מדוע ספינות השייט החדשות של נורווג'יאן יהיו קטנות בהרבה ?

לנורבג'יאן אין ספינות חדשות בהזמנה בטווח הגודל של הספינה אנקור ENCORE, המדורגת בין עשרת אוניות הנוסעים הגדולות שנבנו אי פעם. במקום זאת, מפעיל השייט בן 17 הספינות עומד לצמצם עם ספינותיו הבאות. נורבג'יאן הזמינה שש אוניות חדשות למשלוח בין 2022 ל 2027 שישקלו 140,000 טון – כ -17% פחות מהספינה אנקור ENCORE.

"גדול יותר הוא לא בהכרח טוב יותר," אומר הנשיא והמנכ"ל הנכנס הארי זומר.

הסיבות הם רבות ומגוונות:

  1. מצריך בניית תשתית לנמלים יקרה ביותר.
  2. אי יכולת לספק מירב מסלולי שיוט בגלל הגודל.
  3. רגישות לקבל היעד המעדיף אוניות בין 2000-3000 אנשים.

ולכן הספינות החדשות בהזמנה מתוכננות לשאת כ -3,300 נוסעים בתפוסה כפולה. כפי שזומר מציין, זהו גודל שחסר במיוחד בתיק האוניות של נורווג'יאן.

ולסיכום. הספינות החדשות יהיו "קצת יותר אינטימיות".

הערה:

עם תוכניותיה של נורבג'יאן להוסיף שש ספינות קטנות יותר ברציפות, ענקית התעשייה קרנבל פתחו מחלקה חדשה של כלי שיט, של 180,000 טון, ויהיה גדול בכ -35% מהספינות הגדולות ביותר כיום בצי הקרנבל. הראשונה בסדרה, שתיקרא מרדי גרא , תעלה לראשונה בשנת 2020. קוסטה קרוז, MSC שייט ונסיכה קרוז מפתחות גם מחלקות חדשות של אוניות גדולות יותר שתתחיל להופיע בהופעות בשנת 2021, 2022 ו 2023, בהתאמה, ו- Celebrity Cruises בדיוק החלה. הפעלת מחלקה חדשה של אוניות גדולות יותר .

אבל………..רויאל קריביאן, מצטרף לנורווג'יאן בתכנון מחלקה חדשה של אוניות הקטנות יותר מהספינות הגדולות ביותר שלה. אבל במקרה של רויאל קריביאן, קטן יותר הוא יחסי. המכונה "אייקון קלאס", הספינות החדשות של רויאל קריביאן ישקלו כ -200,000 טון, שזה פחות מספינת אואזיס קלאס ששוברת השיא של החברה, אך עדיין גדולות יותר מכל ספינת נוסעים אחרת המוצפת כיום.

.

מידע תיירותי נורבגיאן

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים