מדריך לקניית המוניטור הטוב ביותר לתינוק?

צגי התינוקות הטובים ביותר לא יאכזבו אתכם כשאתם זקוקים להם ביותר. יהיה להם צליל ותמונות ברורים, טווח טוב ועוצמת איתות, והסוללה תחזיק מעמד כל עוד אתה זקוק לה. 

רוב המוניטורים לתינוקות מבטיחים את כל זה, אך יש כאלה עם סוללה שבקושי תחזיק מעמד שלוש וחצי שעות, ואילו אחרת יכולה להמשיך לעבוד יותר מ- 18.5 שעות לפני שיש צורך להטעין אותה.

 

הצעות למוניטור תינוקות ב KSP

הצעות למוניטורים תינוקות שמאד מומלצים באמזון גרמניה. לשלם ביורו

הצעות למוניטורים תינוקות שמאד מומלצים באמזון ארה"ב. לשלם בדולר

הצעות למוניטורים תינוקות בעליאקספרס. קנו שמות מותג ידועים מחנויות רישמיות

 

צגים ( מוניטורים ) לתינוק עם אודיו לעומת וידאו

צג תינוק שמע מורכב משני חלקים, אחד נשאר בחדר הילדים ואחד אצלך בחדר או צמוד לחגורה שלך בזמן שהתינוק שלך ישן.

צג תינוק וידאו יש גם שני חלקים, אבל יחידת התינוק כוללת מצלמה ששולחת תמונות בחזרה ליחידת ההורה, כך שאתה יכול לראות את התינוק שלך, כמו גם לשמוע אותם. חלקן די בסיסיות, אך בדגמים יקרים יותר תוכלו להשיג מצלמות המתניידות בחדר, או אפילו להתקרב.

יחידת ההורים בצג וידאו לתינוק משתנה: לחלקם יש מסך מסיבי, כך שתוכלו לקבל תמונה גדולה, בעוד שאחרים קטנים בהרבה, מה שמגביל את מה שתוכלו לראות.

איזה מהם תבחר יהיה תלוי בכמות שאתה רוצה להוציא ובהעדפה האישית שלך. יש הורים שאוהבים לראות את הקטן שלהם נושם, בעוד שאחרים בסדר עם היכולת לשמוע אם הם זקוקים להם.

צגי תינוק עם Wi-Fi. אתה רואה ומקשיב לתינוק שלך בסמארטפון או בטאבלט באמצעות אפליקציה תואמת.

בעוד שביחידת ההורים על צגי תינוקות מסורתיים תעבוד רק בבית ואולי עד הגן, צג Wi-Fi חכם אינו מוגבל על ידי טווח האותות ויכול לעבוד בכל מקום שאתה נמצא כל עוד יש לך Wi-Fi עם אות חזק. פירוש הדבר שאם אתה מתגעגע לתינוקת שלך תוכל לבדוק כשאתה בעבודה או מחוץ לבית. 

אבל אתה גם רוצה להשיג אחד עם תכונות אבטחה חזקות והצפנה כדי להבטיח שלא ניתן לפרוץ את העדכון שלך. 

מוניטורים לתינוק עם מחצלת חיישן תנועה או רפידות

בחרו מוניטור לתינוק ואת התוספות האופציונליות שיתאימו לכם ולתינוק שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

מה הופך את צגי התינוקות הטובים ביותר

יש הבדלים עצומים מבחינת טווח האותים וחיי הסוללה. מוניטור התינוק הגרוע ביותר יאפשר לכם להגיע עד 15 מטרים לפני איבוד האות, והסוללה אפילו לא תחזיק מעמד  עד לערב, מה שבעצם אומר שזה יותר מכשול מאשר עזרה בכל מה שקשור לעזור לך. תשמור על הילד שלך.

אוֹת

בדוק את צלילות הצליל במוניטור לתינוק בכל  הבית ברגע שאתה קונה אותו. לרובם יש מגוון ערוצים לשימוש – שימושי אם אתם גרים באזור בנוי שיהיה רגיש יותר להפרעות או סטטיות.

צגי תינוקות עם אותות אנלוגיים הם הפתוחים ביותר לשידור מקרי, מכיוון שניתן בקלות להרים את זה ברדיו רגיל ובצגים של אחרים. זה פחות סביר עם צגים דיגיטליים, אם כי זה עדיין קורה. 

צג לתינוק טלקומוניקציה אלחוטי משופר דיגיטלי (DECT) כולל מיקרו מעבד שנועד להבטיח כי הצלילים היחידים שתוכלו לשמוע הם אלה משלכם, ולא של אף אחד אחר.

טווח

טווח המוניטור לתינוק מציין כמה רחוק אתה יכול לצאת ועדיין לקבל אות מדויק. יצרנים רבים טוענים טענות נועזות שעדיין תקבל איתות עד 600 מטר משם. קח את זה בערבון מוגבל.

התבוננות מדוקדקת יותר בטענות אלה מראה בדרך כלל שזה המרחק שהאות יכול לעבור אם שתי היחידות נמצאות בחוץ בשטח פתוח. זה לא הרבה שימוש אם אתה משתמש בעיקר במסך בתוך הבית, או כאשר התינוק שלך ישן בפנים ואתה בגן.

הסתבר שבמוניטור טוב לתינוקות תוכל להרחיק את מוניטור יבחדר ההורים במרחק של יותר מ- 80 מטרים מחדר התינוק (או חדר הילדים) מבלי לאבד את האות. על צג גרוע לא תגיעו הרבה יותר מ -20 מטר.

סוג הדירה שאתה גר בה

גם סוג הדירה יכול לחולל שינוי. בבתים ישנים יש קירות עבים יותר שלעתים יכולים לגרום לבעיות באות, ואילו בבתים מודרניים יש קירות דקים יותר כך שהאות יכול לנוע ביתר קלות. 

כמה אני צריך להוציא על מוניטור לתינוק?

הבית שלי ממש קטן, האם אני צריך מוניטור לתינוק?

כמה משקי בית מוצאים שהם יכולים לתפקד בצורה מושלמת ללא מוניטור לתינוק, שכן כל זעקה ניתן לשמוע דרך דלת פתוחה או קירות דקים. אך למרות זאת, עדיין יש סיבות מדוע תזדקק לאחת:

  • אם יש לך חתול או כלב, כדאי לך לסגור את דלת חדר הילדים. 
  • גינון או כביסה ייקחו אתכם החוצה, שם לא תוכלו לשמוע תינוק בוכה. 
  • אם אתה כבד שמיעה, האלמנט החזותי של המסכים, כגון אורות רגישים לרעש או מצב רטט, יכול להיות לעזר רב. בדיקות המעבדה שלנו מעריכות עד כמה הנורות הרגישות לרעש מדויקות ומוודאות שהן גדלות בהתאם לפלט העוצמה, כך שלא תחמיץ מתי התינוק שלך זקוק לך.
  • בעלי בתים עם קירות עבים ימצאו מוניטורים לתינוקות הכרחיים, מכיוון שביתם אטום לרעש.

סיכון לחנק

היו דיווחים  בעיתונות על חנק תינוקות מכיוון שבמוניטור לתינוק על קיר היה חוט משתלשל בהישג ידו של הילד, או בגלל שהמוניטור היה ממוקם על משטח קרוב למיטת התינוק.

שמור תמיד על חוטים, חוטים או כבלים הרחק מהדרך של תינוקות ופעוטות. כאשר התינוק שלך גדל ומבוגר, המשך לבדוק באופן קבוע שהוא או היא עדיין לא יכולים להגיע אליהם. 

באופן אידיאלי הם צריכים להיות ממוקמים לפחות מטר (או 3 מטר) הרחק מעריסה או מאזור משחקים.

היכן ניתן לרכוש מוניטור לתינוק

כשאתם קונים מוניטור לתינוק, וודאו שאתם מעבירים את כספכם למוכר מכובד. בדוק את מדיניות ההחזרות של הקמעונאי ושים לב למשוב ולקוחות המשוב. לפרטים נוספים על קנייה מקוונת בבטחה וסידור החזרים עבור מוצרים פגומים

אמזון, הוא מהקמעונאים הנחשקים ביותר לתינוקות בזמן כתיבת שורות אלה.

מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד מוניטור תינוקות

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות