טיסה ללונדון (הלוך ושוב) ב-190 ₪ בלבד! בטיסות סדירות של בריטיש איירוויז

 

מועדון הצרכנות הוט יוצא במבצע חסר תקדים: לטוס ללונדון ובחזרה ב-190 ₪ בלבד

 –

  • בימים הקרובים ובמהלך השנה הקרובה יחל המועדון למכור מאות כרטיסי טיסה של בריטיש אירווייז ללונדון במחיר חסר תקדים של 190 ₪ בלבד
  • המחיר הינו לטיסות סדירות, הלוך ושוב, וכולל את כל מרכיבי הכרטיס – היטלים, מסים ודלק
  • המבצע הינו חלק מקידום מיזם 'טסים וחוסכים' שמעניק לכ-250 אלף עמיתי המועדון הנחה ריאלית קבועה של 5% על כרטיסי הטיסה של מרבית חברות התעופה הזרות המובילות
  • מועדון הצרכנות הוט הינו הגדול במדינה וחברים בו יותר מ-150 אלף בתי אב בישראל

 –

מועדון הצרכנות הוט, שמהווה את קבוצת הרכישה הגדולה ביותר בישראל עם יותר מ-250 אלף עמיתים (כ-150 אלף בתי אב), יוצא במהלך חסר תקדים, במסגרתו יימכרו כרטיסי טיסה הלוך ושוב לטיסות סדירות של בריטיש אירווייז ב-200 ₪ בלבד (כולל כל המיסים וההיטלים), ממחיר זה תינתן הנחה במעמד החיוב בסך 5%, כך שמחירו הסופי והמלא של הכרטיס יעמוד על 190 ₪ בלבד. זאת כחלק מקידום מיזם 'טסים וחוסכים', פלטפורמת הזמנת כרטיסי הטיסה של המועדון, המעניקה הנחה ריאלית של 5% לכל אורך השנה לכרטיסים של טיסות סדירות של חברות התעופה הזרות המובילות שפועלות בישראל.

על מנת לרכוש את הכרטיסים המוזלים, יש לעקוב אחר פרסומי המבצע באפליקציית המועדון. מספר הכרטיסים הינו מוגבל ובכל הקצאה יוצעו 40 מושבים, על תקן 'כל הקודם הזוכה'. מחזור הכרטיסים הראשון הינו לתאריך יציאה ב31/1/2017 וחזרה ב7/2/2017 (התאריכים הינם קשיחים).

יורי מרק, מנכ"ל מועדון הוט, אמר היום: "מועדון הוט מהווה היום את קבוצת הרכישה הגדולה ביותר בישראל, עם יותר מ-250 אלף עמיתים, מה שמאפשר לנו להוזיל באופן משמעותי את יוקר המחייה בכל תחומי הצריכה. לפני כשנה השקנו את מיזם 'טסים וחוסכים' שנותן פייט לחברת אל על ולמעשה מציע למאות אלפי ישראלים הנחה ריאלית של 5% על מחירי הכרטיסים של חברות התעופה הזרות המובילות, כולל על מיסי הנמל והדלק. כחלק מקידום המיזם אנו יוצאים כעת במבצע חסר תקדים בשיתוף בריטיש אירווייז ומציעים לעמיתים שלנו כרטיסים ללונדון במחיר מצחיק של 200 ₪ לכרטיס ואנו צפויים להציע מאות כרטיסים לאורך השנה הקרובה".

 –

אודות מיזם 'טסים וחוסכים' של מועדון הצרכנות הוט

בתחילת השנה יצא מועדון הצרכנות "הוט", הגדול במדינה, בפיילוט למיזם חדש בשם "טסים וחוסכים" להוזלת כרטיסי טיסה עבור 150 אלף בתי האב החברים בו. למיזם הצטרפו במהלך השנה רוב חברות התעופה הזרות הגדולות שפועלות בישראל ובהן בריטיש איוורוייז, טורקיש איירליינס, KLM, רויאל ג'ורדניאן,  אייר ברלין, אייר פרנס, אירופלוט, אוזבקיסטן איירליינס ועוד.

במסגרת המהלך, הוקם יחד עם חברת התיירות 'פגסוס' אתר בו יכולים חברי המועדון להזמין כרטיסים לטיסות סדירות של חברות תעופה מובילות וליהנות מ-5% הנחה במעמד החיוב בתשלום באמצעות כרטיס אשראי 'ישראכרט-הוט'. מאז השקת המיזם נמכרו באמצעות קרוב ל-5,000 כרטיסי טיסה.

הנחה ריאלית, לא תיאורטית

יצוין, כי ההנחה במעמד החיוב הינה הנחה ריאלית על המחירים הרשמיים שמציעות חברות התעופה באתריהן. בנוסף, ההנחה לחברי המועדון כוללת את כל מרכיבי הטיסה: דלק, מסי נמל והיטלים שונים. זאת להבדיל  מהנחות שניתנות במקומות אחרים רק על מרכיב הטיסה.

יורי מרק, מנכ"ל מועדון הוט, אמר היום: "כשנה לאחר השקת המיזם נוספו אליו חברות טיסה זרות נוספות במטרה לכסות כמה שיותר יעדים וכעת גם גדל שיעור ההנחה שאנו מעניקים לעמיתינו על הכרטיסים. חשוב לשים לב שההנחה שלנו היא ריאלית וניתנת במעמד החיוב על מחיר הכרטיס, כולל היטלים ומיסים. לאחר משא ומתן עם מרבית חברות התעופה שפעילות בישראל, הצלחנו להרים מיזם רחב היקף שמוזיל באופן ריאלי את הטיסות הסדירות עבור חברי המועדון".

קבוצת הרכישה הגדולה בישראל: הטבות מועדון להוזלת כלל החופשה

כחלק מהניסיון להוזיל את יוקר המחייה עבור העמיתים, מועדון הצרכנות הוט מנצל את כוח הקנייה הגדול שלו ומציע הנחות והטבות למגוון מוצרים ושירותים משלימים לנוסעים לחו"ל. בין ההסדרים שמציע המועדון לחברים הטסים לחו"ל: הנחה של 5% בהזמנת מלונות בארץ ובחו"ל באמצעות אתר אלאדין טראוול; הטבה ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל בחברת הביטוח איילון; הלוואה בתנאים אטרקטיביים לחופשה וכן הטבה בעמלת החליפין לרוכשים מט"ח בבנק הבינלאומי; עד 25% הנחה בהשכרת רכבים ברחבי העולם בחברת ECONOMY CAR RENTALS; %3 הנחה במעמד ההזמנה בהזנת קוד קופון באתר Sport Events 365 לרכישת כרטיסים למופעים ולאירועי ספורט בחו"ל רבים נוספים.

אודות מועדון הצרכנות הוט

מועדון הוט הינו מועדון הצרכנות הגדול במדינה, בו חברים כ-150 אלף בתי אב. למועדון הסדרים למתן הנחות והטבות עם למעלה מ-10,000 בתי עסק בכל תחומי הצריכה, החל ממזון, תיירות ורכב וכלה במוצרי פארמה, פנאי ונדל"ן. המועדון  הוקם בשנת 1996 ע"י הסתדרות ההנדסאים והטכנאים בישראל. בהמשך הצטרפו אליו גם חברי הסתדרות האקדמאים במח"ר, חברי הסתדרות/לשכת המהנדסים וחברי איגוד העובדים הסוציאליים ואיגוד העיתונאים.

הידיעה הזאת מצאה חן בעינך? רוצה עוד מאמרים דומים על מבצעים מיוחדים כאלו?

אשמח אם תתן לייק לדף זה ( בחלק העליון ) ולשתף את כל חברייך.

ככל שיכנסו יותר לאתר זה יעזור לכווווווולם. 

חדשות בתיירות בריטיש איירוויז, טיסה סדירה, לונדון

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות