אנגלית ימתין לברך אתכם. מכאן, תקבלו גישה לתא החלפת בגדים משלכם ותתכונן לפנק את עצמכם במתחם המדהים הזה.

תוכלו לבחור מתוך 18 בריכות עם טמפרטורה משתנה, מלאות במים ממעיינות חמים. טמפרטורה טבעית של 77 מעלות צלזיוס, המים החמים מקוררים עד לטמפרטורות שונות בספא ומכילים מינרלים כמו סידן ומגנזיום, שאמורים להיות בריאים למפרקים שלכם! בדקו את בריכת השחייה החיצונית הגדולה בטמפרטורה של 27 צלזיוס; תשחררו את השרירים הכואבים בבריכה חמימה וקולחת; או תצפו באנשים משחקים שחמט בבריכת אידוי של 106 מעלות צלזיוס.

בפנים, תחת כמה כיפות יפות, תתבלו בעוד ברכות חמות או תיכנסו לחדרי אדים סמוכים וסאונות. כשחם לכם מספיק, תצללו למים קרירים או תיהנו ממקלחת עם מתנת הספא שלכם הכוללת שמפו וג'ל רחצה. אם תבחרו באפשרות השדרוג, תוכלו להירגע עם עיסוי ארומתרפי של 20 דקות. אל תהססו להישאר כמה זמן שתרצו, עד שעת הסגירה.

לפרטים נוספים על כניסה פרטית לספא סצ'ניי בבודפשט עם אופציה לעיסוי, תמחור וביטולים

Exit mobile version