• תַפרִיט
  • תַפרִיט
מעיל סקי

מדריך לבחירה וקנייה של מעילי סקי איכותיים לנשים

דף הבית » מדריך לבחירה וקנייה של מעילי סקי איכותיים לנשים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 3 דקות

קניית מעיל סקי חדש יכול להיות פשוט אך מסובך; אומנם בחירת מעיל סקי נראה כמו דבר פשוט, אך למעשה את עלולה לעשות בחירה שגויה אם לא תיקחי בחשבון מספר קריטריונים מסוימים, הכוללים את תנאי מזג האוויר של המקום שאליו מתכוונים ללכת עם המעיל סקי, התדירות של השימוש ומעיל והתקציב שלך. בזמן שמישהו שגולש פעם בירח כחול ובימים בהירים יותר יכולה ללכת על מעיל קל יותר אך מסוגנן שהוא מעט פחות איכותי כשמדובר בהענקת חום והגנה מפני מים. מי שנהנת לגלוש בכל הכוח גם בימים סוערים, תאהב מעיל עם הרבה יותר עמידות שעשוי מחומרים בעלי ביצועים גבוהים.

קרדיט לתמונה ראשית FLATE WALLPAPER

מעיל סקי לנשים באמזון

מעיל סקי לנשים בעליאקספרס

למרות שמאפיינים אחרים כמו חומר, אקלים, בד נושם והתאמה יכולים לתרום רבות לביצוע של המעיל, המאפיין המרכזי בחיפוש אחר המעיל שרוצים לקנות נמצא בפסקה הבאה:

מטרת הסקי

מעילים עבור סקי או סנובורד צריכים להכיל מספר מאפיינים כמו כיסים, ברדס, טכנולוגיית RECCO, חצאית פנימית וביריות יד. החשיבות של כל אחד מהם מודגש למטה

התאמת כיסים

אחסון חטיפים, פלאפון ומכשירים טכנולוגיים נוספים בתוך מעיל אחד יכולים להוסיף לחוויית הגלישה. זה הכרחי, אם כן, לחפש אחר המעיל עם כיסים מספיק גדולים בשביל להכיל את כל הפריטים האלו ושגם אוזניות יוכלו להיכנס כדי שיהיה אפשר להקשיב לשירים בזמן שגולשים.

ברדסים

הברדס או הכובע של המעיל משמשים למטרת כיסוי הגולש בזמן הגלישה כמו קסדה, ובכך לשמור על הראש נגד הכוח החזק שמגיע מהרוחות שנוצרים בסערות או בזמן הגלישה. מעיל עם ברדס יכול לשמש למטרה זו באופן יעיל ולשמור עליך מפני נזק, בזמן שיכולים למכסה את הראש מפני רוח קרה שיכולה לחלחל פנימה לצוואר.

החצאית פנימית

חצאיות פנימיות במעיל סקי הם רצועות מותאמות למותניים בתוך המעיל עם הפונקציה של מניעת השלג מלהיכנס למעיל מהגב או לטפטף פנימה דרך המכנסיים רק למקרה שיש נפילה פתאומית לתוך השלג. על מנת להגביר את יכולה ההגנה של החצאיות הפנימיות אנחנו ממליצים לך ללכת על המעילים עם חצאיות פנימיות שניתן להסיר שמתאימות למכנסי הגלישה. בדרך כלל, מעילים עם חצאיות פנימיים מאותו המותג הם או עם רוכס או עם כפתורים שמונעים מהחצאית הפנימית לרדת ומבטיחים את מקסימום ההגנה הנדרשת נגד השלג.

חותלות יד לנוחות

החותלות ליד עושות למרפק מה שהברדס עושה לצוואר. הם בעצם מבודדים מהשלג ובדרך כלל נלבשים מתחת לכפפות. יחד עם זאת, זה חשוב מאוד שתלכי על מעיל עם חותלות ליד שמרגישות קרירות, נוחות ובמידה המדויקת של המרפק שלך כדי לוודא שהחותלת לא מפריעה לזרימת הדם מה שיכול לגרום לידיים קרות כתוצאה שרוול מVודק מידי, וזאת אפשר למנוע.

טכנולוגיה מתקדמת

מספר מותגי מעילים בשוק היום מיישמים את טכנולוגיית הRecco  בעיצובים שלהם. החידוש הטכנולוגי הזה בעיצוב המעיל מגביר את פעולות החילוץ של גולשי ההרים אם יהיו לכודי במפולות שלגים. שבב מחזיר האור Recco במעיל שולח סימן לסיירי הסקי שמצוידים עם הגלאי Recco המאפשר להם לאתר גולשים שנקברו בשלג. למרות שטכנולוגיה זו גרמה למספר מעצבי מעילים הוצאות נוספות, זה שווה בהתייחס לכך שזה יכול לשמור ולהציל את חיי הקונים.

המידה המושלמת והנוחות

זהו גורם משמעותי כשבוחרים את מידת המעיל. כדי לא להרגיש קבור בתוך המעיל עם הרבה גושים גדולים מידי ובולטים במצד אחד ושלא יהיה צמוד מידי ולחוץ מצד השני, כדאי שתבדקי כדי לוודא שאת בוחרת את המידה הנכונה לך שיתאים למידה שלך בדיוק.

שכבות נשלפות לעומת לשכבות לא נשלפות

מעיל 3 באחד הוא נכס כאשר מדובר בתנאי מזג האוויר שנוטים להשתנות באופן תדר. יחד עם זאת, כל אחת מהשכבות במעיל 3 באחד יכול לעבוד טוב גם בזכות עצמו. לדוגמה, בתוך השכבה הפנימית המבדדת יכולה להיות מאוד חמה, נעימה ודוחה מים שלובשים אותה לבד. אך, המעיל 3 באחד יכול גם להתאים לכל סוג של מזג האוויר.

אקלים

אחד הגורמים החשובים ביותר שיש להביא בחשבון בבחירת המעיל סקי לנשים הוא האקלים. צריך לשקול בזהירות כמה חם או קר, רטוב או ישב יהיה מזג האוויר. איפה בדיוק תרצו לגלוש? האם זה במקום קפוא כמו בהרי רוקי הקנדיים או בצפון מזרח שכולל טמפרטורות שליליות? או שאתם מתכננים חופשה בקליפורניה שהטמפרטורות שם הם לחות ומגיעות מעט שמש? אם אתם מתכננים ללכת למקום עם אקלים קרים, אז זה מאוד ומלץ לקנות מעיל סקי עם יותר בידוד ועמידות בפני רוחות כדי לשמור על החום ונוחות לכל אורך פעילות הגלישה. כאשר הטמפרטורות לחות וחמות, מומלץ לקחת מעיל עם הרבה אוורור או אופציה נוספת הוא המעיל 3 באחד שמגיע מספר שכבות נפרדות.

איוורור

לאחר שהחלטת על אזור חופשת הגלישה, רוב הזמן תשקיעו בישיבה במעליות או עמידה במקום בזמן צפייה בנוף פנורמי של הנופים הסובבים אתכם, מבלי שיהיה להם ממה להילחץ. מצד שני, אם הטמפרטורות קרות אין להם ברירה אלא לעבוד קצת ולגלוש. במקרה כזה, זה מאוד חשוב לחשוב על תכונת האוורור והבד הנושם. אם תעבדו עד להזעה בתוך המעיל שלא נושם ואז תהיו רטובים לזמן ארוך, מה שיגרום לכם להרגיש קור ברגע שתעצרו. עם זאת, מאוד קשה לקבוע את רמת האוורור שהמעיל סקי מעניק, מאחר שלמעיל עצמו יש מעיל פנימי. כתוצאה מכך, חשוב מאוד לשקול את תכונות האוורור של הז’קט. להרגיש נוח בזמן הגלישה, לקנות מעיל סקי שמאפשר להם גישה נוחה לזרימת אוויר בזמן פעילות מאומצת.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם