מדריך לקניית אוהל קמפינג לרכב

מבחר האוהלים הקיים בשוק הופך את הבחירה באוהל האחד והיחיד שלכם למורכבת בהחלט. אז מהם הפרמטרים שחשוב לקחת בחשבון? בגדול, אוהל מושלם אמור לספק לכם יותר מהגנה בלבד.

אוהל אידיאלי אמור להעניק לכם תחושת נוחות, הגנה מחרקים וסביבה מזמינה לקריאת ספר או לתנומה קלה ואפילו לבילוי קליל עם החברים והמשפחה וזאת מבלי להפחית בערך חשיבותה של יציבות האוהל. כמובן, חשוב לשים לב כי לעיתים אוהל נוח המאפשר עמידה מלאה בתוכו לא יהיה יציב ביותר מפני רוחות עזות וחשוב לבחון כל פרמטר לגופו במטרה לבצע את ההחלטה הנכונה ביותר שתשמש אתכם ביעילות אופטימלית לאורך זמן. סוגיה נוספת וחשובה לא פחות היא רמת האוורור של האוהל. אוהל שאיננו מאוורר דיו עשוי להפוך בקלות רבה לבלתי נוח בתנאי חום. זאת ועוד, גם הגנה מיטבית מפני חרקים ומפני גשם חיונית לחוויית שימוש איכותית בשטח.

אז מהן התכונות שחשוב שיהיו באוהל המתחבר לרכב שלכם?

– נוחות:

אחד היתרונות הגדולים בבחירת אוהל מתחבר לרכב לעומת אוהל קמפינג רגיל הוא הגודל המאפשר למטיילים לנפוש ברווח יחסי בלילה וביום והוא אף נחשב לעמיד יותר.

– עמידות בפני סערות:

אוהלים זולים, גם אם נראים קורצים למדי בחנות ומחירם קורץ לא פחות, במרביתם  המוחלטת של המקרים לא יעשו את העבודה במצב של סערה משתוללת.

– עמידות לאורך זמן:

אם אתם מתכננים לעשות באוהל שלכם שימוש ארוך טווח, אין ספק כי בחירה באוהל זול ובלתי עמיד תהיה שגיאה פטאלית שתתחרטו עליה לכל אורך הדרך.

– קלות ההקמה:

הקמת ופירוק האוהל עשויות להפוך למטלות מעצבנות ואפילו מפרכות שיגזלו נתח זמן הגון מהטיול שלכם. אוהל איכותי הוא כזה שאמור להיות מוקם בקלות על ידי אדם אחד בתנאי

סערה.

– גודל אחסון

אם משקל איננו נתון חשוב במיוחד בבחירת אוהל מסוג זה, הרי שנפחו במצב אחסון עשוי להתגלות כמשמעותי בהחלט. אז גם אם נוחות השימוש באוהל חשובה יותר בשטח מנפח

האוהל במצב מקופל, הרי שנתון זה הוא בעל השפעה מעשית משמעותית וחשוב ביותר לשים לב לנתוניו המדויקים של כל אוהל במהלך ביצוע הרכישה.

מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד אוהל לרכב, מדריך קניה, ציוד לטיול

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות