חגיגת שמפנייה בלתי נשכחת ב – London Eye. ללא המתנה בתור

שום טיול ללונדון לא יהיה מושלם בלי גיחה לעין הגדולה של לונדון המספקת חוויה עוצרת נשימה ופורשת את העיר לנגד עיני המטייל מנקודת תצפית מקורית ואחרת. אז הזמינו טיסה וכוס שמפנייה טובה של פומרי ברוט רויאל שמפניה ממנה תוכלו ללגום להנאתכם תוך שאתם צופים בנופיה המדהימים של העיר. בנוסף, תיהנו מגישה מהירה לאטרקציה ללא המתנה בתור ומזכות קדימה בכניסה, לנוחיותכם המלאה. החוויה כוללת מדריכים אינטראקטיביים חדשים המופעלים באמצעות Samsung Galaxy Tab וכניסה ל – London Eye 4D, חוויית ארבעה ממד מדהימה המקימה לחיים את העיר על כל גווניה באמצעות אפקטים רב חושיים מדהימים.

כדי להפוך את חוויית הטיסה בלונדון Eye למושלמת, התענגו על כוס שמפנייה Pommery Brut איכותית המוגשת לכם בידי המארח שלכם כשאתם מתרווחים ונהנים ממיטב נופיה של לונדון. לילדים יוגשו מיץ פירות מפנק ומשקפת. מספר המשתפים המקסימלי לקפסולה הוא 25 איש בלבד, מה שמאפשר לכם ליהנות מיחס אישי ומפנק לכל אורך הדרך. וכמובן, הזמנת הטיול המוקדמת מבטיחה כי לא תחכו זמן מיותר בתורות הארוכים בכניסה לאטרקציה.

כל המשתתפים יקבלו חינם מיני מדריך אשר יסייע להם להבחין באתריה הבולטים של לונדון לרבות הביג בן, בתי הפרלמנט ואתרים דומיננטיים נוספים. הטיול בלונדון Eye נמשך כשלושים דקות, פרק הזמן הדרוש לגלגל לבצע סיבוב מלא. כל הקפסולות ממוזגות באופן מלא ומסתובבות באמצעות התקן המיוחד אשר נועד להשאיר את כולם בתנוחה אנכית בעוד הגלגל מסתובב לאט ובטוח.

אם אתם מעוניינים לצפות בחוויית הארבעה ממד לפני ביקורכם בגלגל, מומלץ מאוד להגיע לאטרקציה כשלושים – ארבעים דקות לפני זמן הביקור. יהיה עליכם לשוב אל התור המועדף 15 דקות לפני היציאה לסיור. לחילופין, תוכלו לצפות במיצג להנאתכם לאחר תום הסיבוב המדהים בגלגל.

להזמנת כרטיסים לגלגל לונדון< לחץ כאן

תיהנו!

השוואת מחירי לינות בלונדון:

בריטניה הגדולה לונדון סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות לונדון איי


כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים