• תַפרִיט
 • תַפרִיט

מדריך מקיף לבחירה ולקניית משקפי שמש איכותיים

דף הבית » מדריך מקיף לבחירה ולקניית משקפי שמש איכותיים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 7 דקות

משקפי שמש משמשים גם כדרך להסתיר את הפנים במטרה למנוע זיהוי והחצנת רגשות. במקרים מסוימים משקפי שמש משמשים גם כדי להסתיר עיניים הנחשבות מכוערות, חולות או כאלו שסבלו ממכה שטרם נרפאה. לעיתים קרובות, עוורים משתמשים במשקפי שמש כדי למנוע מהסביבה את אי הנעימות שבראייה שאין להם עיניים או שעיניהם פגומות. משקפי שמש משמשים גם כמוצר אופנתי וכדרך לשדר ריחוק ועליונות. לקוח מויקיפדיה.

מגוון משקפי השמש הוא עצום, מימדיו, ומחיריהם נעים בין עשרות שקלים לאלפי שקלים.

קרדיט צילום ראשי: Pixabay License

*גילוי נאות: עמוד זה כולל מספר קישורים של תוכניות שותפים שלנו. אם תלחצו על הקישור ותרכשו דרכו את אחד מהשירותים, אנחנו נקבל על זה עמלה, שתעזור לנו לתפעל את האתר. הדבר נעשה ללא תוספת עלות עבורכם. תודה על העזרה!

קניית זוג משקפי שמש חדשים יכולה להיות מכריעה עם כל המסגרות, העדשות והתכונות השונות. במאמר זה יהיו הנקודות החשובות ביותר שכדאי להתמקד בבחירת משקפי השמש איכותיים.

אני, אישית קונה וממליץ אך ורק על אתר אמזון בקניית משקפי שמש לכל סוגיהם. לקרוא בביקורות. כאן אפשר להמנע מקניית משקפיים מזויפות.

בחירת מסגרות למשקפי שמש

בחר צורת מסגרת המנוגדת לצורת הפנים שלכם. כך משקפי השמש שלכם יאזנו את הפניםכשאתה\את לובשים אותם. לבישת מסגרות התואמות את צורת הפנים שלכם עשויה להדגיש את צורת הפנים, והן לא יקפצו כל כך.

 • לדוגמה, אם הפנים שלכם עגולים יותר, אתה\את יכולים לבחור זוג מסגרות מרובעות וזוויתיות כניגוד יפה.
 • אם יש לכם פנים מרובעות יותר עם לסת מוגדרת, משקפי שמש עם מסגרות עגולות עשויים לעזור בריכוך זוויות הפנים שלך.

בחר מסגרות פרופורציונליות לפנים שלכם. יש לזכור שמסגרות על משקפי שמש לרוב גדולות ממסגרות על משקפי ראייה. בחר מסגרות המכסות את רוחב הפנים שלכם. החלק העליון של משקפי השמש שלכם צריך לעלות מעל לגבות, ותחתית משקפי השמש שלכם צריכים לכסות את החלק העליון והמורם של לחייכם.

בחר מסגרת מתכת או פלסטיק למשהו עמיד וחסכוני. מתכת ופלסטיק הם החומרים הנפוצים ביותר המשמשים לייצור מסגרות למשקפי שמש. לכו עם מסגרות מתכת או פלסטיק אם אתם רוצים משהו קלאסי שיחזיק מעמד לאורך זמן.

קנה\י מסגרות עץ אם את\אתה רוצים משקפי שמש מסוגננים וייחודיים. מסגרות עץ פחות נפוצות ממסגרות פלסטיק ומתכת, אך הן יקרות יותר. אם אתה\את לא רוצה שכל המסגרת עשויה מעץ, או שמשקפי שמש מעץ אינם מחוץ לתקציב שלכם, חפש מסגרות עם עגילי פלסטיק עם עץ סביב החישוקים.

בחירת עדשות למשקפי שמש

קנו משקפי שמש עם עדשות זכוכית אם אתם רוצים משהו עמיד. עדשות זכוכית אופטיות עמידות ועמידות בפני שריטות. הם מציעים גם מבט ברור. זכוכית אופטית בדרך כלל יקרה יותר מחומרי עדשות אחרים, לכן חפשו אפשרות זולה יותר אם אתם מוגבלים בתקציב.

בחר עדשות פוליקרבונט או פלסטיק אם אתה\את מפילים הרבה את משקפי השמשה. עדשות פוליקרבונט ופלסטיק עמידות יותר בשברים מאשר עדשות זכוכית אופטיות. הם גם קלים יותר מזכוכית. פוליקרבונט ופלסטיק רגישים יותר לשריטות, ולכן זכוכית עשויה להיות אפשרות טובה יותר. רמת כהות של עדשות. רמות כהות יותר מפחיתות את כמות האור שבא אל העין, וגורמות לאישונים להתרחב. ולכן כאשר האישונים מורחבים, נכנס יותר קרינה אלהעין. לחילופין, ככל שהמשקפיים בהירות יותר, האישונים יתכווצו יותר ויחסמו יותר קרינה. מומלץ לבחור במשקפיים בעלות אחוז כהות שלא עולה על 70%. ציפוי בגימור מראה לעדשות משקפי השמש לא מסנן קרינה, אך מחזיר את האור הפוגע בעדשות ולכן פחות אור חודר דרכן. מדובר בעניין אסתטי ולפי טעם אישי. 

השג עדשות מקוטבות אם ברצונך לחסום בוהק מחזיר אור. לכו עם משקפי שמש מקוטבים אם אתם עושים הרבה פעילויות שחושפות אתכם לסנוורים, כמו ספורט ימי, רכיבה על אופניים ונהיגה. עדשות מקוטבות כוללות ציפוי המונע בוהק של סנוורים.

 לקנות רק ממקורות אמינים, כי ידוע שלא כל מה שכותבים זה נכון. UV קרני שמש אלה עלולות לפגוע בעיניים ולגרום לסרטן העור. נסו למצוא עדשות החוסמות 99-100 אחוז מקרני ה – UVA וה– UVC, UVB 

קבל עדשות מרשם אם אתה\את מרכיבים משקפי ראייה. כשאתה\את מוצאים זוג משקפי שמש שאתם אוהבי, לבדוק אם הם מוצעים עם עדשות מרשם. אתה\את יכול גם לקנות משקפי שמש מרשם באינטרנט. אם יש לך מרשם, וודא שהעדשות שלכם יתאימו למסגרת שאתה\את אוהבים. משקפיים פוטוכרומיות:  עדשות המסוגלות לשנות את רמת הכהות שלהן בהתאם לסוג וכמות האור ומסוגלים לשמש גם כמשקפי ראיה בכל מצב. יתרונם בכך שהן חוסכות בקניית זוג משקפיים נוסף. עדשות ראייה “קליפ”: עדשות שמש המתלבשות על משקפי הראיה שלכם. לא נפוץ

בחר צבע עדשה על סמך מה שתשתמש ביותר במשקפי השמש שלכם. צבעי עדשות שונים מסננים את האור בצורה שונה ומציעים טווחי נראות שונים. זכור כי צבעי עדשות כהים אינם טובים יותר בחסימת השמש או מאשר בעדשות צבע בהירות יותר. עניין הצבע הוא גם עניין של העדפה אישית

 • עדשות חומות וירוקות הן הבחירה הטובה ביותר ללבוש יומיומי. הם מסננים את כל צבעי האור זהים, והם מציעים נראות טובה בין אם זה שמש או גשם.
 • עדשות אפורות מציעות נראות ברורה. הם בחירה טובה אם אתה \את משחקים הרבה ספורט עם משקפי השמש שלכם.
 • עדשות צהובות וכתומות הן בחירה טובה אם תוכלו לעשות סקי. אך עשויות להגדיל ניגודיות של התמונה וליצור עיוותי צבעים. לא מומלץ לעיוורי צבעים
 • עדשות סגולות ואדומות מסננות כחול וירוק. לכו עם עדשות סגולות או אדומות אם אתם רוכבים על אופניים.
 • עדשות כחולות מסננות אור לבן, מה שהופך אותן לאידיאליות לפעילויות כמו דיג וגולף.

ביצוע רכישת משקפי שמש

מדוד את רוחב הפנים שלכם, אם אתה\את רוצים להזמין משקפי שמש באינטרנט. כך תדעו האם משקפי השמש שאתה\את מעוניין בהם יתאימו לפנים שלכם. בעזרת סרט מדידה מודדים את הרוחב מאחד לשני. לאחר מכן, חפש משקפי שמש באינטרנט עם מידה תואמת.

המדידה עבור זוג משקפי שמש צריכה להיות רשומה בתיאור המוצר. זה יכול להיות מתויג כרוחב המסגרת.

היכנס לחנות ונסה משקפי שמש אם אינך יודע איזה סגנון אתה \את אוהבים. חפשו באינטרנט “חנות משקפי שמש בקרבתי” אם אינך בטוח היכן הקרוב ביותר. בחנות, נסה מגוון סגנונות כדי לראות מה אתה\את הכי אוהבים. הביאו מישהו כדי שתוכלו לקבל חוות דעת שנייה.

קנו משקפי שמש של מותג ידוע אם אתם רוצים משהו איכותי. בעוד שמשקפי שמש זולים ומשקפי שמש יוקרתיים מציעים את אותה הגנה מפני UV, משקפי שמש יוקרתיים הם עמידים יותר ועשויים היטב. אם אתה\את רוצים מסגרות ועדשות שיחזיקו זמן רב, השקעה בזוג משקפי שמש יוקרתיים של מותג ידוע עשויה להיות בחירה טובה. כמו כן, משקפי שמש יוקרתיים עשויים להיות נוחים יותר ללבישה מאשר משקפי שמש זולים יותר.

כמה מותגים אמינים וידועים שתוכל לקנות מהם משקפי שמש הם ריי-באן, אוקלי.

רכישת משקפי שמש אותנטיים

אתרים רבים באינטרנט מוכרים משקפי שמש. רבים מהם טוענים שהם אותנטיים. חלקם לא בדיוק אומרים אותנטי אבל מרמים אותך לחשוב שהעתקים הם אותנטיים. במציאות נדרש קונה חכם כדי לקבוע אילו אתרים ניתן לסמוך עליהם. השתמש בשיקול דעת כדי למצוא משקפי שמש אותנטיים.

בחן את התווית והלוגו. סמלי לוגו אותנטיים ממוקמים בדרך כלל על העדשה, הזרועות או בתוך חלקת האוזן ומשתמשים בגודל, בגופן ובצבעים עקביים. כל שגיאה או וריאציה קלה יכולים להצביע על משקפי השמש שלכם מזויפים. שמות מותג שגויים (כמו “ג’וצי” במקום “גוצ’י” וסמלים הם גם אינדיקציה לכך שהמשקפיים עשויים להיות מזויפים. לפני שאתה\את רוכשים משקפי שמש, היכנס לאתר היצרן והסתכל בסימונים והלוגו. זה יעזור לכם כאשר אתה\את מבצעים רכישה.

חפש מספר דגם. מספר הדגם עקבי ברחבי העולם, לא משנה אם אתה\את רוכשים את משקפי השמש באינטרנט או בחנות. היכנס לאתר היצרן כדי לאמת את מספר הדגם של משקפי השמש. מספר הדגם נמצא בדרך כלל על מסגרות המשקפיים. משקפי שמש מזויפים עשויים לכלול מספרי דגם שאינם רשומים באתר היצרן.

קונים מאתר מכובדמשקפי שמש אותנטיים נמכרים בדרך כלל על ידי אתר מורשה, בוטיק או חנות. ככל הנראה מוכרי רחוב מוכרים פריטים מזויפים. אם המחיר מוזל עמוק ונשמע טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה כך. התרחק מאתרים שאינם לוקחים החזרות ואינם מציעים דרך (למשל מספר טלפון, כתובת דוא”ל וכו ‘) ליצור עמם קשר.

 • סין היא חממה לייצור מזויף. היזהר ברכישת פריטים תוצרת סין.
 • אם אתה\את רוכשים מאתר אינטרנט, בדוק את כמות הקונים ואת ביקורות המוכרים.
 • אתר אינטרנט שמוכר משקפי שמש אותנטיים יהיה לרוב ערובה לאותנטיות.
 • משקפי השמש שלכם צריכים להיראות ולהרגיש כאילו הם עשויים היטב.

זיהוי מילות מפתח. מילים כמו “איכות גבוהה” משמשות לעתים קרובות כשמשקפיים אינם אותנטיים. שימו לב אם אתם רואים את אחת המלים הללו לתיאור המוכר או המשקפיים. בנוסף למשקפיים מזויפים, הם עשויים להתנפץ בקלות ולא להציע לכם הגנה מפני UV.

לך אחרי תחושת הבטן. אין נוסחה אחת פשוטה לקבוע אם משקפי השמש הם אותנטיים. השתמש בשכל הישר ובמיטב השיפוט שלכם. בדוק היטב את החברה ממנה אתה\את רוכשים את משקפי השמש. אפשר למצוא מבצע ממש טוב על משקפי שמש אותנטיים. אם המחיר ממש נמוך, בדוק את הגורמים האחרים לפני שאתה \את מבצעים רכישה.

כשאתם קונים משקפי שמש באמזון, חפשו את “נמכר ונשלח על ידי אמזון“. זה מבטיח שהם יהיו אותנטיים.

בדוק את הקופסאמשקפי שמש אותנטיים מגיעים בקופסה ממותגת. תווית עם ברקוד ופרטי יצרן צריכה להיות בתחתית הקופסה. סוג כלשהו של חוברת ערבות, חוברת מידע או תעודת מקוריות צריכים להיות גם בתיבה.

תיק הנשיאהמשקפי השמש צריכים להיות בתיק נשיאה ממותג. הלוגו הרשמי נמצא במקרה זה. הקופסה צריכה להיות במצב בתולי וללא סימנים וקצוות נקיים. צבע המארז וצורתו עשויים להשתנות אם אריזה ישנה יותר.

 • כל משקפי מותג מגיעים עם מטלית אבק שעליה סמל הלוגו.
 • בחן את המשקפיים ביסודיות. שם המותג של המשקפיים, מספר הדגם והאותיות “CE” צריכים להופיע על המקדש הימני של המשקפיים. מספר הדגם ומדידות העדשה והמסגרת צריכים להופיע בצד השמאלי ועליהם להתאים למספר בתווית התיבה. לוגו מתכת עשוי להיות גם על הצד השמאלי של המשקפיים האותנטיים ”תוצרת איטליה” מופיע במקדש הימני של משקפי דולצ’ה וגבאנה במקום מספר הדגם.

בדוק את העדשה ואת כריות האףלוגו נחרט לעיתים קרובות בעדשה הימנית של משקפיים אותנטיים. הלוגו צריך להיות קל לזיהוי וברור. בחלק מהמשקפיים יש גם לוגו מוטבע על כריות האף של המשקפיים.

בדוק אם קיימת עקביות. הלוגו, הגופן ומספר הדגם צריכים להיות עקביים על המשקפיים. המספרים על תווית התיבה צריכים להיות זהים למספרים על המשקפיים. הלוגו על המשקפיים, תיק הנשיאה והחוברת צריך להיות זהה לחלוטין. אם יש סתירות או איות שגוי, ייתכן שהמשקפיים שלכם אינם אותנטיים.

קחו בחשבון את האיכות הכללית של המשקפייםמשקפי השמש והאריזה צריכים להיות איכותיים. אם משקפי השמש דקיקים או קלים, הם עשויים להיות מזויפים. משקפי שמש אותנטיים חדשים מגיעים בדרך כלל באריזה יפה הכוללת תגים ומעטפת. משקפי שמש מזויפים עשויים להימכר באריזה באיכות נמוכה או בכיסוי חלקי.

איך מחזירים משקפי שמש מזויפים?

ליצור קשר עם המוכר. להודיע ​​לסוחר או למוכר המקוון שהמשקפיים שלכם מזויפים, והיית רוצה את הכסף שלכם בחזרה. אני מקווה שהמוכר ישתף פעולה ויחזירו את הכסף שלכם. אם הם לא עושים זאת, יידעו שאתה\את מתכננים ליצור קשר עם חברת האשראי שלכם. זה עשוי לעודד אותם להסתדר איתכם.

ערוך תיעוד של התכתבות. כשאתה\את מתנהלים עם המוכר, שמור תיעוד של כל הודעות הדוא”ל, הקבלות ותלושי האריזה לגבי הרכישה שלכם. אם תצטרך ליצור קשר עם חברת כרטיסי האשראי שלכם, כל המידע הזה יהיה מועיל. זה גם יצור הוכחה אם המוכר משקר לגבי המוצר שנמכר לכםך. תוכל גם לצלם את המשקפיים שרכשתם. [

ליצור קשר עם המוכר. הודיעו ​​לסוחר או למוכר המקוון שהמשקפיים שלכם מזויפים, והייתם רוצים את הכסף שלכם בחזרה. אני מקווה שהמוכר ישתף פעולה ויחזיר לכם את הכסף שלכם. אם הם לא עושים זאת, יידעו שאתה\את מתכננים ליצור קשר עם חברת האשראי שלכם. זה עשוי לעודד אותם להסתדר איתכם.

צור קשר עם חברת כרטיסי האשראי שלכם. אם השתמשת בכרטיס כדי לשלם עבור המשקפיים שלכם, אתה\את יכולים לבקש החזר תשלום. הגש את הרכישה כשגיאת חיוב. עדיף שתעשו זאת בהקדם האפשרי כדי שלא תיראה חשדנית לחברת כרטיסי האשראי שלכם. תוכלו להגיש דוח זה באתר חברת כרטיסי האשראי שלכם. אם אינכם מוצא את המידע באתר, התקשר לחברת כרטיסי האשראי שלגם לקבלת סיוע.

דווח ללשכה הגנת הצרכן. הגישו תלונה ​​אם תגלו שמשקפי השמש שלכם מזויפים. לאחר הגשת התלונה שלכם, יועבר המידע לעסק תוך שני ימי עסקים. לבית העסק יהיו 14 יום להגיב לתלונה שהגשת. במועצה לצרכנות יודיעו לכם על תגובת העסק. מרבית התלונות נסגרות תוך 30 ימי עסקים.

כתוב ביקורת על החוויה שלכם. היכנסו לאתר או לדף פיסבוק של החברה שבה רכשת את משקפי השמש והשאיר ביקורת כנה על החוויה שלכם. הודע לאנשים שהמשקפיים שרכשת היו מזויפים. כתוב גם כיצד נפתרה הבעיה. אם המוכר עשה לכם צרות, תודיע לכולם. אם היה קל לעבוד עם המוכר, יידעו גם את זה.

טיפים קטנים מאיתנו:

לפני שאתם ממהרים לרכוש שקפי שמש, כדאי לעבור על ההמלצות וחוות הדעת בעיון כדי לבדוק שהכול בסדר. כדאי גם לעשות השוואת מחירים בין האתרים השונים כדי למצוא את המוצר במחיר הטוב ביותר. לרוב, אותם מוצרים קיימים באתרים שונים.

מדריך לקניית ציוד בחנויות האינטרנט המומלצות. כללים לחיסכון והבנת שוק החנויות ברשת האינטרנט.

טיפים איך לבצע קנייה נבונה באינטרנט

איך לזהות באינטרנט ביקורות מזויפות?


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם