• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריך לבחירה וקנייה של טוסטר איכותי

דף הבית » מדריך לבחירה וקנייה של טוסטר איכותי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 5 דקות

אין ספק שאתם מודעים למנטרה שארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום, ואנשים חושבים שזה משפיע עליהם במהלך היום. עם זאת, הארוחה הסטנדרטית והפופולארית של ארוחת בוקר היא טוסט עם ביצים וקפה. אם אתם אוהבים טוסט כמו אנשים רבים, רכישתו של טוסטר, הוא אחד מהפריטים החשובים ביותר שצריך להצטייד במטבח, וההתלבטות היא לגבי איזה טוסטר לקנות.

התמונה לקוחה מאתר PIXABAY

קיימים סוגים שונים ורבים ועם מגוון מחירים רב מאד בשוק, ולכן לפעמים זאת עשויה להיות משימה מורכבת, ובין אם החלטתם להחליף את הישן בחדש, תוכלו למצוא כאן הרבה מידע חשוב שיעזור לכם למצוא את הטוסטר הטוב והמתאים ביותר למטבח שלכם.

איפה ניתן ומומלץ להשוות מחירים

טוסטרים ב KSP

סוגי הטוסטים

קיימים שני סוגים עיקריים שבוודאי תיתקלו בהם במהלך החיפוש כשכל אחד מהם מופיע בגדלים שונים.

טוסטר קופץ

בדרך כלל מדובר בטוסטר פשוט, כלומר, עם שניים או ארבעה חריצים מלמעלה ששמים בתוכם את פרוסות הלחם, לוחצים ומשאירים והפרוסות קופצות אוטומטית כשהן מוכנות. טוסטרים קופצים מגיעים עם אפשרות לשתי פרוסות או ארבע, ונועדו רק להכנת טוסטים. חלקם מגיעים עם פרוסות לחם סטנדרטיות וחלקם מיועדים לפרוסות רחבות יותר ויכולים גם להכיל מאפים אחרים כגון ביילה וטוסט טכסני.

הם זולים, קלים לשימוש ונפוצים. מאחר שהם נועדו במיוחד לסוג כזה של טוסטים, תהליך ההכנה פשוט יותר מכל סוג שיטה אחר.

יתרונות: זולים, קלים לשימוש, נועדו רק להכנת טוסטים. יש לזכור שאפשר להכין בין שתיים לארבע פרוסות בבת אחת, תלוי במודל שרוכשים, והם מתאימים רק להכנסת טוסטים.

טוסטר אובן המונח על משטח עבודה

טוסטר אובן מתאים גם להכנת טוסטים, אך אפשר גם להכין בו כמה סוגים של בישול. חלק מהאנשים רוכשים אותם לשימוש, במקום תנור סטנדרטי שצורך יותר חשמל ולוקח יותר זמן לבשל בו.

אם רוצים לקלות יותר מ-4 פרוסות, טוסטר אובן מתאים לקלייה בין שש לתשע פרוסות בבת אחת, מה שללא ספק מקל על ההכנה. בדרך כלל, טוסטר אובן שמונח על משטח יעלה קצת יותר מטוסטרים קופצים מאחר שיש לו הרבה יותר שימושים מרק להכין טוסטים. טוסטר אובן כולל בדרך כלל יותר תכונות שהן מעבר לסתם טוסט, ואפשר להכין בו פיצות, מוצרי מאפה שונים וחלק מהם באים אפילו עם פונקציה של גריל, וזהו סוג של טוסטר חכם יותר.

יתרונות: שימושים מגוונים רבים אל מעבר לטוסטים, מגיע בגדלים שונים, החל מקומפקט ועד לגודל גדול. כמו כן, יש לזכור שהם קצת יותר יקרים מטוסטר קופץ, וקצת יותר מתוחכמים מבחינת ההכנה בהם.

כשקונים טוסטר, יש להתחשב בכמה גורמים ואופציות חשובים, להלן חלק מהגורמים שכדאי לקחת בחשבון בזמן החיפוש אחר טוסטר אובן.

מבחינת הגודל האידיאלי, צריך לקחת בחשבון כמה פרוסות צריך ושאפשר להכין בבת אחת. עד כמה הפרוסות גדולות שרוצים להכין וכמה שטח נחוץ במטבח כדי שיתאים לטוסטר.

טוסטרים קטנים מן הסתם לא צריכים לתפוס משטח גדול במטבח, לעומת טוסטר אובן שמגיע בגדלים שונים. וכפי שכבר הוזכר, טוסטר אובן מתאים להרבה יותר שימושים, אך מצריך משטח גדול יותר. פשוט תצטרכו לעשות את החישוב איפה תשימו אותו, וכמה מקום פנוי יש לכם במטבח.

עלות

טוסטר קופץ עולה פחות מטוסטר אובן, אך תמיד אפשר למצוא מודלים שונים ובמחירים שונים, שיכולים להשתנות במידה רבה. עוד גורם שצריך לחשוב עליו הוא שטוסטר קופץ פשוט יכול בהחלט לעשות עבודה טובה, אך מאחר ויוצר מחומרים יותר זולים, יתכן שלא ישרוד לאורך זמן. מצד שני, אפשר למצוא מודלים שונים עם אופציות שונות, אך לא תצטרכו אותם כמו בהרבה דברים, תמיד רוצים למצוא משהו שהוא באמצע, טוסטר שמכין טוסט כהלכה ומהר.

לגבי טוסטר אובן, קיים אפילו מגוון גדול יותר של תכונות שונות, ומודלים רבים מכילים את אופציית הבישול שהיא מהירה ופופולארית. טוסטר אובן יכול להתאים לאנשים מסויימים, יותר מהטוסטר הרגיל.

שימושים

קודם כל צריך להבין ולזהות את הטוסטר הטוב ביותר שיתאים לשימושים שלכם. אם אתם צריכים דגם פשוט להכנת טוסט בגודל סטנדרטי, כל טוסטר קופץ יתאים. אם רוצים טוסטר להכנסת דברים אחרים, כגון בייגלה, מאפינס, וופל בלגי, סוגים שונים של מאפה, טארטים, צריך כבר לזכור זאת כשמחפשים ולבחור דגם שיהיה גדול מספיק, כדי לענות על הצרכים שלכם.

הגדרות

חלק מהטוסטרים הפשוטים מגיעים עם הגדרות בסיסיות, כשדגמים מסוימים יותר מתוחכמים ומגיעים עם מגוון רחב יותר של אופציות. טוסטרים קופצים בדרך כלל כוללים אופציה להכנת בייגלה שמכהה צד אחד יותר מהשני. אם הטוסט בדרך כלל קפוא, או כשרוצים להכין וופל קפוא בטוסטר, כדאי לחשוב על רכישה עם כפתור הפשרה. כדאי לשקול אופציות של הגדרות השחרה לטוסטים.

טוסטר אובן מגיע עם מגוון רחב יותר של הגדרות, מאחר שהוא עושה הרבה יותר, ומגוון ההגדרות יכול לפשט את תהליך הבישול. בין השאר יש אופציה לבישול בצורה יותר מהירה ושווה. אם רוכשים טוסט עם אפשרות צלייה, אפשר להכין עופות והודו שיוצאים בטעם ומרקם נפלאים. לכך מתלוות הרבה אופציות אחרות שצריך לקחת בחשבון, ומומלץ גם לבדוק ולוודא שבטוסטר אובן יש את ההגדרות שאתם רוצים.

קל לשימוש וניקוי

רוב הטוסטרים די פשוטים לשימוש, לפחות אחרי שמבינים וקובעים את ההגדרות שאתם מעדיפים, מה שמפשט יותר את הדברים. יש לוודא ולרכוש את הגודל הנכון, שיכול להכין הרבה יותר טוסטים כרצונכם בבת אחת. ניקוי טוסטרים קצת יותר מורכב. מגש לאיסוף הפירורים יעיל בשמירה על ניקוי קל יותר, ועדיף על פני טוסטר ללא מגש לפירורים.

אורך חיים

טוסטר טוב יכול להחזיק במשך כמה שנים, ויש שהעידו שהטוסטר שלהם עבד במשך יותר מעשור. לכן כדאי לעשות סקר שוק כדי למצוא טוסטר עמיד ובעל ביצועים טובים. מומלץ לבדוק מוניטין של מותגים שונים ולשאול לקוחות ותיקים. חלק מהטוסטרים מגיעים עם תעודת אחריות, מה שיכול להרגיע. טוסטרים במחיר גבוה, יכולים להבטיח מודלים שיוצרו היטב ויהיו עמידים, אך זה לא כלל ברזל. פשוט כדי להסתמך על המלצות מניסיונם של אחרים לגבי טוסטר מסויים.

המאפיינים המומלצים בטוסטרים

מדריך להתאמה עצמית – עוזר להבטיח שהטוסט נמצא באמצע ונקלה בצורה שווה.

כפתור הכיבוי – מאפשר לעצור את הקלייה בכל עת.

מגש פירורים – אוסף את הפירורים, ובכך מקל על שמירת הטוסטר נקי.

כפתור החימום – טוסטר אובן עם הגדרות חום, יכול לבשל מוצרים בצורה מהירה יותר ושווה יותר.

אופציית גריל – מצוינים להכנת עופות והודו.

מותגים פופולאריים של טוסטרים

ניתן ללמוד הרבה על איכות המוצר שקונים, על פי המוניטין של המותג. כדי לקבל מושג על חברות שמוכרות טוסטרים, קראנו ביקורת של לקוחות שונים על טוסטרים מכל מותג. להלן הרשימה.

בלק אנד דקר

הטוסטרים שלהם קיימים במיגוון סוגים, בין אם מדובר על טוסטרים קופצים ל-2 או 4 פרוסות לחם וטוסטרים שמונחים על משטחים. הטוסטרים הקופצים מגיעים בכמה צבעים שונים ונראים מצויין והם פועלים היטב. הם קיבלו ביקורות טובות והלקוחות טוענים שקיבלו תמורה למחיר. היו כמה תלונות בין שאר הביקורות החיובית לגבי העיצוב, מבחינת מיקום הכבל ועיצוב הטיימר אך רוב הביקורות היו טובות. האפשרויות המוצעות נראות הימור בטוח.

Breville –  אותה אני קניתי

החברה מוכרת טוסטרים באיכות גבוהה וטוסטרי אובן שמקבלים בעיקר תגובות חיוביות מלקוחות.הם זוכים בנקודות זכות בגלל המראה הנאה להם, עם תצוגת LED מרשימה ומספקים מגוון של תכונות מועילות, כגון הכפתור של ‘קצת יותר’. טוסטרי האובן להנחה על משטחים, פופולאריים. החיסרון ב-Breville הוא מבחינת המחיר, שהוא גבוה במידה ניכרת מדגמים דומים של שאר המותגים.

Hamilton Beach

מותג נוסף שמיצר טוסטרים מכל הסוגים יש קונים אמרו שהם מצויינים, נראים טוב ומבצעים את עבודתם נאמנה. כדי לבחור בטוסטר במחיר סביר, אמין, זוהי בחירה טובה.

KitchenAid

החברה מוכרת את שני סוגי הטוסטרים ונמצאת בקטגוריה של המחירים היותר גבוהים מבחינתם. הטוסטרים הקופצים שלהם מקבלים ביקורות יותר טובות באינטרנט. תנורי האובן לא מומלצים. אם רוצים טוסטר קופץ, המותג שווה.

פנאסוניק

החברה מייצרת את שני הסוגים, כמו רבים מהמותגים האחרים ברשימה. דגמי הטוסטרים הקופצים, באינטרנט כותבים עליהם שהם עולים הרבה ושהביצועים לוקים בחסר. לתנורי האובן להנחה על משטח, יש ביצועים הרבה יותר טובים. לקוחות אומרים שהטוסטים יוצאים היטב ובמהירות והם קלים לשימוש ונקיים. דגמי האובן המונחים על משטחים הם הימור בטוח, אך לא נראה שהטוסטרים הקופצים הם אמינים ביותר.

מסקנות

להכין טוסט זה קל, אם רק מוצאים את הטוסטר שהוא גם טוב וגם פשוט. אם יודעים מה מחפשים ורוצים גם זמן כדי לשמוע מה לקוחות אחרים אומרים, צריך להתמקד בדגם המושלם שפועל בצורה שאתם מעדיפים. אם הטוסטים הם חלק חשוב לכם, עדיף להשיג את הדגם המתאים.

טוסטר שפועל היטב יוציא טוסט שחום בדיוק כפי שאתם אוהבים, ובמאמץ מינימלי, ומומלץ פשוט למצוא את הטוסטר שפועל בצורה הטובה ביותר עבורכם.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם