• תַפרִיט
  • תַפרִיט
מדריך לקניית אופני כושר טובים

מדריך לבחירה וקנייה של אופני כושר ביתיים איכותיים

דף הבית » מדריך לבחירה וקנייה של אופני כושר ביתיים איכותיים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 3 דקות

אופני כושר מהווים תחליף מצויין לחדר הכושר, והאימון האירובי שעושים איתם, יעיל בכל רמה. היתרון הבולט באימון על אופני הכושר הוא שלא חייבים לצאת מהבית כשתנאי מזג האויר לא מאפשרים זאת. המדריך יעזור לכם לבחור את אופני הכושר המתאימים לכם מתוך המגוון והסוגים הרבים הקיימים בשוק. במדריך תוכלו למצוא כמה גורמים שמומלץ לקחת בחשבון כשרוצים לרכוש אופני כושר.

איפה ניתן לקנות אופני כושר במחירים מוזלים

ניית אופני כושר ב KSP

הבחירה באופני כושר שמתאימים לכם

מומלץ להעריך קודם עד כמה תשתמשו באופניים, כדי שההשקעה תשתלם. אם משתמשים באופני כושר במכון לעתים קרובות, זה יכול להשתלם, אך אם לא מתכוונים להשתמש בהם כמה פעמים בשבוע, יתכן שתשתלם יותר חברות במכון כושר.

  • אופני כושר מצוינים לשימוש אצל אנשים שצריכים אימון ברמה מסויימת, אך לא מצליחים להגיע למכון כושר על בסיס קבוע.
  • אימון על אופני כושר מהווה תחליף לאימון אם מזג האוויר גרוע, ובמיוחד בעונת החורף.

בחירה באופני כושר ישרים לאימון קרדיו אירובי. אופניים ישרים קלים לשימוש ומספקים אימון קרדיו-וסקולרי מצויין. הם פועלים במיוחד על שרירי הבטן, ומאחר והגוף זקוף האימון מפעיל גם את הזרועות.

בחירה באופני כושר שמסתובבים לאט (ספין) אך בעוצמה גבוהה. אופני כושר כאלה הם הכי דומים לפעילות הרכיבה האמיתית על הכביש. זה סוג האופניים הטוב ביותר כדי לשרוף קלוריות ולמי שרוצה להתאמן ביעילות ובצורה מאומצת.

אופני כושר עם משענת כדי להתמקד ביותר שרירים. האימון על אופני כושר כאלה מפעיל שרירים מרכזיים רבים בגוף. מיקום המושב מבטיח אימון, תוך שמירה על יציבה טובה של עמוד השדרה. לאנשים מסוימים האופניים הללו מקלים יותר על הגב התחתון ומפעילים כח עדין יותר על מפרקי הירך והברך.

קביעת מטרות הכושר. בין אם רוצים להוריד את השומן בגוף, להתחזק או להפוך את אימון הכושר כחלק מהשגרה, האימון על אופני כושר הוא מצוין. מה שבאמת מחפשים זאת האיכות, כשצריך לאזן בינה לבין הצורך באימון והמטרות. קל יותר להחליט אילו אופניים לרכוש, אם יודעים לאיזו מטרה מייעדים אותם לאימון.

בחירה על פי המאפיינים הנכונים

בחירה באופני כושר עם מושב יציב ונוח. באופני הכושר הטובים, הריפוד והעיצוב הנוח משמשים, ואפשר להתאימם בצורה המתאימה ביותר.

  • כשמתחילים לחפש, מומלץ לנסות סוגי מושבים שונים לפני הרכישה. כדאי לקנות רק אם המושב מתאים לכם.

בחירה באופני כושר עם כידון ודוושות מתכווננות. הדוושות מתכווננות באמצעות קליפסים קפיציים בחלק החיצוני של כל דוושה כדי שהרגליים יוחזקו במקום. זה אמור לפעול בצורה חלקה ובשקט. לרגליים גדולות יותר, אפשר להתאים גם דוושות גדולות יותר.

  • עם רכישת אופני הכושר, חשוב להתאימם מבחינת הכידון והדוושות לגודל ולגובה שלכם. מומלץ לקרוא את ההוראות, כדי להבין יותר.

להתאמות רוטיניות, מומלץ לשקול ולרכוש אופניים עם אפשרויות תכנות, מה שיאפשר התאמות בהסתמך על רמות הכושר והאימונים שמבצעים תוך שיקולי גיל, משקל ומגדר. תרגילי כושר רבים יכולים גם לנטר את דפיקות הלב תוך כדי האימון.

  • חלק מהדגמים החדשים מגיעים עם מסכי ווידיאו של משחקים, תוכניות טלויזיה ומוסיקה, כדי לעזור בזמן האימון.

מסך תצוגה ברור עם בקרה קלה לשימוש. מסך תצוגה טוב יכול להציג שילוב מסויים בין דפיקות הלב, הקלוריות שנשרפו, המהירות, סיבובים לדקה (RPM) ורמות התנגודת וכן פרטים על הזמן והמרחק של האימון.

הרכישה

קביעת התקציב לפני הבחירה. אפשר לקנות אופני כושר בכל תקציב, אם מחפשים אופניים עם אפשרויות רבות יותר, זה יעלה יקר יותר, ואם מחפשים רק תכונות בסיסיות, קיימים דגמים יותר זולים.

בדיקת האופניים לפני הרכישה. וודאו שאופני הכושר מתאימים לכם. חשוב שגובה המושב יתאים ושלא יושבים רחוק מדי מהכידון. כמו כן, וודאו שהרגליים לא מחליקות בזמן הדיווש.

בדיקת התאמה מבחינת רמות התנגדות של אופני הכושר. רמת תנגודת עוזרת לשנות את האימון, ואפשר להגביר ולהוריד בצורה הדרגתית את רמתה.

בדיקת מגבלות המשקל של האופניים. היציבות חשובה לאופני כושר, ואם האופניים מתנדנדות, כנראה אינן מתאימות למשקלכם. וודאו שהמשקל אינו מעל למקסימום הנדרש, וזאת למטרות בטיחות.

קנייה מקוונת אם מחפשים נוחות. קנייה מקוונת נוחה יותר לרכישה מהבית. חנויות רבות מציגות מגוון רב של מוצרים להשוואה. כשרוכשים בצורה מקוונת, קביעת יציבות אופני הכושר תהיה באמצעות בדיקת מגבלות המשקל שלהם.

בדיקת מדיניות ההחזרה של החנות. רוב החנויות מאפשרות החזרת ציוד, בין אם קונים בחנות רגילה או באינטרנט. כשרוכשים בצורה מקוונת, מומלץ לבדוק את אופציות החזרת הרכישה על פי הפרטים בדף ההזמנה.

תעודת אחריות על אופני הכושר. אמורה לכסות תיקונים או החלפה במגבלות זמן מסוימות. מומלץ לרכוש עם תעודת אחריות שתהיה לכל המעט לשנתיים או שלוש שנים.

המלצות:

  • אופניים בהפעלה כפולה הם אופני כושר בשכיבה או ישרים עם כידון מתנועע שאפשר לדחוף ולמשוך בזמן הדיווש והמשמשים את המאמנים.
  • יש לוודא שיש לכם מספיק מקום בבית, מאחר ואופניים עם משענת תופסים מקום רב יותר.

על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם