מדריך לקניית ארגז כלים איכותי

 

שמור על אוסף הכלים שלך מאורגן באמצעות ארגז כלים

 

ללא כלים אינך יכול לסיים (או אפילו להתחיל) עבודות הית וחוץ רבים. אז מה הדרך הטובה ביותר לאחסן? לארגן ולהעביר את הכלים שלך לארגז

במשך דורות של אנשי מקצוע, התשובה תמיד הייתה זהה. ברגע שאתה צובר יותר כלים ממה שאתה יכול להכניס בנוחות על החגורה ובכיסים שלך, הגיע הזמן להשקיע בארגז כלים עשוי היטב.

אבל ארגזי כלים אינם פיתרון אחד שמתאים לכולם. בבחירת ארגז הכלים הטוב ביותר, שקול כמה גורמים, כולל סוג, חומר, גודל, משקל, ניידות, אבטחה, ארגון ועוד. המשך לקרוא כדי להחליט איזו ארגז כלים מתאים לך.

 

 

ארגזי כלים איכותיים באמזון ארה"ב

ארגזי כלים ב KSP

ארגזי כלים בלאסטפרייס

סוגי ארגזי כלים

לפני שאתם קונים את ארגז הכלים הטוב ביותר, הכירו את הסוגים השונים בשוק, החל מארגז המתכת האדום הקלאסי ועד לתחנות עבודה מלאות שיכולות לארגן סדנה שלמה. מאמר זה יסביר את הסוגים השונים של ארגזי כלים ומה עושים כך עוסקי עשה זאת בעצמך צריכים לדעת עליהם.

ארגזי כבודת יד

ארגז הכלים הקלאסי ממתכת עם מכסה נפתח הוא ארגז כלים לנשיאה ביד. קופסאות חסונות אלה קשוחות, עמידות וקלאסיות, מצוינות עבור מקצוענים ובעלי בתים כאחד.

תיבות אלה מגיעות במגוון אורכים ועומקים. נגרים אוהבים ארגזים ארוכים וגדולים כדי להתאים למסורי הידיים שלהם, בעוד שרברבים עשויים להעדיף ארגז קומפקטי יותר למפתחות צינורות ולצבת תמשאבות. מתקן עשה זאת בעצמך עשוי להעדיף קופסה בינונית, מספיק זמן להחזיק מסור קופסא, אך קומפקטית מספיק כדי לא להיות מסורבלת מדי.

ארגזי כלים מתגלגלים

ארגזי כלים מתגלגלים עוזרים להוריד את העומס – תרתי משמע. במקום לסחוב ארגז כלים כבד סביב, פשוט דחפו קופסת כלים מתגלגלת קדימה ואחורה.

הסוג הראשון של ארגז כלים לגלגול הוא הסוג בחנות מכונאים או מחלקת אחזקת מבנים. בארגזי הכלים הללו יש כמה מגירות, המאפשרות אחסון כלים באזורים נפרדים של הקופסה. לעתים קרובות יש להם כמה מגירות דקות למפתחות, שקעים וצבת, אך יתכן שיש להן קטע גדול ופתוח עם מנעול לכלים גדולים יותר כמו מקדחות ומסורים.

הסוג השני של ארגז כלי הגלגול הוא תחנת העבודה המתגלגלת. קופסאות כלים אלה מארגנות כלים וחלקים, אך הבנייה הפלסטית שלהם הופכת אותם לקלים, מה שגורם להם לעבוד היטב עבור אנשי עשה זאת בעצמך. תיבות אלה נפרשות , וחושפות את כל הכלים והחלקים לשימוש קל.

ארגזי תיק / דלי

תיק או דלי הם אחת הדרכים הטובות ביותר עבור עובדי עשה זאת בעצמך לעשות את כלי העבודה שלהם. אפשרויות אחסון כלים קלות אלה מספקות לא מעט ארגון, עם כיסים מובנים, חריצים ולולאות לכלים ספציפיים. הם מגיעים בשקיות עצמאיות המדמות צורה של ארגז כלים קלאסי מעץ עם ידית עליונה ועיצוב מגש פתוח. גרסאות אחרות מסתובבות סביב מכסה הדלי.

שקיות כלים קלאסיות כבדות עם אחסון רב זמינות גם כן. לשקיות אלה לעיתים קרובות יש תחתוני עור כדי להפוך אותם לעמידים יותר בפני נקודות חדות של מברגים וכלים מחודדים אחרים.

 

מה לקחת בחשבון בבחירת ארגז הכלים הטוב ביותר

בבחירת ארגז הכלים הטוב ביותר, זכור את כל הגורמים החשובים שיש לקחת בחשבון בעת ​​קניות של ארגז כלים חדש.

גודל ומשקל

שניים מהגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר קונים את ארגז הכלים הטוב ביותר הם גודל ומשקל. רוב עושי זאת בעצמך עושים צורך בארגז כלים גדול מספיק בכדי לשאת את הכלים בהם ישתמשו בתדירות הגבוהה ביותר. לנגרים, חשמלאים ואינסטלטורים יש צרכים שונים בארגזי כלים, כלומר גדלים רבים ושונים נמצאים בשוק. משקל הוא חלק חשוב בבחירה. גם כאשר הם ריקים, ישנם ארגזי כלים מסורבלים וכבדים.

חוֹמֶר

יצרנים משתמשים בסוגים שונים של חומרים לבניית ארגזי כלים, בדרך כלל פלסטיק או מתכת. יש ארגזי כלים מפלסטיק עמידים מאוד, ויש להם יתרונות רבים: הם אינם שקעים או מחלידים, והם לא יעמדו מול כלים חדים כמו אזמלים ומסורים. חפש דגם עשוי שרף עמיד.

מתכת ארגז כלים הוא אופציה אחסון כלים מהאסכולה הישנה שיכולים להחזיק הרבה משקל. נירוסטה ואלומיניום עמידים בפני חלודה אך יקרים, בעוד שפלדה היא במחיר סביר אך יכולה להחליד כאשר נשרטים.

מגירות ומחיצות

מי שמחפש הרבה ארגון זקוק לארגז כלים עם מגירות ומחיצות. דגמי פלסטיק רבים מגיעים עם תאים נשלפים עם מכסי הצמדה המסייעים לאבטחת חתיכות, חלקים, מחברים וחומרה קטנים יותר. בחלק מארגזי הכלים יש מגשים נשלפים, המסייעים בשמירה על כלים ידניים קטנים יותר, תוך השארת החלק התחתון פתוח לכלים גדולים יותר כמו פטישים ומסורים.

לקבלת האולטימטיבי , שקול תחנת עבודה מתגלגלת. אפשרויות אלה לרוב כוללות תיבות מדורגות או מודולריות המחלקות כלים למספר תיבות קטנות יותר, עם אחסון כלי חשמל מתחת.

גלגלים

כמעט כל הכלים עשויים פלדות עמידות או מתכות אחרות, כך שהוספת אפילו כמה כאלה לארגז כלים יכולה להקשות על ההרכבה. גלגלים יכולים לעשות את ההבדל לגדול.

חפשו גלגלים עמידים בסגנון נושאות כדור שמתגלגלים בקלות ומסתובבים. גלגלים אלה מאפשרים לתיבת הכלים להתגלגל ולתמרן בקלות.

בתחנות עבודה מתגלגלות לרוב גלגלי שרף מפלסטיק גדולים. גלגלים אלה הם בדרך כלל עמידים מספיק, וגודלם הגדול מקל על משיכתם מעל מדף או סף מדרגות.

שולחן עבודה

ארגזי כלים מתגלגלים כוללים לעיתים משטח ישר מעל לשימוש כלים או חלקים קטנים. חלקם מגיעים אפילו עם משטחי עץ קשים כדי למנוע פגיעה מכלים חדים יותר.

מנגנון נעילה

רוב אנשי המקצוע יודעים שלכלים יש נטייה "להעלם" מאתר העבודה. כדי למנוע זאת, בחר תיבת כלים הניתנת לנעילה.

מנגנוני נעילה מגיעים בצורות וצורות רבות. לחלקם יש כוסות מובנות שננעלות ונפתחות באמצעות מפתח  בכמה ארגזי כלים מפלסטיק יש חורים פשוטים להחלפת מנעול כדי לסגור את המכסה.

איטום

בעוד ארגזי המתכת עובדות היטב לאחסון כלים, דגמי פלסטיק כבדים חדשים מגנים גם על הכלים מפני האלמנטים, שיקול חשוב עבור מי שתיבות הכלים שלהם יבלו זמן רב בחוץ.

בארגזי כלים אלה יש אטמים ותפסים חסונים הנצמדים למטה כדי למנוע מים, שלג או לחות שעלולים לפגוע בכלים יקרי ערך. ארגז כלים מסוג זה עשוי להיות אטרקטיבי במיוחד עבור בעלי מלאכה עם כלי יד יקרים . הארגז תסייע במניעת התחמצנותם הכלים ממזג האוויר.

 

מידע תיירותי ארגז כלים, מדריך קניה

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות