מדוע צריך לחשוב פעמיים לפני שמזמינים טיסות ולינות דרך גורמים שלישיׁים?

עם זאת, פרוץ קורונה ובעקבות ביטולי מסלול טיסה וגם לינות דרך גורמים שלישים שנקראים OTAs שלקח זמן רב כדי להגיב ללקוחות שנפגעו.

לכן, מומלץ להזמין ישירות מחברות תעופה או מאתרי לינות ששם אתה מקבל מושבים וחדר טובים יותר – ויש לך הרבה יותר פתרון לבעיות במקרה של עיכובים, ביטולים ונושאים אחרים.

נכון, לפעמים הגיוני להזמין באמצעות סוכנות נסיעות מקוונת שהם מציעים דרך נהדרת להרוויח על טיסות ושהות במלון

מעבר ל OTA פירושו שאתה מזמין שירותים דרך מתווך – וכפי שהוכיח הנפילה ממשבר הבריאות הזה, מעורבות צד ג ' מסבכת את העניין כאשר תכניות הנסיעות מתבטלות.

הרבה חברים פנו אלי והביעו את תסכולם מהניסיון לבטל תוכניות טיולים או לבקש החזרים שהוזמנו באמצעות OTAs. יש כאלה שגם הפסיקו פעילותם ואז…. לך לחפש את החברים שלך.

 "הפסדתי 2000 דולר", כך סיפרה לי מטיילת  אחת וגם "השאיר אותי תקועה. נאמר לי לפנות לכרטיס האשראי שלי בכדי להחזיר את הכסף שלי, אבל מנפיק כרטיסי האשראי אמר לי  בגלל ששילמתי בנובמבר, אז אני לא יכול להתמודד עם החיובים עכשיו!"

אחת אחרת בילתה בסך הכל שש שעות בטלפון עם חברה עד שהשיגה נציג אנושי. כל הסוכן יכול היה לומר לה שהיה עליה להתקשר ישירות לחברת התעופהו ואו למלון. ואז, זה מה היא עשתה: "יותר משלוש שעות עם חברת התעופה בהמתנה ואף אחד לא מרים".

חבר אחר הזמין מלון בפריס ל -27 במרץ עד ה -1 באפריל דרך חברה אחרת ונאמר לו שתקופת הביטול עברה, ולכן אינה מבצעת החזרים כספיים."

אולם לא כל סיפור הוא סיפור אימה. מספר מטיילים מספרים שהם קיבלו, למעשה, תגובות אדיבות בנושאים שלהם. יש אתרים שהיה לחצן ביטול עקב הקורונה והוזרם להם הכסף או בחלקו הרב.

זה יכול להיות שונה בתעריפים שאינם ניתנים להחזר. הם קיימים מסיבה אחת: אתה מרוויח הנחה בתמורה להימור שהטיול שלך יתקיים בפועל. החזר מלא, הוא מחווה של רצון טוב מצד החברה – לא תוצאה צפויה.

כמו אצל חברות נסיעות רבות בימינו, תגובות שירות הלקוחות של OTAs יכולות להיות איטיות.

בסופו של יום, יהיו זמנים שבהם יהיה חכם או הכרחי להזמין באמצעות סוכנות נסיעות מקוונת. אבל כשאתה שוקל את הערך של עסקת OTA, אל תשכח:

להזמין אך ורק מחברות ידועות ואמינות.

אסור להזמין את הטיול אם אינך מוכן לאבד את כל התשלום שאינו ניתן להחזר.

יהיה הרבה יותר נורות אדומות אם אתה צריך לבצע שינויים במסלול.

הזמן תמיד באמצעות כרטיס אשראי המציע ביטוח טוב להגנה מפני טיול .

לחץ כאן > ל:אתרים מאד מומלצים בנושא טיסות לינות ושירותי תיירות חלקם אתרים רשמים וחלקם אתרי OTA ( מתווך שלישי ) מעולים.

 

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר לינות

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים