• תַפרִיט
 • תַפרִיט

מדריך לבחירה וקנייה של חולצי פקקים איכותיים לבקבוקי יין

דף הבית » מדריך לבחירה וקנייה של חולצי פקקים איכותיים לבקבוקי יין

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

פתחו את בקבוק האדום או הלבן האהוב עליכם בקלות באמצעות אחד מפותחי פקקי בקבוקים הפונקציונליים והאיכותיים. לפתוח בקבוק יין בארוחת הערב כדי לחלוק עם חברים או להירגע זה מהנה ומרגיע – או לפחות צריך להיות. עם זאת, זה יכול להפוך במהירות למתסכל. אם אתם משתמשים בחולץ פקקים דרך מכסה הפקק, זה דוחף חתיכות שעם לתוך היין, ואז תצטרך להילחם כדי לשלוף את הפקק מהבקבוק, סביר להניח שיין יעוף בכל רחבי החדר ואולי גם על האורחים שלכם.

כשאתם מחפשים את חולץ הפקקים הנכון, שקול כמה תכונות עיקריות, כגון סגנון, חומר, מחיר, גודל, קלות שימוש ועיצוב. האפשרויות הבאות הן מחולקי הפקקים הטובים ביותר עבור בר ביתי.

קרדיט צילום ראשי: רישיון Pixabay חינם לשימוש מסחרי

*גילוי נאות: עמוד זה כולל מספר קישורים של תוכניות שותפים שלנו. אם תלחצו על הקישור ותרכשו דרכו את אחד מהשירותים, אנחנו נקבל על זה עמלה, שתעזור לנו לתפעל את האתר. הדבר נעשה ללא תוספת עלות עבורכם. תודה על העזרה!

חולצי פקקים בקבוק יין,מכניים

כשאתם רוצים להירגע עם כוס יין אחרי יום ארוך ומפרך, ההתמודדות עם חילוץ הפקק היא ממש טרחה. חולץ פקקים עשוי היטב הוא תוספת חיונית לכל מטבח. ניתן להשיג מספר סגנונות חולץ פקקים שונים, שלכל אחד מהם יתרונות ייחודיים משלו.

 • חולץ פקקים של מלצר קלאסי הוא קומפקטי וקל לשימוש ברגע שתתמקד בו. זו בחירה מושלמת לבעלי שטח אחסון מוגבל.
 • חולצי פקקים מכונפים יש “זרועות” העולות עם הכנסת הפקק ויכולות לשמש כמנוף להסרת הפקק. הם מעט גדולים יותר מחולץ הפקקים של מלצר אך יעילים ונוחים לשימוש.
 • חוליות פקק מנוף, המכונה גם פקקי ארנב. הם מסורבלים יותר מפקקי המלצר הקלאסיים או מדגמים מכונפים, אך אנשים רבים מעדיפים אותם מכיוון שהעיצוב שלהם מאפשר לפקק החוצה ללא פעולת פיתול.
 • חולצי פקקים חשמליים הפכו פופולריים יותר ויותר. הם גאדג’ט שימושי לחובבי היין, אך אולי לא הבחירה הטובה ביותר עבור אנשים עם שטח דלפק מוגבל .
 • חולצי שעם מחודדים בלחץ אוויר הם אידיאליים לפתיחת בקבוקי יין ישנים יותר מכיוון שהם לא יגרמו להתפוררות פקקים.

חולצי פקקי בקוק יין חשמליים

כדי לעזור לכם ליהנות מיין, במקום להילחם איתו, שקלו להשתמש בפותחן יין חשמלי, ותנו לו לפתוח את הבקבוק בזמן שאתם מקבלים את הכוסות. פותחן היין החשמלי הטוב ביותר נועד להקל על פתיחת בקבוקי היין, כאשר מוצרים מסוימים אפילו מגיעים לפונקציה של כפתור יחיד המתברג לפקק, שולף את הפקק ואז משחרר אותו בתנועה אחת.

חולצי פקקים איכותיים באמזון ארה”ב

חולצי פקקים ב KSP

מה צריך לקחת בחשבון בבחירת פותחן\חולץ היין החשמלי

פותחן היין החשמלי הטוב ביותר לבר הביתי שלכם יהיה תלוי במגוון גורמים, כולל גודל מועדף, עמידות, אסתטיקה, ניידות, סוג סוללה וזמן ריצה כתוצאה מכך, וכן בתכונות נוספות שיכולות להגביר את הנוחות שלה.

גודל חולץ פקק בבקבוק יין

רוב הסיכויים, ככל הנראה תאחסנו פותחן יין חשמלי במגירה או על השיש, תלוי בגודל ובמקור הטעינה.

פתיחות יין חשמליות קטנות יותר שאינן משתמשות בבסיס טעינה נמדדות בדרך כלל בין 20 ס”מ ל -30 ס”מ גובה וקוטרן כ -5 ס”מ, כך שקל להכניס אותן למגירה כאשר אינן בשימוש. הגודל הקטן הזה הופך אותם לניידים מאוד לנסיעה; פשוט ארוז אחד בארנק או בתיק לקחת חופשה או סתם לבית השכן לארוחת ערב.

פותחי יין חשמליים על השיש הם בדרך כלל גדולים יותר, ונעים בין 30 ס”מ ל -40 ס”מ גובה, בעוד שגודל הבסיס משתנה בין 5 על -5 ס”מ ל -15 על 15 ס”מ.

חוֹמֶר שעשוי חולץ פקק בבקבוק יין

מכיוון שבדרך כלל ההתמקדות היא בפונקציונליות, לעתים קרובות החומר של פותחן יין חשמלי הוא תכונה מתעלמת. פתיחות אלה יכולות להיות עשויות מפלסטיק ABS, נירוסטה, או שילוב של שני החומרים.

 • פלסטיק ABS הוא אפשרות קלה שלא תחליד, וזה אידיאלי לכל כלי מטבח. עם זאת, פלסטיק אינו עמיד כמו נירוסטה, והוא יכול להיכתם לאחר שימוש חוזר.
 • נירוסטה יכולה להחליד (לא טעות), אך היא עדיין מתוכננת להיות עמידה בפני מים וקורוזיה. כל עוד פותחן היין מטופל כראוי ונשמר יבש יחסית, חלודה לא צריכה להיות עניין. דגמים חשמליים אלה עמידים, קלים לניקוי ונראים אלגנטיים ומסוגננים במטבח, אם כי הם עשויים לעלות יותר מפלסטיק.
 • פתחי יין חשמליים משולבים מפלסטיק ABS ופלדת אל-חלד נפוצים מכיוון שיצרנים ומשתמשים מעדיפים את איכות החלודה של פלסטיק ואת העמידות של נירוסטה, וכתוצאה מכך מעטפת פלסטיק עם מנגנונים פנימיים מנירוסטה.

סוללה וזמן פתיחה של חולץ פקק בבקבוק יין

זמן הפתיחה של פותחן יין חשמלי נמדד במספר הבקבוקים שהוא יכול לפתוח במטען יחיד. פותחי יין חשמליים רבים פועלים באמצעות סוללות חד פעמיות או נטענות. סוללות AA ו- AAA חד פעמיות מאפשרות בדרך כלל לפותחן יין חשמלי לפתוח בין 30 ל -50 בקבוקים בממוצע לפני שיש צורך להחליף את הסוללות.

פותחים המשתמשים בסוללות נטענות יכולים בדרך כלל לפתוח 30 בקבוקים בטעינה אחת ללא בעיה. מוצרים מסוימים עשויים אפילו לפתוח למעלה מ -80 בקבוקים לפני שהם זקוקים לטעינה חוזרת. כאשר צריכת הסוללה נגמרת, חבר את פותחן היין למתאם חשמל או הנח אותו על מזח טעינה, לטעינה מלאה תוך כשמונה שעות.

חלק ממטעי היין החשמליים מופעלים באמצעות כבל טעינה מסוג USB.

אֶסתֵטִיות של חולץ פקק בבקבוק יין

כאשר כלי מטבח מוצג באזור בולט בבית, כמו דלפק מטבחי, הוא אמור להוסיף לאטרקטיביות הכוללת של החלל. כדי להשיג אסתטיקה זו באמצעות פותחן יין חשמלי, שקלו להשקיע בדגם נירוסטה כדי להתאים למכשירי מטבח מודרניים, או חפשו מוצר בעל צורה ייחודית שיבלוט.

אם המטרה היא לפתוח פתיחת יין חשמלית פשוטה שלרוב אינה נראית לעין, אז פותחי פלסטיק שחורים הם אחת האפשרויות הטובות יותר. הגוון הניטרלי לא בולט, וקשה יותר לראות כתמים על פלסטיק שחור. אם אין לכם עניין בפותחן אסתטי, שקול פותחן יין חשמלי שהוא קטן מספיק כדי לאחסן במגירה, לגמרי מחוץ לטווח הראייה.

הִטַלטְלוּת של חולץ פקק בבקבוק יין

יש שפותחים יין חשמלי הכוללים מקום טעינה, המציינים כי הם נועדו להיות מכשיר מטבח נייח. פותחנים אלה גדולים יותר, כבדים יותר ובדרך כלל גדולים יותר מדגמים המשתמשים בסוללות חד פעמיות או נטענים באמצעות כבל חשמל, כך שהם אינם האפשרות הטובה ביותר לנסיעה.

פתחי יין חשמליים קלים וקומפקטיים שאורכם אינו עולה על 30 ס”מ הם בחירה טובה יותר לניידות. קל לארוז את הדגמים הללו לתיק גב, תיק או ארנק תוך שמירה על אותה פונקציונליות לפתיחת בקבוק כמו פותחים גדולים יותר. עם זאת, ייתכן שחסרים להם כמה מהתכונות המתקדמות יותר.

תכונות נוספות לחולץ פקק בבקבוק יין

פותחני יין חשמליים יכולים לספק מגוון תכונות חדשניות, כולל חותכי נייר כסף, משאבות ואקום, פקקי בקבוקים, אווריריות, ומחווני רמת סוללה.

 • חותכי נייר כסף נפוצים בפותחני יין חשמלי. להב קטן זה חותך דרך חותם נייר האלומיניום על בקבוק היין, כך שהחותך יכול לגשת לפקק.
 • משאבות ואקום מוציאות אוויר עודף מבקבוק היין לפני האיטום וליצור אטום חזק שמאט את חמצון היין.
 • פקקי בקבוקים מאפשרים לסגור את הבקבוק לאחר שפכו כוס או שתיים מבלי לנסות לעשות שימוש חוזר בפקק.
 • המאווררים נועדו לאוורר במהירות את היין בזמן שהוא עובר דרך המכשיר. בהתאם לעיצוב, אתם יכולים להחזיק את המאוורר מעל הזכוכית או את הקנקן ולשפוך דרכו, או שהמאוורר יכול לשבת בזרבובית הבקבוק, מה שמאפשר שיטת אוורור קלה יותר.
 • מחווני רמת סוללה מגלים מתי הסוללה זקוקה לטעינה. מעבר לפונקציה הפשוטה הזו, הם אסתטיים בלבד, מכיוון שלעתים קרובות הם פולטים זוהר כחול רך.

טיפ קטן מאיתנו:

לפני שאתם ממהרים לרכוש חולץ פקק בבקבוק יין, כדאי לעבור על ההמלצות וחוות הדעת בעיון כדי לבדוק שהכול בסדר. כדאי גם לעשות השוואת מחירים בין האתרים השונים כדי למצוא את המוצר במחיר הטוב ביותר. לרוב, אותם מוצרים קיימים באתרים שונים.

מדריך לקניית ציוד בחנויות האינטרנט המומלצות. כללים לחיסכון והבנת שוק החנויות ברשת האינטרנט.

טיפים איך לבצע קנייה נבונה באינטרנט

איך לזהות באינטרנט ביקורות מזויפות?


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם