צרכנות ותיירות

מדריכים, רוצים לקדם את העסק שלכם בחינם? תפרסמו באתר טיולים!

בימינו, כולם מחפשים באינטרנט אחר הטיול הבא שלהם והחוויה הבאה שלהם. אם אתם לא מופיעים במספיק מקומות באינטרנט, אתם לא קיימים. אתר יאיר טיולים (tiulim.net) מציע לכם עוד פלטפורמה לפרסום עצמכם. האתר נחשב לאחד מהמובילים בתחום הטיולים, התיירות והפנאי בארץ ובעולם ומקדם חברות מובילות בתחום התיירות. מדי יום, בעונת התיירות החמה, נכנסים לאתר כ-180,000 גולשים יוניקים, שמחפשים את הדבר הבא שהם רוצים לעשות. אתם יכולים לעזור להם לבחור!

מה אנחנו מציעים לכם?

הוסיפו דף עסקי שלכם בחינם לאתר שלנו! כתבו כמה שורות על עצמכם, מה אתם מציעים, במה אתם מאמינים ותאפשרו למטיילים להכיר אתכם. מוזמנים להסתכל לדוגמה במאגר מורי הדרך אצלנו.

כדי לזכות בחשיפה גדולה הרבה יותר, אתם מוזמנים לכתוב לאתר מסלול טיול נושאי לפי פורמט מיוחד של האתר, שיימסר לכם. הפורמט מוכיח את עצמו כבר שנים, מרתק את הגולשים ובנוי לפי כל כללי הקידום. אורך הכתבה צריכה להיות בין 2,800 ל-3,300 מילים. אתם תקבלו קרדיט בראש הכתבה, עם לינק לאתר או לעמוד הפייסבוק שלכם. הכתבה תפורסם אך ורק באתר יאיר טיולים. במידה שתצטרכו עזרה עם הכתיבה, לאתר יש מאגר כותבי תוכן איכותיים עם ניסיון של לפחות חמש שנים, המסוגלים לכתוב תוכן שירתק את הקוראים (בתשלום משתלם, כמובן).

במידה שתפרסמו אצלנו 6 מאמרים, תזכו לפרסום חינמי של אירוע אחד שלכם באתר לשנה.

במידה שתפרסמו אצלנו 10 מאמרים, תזכו בפרסום אירוע בחינם אחת לחצי שנה.  

רוצים לקבל פרטים נוספים? מוזמנים ליצור קשר עם יאיר בר זוהר, מנהל האתר, במייל yair1515@gmail.com או עם עורכת האתר, ליאור קן-לי, במייל kenleelalo@gmail.com.

Exit mobile version