לעולם לא תאבדו את כרטיסי הטיסה שלכם

passsource-homepage

בעולם הטכנולוגי של היום כל מה שהמטייל צריך לעשות בכדי להשיג את כל המידע הרלוונטי לנסיעתו הוא לפתוח את האייפון, האייפד או הטבלט ולמצוא שם את כל המידע הנחוץ. האפליקציות הרבות שהומצאו לאחרונה עוזרות למטייל להפוך את טיולו לפשוט וקל יותר. קחו לדוגמה את האפליקציה החדשה של אפל, Passbook. אפליקציה זו תאפשר לכם לנהל ביעילות את כרטיסי הטיסה שלכם ואת הזמנות המלון שלכם. 

עם Passbook  כבר לא יהיה לכם צורך להסתובב עם ארנק מלא בכרטיסי טיסה, כרטיסי כניסה למקומות וקופונים שונים, כיוון ש-Passbook הוא הארנק הדיגיטלי שלכם לכל הדברים האלו! תמו ימי הניירות. אם יש בבעלותכם iPhone או או iPod touch, תוכלו להיכנס אל האפליקציה בכל פעם שאתם צריכים להציג את כרטיסי הטיסה שלכם, לסרוק אותם ולהמשיך אל העלייה למטוס. והדבר הטוב ביותר בכל העניין הוא שלא תצטרכו לחפש אחר הכרטיסים באפליקציה – הם פשוט יצוצו בעצמם. Passbook פועלת בזמן ובמקום הנכון. כשתיכנסו אל שדה התעופה, היא תקלוט זאת ותעלה את כרטיסי העלייה למטוס. האפליקציה גם תשלח לכם התראה אם בטעות תעשו את דרככם אל הטרמינל הלא נכון, כך שלא תוכלו ללכת איתה לאיבוד.

דבר נוסף שוודאי ישמח אתכם לדעת הוא ששירותי הזמנת המקומות של בתי מלון רבים ברחבי העולם שילבו לאחרונה כוחות עם האפליקציה החדשה, והיום, אם תגיעו אל המלונות, אישורי ההזמנה שלכם יעלו על המסך. בתי המלון פועלים גם בכדי לאפשר לכם לקבל התראות על מצב החדר שלכם, אם הוא מוכן או לא, ועל שעות הפתיחה של שירותים שונים של המלון.

איך האפליקציה עובדת?

בכדי להבין איך האפליקציה עובדת, תיכנסו אל אתר PassSource ותיצרו בו כרטיסי מעבר חינם לאפליקציה. ראשית עליכם להירשם לאתר. לאחר מכן, לחצו על "Create a Pass" ובחרו באחד מן הפריטים שברשימה. אתם יכולים, לדוגמה, לבחור ב-"Boarding Pass", שזה כרטיס עלייה למטוס. אל תשנו דבר בשדות המוזנים. תמשיכו מטה ולחצו על "Create". כשתופיע הודעה שתאשר שהכרטיס שלכם מוכן (Pass Ready), תעתיקו את הקישור משורת הדפדפן ותשלחו אותו אליכם לאימייל. תפעילו את מכשיר ה-iPhone שלכם ותיכנסו דרכו לאימייל. שם, תלחצו על הקישור ששלחתם לעצמכם ולחצו על "הוסף" בכרטיס שהורדתם. בכדי שהאפליקציה תעבוד בצורה הטובה ביותר, יהיה עליכם לאשר את מיקומכם. וזהו, כשתפתחו את האפליקציה הכרטיס יופיעו בה ותוכלו להתחיל לטייל בנוחות. 

חדשות טכנולוגיה בתיירות passsource

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים