• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריך לבחירה וקניית פסי/רצועות אור לד מומלצים לעיצוב פנים

דף הבית » מדריך לבחירה וקניית פסי/רצועות אור לד מומלצים לעיצוב פנים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

האירו את החללים המועדפים בביתכם עם פס לדים, Lignt Emitting Diode) LED). קל להתקנה, פונקציונלי ואסתטי.

קרדיט צילום ראשי: מתוך אתר Bent Chiang  Pixabay .

*גילוי נאות: עמוד זה כולל מספר קישורים של תוכניות שותפים שלנו. אם תלחצו על הקישור ותרכשו דרכו את אחד מהשירותים, אנחנו נקבל על זה עמלה, שתעזור לנו לתפעל את האתר. הדבר נעשה ללא תוספת עלות עבורכם. תודה על העזרה!

רצועת תאורת לד היא פס ארוך עם דיודות פולטות אור (SMD) הנותנות זוהר חם לכל חדר. הפסים ידועים גם בשם אורות סרט ובדרך כלל יש להם דבק להתקנה קלה.

ברצועת התאורה הטובה ביותר ניתן להשתמש בפרויקטים רבים ושונים של עיצוב פנים, כולל תאורה שקועה, תאורה אחורית של טלוויזיה או משטחי מטבח מאירים עם תאורה מתחת לארון ועוד.

לא משנה איזה סוג של רצועת נורות לד תרכשו, אתם רוצים שזה יהיה מוצר איכותי. רצועות תאורת LED שמוצעות באתר הן מהטובות ביותר שיש

המלצות לקניית פסי נוריות לד איכותיים ב: אמזון ארה”ב, בנגגוד-משווק רישמי בסין, KSP – ישראל

מה לחפש בקניית רצועות אור לד

לפני רכישת רצועת נורות לד, זכרו גורמים אלה כדי להבטיח שבחירתכם עונה על הציפיות שלכם ליישום שייעדתם לו.

מיקום השימוש של רצועות אור לד

חשוב לקבוע היכן תתקינו את רצועת האור LED לפני שתחליטו באיזה מוצר תשתמשו. ישנם עיצובים העומדים במטרות ספציפיות, כגון תאורה אחורית בטלוויזיה.

מוצר המיועד לתאורה אחורית של טלוויזיה עשוי להגיע עם ארבעה חלקים שנחתכו מראש ואפשרויות סנכרון ספציפיות לטלוויזיה, המשנות את הצבע כדי לחקות את הצבעים על המסך.

שיקולים אחרים של מיקום הם עמידות במים לשימוש חיצוני, תאימות לעמעום רצועות תאורת LED לחדר שינה, או חישה לתנועה בחדר הרחצה או בחדר המדרגות. אפילו מיקום התקנה כללי יותר כמו קיר או תקרה מצדיק שיקול כלשהו לפני הרכישה, כך שלא תקבלו מוצר מיוחד שאינו מיועד למקום שבו אתם מתכוונים למקם אותו.

גְמִישׁוּת רצועות אור לד

רוב פסי התאורה כוללים לוח מעגל גמיש להתכופף בפינות או לעבור על משטחים מעוקלים. כמה פסי תאורת LED הם כל כך גמישים שתוכלו לכופף אותם עד 90 מעלות מבלי לפגוע בלוח המעגל.

עם זאת, ככל שעוצמתה של רצועת אור LED עולה, הגמישות פוחתת, כאשר רצועות אור מסוימות נוקשות לחלוטין בעיצובן. מוצרים לא גמישים אלה נוטים להיות קצרים בהרבה, ובהירים משמעותית מרצועת האור הממוצעת. הם יכולים גם להשתמש בטכנולוגיית חיישן תנועה, מה שהופך אותם לאידיאליים לתאורת מדרגות.

בהירות הבהירות של רצועת נורות LED נמדדת בלומן למטר או LM והיא מוכתבת על ידי צפיפות נורות הלד בטווח של מטר אחד.

בהירות יכולה להיות מאתגרת, וחלק מהיצרנים אינם כוללים מידע זה. אבל שימו לב לצפיפות ה- LED תוכלו למצוא את הבהירות הממוצעת של רצועת האור. רצועות תאורה ממוצעות מגיעות בשתי צפיפות: צפיפות רגילה (SD) של 30 נוריות למטר או צפיפות גבוהה (HD) של 60 נוריות למטר.

  • רצועות תאורה בצפיפות רגילה (SD) מייצרות 540 ל”מ בממוצע וזקוקות ל -27 וואט. הם רצים עד 5 מטר.
  • פסי תאורה בצפיפות גבוהה (HD) מספקים ממוצע של 1080 ל”מ וצריכים הספק של 40 וואט, באורך מרבי של 3 מטר

אורך רצועות אור לד

רצועות אור מגיעות במגוון אורכים, תלוי בהירותן ומטרתן. פסי תאורת לד המיועדים לתאורה אחורית בטלוויזיה או לשימוש במדרגות נוטים להיות קצרים יותר לצורך התקנה קלה יותר.

פסי תאורת LED בעלי בהירות נמוכה יכולים להיות עם 300 נורות LED. פסי תאורת LED בעלי בהירות גבוהה יהיו בעלי מספר זהה של מודולים LED, אך אורכם יהיה קצר יותר. עם זאת, ניתן לחתוך את רצועות האור הגמישות ביותר באמצעות מספריים לקיצור במידת הצורך. לחלופין, אם אתה זקוק לרצועת LED ארוכה יותר, תוכל לחבר חלקים להתאמה אישית של האורך הרצוי.

צבע וטמפרטורת צבע ברצועות אור לד

חשוב לזכור את צבע הרצועה הבהירה. יש רצועות אור המופיעות בצבע אחד בלבד, בעוד שאחרות יכולות לבחור בחירות צבע המגיעות למיליונים. אפשרות הצבע שתבחר תלויה לחלוטין בהעדפתך האישית.

טמפרטורת הצבע נמדדת במעלות קלווין (K) ומתארת ​​כמה צבע האור נראה חם או קר. הזוהר הרך של נורת ליבון ממוצעת הוא טמפרטורה קרירה של 2,700K, בעוד שאור יום טבעי חם בהרבה, בממוצע 6,500K. עם זאת, זה רק גורם עבור רצועות אור עם אפשרות צבע אחת.

מתח הפעלת רצועות אור לד

הספק הוא מדד כמה אנרגיה רצועת האור דורשת כדי לתפקד בבהירות האופטימלית שלה. אם רצועת אור דורשת יותר אנרגיה ממה שמספק מקור החשמל, היא לא תפעל כראוי, ולעתים קרובות תפיק אור חלש בהרבה. פסי תאורת לד פועלים באמצעות סוללות, מתאמי חשמל המחוברים לשקעי קיר, או שתוכלו לחווט אותם ישירות למערכת החשמל בבית.

לרצועות תאורת לד עם דרישות בהירות נמוכות יותר, כמו רצועת 540 LM, יהיו גם דרישות הספק מופחתות. ככל שדרישות הבהירות עולות, דרישות ההספק עולות גם הן, עם רצועת אור בצפיפות רגילה דורשת 27 וואט חשמל ורצועת תאורת LED בצפיפות גבוהה דורשת 40 וואט.

הפעלה של רצועות אור לד

בשנים עברו, חוברו רצועות תאורת LED למערכת החשמל לעבודה עם מתג תאורה או החתברו לשקע חשמל ונשלטו באמצעות כפתור. עם זאת, רצועות אור LED עברו דרך ארוכה מהעיצוב המקורי שלהן.

כעת תוכלו לקבל רצועות תאורה המתחברות לאפליקציות Bluetooth, Wi-Fi, שלטים או טלפון נייד. באמצעות פקדים אלה, תוכלו לכוונן את הבהירות והצבע, לתכנת את האורות לסנכרון עם המוסיקה שלכם, או לקבוע לוחות זמנים לקראת ההתעוררות, לחזור הביתה מהעבודה או ללכת לישון.

ניתן אפילו לשלוט ברצועות תאורת LED המתחברות למערכות אקולוגיות של בית חכם כמו אמזון Alexa או Google Home באמצעות פקודות קוליות, בעוד שאפשרויות פשוטות יותר עם צבע אחד בלבד עשויות לכלול רק שלט להפעלה או כיבוי של האור.

הבחירה שלכם צריכה להיות

לא משנה איזה סוג של רצועת נורות לד תרכשו, אתם רוצים שזה יהיה מוצר איכותי. רצועות תאורת LED אלה הן מהטובות ביותר שיש, בהתבסס על גורמי הקנייה לעיל, מחיר, יעילות ומוניטין.

טיפים קטנים מאיתנו:

לפני שאתם ממהרים לרכוש רצועות אור לד, כדאי לעבור על ההמלצות וחוות הדעת בעיון כדי לבדוק שהכול בסדר. כדאי גם לעשות השוואת מחירים בין האתרים השונים כדי למצוא את המוצר במחיר הטוב ביותר. לרוב, אותם מוצרים קיימים באתרים שונים.

מדריך לקניית ציוד בחנויות האינטרנט המומלצות. כללים לחיסכון והבנת שוק החנויות ברשת האינטרנט.

טיפים איך לבצע קנייה נבונה באינטרנט

איך לזהות באינטרנט ביקורות מזויפות?


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם