• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריך לבחירה וקניית המוניטור האיכותי והמומלץ ביותר לתינוק

דף הבית » מדריך לבחירה וקניית המוניטור האיכותי והמומלץ ביותר לתינוק

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

צגי התינוקות הטובים ביותר לא יאכזבו אתכם כשאתם זקוקים להם ביותר. יהיה להם צליל ותמונות ברורים, טווח טוב ועוצמת איתות, והסוללה תחזיק מעמד כל עוד אתה זקוק לה. 

קרדיט לתמונה Pixabay License

רוב המוניטורים לתינוקות מבטיחים את כל זה, אך יש כאלה עם סוללה שבקושי תחזיק מעמד שלוש וחצי שעות, ואילו אחרת יכולה להמשיך לעבוד יותר מ- 18.5 שעות לפני שיש צורך להטעין אותה.

הצעות למוניטור תינוקות ב KSP

הצעות למוניטורים תינוקות שמאד מומלצים באמזון ארה”ב.

הצעות למוניטורים תינוקות בעליאקספרס. קנו שמות מותג ידועים מחנויות רשמיות.

קרדיט צילום ראשי: מתוך אתר Amazon.

*גילוי נאות: עמוד זה כולל מספר קישורים של תוכניות שותפים שלנו. אם תלחצו על הקישור ותרכשו דרכו את אחד מהשירותים, אנחנו נקבל על זה עמלה, שתעזור לנו לתפעל את האתר. הדבר נעשה ללא תוספת עלות עבורכם. תודה על העזרה!

צגים (מוניטורים) לתינוק עם אודיו לעומת וידאו

צג תינוק שמע מורכב משני חלקים, אחד נשאר בחדר הילדים ואחד בחדר או צמוד לחגורה בזמן שהתינוק שלך ישן.

צג תינוק וידאו יש גם שני חלקים, אבל יחידת התינוק כוללת מצלמה ששולחת תמונות בחזרה ליחידת ההורה, כך שאתם יכולים לראות את התינוק שלכם, כמו גם לשמוע אותם. חלקן די בסיסיות, אך בדגמים יקרים יותר תוכלו להשיג מצלמות המתניידות בחדר, או אפילו להתקרב.

יחידת ההורים בצג וידאו לתינוק משתנה: לחלקם יש מסך מסיבי, כך שתוכלו לקבל תמונה גדולה, בעוד שאחרים קטנים בהרבה, מה שמגביל את מה שתוכלו לראות.

איזה מהם תבחר יהיה תלוי בכמות הכסף שאתם רוצים להוציא ובהעדפות האישיות. יש הורים שאוהבים לראות את הקטן שלהם נושם, בעוד שאחרים בסדר עם היכולת לשמוע אם הם זקוקים להם.

צגי תינוק עם Wi-Fi. אתה רואה ומקשיב לתינוק שלך בסמארטפון או בטאבלט באמצעות אפליקציה תואמת.

בעוד שביחידת ההורים על צגי תינוקות מסורתיים תעבוד רק בבית ואולי עד הגן, צג Wi-Fi חכם אינו מוגבל על ידי טווח האותות ויכול לעבוד בכל מקום שאתה נמצא כל עוד יש Wi-Fi עם אות חזק. פירוש הדבר שאם אתם מתגעגעים לתינוקת תוכלו לבדוק כשאתם בעבודה או מחוץ לבית.

אבל אתם גם רוצים להשיג אחד עם תכונות אבטחה חזקות והצפנה כדי להבטיח שלא ניתן לפרוץ את העדכון שלכם.

מוניטורים לתינוק עם מחצלת חיישן תנועה או רפידות

בחרו מוניטור לתינוק ואת התוספות האופציונליות שיתאימו לכם ולתינוק שלכם בצורה הטובה ביותר.

מה הופך את צגי התינוקות הטובים ביותר

יש הבדלים עצומים מבחינת טווח האותות וחיי הסוללה. מוניטור התינוק הגרוע ביותר יאפשר לכם להגיע עד 15 מטרים לפני איבוד האות, והסוללה אפילו לא תחזיק מעמד עד לערב, מה שבעצם אומר שזה יותר מכשול מאשר עזרה בכל מה שקשור לעזור לשמור על הילד.

אוֹת

לבדוק את צלילות הצליל במוניטור לתינוק בכל הבית ברגע שקונים אותו. לרובם יש מגוון ערוצים לשימוש – שימושי אם אתם גרים באזור בנוי שיהיה רגיש יותר להפרעות או סטטיות.

צגי תינוקות עם אותות אנלוגיים הם הפתוחים ביותר לשידור מקרי, מכיוון שניתן בקלות להרים את זה ברדיו רגיל ובצגים של אחרים. זה פחות סביר עם צגים דיגיטליים, אם כי זה עדיין קורה.

צג לתינוק טלקומוניקציה אלחוטי משופר דיגיטלי (DECT) כולל מיקרו מעבד שנועד להבטיח כי הצלילים היחידים שתוכלו לשמוע הם אלה משלכם, ולא של אף אחד אחר.

טווח מוניטור

טווח המוניטור לתינוק מציין כמה רחוק אפשר לצאת ועדיין לקבל אות מדויק. יצרנים רבים טוענים טענות נועזות שעדיין תקבל איתות עד 600 מטר משם. קחו את זה בערבון מוגבל.

התבוננות מדוקדקת יותר בטענות אלה מראה בדרך כלל שזה המרחק שהאות יכול לעבור אם שתי היחידות נמצאות בחוץ בשטח פתוח. זה לא הרבה שימוש אם אתם משתמשים בעיקר במסך בתוך הבית, או כאשר התינוק םישן בפנים ואתם בגן.

הסתבר שבמוניטור טוב לתינוקות תוכל להרחיק את מוניטור בחדר ההורים במרחק של יותר מ- 80 מטרים מחדר התינוק (או חדר הילדים) מבלי לאבד את האות. על צג גרוע לא תגיעו הרבה יותר מ -20 מטר.

סוג הדירה שאתם גרים בה

גם סוג הדירה יכול לחולל שינוי. בבתים ישנים יש קירות עבים יותר שלעתים יכולים לגרום לבעיות באות, ואילו בבתים מודרניים יש קירות דקים יותר כך שהאות יכול לנוע ביתר קלות.

כמה אני צריך להוציא על מוניטור לתינוק?

הבית שלי ממש קטן, האם אני צריך מוניטור לתינוק?

כמה משקי בית מוצאים שהם יכולים לתפקד בצורה מושלמת ללא מוניטור לתינוק, שכן כל זעקה ניתן לשמוע דרך דלת פתוחה או קירות דקים. אך למרות זאת, עדיין יש סיבות מדוע תזדקק לאחת:

  • אם יש לכם חתול או כלב, כדאי לסגור את דלת חדר הילדים.
  • גינון או כביסה ייקחו אתכם החוצה, שם לא תוכלו לשמוע תינוק בוכה.
  • אם אתם כבדי שמיעה, האלמנט החזותי של המסכים, כגון אורות רגישים לרעש או מצב רטט, יכול להיות לעזר רב. בדיקות מעריכות עד כמה הנורות הרגישות לרעש מדויקות ומוודאות שהן גדלות בהתאם לפלט העוצמה, כך שלא תחמיץ מתי התינוק זקוק לכם.
  • בעלי בתים עם קירות עבים ימצאו מוניטורים לתינוקות הכרחיים, מכיוון שביתם אטום לרעש.

סיכון לחנק

היו דיווחים בעיתונות על חנק תינוקות מכיוון שבמוניטור לתינוק על קיר היה חוט משתלשל בהישג ידו של הילד, או בגלל שהמוניטור היה ממוקם על משטח קרוב למיטת התינוק.

שמרו תמיד על חוטים, חוטים או כבלים הרחק מהדרך של תינוקות ופעוטות. כאשר התינוק גדל ומבוגר, המשיכו לבדוק באופן קבוע שהוא או היא עדיין לא יכולים להגיע אליהם.

באופן אידיאלי הם צריכים להיות ממוקמים לפחות מטר (או 3 מטר) הרחק מעריסה או מאזור משחקים.

היכן ניתן לרכוש מוניטור לתינוק

כשאתם קונים מוניטור לתינוק, וודאו שאתם מעבירים את כספכם למוכר מכובד. בדוק את מדיניות ההחזרות של הקמעונאי ושים לב למשוב ולקוחות המשוב. לפרטים נוספים על קנייה מקוונת בבטחה וסידור החזרים עבור מוצרים פגומים.

אמזון, הוא מהקמעונאים הנחשקים ביותר לתינוקות בזמן כתיבת שורות אלה.

טיפים קטנים מאיתנו:

לפני שאתם ממהרים לרכוש מוניטור לתינוק, כדאי לעבור על ההמלצות וחוות הדעת בעיון כדי לבדוק שהכול בסדר. כדאי גם לעשות השוואת מחירים בין האתרים השונים כדי למצוא את המוצר במחיר הטוב ביותר. לרוב, אותם מוצרים קיימים באתרים שונים.

מדריך לקניית ציוד בחנויות האינטרנט המומלצות. כללים לחיסכון והבנת שוק החנויות ברשת האינטרנט.

טיפים איך לבצע קנייה נבונה באינטרנט

איך לזהות באינטרנט ביקורות מזויפות?


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם