מדריך לקניית מדחום דיגיטלי לתינוקות או ילדים הטוב ביותר

מדחומים שמודדים חום דרך האוזן או בקריאת חום ללא מגע, עוצבו כדי למדוד חום אצל ילדים בצורה שאינה פולשנית ומהירה יותר לעומת המדחומים מהעבר עם הכספית.

מדחום דיגיטלי למדידת חום באוזן

נועד למדידת חום אצל תינוקות ללא הפרעה, ואפשר למדוד חום כשהתינוק ישן. הקריאה מופיעה כבר לאחר שנייה או שתיים באמצעות אות אינפרה אדום שנוצר בתור האוזן. המדידה עשויה שלא להיות מדוייקת אם המדחום לא ממוקם נכון באוזן, וגם השעווה באוזן יכולה להשפיע על הדיוק.

אי אפשר להשתמש בסוג כזה של מדחום על תינוקות שרק נולדו, מאחר ותעלות האוזן שלהם קטנות מדי.

המדחום המתאים שקונים צריך להיות פשוט וקל לשימוש אפילו אצל ילדים שזזים כל הזמן. מומלץ לחפש דגמים עם תאורה אחורית כדי להצליח לקרוא את התוצאות מבלי להדליק את האור. חלק ממדחומי האוזן דורשים קנייה של כיסויים חד פעמיים שהם היגיינים, אך יש לקחת בחשבון את העלות הנוספת.

מדחומי אינפרה-אדום ללא מגע

אלו הם המעודכנים ביותר, והם בדרך כלל פשוטים – מכוונים למצחו של הילד בערך במרחק של כ-5 ס"מ, אך זה יכול להשתנות בין המותגים והקריאה מופיעה מהר מאד. אין ספק שהם מתאימים מאד להורים שלא צריכים להטריד את שנתו של הילד בעת המדידה. אלו הם מדחומים מצויינים וקלים לתפעול עם תאורה אחורית.

חלקם אף מסוגלים למדוד את טמפרטורת החדר ושל דברים נוספים, כלומר, נוזלים. יתרון נוסף שהם היגיינים ולא דורשים כיסויים חד פעמיים כמו מדחומים אחרים, ופשוט יש להבטיח את ניקיונם.

מדחומים דיגיטליים חכמים

חלקם ניתנים לחיבור לאפליקציות בסמארטפון או בטבלט, ואפשר לאחסן את הנתונים מהעבר, או לקבל ייעוץ בריאותי.

זיהוי טמפרטורה גבוהה

כל סוגי המדחומים הדיגיטליים יכולים לדרוש צורות שימוש קצת שונות כדי לקבל קריאות מדוייקות, ולכן חשוב לקרוא את ההוראות בקפידה ולהבין את אופן השימוש כשצריכים. כמו למשל, שחלק מהמדחומים ללא מגע דורשים סריקה על פני המצח והאחרים פועלים בכך שמכוונים אותם לנקודה אחת.

בשימוש במדחום ללא מגע, המקום צריך להיות נקי משיער או מזיעה. מומלץ לרכוש מספק אמין, לבדוק את מדיניות ההחזרה וכן מומלץ לקרוא תגובות של לקוחות.

 

מומלץ לקנות ממותגים מוכרים או בעלי מוניטין.

 

קניה של מדחום דיגיטלי איכותי לתינוקות או ילדים באמזון ארה"ב

אודות פריט זה

  • מהיר וקל: מד חום מצח רפואי דיגיטלי אינפרא-אדום מתאים לילדים, פעוטות, תינוק ומבוגרים. רק להחזיק. לכוון. ללחוץ. רק 3 שלבים לבדיקה, בדיקה מהירה בשניה אחת, קל למדידה עצמית.
  • מדויק ואמין: חיישן אינפרא-אדום רגיש במיוחד אוסף יותר מ-100 נקודות נתונים בשניה מהמצח. המרחק הנוסף והחיישנים הסביבתיים עושים התאמות הכרחיות כדי לתת לך קריאות מדויקות.
  • בטוח והיגייני: עיצוב ללא מגע, מדידה לא פולשנית וללא צורך בכיסוי. בטוח לחלוטין לשימוש לילדים.
  • תצוגת LED ברורה: בלתי נראה כאשר אינו בשימוש, מסך LED גדול עם תאורה אחורית מציג את הקריאה באור לבן בהיר. נראה בבירור אפילו בחשיכה מוחלטת. רטט עדין להתראה כאשר הקריאה הושלמה. אין צפצופים מעצבנים. מנוע רטט בעל עלות גבוהה מובנה לחוויית משתמש טובה יותר.
  • מה תקבלו: 1 מדחום מאושר ע"י ה-FDA & Medical CE העומד בתקני ביצועים ASTM E19650-98, שתי סוללות AAA, מדריך הוראות 1 ומדריך מהיר למשתמש (אנגלית, צרפתית וספרדית), אחריות ל-12 חודשים ללא דאגות ושירות לקוחות ידידותי הממוקם בארה"ב, תמיכה בדוא"ל: [email protected]

 

קניה של מדחום דיגיטלי  לתינוקות או ילדים באמזון עליאקספרס

קניה של מדחום דיגיטלי איכותי לתינוקות או ילדים באמזון לאסט פרייס

קניה של מדחום דיגיטלי איכותי לתינוקות או ילדים ב KSP

מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד מד חום דיגיטלי

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות