• תַפרִיט
  • תַפרִיט

למה כל דקה חשובה בעולם ההזמנות התיירותי. ומי המנצחים?

דף הבית » למה כל דקה חשובה בעולם ההזמנות התיירותי. ומי המנצחים?

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

 

כתבה וערכה: ליאור קן-לי

פורסם ב-9 במרץ 2017

אנחנו חיים בעידן שבו הכול חייב להיות נגיש ומידי. אם אנחנו לא יודעים משהו, אנחנו מיד פותחים ויקיפדיה. אם אנחנו ממש רוצים לאכול המבורגר, אנחנו מיד ניגשים למסעדת המזון המהיר, מזמינים ומקבלים את מבוקשנו. אנחנו מצפים שהחברים שלנו יענו לנו לוואטסאפ מיד כשמופיעים שני סימני הווי הכחולים. ואם אנחנו לא מקבלים את השירות שאנחנו רוצים מיד, אנחנו מתעצבנים. אין לנו זמן לחכות, אפילו לא שתי שניות. במיוחד לא כשאנחנו מחפשים באינטרנט אחר טיסות זולות או מקומות לינה זולים.

גורמים בתעשיית התיירות מעריכים ש-25% מהמטיילים כלל לא סגורים על תאריך הטיסה או היעד שלהם כשהם מתחילים לחפש אחר החופשה הבאה שלהם באינטרנט. הם ספונטניים. אם הם ימצאו דיל טוב, הם ייקחו אותו. הם רוצים להגיע לאתר, לגלוש בין האפשרויות השונות, לצמצם, לסנן ולמצוא את המסלולים והמחירים המשתלמים ביותר, אבל מה קורה אם לדפים השונים באתר ההזמנות לוקח יותר מדי שניות לעלות?

במחקר חדש של Doubleclick (בבעלות גוגל), שפורסם בספטמבר שנה שעברה, גילו ש-53% מהמבקרים באתר יבחרו לנטוש אותו אם עמוד האינטרנט לא יעלה תוך שלוש שניות. אחד מתוך שני אנשים מצפים שהעמוד יעלה תוך שתי שניות בלבד. יתרה מזאת, ממחקר שפורסם ב-2009 עולה ש-79% מהגולשים יבחרו שלא להיכנס שוב לאתר איטי.

אם ברשותכם אתר נסיעות, שמציע מחירי טיסה ולינות לגולשים, כדאי שתתחילו למדוד זמנים ולשפר את מהירות האתר שלכם. המחקר העדכני ביותר מראה כי זמן הטעינה של 77% מהאתרי המובייל הוא מעל ל-10 שניות במכשירים של הדור השלישי! האתר שלכם עלול להיות ביניהם. אם לתוצאות החיפוש באתר שלכם לוקח יותר משתי שניות לעלות אל המסך של המשתמשים, אתם יכולים לשכוח מכמה וכמה לקוחות, שפשוט יחליטו לעזוב את האתר שלכם לטובת אתר אחר, מהיר יותר.

אתר מהיר יותר יביא לכם יותר הזמנות וחשוב מכך, יותר לקוחות מרוצים, שאולי יבחרו לחזור לאתר שלכם לקראת החופשה הבאה שלהם.

מבדיקה שנערכה, אלו האתרים הכי אופטימלים מכל הבחינות ולכן הם הכי טובות:

אתר ההשוואות הטוב בעולם בתחום הלינות שסורק את כל מאות אתרי ההזמנות. בבעלות החברה הכי גדולה בתחום. החברה האוסטרלית הוטלסקומביינד.

אתר השוואת של כל אתרי התעופה בעולם. שילוב חכם של טיסות מוזלות וחברות סדירות. אופטימיזציה מושלמת של חברת נסיעות שמלווה אותך 24 שעות עד הטיסה.

אתר השוואת  מאות חברות להשכרת רכב. בבעלות חברת פרייסליין.

שירותי תיירות בעשרות אלפי נקודות ישוב בעולם. בבעלות טריפאדוויזור.

החברה שמחזירה לך כסף עבור הקנייה ברשת, לטיולים ולשרותים שלך. הכי אמינה בארה”ב.

הוצאת הספרים לתיירות הכי זולה והכי מהירה. שייכת לאמזון.

אתר מבצעי התיירות, הטוב בכולם. עם 29,000 מיליון מנויים. אין מתחרה למבצעים אלו.