• תַפרִיט
  • תַפרִיט

המדריך למתלבטים, איזה קוד לבוש יש לארוז לקרוז?

דף הבית » המדריך למתלבטים, איזה קוד לבוש יש לארוז לקרוז?

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 7 דקות

לא כמו בעבר, שהבאנו את כל הבית לקרוז שלנו. היום בעידן הגבלות משקל בטיסה, אתם תוהים מה להביא לקרוז שלכם, הנה צרור ההנחיות עבור מה ש צריך לארוז.

גברים

בשעות היום: מכנסיים קצרים, מכנסיים ארוכים, ג’ינס, חולצות, חולצות ספורט, טריקו, מעיל ספורט. כתפיות לאלו שלא משתמשים בחגורות. עבור פעילות בחוץ, כמובן שאפשר בגדי ים, מכנסיים, מכנסי ג’ינס, חולצת טריקו.

על החוף: על החוף: להתאים בגדים למצב הסיור אם אתגרי, ספורט, צלילה וכו’. אם נוסעים לעיר לעיר, לבחור מה שכתוב “בשעות היום”. בדרך כלל תקבל יפה יותר במסעדות ובחנויות אם אתה לבוש יפה.

ערב: אפשר חליפת טוקסידו אוי חליפות עסקיות בלילות רשמיים או במסעדות. יש ספינות שאפשר לשכור טוקסידו. לא לשכוח להתאים נעליים. בלילות לא רשמיים כל דבר שתואם לך, יתאים.

מכנסיים קצרים: לבריכה או חדר הכושר.  לארוחת צהריים במזנון הבופה … אבל זה הכל.

בגדי ים יש ללבוש רק בבריכה (אם כי כיסוי מתאים לאלה שקופצים לארוחת צהריים בבופה) .

אפשר גם לבוש מסוג אתלט.

נשים

בשעות היום: עבור פעילויות מקורה אפשר מכנסיים קצרים, מכנסיים ארוכים, ג’ינס, חצאיות ושמלות.

על החוף: להתאים בגדים למצב הסיור אם אתגרי, ספורט, צלילה וכו’. אם נוסעים לעיר, לבחור מה שכתוב “בשעות היום”.

ערב: יש ספינות שייט שקודי הלבוש היומיים – מזדמנים, לא רשמיים. במקומות מסוימים נדרש לבוש רשמי – למשל במסעדות או בלילות רשמיים. קוד זה אומר שהלבוש יהיה אלגנטי ותואם.

מכנסיים קצרים: לבריכה או חדר הכושר. לארוחת צהרים במזנון הבופה … אבל זה הכל.

בגדי ים יש ללבוש רק בבריכה (אם כי כיסוי מתאים לאלה שקופצים לארוחת צהרים בבופה ).

אפשר גם לבוש מסוג אתלט

לכולם

בדקו את מזג האויר הצפוי. כדי להתאים

צעיפים סוודרים כפפות, ז’קט ומעילים: למקומות מסוימים מתלבשים לפי שיטת ה”בצל” (בשכבות).

גרביים, חגורות, תחתונים.

כובע כדי להגן מפני השמש או לשמור על האוזניים שלך חמות במהלך קרוז באזורי קרחונים או טמפ’ נמוכה, ולזכור את משקפי השמש שלך.

נעליים: לא לארוז מזוודה מלאה נעליים. נסו להביא מספר סגנונות שיכולים לשמש למטרות מרובות (למשל: נעלי התעמלות לחדר כושר ומתאים לסיורים. סנדלים נוחות לבריכה ולמקומות מזדמנים בספינה). להשתדל להתאים את הצבע שיתאים למספר רב של לבוש.

לא לבוש

לא לשכוח את התרופות שלכם. עזרה ראשונה ושנייה.

תרמילים קטנים שימושי למדי עבור נשיאת מצלמות, ספרים, קרם הגנה, בקבוקי מים ופריטים אחרים סביב הספינה או בנמל.

אביזרי טק (גאדג’טים). סביר להניח שתביא את הטלפון החכם שלך, אך ייתכן שתרצה גם להביא טאבלט, מצלמת DSLR, GoPro, הרחבת זיכרון, נגן משחקים נייד או קורא ספרים.  שקעים חשמליים אוניברסליים, כבלי הארכה רצועות כוח

מגזינים וספרים עבור ימי הים או החוף; אתה לא תמיד יכול לסמוך על הספרייה של הספינה כדי לקבל בחירה מקיפה.

משקפת זהו פריט חובה עבור מסלולי טיול בטבע.

אם מטיילים עם ילדים, שקול צעצועים מים מתנפחים שנארזים בקלות. אם אתם מתכננים ללכת שנורקלינג בכל נמל, אתה יכול לשקול להביא את הציוד שלך.

משקאות: רוב קווי שיוט מאפשרים לך להביא סודה ומים על, חוסך לך את ההוצאות של תשלום מנופח עבור משקאות. אבל מומלץ לבדוק מראש עם החברה. יש כאלה שיחרימו לך . תביאו יפקק שמפניה אם אתה לא תגמור הכל ותרצה לשתות גם בתא שלך

טואלטיקה : סכיני גילוח, ניקוי לאופטיקה. ספינת השיט צריכה לספק משחת שיניים, סבון ושמפו לכל הפחות (ולעתים קרובות קרם גוף, מרכך ושטיפת גוף), אבל אם אתם בררנים, ארזו בעצמכם. כנ”ל לגבי מייבשי שיער.

אחסון: בדרך כלל מסופקים בחדרים שקיות שלשם יש לזרוק כביסה מלוכלכת. קולבים

המלצות לקוד לבוש כפי שכתוב באתר חברות שייט התענוגות

בגדים חגיגיים ורשמיים נקראים Formal Dresses, cruise elegant, resort wear, formal, semiformal, Dress-up

בגדים רגילים נקראים:  Casual cruise, Casual Dresses

קוד לבוש בספינות  אזמארה Azamara

לבוש מקובל כולל בגדי ספורט, חולצות גולף, מכנסיים קצרים, מכנסיים ומעילים (אם תרצה, אבל לא חובה) עבור גברים, בגדי ספורט, מכנסיים קצרים, שמלות חצאיות ומכנסיים לנשים.

בלילה רישמי ובמסעדות: לא נדרש לבוש רשמי.

אין השכרות טוקסידו.

הגבלות: אין רגליים יחפות, גופיות, כובעים, בגדי ים במסעדות בחדר האוכל ומקומות שנאסר על כך. מכנסיים או ג’ינס מותר בחדר האוכל, במזנון או במסעדות מיוחדות.

לחץ כאן> לאתר אזמארה בנושא קוד לבוש

קוד לבוש בספינות דיסני Disney Cruise Line

בדיסני יש כמה קודי לבוש: רשמי, סמי רשמי, השמלה והרגילים. “השמלה” לילות נמצא על שלוש וארבע הפלגות, רשמית סמי רשמי על הפלגות ארוכות. פורמלי דורש חליפות טוקסידו או חליפות לגברים או שמלות לנשים.

סמיפורמאל זה חליפות או מעילים לגברים ושמלות או מכנסיים לנשים. “Dress-up” פירושו חולצות לגברים (מעילים אופציונליים) ושמלות או מכנסיים לנשים.

קוד הלבוש חל על חדרי האוכל העיקריים בארוחת הערב. עבור Palo (מסעדה מיוחדת), חולצות או ז’קטים לגברים ושמלות או מכנסיים לנשים מותאמים, ללא קשר ללילה. רמי, המסעדה האחרת למבוגרים בלבד (רק בחלומות דיסני ופנטזיה של דיסני) דורשת מכנסיים וז’קטים לגברים (עניבות אופציונליות), ושמלות קוקטיילים, מכנסיים או חצאיות עם חולצות לנשים.

אופנת לילה מזדמנת: קוד הלבוש של “דיסני” אוסר על חולצת טריקו ובגדי ים, אבל כל שאר הבגדים מותרים בכל מקומות האוכל המשפחתיים (לא רק מיקומי שירות מהיר כמו גאלי של גופי, בית הכלב של פלוטו או פיצוצ’יו של פינוקיו)

הגבלות:  בגדי ים וחולצות טי שרטס אסורים בחדר האוכל.

לחץ כאן> לאתר דיסני בנושא קוד לבוש (נמצא בנושא אילו בגדים לארוז)

https://disneycruise.disney.go.com/guest-services/cruise-packing-list בתוך המאמר יש פרוט ללבוש

קוד לבוש בספינות הולנד אמריקה Holland America Line

ההולנד אמריקה יש רשמי רשמי אופציונלי ובגדים מזדמנים.

חולצות צווארון ומכנסיים לגברים, שמלות, חצאיות או מכנסיים לנשים בכל מסעדות האוכל.

אופנה מזדמנת מדי לילה: מזנון בופה.

הגבלות: חולצות, בגדי ים, גופיות גופיות ומכנסיים קצרים אינם מורשים במסעדות או באזורים הציבוריים בשעות הערב.

לחץ כאן> בדף יש מידע על קוד לבוש בהולנד אמריקה

קוד לבוש בספינות וינדסטאר Windstar Cruises

וינדסטאר מציע “אלגנטיות ” לארוחות ערב וערבים – מכנסיים וחולצות צווארון או מכפתורים לגברים ושמלות, מכנסיים ושמלות קוקטייל לא רשמיות לנשים.

בלילה: אין דרישה ללבוש חליפות ועניבות. יש נטייה להתלבש בבגדים נוחים.

הגבלות: מכנסיים, מכנסי ג’ ינס וחולצות טריקו אסורים במסעדה, במקומות הציבוריים במהלך הערב.

קוד לבוש בספינות נורבג’יאן קרוז Norwegian Cruise Line

אין קוד לבוש רשמי. מקובל  בקיץ שמלות, חצאיות, מכנסיים רגילים, מכנסיים קצרים, מכנסי ג ‘ינס עבור נשים. חאקי, מכנסי ג’ ינס, מכנסיים קצרים וחולצות מזדמנים לגברים. לארוחת ערב, חולצות צווארון ומכנסיים לגברים, ומכנסיים או מכנסי ג’ינס, שמלות, חצאיות וצמרות הם סטנדרטיים לנשים. במסעדות יוקרתיות ויוקרה למשל Cagney’s ו Le Bistro  נדרשים הנוסעים להתלבש קצת יותר רשמי.

הגבלות: בגדי ים מותר במזנון מסעדה בחוץ – כל עוד אתה שם כיסוי. ג ‘ינס בחדר האוכל הראשי ומסעדות מיוחדים מתקבלים כל עוד הם לא דהוי מדי, עם חורים או דמעות, או שחוקים מתחת הירכיים.

חולצות טריקו לגברים, כפכפים, כובעי בייסבול אינם מותרים בחדר האוכל הראשי או בכל אחת מהמסעדות המיוחדות.

לחץ כאן> לאתר חברת נורבג’יאן בנושא קוד לבוש– בעברית

קוד לבוש בספינות סלברטי Celebrity Cruises

האתר קובע כי צריך שני סוגים של בגדים בערב עבור הקרוז. רוב הלילות הם “בגדים רגילים ויותר מכך”, כלומר חולצות ומכנסיים לגברים, בעוד נשים יהיה נוח בחצאיות או מכנסיים וחולצות, או שמלות.

“בלילות שיק” (evening chic), גברים ונשים כאחד עשויים להעדיף בגדים מהודרים יותר, אם כי זה לא נדרש. גם לא ז ‘קטים ועניבות לגברים.

אפשרות ללבוש רגיל: בחדרי האוכל בהתאם למסלול, והוא מוגש ב”שוק הבינלאומי” גריל בחוץ, קפה AquaSpa ובית קפה  Bacio & Gelateria.

הגבלות: חולצות, בגדי ים, גלימות, גופיות גופיות, כובעים ובריכת שחיה אינם מורשים במסעדות וחדר האוכל הראשי. כפכפים אסור להשתמש במהלך שעות הערב. כל עוד לג’ינס אין חורים, קרעים, הם מורשים בחדר האוכל הראשי בכל לילה של הקרוז.

לחץ כאן> לאתר חברת סלברטי בנושא קוד לבוש

קוד לבוש בספינות פרינסס Princess Cruises

יש לילות רשמיים ולבוש נורמטיבי. לבוש רשמי זה חליפות טוקסידו, מעילי ערב או חליפות כהה לגברים ושמלות ערב, שמלות קוקטייל או מכנסיים אלגנטיים לנשים. לבוש נורמטיבי כולל מכנסיים וחולצות צווארון פתוח עבור גברים חצאיות או שמלות, מכנסיים וסוודרים לנשים.

הגבלות: בחדר האוכל, חולצות טריקו, מכנסיים קצרים וחולצות העליון אסור; נעליים חייב להיות על הרגל בכל עת. ג ‘ינס מותר כל עוד הם לא מתפוררים ואין להם חורים.

לחץ כאן> לאתר חברת פרינסס בנושא קוד לבוש. יש ללחוץ שם על Clothing Recommendations  ויפתח חלון עם המידע.

קוד לבוש בספינות קוסטה Costa Cruises

רוב הלילות הם בלבוש פורמלי, עם לבוש מתאים. מעיל או צעיף, מומלץ.

עבור סועדים המעוניינים לבוא בלבוש רגיל באווירה רגועה רק במזנון הלילי

הגבלות: בכל המסעדות, חברת הקרוזים אוסרת ללבוש בגדי חוף (מכנסיים קצרים, סרונג’ים או כפכפים).

סארונג -לבוש מסורתי לגברים ונשים מורכב מפיסת אריג צבעונית ודקה, ומקופל באזור המותניים כך שהוא נתלה כחצאית. הסארונג בדרך כלל נצבע בשיטת בטיק, ומוחזק במקומו בקשירה, באמצעות סיכה או אף בחגורה. (ויקיפדיה )

לחץ כאן> לאתר קוסטה בנושא קוד לבוש. בחלק של הטיפים (באמצע)

קוד לבוש בספינות קרנבל Carnival Cruise Line

הלבוש בערב הוא בדרך כלל בגדים רגילים, אבל בליל אחד או שניים במהלך המסע, “לבוש אלגנטי” בערב במוצע.

בלילות הרגילים, חברת הספנות ממליצה על מכנסי ספורט, חאקי, ג’ינס (ללא חתכים), מכנסיים קצרים ארוכים וחולצות ספורט צווארון לגברים, שמלות, חצאיות או מכנסיים וחולצות, שמלות קיץ, מכנסי קאפרי, מכנסיים קצרים וג ‘ינס (ללא חתכים) עבור נשים.

בערבים ולילות אלגנטיים: צריך לבוא עם מכנסיים ארוכים וחולצות שרוולים אפשרי גם מעילי ספורט עבור גברים. ושמלות קוקטייל, מכנסיים ארוכות, חליפות אלגנטיות וחולצות לנשים. הנוסעים יכולים לבחור להתלבש יותר רשמית חליפות ועניבות, חליפות טוקסידו או שמלות ערב.

עבור אלה שאינם רוצים להתלבש באופן פורמלי, מסעדות לידו פתוחים מדי לילה ויש להם קוד הלבוש הרגיל.

הגבלות : מכנסיים קצרים (כולל מכנסי ספורט וכדורסל), כפכפי חוף, בגדי רחצה, מכנסי ג’ינס חתוכים, כובעים וחולצות ללא שרוולים הם פריטי הלבוש היחידים שלא יורשו להיכנס לחדר האוכל במהלך ארוחת הערב.

לחץ כאן>לאתר חברת קרנבל בנושא קוד לבוש בערב

לחץ כאן>לאתר חברת קרנבל בנושא קוד לבוש ביום

קוד לבוש בספינות קריסטל Crystal Cruises

לקריסטל יש שלושה דרגי קוד: רשמי, פורמלי, חופשי.

אחרי 18:00, לבוש יומיומי לא מתאים. מכנסיים קצרים וכובע בייסבול אינם מותרים לגברים או לנשים. זאת הזדמנות להתלבש רשמית: מומלץ חליפות כהות עם עניבות או חליפות טוקסיד לגברים, ושמלות קוקטייל רשמיות, שמלות ערב מומלצים לנשים.

הלבוש הלא רשמי בקריסטל, חולצות עם צווארון לגברים עם מכנסיים ואפשר מעיל ספורט. חולצות, סוודרים, חצאיות, שמלות או מכנסיים לנשים.

לבוש מזדמן: בקפה לידו שפתוח רק לארוחות בוקר וצהרים, והטריידנט גריל שנסגרת כל ערב בשעה 18:00.

הגבלות:  ג’ינס אסור בכל מקום או טרקלין, כולל הקזינו.

קוד לבוש ברויאל קריביאן Royal Caribbean International

קוד לבוש ברויאל קריביאן מחלק לשניים: רישמי ומזדמן. הלבוש הרשמי כולל חליפות ועניבות או חליפות טוקסידו לגברים ושמלות קוקטייל לנשים ו/או ז’קטים ועניבות לגברים ושמלות או מכנסיים לנשים. לבוש מזדמן כולל חולצות ספורט ומכנסיים לגברים ומכנסיים לנשים.

אפשרות ללבוש מזדמן מדי לילה: בבית הקפה Windjammer חולצות טי שרטס וכובעי מצחייה אסורים במהלך ארוחת הערב.

הגבלות: לא מותרות בחדר האוכל אוכלים, מכנסיים או בגדי ים. מכנסיים קצרים אסור במהלך ארוחת הערב. ג’ינס ללא כתמים וללא קרעים, מותר.

לחץ כאן>לאתר חברת רויאל קריביאן בנושא קוד לבוש ביום

\-

קוד לבוש בריג’נט שבעת הימים Regent Seven Seas Cruises

בריג’נט שבעת הימים קוד הלבוש: רישמי, אלגנטי, סמי פורמל ומזדמן. לבוש מקרי מתאים ליום בסגנון נופש. קוד הלבוש תמיד אלגנטי מזדמן אחרי 18:00, למעט הערב האחרון של כל הפלגה. חצאיות או מכנסיים יחד עם חולצות או סוודרים, מכנסיים או שמלות מקובלות לנשים, וגברים צריכים ללבוש מכנסיים וחולצות צווארון. מעילי ספורט אפשרי. בהפלגות ארוכות יותר בלילות רשמיות או סמיפורמאליות הנוסעים יכולים ללבוש בגדים אלגנטי או מזדמנים או לבחור מראה רשמי יותר (שמלות, שמלות קוקטייל, חליפות כהות או חליפות טוקסידו).

בלילה: כל האזורים הציבוריים של ריג ‘נט קוד הלבוש אלגנטי

הגבלות: ג’ינס, חולצות טריקו, כובעי בייסבול, מכנסיים קצרים ונעלי טניס אינם מותרים בכל אזור ציבורי לאחר השעה 18:00.

לחץ כאן>לאתר חברת ריג’נט שבעת הכוכבים בנושא קוד לבוש

קוד לבוש בספינות MSC Cruises

בגדים רגילים מתאיים לכל המקומות, למעט ערבים רשמיים כאשר גברים נדרשים ללבוש חליפות או מעילים ועניבות, ושמלות קוקטייל לנשים. בנוסף, נוסעים המעוניינים להשתתף בלילות נושא מעודדים להתלבש על פי נושא מסוים. דוגמאות כוללות לילה לבן, לילה טרופי או 60s / 70s / 80s לילה.

אפשרות ללבוש מזדמן מדי לילה: מזנון הלידו הסטנדרטי ישרת נוסעים המבקשים חווית אוכל ברמה נמוכה יותר.

הגבלות: אחרי שש בערב חל איסור להסתובב בג’ינס, חולצות טריקו ומכנסיים קצרים. לא ניתן להכניס בגדי ים בחדרי האוכל העיקריים.

טבלת ריכוז של קוד לבוש לספינות קרוז באנגלית


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם