מדריך לקניית שקיות המקפיא לאחסון ארוחות

שקיות מקפיא חד פעמיות ורב פעמיות לשימוש חוזר מסייעות בשמירת מזון קפוא תוך הימנעות מכווית המקפיא.

המקפיא הוא המקום הטוב ביותר לאחסון מזון מתכלה לפרקי זמן ארוכים. שקית מקפיא היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. שקיות המקפיא הטובות ביותר עשויות פלסטיק עבה ונסגרות באופן מאובטח לשמירה על מזון מבושל וגם על והגנה מפני כווית מקפיא.

שקיות חד פעמיות, כמו אלה של Hefty ו- Ziploc, הן עמוד התווך בשוק שקיות המקפיא. עם זאת, שקיות סיליקון ו PEVA רב פעמיות החוסכות כסף וסביבה הופכות פופולריות יותר ויותר.

אני ממליץ שכאן יש לקנות> שקיות למקפיא באמזון ארה"ב

מה לקחת בחשבון בבחירת שקיות המקפיא הטובות ביותר 

לפני כן, למד על הגורמים שעליך לקחת בחשבון בעת ​​בחירת שקית מקפיא, כולל חומר, קיבולת ומנגנון סגירה.

חוֹמֶר

  • סיליקון: חומר יציב שהוסיף לפופולריות הגוברת של שקיות הקפאה לשימוש חוזר בשנים האחרונות. שקיות מקפיא מסיליקון הינן חסינות במדיח כלים, עמידות בפני ריחות ואינן מוכתמות בקלות. סיליקון יכול גם לעמוד בחום גבוה במיקרוגל, בתנור או בסיר מים רותחים, כך שתוכלו להקפיא, להפשיר ולבשל באותה מיכל.
  • PEVA: פוליאתילן ויניל אצטט (PEVA) הוא נוקשה יותר משקיות סיליקון או שקיות פלסטיק חד פעמיות. כמו סיליקון, גם הוא יחסית עמיד בפני כתמים וריח, אך קשה יותר לנקות אותו מאשר סיליקון. PEVA לא יכול להיכנס למדיח הכלים; צריך לשטוף אותו ביד עם מים וסבון .
  • פוליאתילן: רוב שקיות ההקפאה החד פעמיות מכילות פוליאתילן. פלסטיק לא רעיל זה מגן על מזונות כוויות מקפיא די טוב. בעוד שפוליאתילן ניתן לשימוש חוזר, התפרים ומנגנון הסגירה לא יעמדו בהקפאה, הפשרה ושטיפה חוזרים ונשנים. פוליאתילן הוא גם נוטה יותר לכתמים ועשוי לשמור על ריחות מזון.

שימוש חוזר

שקיות המקפיא הטובות ביותר עבות יותר ולכן יקרות יותר משקיות כריך. זו סיבה אחת טובה לעשות בהם שימוש חוזר במידת האפשר. שקיות לשימוש חד פעמי אינן אף ידידות של כדור הארץ. קיות מקפיא רב פעמיות מכילות PEVA או סיליקון, שתיהן יכולות לעמוד בפני כביסה חוזרת ושימוש חוזר.

גודל ויכולת

שקיות הקפאה חד פעמיות מגיעות בדרך כלל במידות גדולות, כולל גדלי ליטר, ו -2 ליטר. אלה מאפשרים הקפאה ואחסון של בשר וכמויות גדולות של מזון. שקיות מקפיא רב פעמיות מגיעות במגוון רחב של גדלים, כולל שקיות כריך קטנות.

בחלק מתיקי ההקפאה יש תחתית הניתנת להרחבה. שקיות אלה יכולות לעמוד זקופות בזמן שאתה מעמיס עליהן מרקים, מרינדות או נוזלים אחרים.

מנגנון סגירה

שקיות מקפיא נסגרות בכמה דרכים שונות. ל- Ziploc רוכסן לחיצה כפולה המשתמש בצבעים כדי לציין מתי הוא סגור. Hefty משתמש במערכת נעילת רוכסן שקופיות. מערכת הצבעים של Ziploc מראה לך כאשר התיק אטום – אדום וכחול הופך לסגול – וקל לפתיחה באמצעות לשונית גדולה. מערכת נעילת הרוכסן של Hefty נותנת ביטחון של רוכסן ידני שנלחץ למצב סגור.

שקיות הקפאה לשימוש חוזר מסיליקון ו- PEVA כוללות חותם עמיד בפני נזילה.

אִחסוּן

שקיות מקפיא אינן נערמות כמו מיכלים נוקשים , לכן שקול איזו שקית תישמר הכי טוב במקפיא שלך. שקיות מקפיא עם תחתית ניתנת להרחבה עשויות לנוח טוב במקפיא שלך, מה שיכול להפוך את האחסון ליעיל יותר.

 

הבחירות שלך

שקיות המקפיא הטובות ביותר כוללות תערובת של שקיות רב פעמיות וחד פעמיות. חלקן מגיעות מחברות שמייצרות שקיות מקפיא כבר עשרות שנים, בעוד שאחרות מתחזקות בשוק שקיות האחסון הרב פעמיות.

מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד שקיות אוכל למקפיא

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים