• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריך לבחירה וקניית מטען סלולרי אלחוטי איכותי ומומלץ

דף הבית » מדריך לבחירה וקניית מטען סלולרי אלחוטי איכותי ומומלץ

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות
קרדיט לתמונה Pixabay License

כיום נעשה שימוש נרחב בטעינה אלחוטית, במיוחד עבור טלפונים חכמים ורבים מהמוצרים הנלווים אליהם כמו שעונים, Fitbits וכדומה.

טעינה אלחוטית מספקת שיטת טעינה קלה מאוד מכיוון שהיא אינה דורשת חיבור פיזי למטען לטלפון או למכשיר אחר. לא רק שזה נוח יותר, אלא גם חוסך את המחברים המשמשים בדרך כלל לטעינה – לעתים קרובות מחברים אלה מתחילים להתקלקל לאחר זמן מה.

עם זאת ישנם מטענים רבים ושונים בשוק וההחלטה איזה מהם לקנות יכולה להיות קצת מרתיעה.

מטענים אלחוטיים ב KSP לקנות רק חברות מותג

מטענים אלחוטיים איכותיים באמזון ארה”ב

מטענים אלחוטיים איכותיים בעליקספרס קנו רק מחברות מותג

מטענים אלחוטיים איכותיים בבנגגוד קנו רק מחברות מותג

מה לחפש במטען אלחוטי

עם יצרני הטלפונים הניידים המשלבים טעינה אלחוטית במספר טלפונים חכמים ומכשירים אחרים, תרצו לקנות כזה שיכול לשמש לשנים הבאות. הקפדה על כך שהמטען האלחוטי שאתה קונה יהיה מוגן לעתיד ככל האפשר.

סיכמנו כמה מנקודות המפתח שיש לחפש ברכישת מטען אלחוטי ברשימה שלהלן.

  • מטען צ’י:   יש כמה שיטות שונות לטעינה אלחוטית. התקן הנפוץ ביותר הוא “צ’י”  – בדוק שהמכשיר שברצונך לטעון והמטען משתמשים באותה מערכת אחרת הם לא יעבדו. עם זאת, צ ‘י הוא ללא ספק הנפוץ ביותר וזה כי סמסונג, אפל ואחרים משתמשים.
  • הספק:   בדוק איזה כוח אתה צריך. אם אתה רוצה לטעון במהירות האפשרית, וודא שהמטען האלחוטי שאתה קונה יכול לספק מספיק חשמל. תקן ה- Qi האחרון מאפשר לספק עד 30 וואט, אם כי טלפונים רבים יכולים לספוג 7.5 וואט בלבד. כדאי לך לבדוק קניית מטען בעל יכולת 30 וואט כדי להבטיח רכישתך בעתיד.
  • מותג מטענים:   מכיוון שהטלפון שאתה טוען הוא פריט אלקטרוניקה יקר, אולי לא כדאי לחסוך בכסף האחרון כדי לקנות מטען אלחוטי זול באמת. אולי כדאי להשקיע קצת יותר כדי לקנות אחד שיבצע כראוי. ישנם הרבה מותגים מכובדים שמייצרים מטענים אלה, וכיוון שהתחרות קשה, המחירים מוחזקים יחסית נמוכים.
  • פורמט:   ישנם מספר פורמטים שונים של מטען אלחוטי שאתה יכול לקנות. הנפוץ ביותר הוא הרפידה – זו בדרך כלל שטוחה ומעגלית – לעתים קרובות בקוטר של כ 12-13 ס”מ. עם זאת יש גם כמה גרסאות זקופות יותר. אלה יכולים לחסוך מקום על השולחן ולתת מבט טוב יותר על הטלפון בזמן שהוא נטען במידת הצורך.
  • אסתטיקה:   לאור המגוון הרחב של מטענים אלחוטיים שתוכלו לקנות, ניתן לבחור את מראה המטען כך שיתאים לסביבה. לעתים קרובות הם לבנים או שחורים, כאשר דגמים מסוימים מיוצרים בשני הצבעים. צבעים אחרים עשויים להיות זמינים עבור כמה מטענים. כמו כן ניתן לבחור את הצורה כך שתשתלב בסביבה.

כדאי לקחת קצת זמן לבחון את המטענים האלחוטיים השונים הזמינים ולבחור את הנכון לקנות. בדרך כלל המטענים הזמינים הם באיכות טובה ואין להיתקל בבעיות. אין ספק שנוחות השימוש בהם וחוסר הבלאי במחברים הם שני יתרונות עיקריים בשימוש בהם.

טעינה אלחוטית בדרך כלל איטית יותר מטעינה קווית


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם