• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריך לבחירה וקנייה של אוהל קמפינג איכותי ומעשי לרכב

דף הבית » מדריך לבחירה וקנייה של אוהל קמפינג איכותי ומעשי לרכב

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

מבחר האוהלים הקיים בשוק הופך את הבחירה באוהל האחד והיחיד שלכם למורכבת בהחלט. אז מהם הפרמטרים שחשוב לקחת בחשבון? בגדול, אוהל מושלם אמור לספק לכם יותר מהגנה בלבד.

קרדיט לתמונה ראשית: עליבאבא

אוהל אידיאלי אמור להעניק לכם תחושת נוחות, הגנה מחרקים וסביבה מזמינה לקריאת ספר או לתנומה קלה ואפילו לבילוי קליל עם החברים והמשפחה וזאת מבלי להפחית בערך חשיבותה של יציבות האוהל. כמובן, חשוב לשים לב כי לעיתים אוהל נוח המאפשר עמידה מלאה בתוכו לא יהיה יציב ביותר מפני רוחות עזות וחשוב לבחון כל פרמטר לגופו במטרה לבצע את ההחלטה הנכונה ביותר שתשמש אתכם ביעילות אופטימלית לאורך זמן. סוגיה נוספת וחשובה לא פחות היא רמת האוורור של האוהל. אוהל שאיננו מאוורר דיו עשוי להפוך בקלות רבה לבלתי נוח בתנאי חום. זאת ועוד, גם הגנה מיטבית מפני חרקים ומפני גשם חיונית לחוויית שימוש איכותית בשטח.

אוהלי קמפינג לרכב באמזון

אוהלי קמפינג ב KSP

אז מהן התכונות שחשוב שיהיו באוהל המתחבר לרכב שלכם?

– נוחות:

אחד היתרונות הגדולים בבחירת אוהל מתחבר לרכב לעומת אוהל קמפינג רגיל הוא הגודל המאפשר למטיילים לנפוש ברווח יחסי בלילה וביום והוא אף נחשב לעמיד יותר.

– עמידות בפני סערות:

אוהלים זולים, גם אם נראים קורצים למדי בחנות ומחירם קורץ לא פחות, במרביתם  המוחלטת של המקרים לא יעשו את העבודה במצב של סערה משתוללת.

– עמידות לאורך זמן:

אם אתם מתכננים לעשות באוהל שלכם שימוש ארוך טווח, אין ספק כי בחירה באוהל זול ובלתי עמיד תהיה שגיאה פטאלית שתתחרטו עליה לכל אורך הדרך.

– קלות ההקמה:

הקמת ופירוק האוהל עשויות להפוך למטלות מעצבנות ואפילו מפרכות שיגזלו נתח זמן הגון מהטיול שלכם. אוהל איכותי הוא כזה שאמור להיות מוקם בקלות על ידי אדם אחד בתנאי

סערה.

– גודל אחסון

אם משקל איננו נתון חשוב במיוחד בבחירת אוהל מסוג זה, הרי שנפחו במצב אחסון עשוי להתגלות כמשמעותי בהחלט. אז גם אם נוחות השימוש באוהל חשובה יותר בשטח מנפח

האוהל במצב מקופל, הרי שנתון זה הוא בעל השפעה מעשית משמעותית וחשוב ביותר לשים לב לנתוניו המדויקים של כל אוהל במהלך ביצוע הרכישה.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם