מדריך לקניית מתקני נשיאה לילדים

 

ההורים מאושרים עם הגעתו של תינוק חדש לבית, אך זה מלווה גם בריתוק לבית, ובמיוחד לאמהות שהביאו תינוק חדש לעולם. האמא כמעט אינה יוצאת מהבית, והיא כבר לא יכולה ליהנות בצורה חופשית, ולעשות קניות, ושאר הפעילויות המרגשות שכל כך נהנתה מהם קודם לכן.

אבל, זה לא בהכרח חייב להיות המצב, ואפשר עדיין לצאת מהבית ולהמשיך ליהנות וגם לטפל היטב בתינוק. עם מתקני הנשיאה לתינוקות, כל הורה יכול להמשיך וליהנות מהחיים מחוץ לבית, כשהידיים חופשיות, ועדיין לטפל בתינוק.  במאמר זה, אפשר למצוא מידע רלוונטי לגבי איך לבחור את מתקן הנשיאה הטוב ביותר עבור תינוקכם.

לקניית עשרות סוגי מנשאים לתינוות בקי אס פי

לקניית מנשאי תינוקות בלאסטפרייס

לקניית מתקני נשיאה לילדים בעלי אקספרס

לקניית מתקני נשיאה לילדים באמזון

 

העקרונות הבסיסיים של מתקני הנשיאה/מנשאים לילדים:

קיימים מתקני נשיאה שמתאימים לתינוקות, ובשלבי גיל שונים, בהתאם להתפתחותם. משקל התינוקות עולה ככל שהם גדלים. עם זאת, מצופה, שעליית התינוקות במשקל, תהיה בצורה מסויימת, ובשלבים מסויימים של גדילתם, ועל פי זה, מתקני הנשיאה תוכננו. לכן, אפשר למצוא בשוק מתקני נשיאה שתוכננו כדי לשאת תינוקות במשקל של 7 ק"ג (16 ליברות), 13 ק"ג (30 ליברות) ו-18 ק"ג (40 ליברות).

רק ילדים שמסוגלים לשבת בצורה זקופה, ניתן להושיב במנשא. תינוק שרק נולד, לא יכול לפיכך לשבת בצורה המתאימה לנשיאה באותה מנשא של פעוטות. במנשא כזה אין מסגרת. ניתן לשאת במנשא, רק תינוקות שהם בין הגילאים 6-8 חודשים, ועם מסגרת מובנה היטב. עם זאת, מנשאי הילד בכל גודל שהוא, לא אמורים לשאת ילדים כשמתכוונים לעסוק בפעילויות בחוץ, ובמיוחד כשמדובר בפעילויות ספורט, כגון: טיול על סלעים רופפים, בטיפוס, סקי, כשמחליקים על סקטים, כשרוכבים על אופניים, או כל פעילות אחרת במהירות גבוהה.

תכונות להשוואה

מאפיינים מסוגים שונים של המנשאים הם בדרך כלל אחידים, ברוב המנשאים אפשר למצוא רצועות כתף ומותניים מתכווננות, רתמה מותאמת לילד, ורגלית מתקפלת בתוספת מסגרת חיצונית. עם זאת, חלק מהמותגים של מנשאי הילדים, מאופיינים בכך שהם עולים באיכותם על האחרים, וזה לכן דורש בהכרח לערוך השוואות בין המאפיינים במנשאים השונים, כדי למצוא את המנשא שיתאים לצרכיכם ושהכי הרבה תהיו מרוצים ממנו.

ההתאמה היא בעלת החשיבה העליונה: מנשא של ילדים אמור להיות נוח ולא שקוע בצורתו. מנשא מתאים היטב, עוזר בחלוקת משקל הילד. ככל שהמנשא מתאים, זה גם תלוי בדברים כדלקמן:

מערכת המתלים: מערכת המתלים של המנשא, עוזרת להתאים את מתח המשקל ורצועות הכתפיים, כדי לתת לכם את מירב הנוחות. רוב מנשאי הילדים מאופיינים ככאלה שכוללים מתלה שאפשר להתאימו בקלות. כדי לאפשר את ההתאמה לרצועות הנשיאה של הילד, ובאורכים השונים הנוחים, יש לוודא שבמנשא שאתם בוחרים, יש מספיק טווח של מרווח בפלג הגוף העליון.

עצה:

ההתאמות לפלג הגוף העליון הן פשוטות: כל מה שצריך כדי להתאים את המנשא לפלג הגוף העליון, תלוי בהתאמת הרצועות, אדם גבוה אמור להזיז את המתלה גבוה יותר, ואדם נמוך יותר, אמור להזיז את המתלה לאחור.

הרגליות: הפלטפורמה היציבה של המנשא, המאפשרת לכם בצורה נוחה להניח את תינוקכם במנשא ולהוציאו, מיוחסת לרגליות. הרגליות יכולות להתארך ואז לחזור למצבן הנורמלי בצורה ידנית או אוטומטית. בשימוש ידני העברת התינוק למנשא נעשית באמצעות משיכה פשוטה. במצב אוטומטי, צורת הרגליות משתנה אוטומטית באמצעות קפיצים.

מסגרת: מנשאים מגיעים עם סוגים שונים של מסגרות. חלקן מגיעות עם מסגרות דמויות צינור חיצוני, האחרות מגיעות עם  צורת אפסון פנימית מאלומיניום, בעוד שאחרות, כפי שכבר הדגשתי קודם כן, הן ללא מסגרת כלל. הסוגים הללו של המנשאים, כפי שכבר הדגשתי, נועדו לפעוטות.

אביזרים שונים: תוספות מיוחדות שונות יכולות באמת להקל עליכם מחוץ לבית, ולהעניק לכם נוחות ושקט של תינוק רגוע, כשבין השאר הציוד יכול לכלול שקיות חיתולים נשלפות, משטח להחלפת טיטולים,  כיסוי מפני גשם או שמש, ערכת מים ובד שניתן להסרה.

התאמת מנשא הילד עבורכם

להלן חלק מהדברים החיוניים הדרושים כשרוצים באמת להרגיש נוח עם המנשא. ראשית, צריך להבין שרוב משקלו של המנשא, נשען על עצמות הירך , ולכן יש לוודא שחשים בנוח באזורים סביב המותנים, באמצעות התאמת המתלה לגוף, כשחגורת הירך נשענת על עצמות הירך ואז צריך להדק את חגורת הירכיים, כך שרוב עומס המשקל יהיה על אגן הירכיים.

גם הכתפיים נושאות חלק מהעומס, כך שתצטרכו להבטיח שרצועות הכתפיים שלכם מונחות על הכתפיים, בצורה שמייצבת את המנשא. כמו כן, צריך לוודא שאתם יכולים לנשום בנוחות, בכך שאתם מתאימים את רצועת עצם החזה לרוחב בית החזה. אפשר לבדוק את כל ההתאמות הללו שעשיתם, בכך שאתם מניחים משקולות, כגון ספרים על המנשא של הילד ואז תנסו להדק את המנשא, כדי לראות עד כמה אתם מרגישים נוח עם זה.

התאמת מנשא הילד, לילד

נוחות הילד היא הדבר החשוב. כדי להימנע מלגרום לילד כאבים, ושלא יתפתל באי נוחות, יש לוודא שאתם מבצעים את הבדיקות המתאימות להתאמת משקל צורת מושבו של הילד, לוודא שהרצועה של הילד משוחררת, שהרגליים מוארכות בצורתם המלאה, שהאבזם והרצועות מהודקות, כולל חגורת הירכיים, רצועות הכתפיים, רצועת הרגל שמותאמת, כמו גם רצועת החזה.

לא לשכוח לבדוק ולוודא שרגלי הילד נכנסות למקומות המיועדים, וכן להחזיק את הילד בצורה זקופה במנשא, כדי להבטיח שרצועות הצד נדחסות ומהודקות, ורצועות הכתפיים של הילד מתאימות בצורה חלקה מעל הכתפיים בצורה נוחה.

עצות על השימוש במנשא לילדים:

התקנת גיבוי או רצועה על המנשא לילד, מעניקה את ההגנה המקסימלית שצריך לדאוג שתהיה כשנושאים ילד במנשא. להלן מוצגים הנחיות של שלב אחר שלב איך לשאת את הילד בצורה בטוחה במנשא. ראשית, יש להרים את הילד באמצעות הידיות העליונות, להחליק את רצועות הכתפיים, ולהציב את האבזם על הירכיים. כשמסירים את המנשא, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לרופף את רצועות הכתפיים ולפתוח את אבזם/חגורת הירכיים.  יש לתפוס את הידית שנמצאת מאחורי ראשכם, ולהביא את המנשא הסובב לחזית.

כדי ליצור איזון טוב כשמניחים את מנשא הילד על הקרקע, צריך למשוך אותו באמצעות הידית השנייה. יש לזכור שהילדים עלולים ליפול או לגרום להטיית המנשא כשהם צועקים ומשחקים, כך שמומלץ תמיד להציב את המנשא על הקרקע ולהימנע מלהניח אותו על משטח מוגבה כגון ספסל, שולחן או מיטה. אין לקחת סיכונים לא הכרחיים כשמשתמשים במנשא לילד, כשהמסגרת והמחברים פגומים, זה עלול לגרום לפציעה חמורה לילד. במזג אוויר חם, מומלץ להניח את מגן השמש מעל לראשו.

מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד banggood, KSP, איבורי, אמזון, בנגגוד, וואלה שופס, יאיר בר זוהר, מבצעי מכירות, מחירים זולים, מתקן נשיאה לילדים, עלי אקספרס, עליאקספרס, קניות באינטרנט

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות