מדריך לקניית קולפי הירקות הטובים ביותר למטבח

 

קילוף תפוחי אדמה וגזר מקליפה הם שווים עם הקולפן הירקות איכותי. מקלפי הירקות הטובות ביותר הן חדות, יציבות ובטוחות לשימוש.

קולפן הירקות הוא מצרך בסיסי במטבח הביתי. כלי פשוט אך שימושי זה הופך את הכנת הירקות למהירה וקלה. ישנם שני סוגים עיקריים של קליפות ירקות: קליפות ישרות וקליפות בצורת Y. בקולפן ישר, הלהב אנכי ומתיישר עם הידית. בקולפן Y, הלהב ניצב לידית. אין ברירה טובה יותר בין שני הסגנונות – מה שהכי טוב תלוי לחלוטין בהעדפה שלך.

קולפני ירקות מגיעות במגוון עיצובים וחומרים. חומרי הלהב הפופולריים ביותר כוללים נירוסטה, פלדת פחמן וקרמיקה. נירוסטה עמידה, נוטה פחות לחלודה, ובדרך כלל אינה מומלצת למדיח כלים. פלדת פחמן יכולה להישאר חדה לאורך זמן רב יותר מנירוסטה, אך נוטה יותר להחליד. קרמיקה קלת משקל, עמידה בפני חלודה וחדה, אך היא שבירה יותר.

ידיות הקולפן עשויות בדרך כלל מפלסטיק, עץ או נירוסטה ולעיתים יש להם אחיזות גומי ארגונומיות. אחיזת גומי יכולה למנוע מהקילוף להחליק ולחתוך אתכם. כשקונים קולפן ירקות למטבח שלכם, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לחשוב עליהם הוא האם הידית נוחה לאחיזה. כדאי לשקול גם אם הקולפן עשוי מחומרים הניתנים למדיח כלים, יש לו מאפייני בטיחות נוספים וניתן להשתמש בו על מגוון ירקות.

מסקנה

קולפי הירקות הטובים ביותר, שיש  להם להבים חדים שאינם מתקהים לאורך זמן. הם עמידים, בטוחים ונוחים בידך. הבחירה המובילה שלי בין קולפני הירקות הטובות ביותר שאני קונה, הן חזקות, חדות וקלות לשימוש. נמצאת באתר אמזון ארה"ב

קולפני הירקות בלאסטפרייס

קולפני ירקות ב KSP

מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד קולפן ירקות

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות