מדריך טיולים, קבל הצעות מחיר מתחרות לטיסות, השכרת רכב, לינות וקרוזים עבור הקבוצה שלך

אתה מודע או יודע איך פועל טיול מאורגן?

ספק הטיולים פונה לספק של בארץ היעד שפונה לכמה נותני שרות ויוצר את התאום. כל אחד גוזר ובצדק עמלה מינימלית של 20% לפחות ( אחרת אין הצדקה לקיומם, בגלל עלויות של עסק ). כך שמהמחיר הבסיסי של המלון יש עמלות מצטברות של…..72.8 אחוז.

לא היית רוצה לחסוך כסף למטיילים שלך ולהרוויח יותר?

מהכרותי את ענף התיירות יוצא לי להכיר חברות בינלאומיות שעושות עבורך במחירים שיתחרו עם כל גורם.

ישנו אתר שממנו הוזמנו לינות בעולם בלמעלה ממיליון קבוצות

בשנת 2002 טים הנטשל וג'ון פרינס הקימו אתר המיועד לקבוצות גדולות. מאז, השיג האתר תיק גלובלי של מלונות.

אתר האירוח קבוצות מתמחה בהזמנות מלונות קבוצתיות. שיעזור לך למצוא מחירים נמוכים יותר עבור הזמנות מלונות על ידי השוואה מיידית של הצעות מחיר משותפיה השונים. לאתר אירוחה קבוצות יש רשת מלונות בכל רחבי העולם המבטיחה את המחירים הנמוכים ביותר בזמן אמת.
תקבלו אתר שבו ספקי בתי מלון ונסיעות יכולים לפרסם תעריפים ליליים עבור החדרים והשירותים שלהם. זה מבטיח את המחירים הנמוכים ביותר אם מזמינים תשעה חדרים או יותר בבת אחת; כאשר קיים פער בין תעריפי הקבוצה למחיר אחר שתראו,  האתר מנהל משא ומתן לבין תעריפי הקידום של המלון, המלון מחויב באופן חוזי להתאים את מחירו למשתמשי האתר. ברגע שאתה מזמין חדר, האתר אינו מעורב בעסקאות נוספות.
לינה באירועי חתונות
לינה באירועי ספורט
לינה באירועי משפחתיים
לינה באירועי פגישות
לינה באירועי ועידות
לינה באירועי אירועי דת
לינה באירועי מסיבות חג
לינה באירועי תמריץ תאגידי
לינה באירועי מפגשי כיתה
לינה אירועים צבאיים
לינה באירועי צוות עבודה
לינה באירועי חופשת סוף השבוע
לינה מעל 14 יום. ראה הסבר בבהמשך

כיצד האתר פועל ?

להזמנת שהייה , תזין את המפרט שלך, כגון:

 • יַעַד
 • תאריכים
 • סוג קבוצה
 • מספר חדרים משוער
 • טווח תקציב ללילה
 • דירוג כוכבים אידיאלי

על סמך הבחירות שלך, איש מהאתר יוצר אתך קשר עם מלונות עבורך ושולח הצעות מחיר תוך 48 שעות. הוא מציע גם רשימה של מלונות שאליהם תרצה להשתמש באפשרויות מתאימות אחרות. ואז ..אתה יכול ליצור קשר עם מלונות, לדחות הצעות מחיר או להזמין באופן מיידי דרך הפורטל . האתר מאפשר גם לחברי הקבוצה לשלם בנפרד עבור חדריהם. אם אתה מזמין ומשלם באמצעות האתר, המלון שלך לא יבקש תשלום בקופה (למעט הוצאות נלוות).

איך זה עובד?

הזמן כקבוצה ושלםלמלון בנפרד. זה בחינם ללא התחייבויות!

1. מלא טופס פשוט אחדואז יוקצה ל כם אחד מתכנני המומחים, והמלונות יציעו הצעות מחיר בהתאמה אישית בהתאם לדרישות ההזמנה הקבוצתית שלך.

2. השווה ומשא ומתן ברשתהכלים הקלים לשימוש יאפשרו לך להשוות הצעות ולנהל משא ומתן באינטרנט!

3. בחר בעסקה הטובה ביותר. תעריפי הקבוצה הנמוכים ביותר, מובטחים!התעריפים הפרטיים הניתנים לך הם בדרך כלל נמוכים מהמחירים המקוונים המוצעים לקהל הרחב.

מה מארגן הקבוצה מקבל?

 • 1. הצעות מחיר מהירות
 • 2. התעריף הקבוצתי הנמוך ביותר, מובטח *
 • 3. מתכנן מקומי שיוקצה
 • 4. שוברי חדר במלון בחינם
 • 5. חדרים בחינם לרכז הקבוצה *
 • 6. לשלם למלון בנפרד

סידורי מלונות לשהייה מורחבת

הכנה מוקדמת היא המפתח על מנת לבחור את מקומות הלינה המושלמים במלון לשהייה ממושכת. הטכנולוגיה  באתר היא ממש מושלמת לכך מכיוון שהיא מאפשרת לכם לחפש מקומות לינה במלון בהשהייה ממושכת בו זמנית. אתה רוצה למצוא את מקומות הלינה המתאימים במלון, כי אתה תבלה הרבה זמן במלון זה. זו הסיבה שמתכנן המלונות הוא הכלי המושלם שיעזור לכם לחקור ולשריין בלוק חדרים לשהייה ממושכת במחירים הטובים ביותר.

כדי להשיג מטרה זו בקלות, תוכל למלא את דף המקוון המהיר ונציג חשבון למתכנן המלונות יוקצה לך. הם יעזרו לך לנווט במנוע ההזמנה המקוון המותאם אישית שלך לשהייה. מערכת זו תספק לכם תיאורים מפורטים מאורגנים של כל מתקני הנסיעות והאטרקציות המקומיות לפני שתקבלו החלטות כלשהן. מקור מצוין שמצאנו להשוואה קלה בין תעריפי אינטרנט שונים במלונות. אתר זה מאפשר לך להשתמש בכוח האינטרנט כדי לקבל את המחירים הטובים ביותר עבור הזמנות המלון שלך בכל פעם, מובטח. הדבר הטוב ביותר במערכת הוא שזו הטכנולוגיה הטובה ביותר בתעשייה והיא קלה מאוד לשימוש. כל שעליכם לעשות הוא להכניס את אפשרויות הלינה והמלונות של המלון ב- Extended Stay Group Travel למלון. זה יאפשר לך לחפש קבוצות מלונות במספר ערים בו זמנית בגישה ברורה ומסודרת ללא הטיה של מלונות. זה גם נותן לך שליטה על מיון מידע זה לפי מקומות לינה במלון, מחיר או שמות מותגים של מלונות. הם גם יקצו לכם נציג חשבונות שיעזור לכם לוודא שעסקאות המלון שלכם הטובות ביותר ואירוח המלון יתאים לצרכי השהייה המוארכת שלך. הם יעזרו גם בתהליך ההזמנה. תהליך ההזמנה חשוב מאוד מכיוון שגם אם מחיר החדר נמוך מאוד, העסקה עשויה לכלול מדיניות ביטול מאוד קפדנית, פיקדון גבוה במזומן או עלויות נסתרות אחרות כגון עמלות חובה. נציג החשבון יסייע בכל הנושאים הללו וכל שאר הבעיות שתיתקל בהם. לאחר בחירת המלון הם יקימו אתר הזמנות מקוון למנהלים רק עבור נסיעות הקבוצה המורחבות שלך ב- Stay ללא תשלום. זה יעזור לך לעקוב אחר חברי הנסיעות המורחבות שלך בקבוצת השהות כפי שהם מאשרים את סידורי הנסיעה שלהם. או עלויות נסתרות אחרות כגון עמלות חובה.

אפשר לקבל הצעות מחיר לקבוצות לשייט קבוצתיים. שירות חינם

ימסר לך קישור יעודי

הצעות מחיר טיסות קבוצתיות

בהזמנת קבוצה של 10 נוסעים ומעלה באותו מסלול, חברות תעופה דורשות מסוכן להתקשר ולקבל תעריפים ספציפיים עבור המסלול הרצוי (לא ניתן להזמין נסיעות קבוצתיות באינטרנט).

סוכני הנסיעות של האתר מומחים בפיתוח המסלול הנכון ובהשגת התמחור הטוב ביותר לאירוע הקבוצתי הבא שלך.

יש להשתמש בטופס כדי להגיש את בקשתך למומחי האוויר הקבוצתיים שלנ. ימסר לך קישור יעודי

 • מחירי טיסות זולים
 • מקדמה מוגבלת
 • שינויים בשמות מותרים
 • כרטיסים בחינם

הזמנת רכב המתאים לכל קבוצה

כחבר באתר, תקבל מחירים מיוחדים ואיכות השירות הגבוהה ביותר המובטחת. שמרו על השכרת השבוע הבא או סוף השבוע של הקבוצה שלכם במהירות, קלות ונוחות מתמיד. תנצלושדרוגים בחינם, חיסכון שבועי בשכירות ועוד הטבות נהדרות. כספקיות השכרת הרכב הבלעדיות לאתר, הרץ, Avis ו- Budget מספקות למשתמשי האתר הנחות בולטות, מוצרים ושירותים איכותיים, ואפשרויות נוחות וגמישות כגון צ'ק-אין מקוון, השכרה חד כיוונית ותדלוק מוזל.

בין אם שוכרים רכב לנסיעות עסקים או פנאי, כל אחד מהם מציע מגוון רחב של אפשרויות השכרה החל מפאר, ועד רכבי ספורט, היברידיות ועוד. מאפייני רכב מיוחדים כוללים בלמים נגד נעילה, הגנה כרית אוויר כפולה, יכולת Bluetooth וניווט GPS. עם חברות השכרת הרכב הטובות ביותר הממוקמות בכל הערים הגדולות ברחבי העולם, הימנעו מבזבוז זמן יקר וחסכו כסף בהשכרת הרכב הבאה שלכם היום. הזמינו בזמן אמת וקבלו את הטיפול, השירות והמקצועיות המתבקשים.  ניתן לנצח בחירים נהדרים כשמוצאים את הרכב המתאים לכל קבוצה.

האם האתר לגיטימי?

האתר הוא משאב לגיטימי עבור מתכנני אירועים מקצועיים או רכזי אירועים גדולים. עם זאת, יש לוודע כי אתה מכירי את מדיניות הביטולים של החברה ואת התנאים והנהלי החזר. אם אתה מתאם סידורי מלונות לאחרים, מומלץ לך לבדוק היטב את טופס ההזמנה שלך, גם לשמור את כל הקבלות וליידע את הקבוצה שלך למה לצפות.

3,251,938 ביקורות אומתו באתר  ConsumerAffairs. נכון לפרסום הכתבה 

 

השכרת אוטובוס ל -20, 50 ומעלה

דעות, המלצות וביקורות טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר כתבות ורשמים שימושון תיירותי - הדפס ושמור הזמנות לטיול קבוצתי, השכרת רכב, טיסות, לינות, קרוזים

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות