מדריך לקניית מכונת פסטה הטובה ביותר עבורך

 

קופסת פסטה בחנות לא עולה כל כך הרבה ובדרך כלל טעימה, אבל חובבי פסטה אמיתיים יודעים מה ההבדל בהכנתה לטרייה. יצרני פסטה מפשטים את מלאכת הכנת הפסטה בעצמכם בבית, כך שתוכלו לקבל את הטעם והמרקם המושלמים לעיתים קרובות יותר.

אם אתה אוהב את הרעיון להכין פסטה תוצרת בית למצרך ביתי, מדריך הקונים יעזור לך לבחור את מכונת הפסטה הטובה ביותר לצרכים שלך.

 

האם כדאי לקנות מכונת פסטה?

ראשית עליכם לשקול אם יצרנית פסטה באמת מתאימה לכם.

עם סוגי אוכל רבים, הכנתו בבית לעומת קנייתו במכולת תחסוך לכם כסף. זה בדרך כלל לא המקרה עם פסטה תוצרת בית מכיוון שסוג הפסטה שאתה מכין (שכולל ביצה בבצק) שונה וכרוך במרכיבים שעולים יותר.

בנוסף לעלות הגבוהה יותר, עליכם להיות מודעים גם לכמות העבודה שעושה בהכנת פסטה ביתית. זה בדרך כלל קצת פרויקט שתצטרך להיות מוכן להקדיש לו זמן.

עבור האנשים שאוהבים את הרעיון של פסטה תוצרת בית, אף אחד מזה לא צריך להרתיע. אם אתה עדיין מעוניין, היתרונות של יצרנית פסטה תוצרת בית ברורים:

 • פסטה ביתית טעימה.
 • יש לך יותר מידע המרכיבים שנכנסים לפסטה שלך (מה שעשוי להועיל לבעלי אלרגיות).

זה כל מה שאתה באמת צריך, נכון? ובעוד שאפשר מבחינה טכנית להכין פסטה בבית ללא יצרנית פסטה, זה עוד יותר זמן וקשה יותר לקבל את הצורה והמרקם בדיוק.

אם יצרנית פסטה תוצרת בית מתאימה לך, אז בשלב זה במדריך הקונה לא נותר לך ספק. עכשיו זה בדיוק הזמן להבין איזה סוג להשיג.

 

מכונות פסטה בעליאקספרס

מכונות פסטה ידניות, איכותיות של אמזון ארה"ב

מכונות פסטה אוטומטיות ואיכותיות של אמזון גרמניה

מכונות פסטה בלאסט פרייס

מכונות פסטה ב KSP

 

סוגי יצרני פסטות

כשאתה מחפש אחר יצרנית הפסטה המתאימה, תמצא שתי אפשרויות עיקריות שיש לקחת בחשבון.

רולר פסטה ידני

יצרני פסטה ידניים הם הרבה יותר קלים מאשר להכין פסטה ביתית בעבודת יד, אך הם עדיין דורשים זמן רב ועבודה.

משתמשים בעיצוב קלאסי שכולל גלגול הפסטה דרך המכונה באמצעות ידית ידנית ואז שימוש בכלי החיתוך של המכונה כדי לחתוך אותה בסוף.

מכונות אלו מתאימות ביותר לסגנונות ארוכים יותר של פסטה כמו פטוצ'יני וספגטי. בדרך כלל הם עולים פחות ממכונות אוטומטיים ובדרך כלל ניתן לסמוך עליהם שיעבדו בצורה מהימנה לאורך זמן, מכיוון שהעיצוב והחלקים הם בסיסיים למדי.

לסיכום:

 • משתלמת
 • אָמִין
 • טוב לסגנונות פסטה ארוכים
 • עדיין דורשים קצת עבודה, אבל קל יותר מאשר להכין פסטה ביד

מכונת פסטה אוטומטית

יצרני פסטה אוטומטיים עושים יותר מהעבודה בשבילכם, מה שהופך את העבודה למהירה וקלה יותר.

כבונוס נוסף, יצרני פסטה חשמליים מאפשרים לכם גם להכין מגוון רחב יותר של סגנונות של פסטה. אפשרויות כמו מקרוני בהישג יד עם מכונות אלה.

אלה אכן עולים יותר ממכשירים פסטה ידניים והוספת רכיבים חשמליים למכשיר כרוכה בסיכון גבוה יותר להתמודד עם בעיות ותיקונים. אבל עם אלה אתה פשוט מכין את הבצק, מכניס אותו למכונה ומקבל את הפסטה שלך. ולעיתים קרובות תהליך הניקוי קל יותר מכיוון שדגמים רבים מאפשרים לפרק את המכונה ולשים את החלקים למדיח הכלים.

אם אתם מתכננים להכין פסטה מספיק פעמים כדי שתהליך מהיר יותר כדאי לשלם יותר, אז כדאי להכין יצרנית פסטה חשמלית.

לסיכום:

 • עולה יותר
 • מהיר יותר
 • קל יותר
 • אפשר עוד סוגי פסטה

 

גורמים שיש לזכור בעת בחירת מכונת פסטה

בנוסף להחלטה בין ידני לחשמלי, יש לך כמה גורמים שכדאי לזכור בכדי להבין את יצרנית הפסטה הטובה ביותר עבורך.

עֲלוּת

העלות של יצרני מכונוצתהפסטה יכולה להשתנות במידה ניכרת, כאשר המחוון העיקרי למחיר הוא אם הולכים על דגם ידני או אוטומטי.

 • דגמים ידניים – זולים עד כ 300 שקל
 • דגמים חשמליים – נעים בין 1000-300 שקל

בשתי הקטגוריות, לעתים קרובות ניתן לייחס עלויות גבוהות יותר למוניטין המותג. יצרני פסטה המיוצרים על ידי מותגים הידועים בייצור מוצרים איכותיים הנמשכים זמן רב ועובדים היטב בדרך כלל גובים יותר מאלה שפחות מבוססים או גורמים לכך שהמוצרים פחות מחזיקים מעמד.

לפעמים מחירים גבוהים יותר מתייחסים גם למספר סוגי הפסטה שתוכלו להכין עם המכונה, או לתכונות המקלות על השימוש, הניקיון או האחסון.

כשאתה שוקל באיזה מחיר אתה מרגיש בנוח, שקול אם יהיה לך סיכוי גבוה יותר להשתמש במכונת הפסטה שלך אם זה הופך את הפסטה לקלה ומהירה. אם זה ישב בארון כל הזמן?

קלות שימוש

כל העניין ברכישת מכונת פסטה היא, שהיא מכניסה את הכנת הפסטה להישג ידם של רוב האנשים. כל מכונת פסטה שתקנו תפשט באופן מיידי את תהליך הכנת הפסטה, כך שאתם מתחילים ממקום זכייה בנקודה זו.

הגורם הגדול ביותר בקביעת כמה קל להשתמש ביצרן פסטה הוא האם הוא ידני או חשמלי. אך מעבר לכך, מודלים שונים בכל קטגוריה כוללים תכונות ועיצובים המשפיעים על מידת העבודה הכרוכה בשימוש בהם.

הדגמים שמקבלים את הנקודות הגבוהות ביותר לנוחות השימוש הם כל הדגמים החשמליים שנועדו לערבב וללוש את בצק הפסטה עבורך, בנוסף להכנת כל הפסטה גם כן. עם אלה, כל שעליך לעשות הוא להוסיף מרכיבים למכונה ולחכות שהפסטה שלך תהיה מוכנה.

עבור מכונות ידניות, תכונות שמבטיחות כי מכונת הפסטה נשארת במקום יעיל בזמן העבודה, כפתור שקל להתאים לעוביים שונים וידית שנשארת במקום תוסיף למידת השימוש במכונה.

הדרך הטובה ביותר לקבל מושג אם מכונת הפסטה עשויה להיות קשה לשימוש לפני שאתה קונה היא, לבדוק את הביקורות ולראות מה יש ללקוחות אחרים לומר על החוויה שלהם. אם יש משהו בתכנון שמציב מכשולים בדרך להכנת הפסטה, סביר מאוד להניח ש,רכנים יכתבו בביקורות שלהם.

 

מהירות השימוש

הכנת פסטה במכונה ידנית יכולה להיות איטית והם בדרך כלל לא יהיו הבדל עצום בין מחיר הדגמים הידניים השונים בקטגוריה זו.

עם מכונות פסטה אוטומטיות, אחת מנקודות המכירה הגדולות ביותר של מותגים שונים יכולה לטעון עד כמה היא מהירה להכנת פסטה עם המוצר שלהם. אם המהירות היא בראש סדר העדיפויות שלך, אז בדוק את הרישומים של כמה מכונות פסטה חשמליים שונים והשווה את טענות המהירות שלהם. קח כמה דקות לבדוק את הטענות כנגד מה שהסוקרים אומרים רק כדי להיות בטוח.

מכונת פסטה מהירה תאפשר לבשלנים ביתיים עמוסים להכין פסטה בתדירות גבוהה יותר, לכן זה שיקול חשוב אם ברצונכם להשתמש במכונה החדשה שלכם באופן קבוע.

קלות הניקיון

ניקוי כל מכשיר למטבח יכול לעורר גניחות, אך למכונות הפסטה יש הרבה פינות וכיסים שהבצק יכול להיכנס אליהם, מה שהופך אותם לראויים במיוחד.

מכונות שתוכלו לפרק יקלו בדרך כלל להגיע לכל אותם פינות שקשה להגיע אליהן כשמגיע זמן הניקיון. וכל מכונה שיש בה חלקים ידידותיים למדיח, תוריד הרבה מהעבודה מהצלחת.

כמו בנוחות השימוש, אם העבודה העוסקת בניקוי מכשיר מטבח יכולה להפריע לך להשתמש בו בפועל, אז הקדש זמן לפני שקונים מכונת פסטה כדי לחקור בקשר לניקויו.

 

עֲמִידוּת

מכונת פסטה עשויה היטב יכולה להחזיק מעמד שנים רבות, אך עליכם להיות מוכנים לשלם יותר עבור מכונה מסוג זה. אחת הדרכים הטובות ביותר לוודא שאתה הולך עם מכונה שיש לה כוח ושיהייה אמיתי היא לחפש מותגים שעבדו בתחום כבר זמן מה, ובנו מוניטין מוצק לייצור מכשירים באיכות גבוהה.

זוהי קטגוריה שבה יצרני פסטה ידניים שוללים בקלות חשמליים. אין מנוע חשמלי שנזרק לתערובת פירושו שכל עוד הם עשויים מחומרים איכותיים ומתוחזקים היטב, אתה יכול בקלות לצפות כי יצרני פסטה ידניים יהיו בעלי חיים ארוכים מאוד. עם כל מה שהם עולים יותר, יצרני פסטה חשמליים יתבלו מהר יותר.

שיקול חשוב נוסף הוא האם הם מציעים אחריות. אחריות לשנה היא די סטנדרטית עבור יצרני פסטה, אם כי מותגים מסוימים יגיעו לעשר שנים. עליכם לחפש במיוחד אחריות לכל יצרן פסטה חשמלי, מכיוון שיש סיכוי גבוה יותר שתיתקלו בצרות איתם.

 

סוגי פסטה

לכל אחד יש את סוגי הפסטה האהובים עליו, אפילו אלה מאיתנו שאוהבים מגוון. אם אתה יודע שחשוב לך להיות מסוגל להכין סוג מסוים של פסטה, עליך לוודא שאתה הולך עם מכונה שמסוגלת לכך. יצרני פסטה רבים יגיעו עם להבים סטנדרטיים שיכינו כמה סוגים עיקריים של פסטה, אך יאפשרו לכם לקנות קבצים מצורפים שמוסיפים לרשימה. יצרני פסטה חשמליים מציעים בדרך כלל רשימה ארוכה יותר של אפשרויות פסטה מאשר אפשרויות ידניות.

 

 

לסיכום

אם אתה אוהב אוכל, מנת הפסטה המושלמת היא אחד הדברים הטובים ביותר שהחיים יכולים להביא. היכולת ליצור פסטה מושלמת בבית שלך, קשה לזלזל. אם אתה אוהב פסטה תוצרת בית ומוכנן להפוך את העיצוב של האטריות הטעימות לחלק קבוע יותר בחייכך, מכונת הפסטה הנכונה תהיה שווה את העלות.

 

מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד בישול, ביתי, טיפים, יצרנית הפסטה, מדריך לקונים, מדריכי רכישה, מוצרי חשמל, מוצרי חשמל ביתיים, מטבח, מכשיר מטבח קטן, מכשירי חשמל למטבח, פסטה

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות