לעקוף את התור בסיור באולפני יוניברסל, לוס אנג'לס

הפסל הגדול של הגלובוס לא רומז עדיין על החוויה המטורפת שתחוו לאחר שתעברו את שער הכניסה. הגלובוס הוא כמובן סמלם המפורסם של אולפני יוניברסל, האולפנים הגדולים ביותר בהוליווד שמהם יצאו שוברי הקופות המפורסמים ביותר בעולם: רובוטריקים, קינג קונג , המתים המהלכים, הסימפסונים, מלחמת העולמות וגם הארי פוטר- כל אלה הם רק טעימה מכל הקסמים שקורים מאחורי השערים האלה מדי יום. אם גם אתם רוצים להיות חלק ולטעום מן המטעמים האלה ולהרגיש את אבקת הקסמים עוטפת גם אתכם, סיור באולפני יוניברסל הם הרפתקה שאסור לכם לוותר עליה, בטח לא דרך סיור שנותן לכם עדיפות ואפשרות לדלג על התורים שמשתרכים בכניסה. אז קדימה, זה הזמן להכנס אל תוך עולם הקסם.

לראות איפה הכל קורה

את הסיור תתחילו בביקור באולפנים עצמם, לפני שתצאו להרפתקאות בלונה פארק הענק שסביבם. כאן תוכלו לשמוע כל מיני סודות מעולם הסרטים, תשמעו איך מצלמים סרט, איך יוצרים אשליות כאלה ואחרות כך שמה שרואים על המסך הוא לגמרי לא מה שרואים השחקנים וכל מי שעובד על הסרט במציאות. תראו סטים מוכנים של תכניות וסרטים כמו עקרות בית נואשות, קינג קונג, מלחמת העולמות ועוד. כשתעברו בין סטי צילום, תוכלו לדמיין את השחקנים שנמצאים ממש במקום ואיך הסדרה נבנית בו. אין ספק שזהו חלק מרתק מן הסיור, אך זהו רק חלק אחד ממנו. עכשיו הלונה פארק הצבעוני שנבנה בעקבות סרטים וסדרות מחכה לכם. כאן תחוו חוויות ותרגישו בתוך סרט.

כשגורדי השחקים של ניו יורק הם מגדל קוביות- קינג קונג

אחת ההרפתקאות הכיפיות ומלאות האדרנלין שתחוו בפארק היא להכנס אל תוך לב המלחמה של קינג קונג עם הדינוזאור הענק. זהו סרט תלת מימד ו- 360 מעלות כך שאתם רואים את הכל קורה סביבכם ומרגישים ממש בפנים.  אנחנו מאמינים שראיתם כבר סרטי תלת מימד, אבל כזה עוד לא ראיתם. כאן אתם לא רואים סרט אלא הופכים להיות ממש חלק ממנו. הרפתקה מטורפת שחובה לעשות!

עליות, ירידות ומומיה אחת- נקמת המומיה

המתקן שמכניס אתכם לתוך העולם של נקמת המומיה הוא רכבת הרים שמשולבת עם רכבת שדים, כך שהוא יכניס אתכם היטב לאווירה של הסרט. אל אווירת הסרט תיכנסו עוד לפני שתתיישבו בקרונית שתיקח אתכם אל המסע: פסל ענק אחד הפרעונים בכניסה, הירוגליפים חרוטים על הקירות וקולות דמויות הסרט ילוו אתכם עוד לפני שתתיישבו בקרונית. אחרי שתתיישבו, כשאתם כבר באווירה, תיכנסו עוד יותר למסתורין של הסרט בשילוב קפיצת אדרנלין מרכבת ההרים עצמה. הנסיעה היא בתוך חדר חשוך לגמרי וסגור, כשכל הזמן נראות ונשמעות דמויות הסרט.

לנסוע ולהשתתף בלחימה- רובוטריקים

מתקן מלהיב במיוחד הוא מתקן הרובוטריקים בו אתם יושבים בתוך מכונית שזזה בין סצנות שונות בתוך הסרט כך שאתם מרגישים שותפים מלאים להרפתקה.  תמיד חלמתם לעזור לרובוטריקים להלחם בשקרניקים או באויבים אחרים שנקרים בדרכם? הרובוטריקים הם גיבורים גם של הילדים וגם שלכם? מתקן הרובוטריקים יהיה חוויה עצומה.

לצאת לשיט בג'ונגל- פארק היורה

רוצים לחזור כמה מיליוני שנים אחורה אל תקופת הדינוזאורים? המתקן של פארק היורה יקח אתכם אל תקופות אחרות בהן דינוזאורים הסתובבו חופשי בשטח. מתקן פארק היורה הוא מתקן כיפי בו אתם נוסעים ברכבת  על מים, בתוך סבך של ג'ונגל כשסביבכם אתם רואים בעלי חיים פרה היסטוריים, ביניהם הדינוזאורים כמובן. השיט הוא איטי ונותן לכם הזדמנות להירגע ולהוריד קצת את האדרנלין שקפץ במתקנים הקודמים. חלק מהנסיעה הוא במערה רטובה ומטפטפת וגם במנהרה עם אורות צבעוניים. כיף של ממש לכל מי שרצה להיות אי פעם חוקר ג'ונגלים.

מה מתבשל היום בקדרה?-  עולמו של הארי פוטר

להארי פוטר יש לא רק מתקן אלא גם אזור שלם עם חנויות ומסעדות מלאי קסם. המתקן עצמו הוא רכבת הרים, אבל רכבת הרים לייט שמתאימה לכל המשפחה. בנסיעה במתקן תעברו בתוך עולמו של הארי פוטר, על חדריו השונים של הוגוורטס, סמטת דיאגון וכל המקומות הקסומים שבסדרה.

אלה רק חלק מן ההרפתקאות שתחוו ביום הביקור המטורף באולפני יוניברסל. אזורים המוקדשים לסרטים וסדרות כמו הסימפסונים, המיניונים ועוד, עם בתי קפה, מסעדות וחנויות ברוח הסרטים השונים מחכים לכם. כל אלה הם חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה.

מידע נוסף על לעקוף את התור בסיור באולפני יוניברסל, לוס אנג'לס

 

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות יוניברסל סטודיו, לוס אנג'לס

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות