מאיפה מגיעים רוב חגורות בטיחות במטוס?

 

לא משנה איזה חגורת בטיחות יש לך, זה כנראה הגיע מפניקס, אריזונה.

כאן ממוקמת AmSafe, שמייצרת 95% מכל חגורות הבטיחות במטוס הנמכרות ברחבי העולם. מדי שנה החברה שולחת 1.75 מיליון חגורות בטיחות רגילות ו 100,000 חגורות בטיחות לצוות. ובשנת 2001 היא פיתחה חגורות בטיחות המותאמות לכריות אוויר, מתוכם היא מביאה כעת 25,000 לשנה. כרית האוויר ההיא היא שגורמת לאותן חגורות בטיחות עור להיות כבדות. AmSafe מעסיקה כ -550 עובדים ברחבי העולם, כאשר 300 נמצאים במטה שלה. החגורות עצמם מגיעים בכ -160 צבעים, כמעט לכל חברת תעופה בעולם. כל חגורה עולה לחברת תעופה בסביבות 60$

מאז 1988 בעקבות חקיקה הנוגעת למעצורים על הסף, חגורת הבטיחות היא חלק וחבילת
המושב שאליו היא מחוברת.  והחברהדרשת לבדוק כל מושב וכל מושב בשילוב עם חגורת
בטיחות המוצעת בכדי לעמוד בדרישות הרגולציה.

חגורות הבטיחות של כרית האוויר במטוס

בשנות התשעים התחילו לפתח חגורות בטיחות עם כרית אוויר מובנית. מעט הנוסעים יבינו שלחגורת הבטיחות העבה במיוחד שלהם יש תכונה כזו; בהחלט לא  כריות האוויר עטופות בחגורת הברכיים מעור. אתה תמצא אותם בכמה מושבים מהשורה הראשונה או העסקית, ובמושבים מסוימים בשורות היציאה בכלכלה ובכלכלה פרמיום.

לב המערכת הוא מד תאוצה שיושב על הרצפה. זה מפעיל כרית אוויר בתוך חגורת הברכיים אם החיישן מגלה כוחות G הגדלים במהירות, כמו שהיה קורה במהלך אירוע קטסטרופלי. כל מד תאוצה נבדק בנפרד לפני המשלוח.

ההבדל החשוב ביותר בין כרית אוויר לרכב לבין כרית אוויר לחגורת בטיחות של AmSafe הוא שהאחרון יתנפח כלפי מעלה מחגורת הבטיחות.

 

כתבות ורשמים חגורת בטיחות, מטוס

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים