• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריכי טיולים בארץ או בחו”ל

מתכננים טיול בארץ או בחו”ל? מדריך טיולים מוסמך ומקצועי יכול להפוך את החוויה שלכם להרבה יותר מעשירה, מעניינת ונעימה. אספנו עבורכם מדריכי טיולים, שישמחו לשדרג לכם את חוויית הטיול. לחצו על הקטגוריה הרלוונטית עבורכם:

מדריכי טיולים בארץ
מדריכי טיולים בחו"ל

מדריכי טיולים שהצטרפו אלינו לאחרונה:

סיור פרטי או סיור פתוח לקהל הרחב – מה עדיף?

בדרך כלל, מדריכי טיולים מציעים שתי אפשרויות: הצטרפות לסיור הפתוח לקהל הרחב או הזמנת סיור פרטי. אז מה עדיף? הנה הסבר קצר על כל אחת מהאפשרויות, כדי שתוכלו להחליט מהי האפשרות המתאימה עבורכם.

הזמנת סיור פרטי עם מדריך טיולים:

סיור פרטי הוא סיור שמתאים לזוגות, למשפחות ולקבוצות מגובשות שרוצות לטייל ביחד. אתם יכולים לבחור את המקומות שבהם תרצו לבקר ולהכניס פעילויות מיוחדות במהלך הטיול. אתם גם קובעים את התאריכים. מעבר לזה, המסגרת היא הרבה יותר אינטימית ולכן תוכלו לשאול את המדריך שלכם הרבה יותר שאלות מאשר בסיור מאורגן.

מדריך פרטי יוכל להפנות את תשומת ליבכם לפרטים הקטנים, לחסוך לכם זמן וכסף ולענות על השאלות שהכי מעניינות אתכם.

היתרונות של סיור פרטי:

  • גמישות במסלול. אתם יכולים לדבר עם המדריך שלכם לפני תחילת הטיול ולתכנן יחד את המסלול כדי שהוא יתאים לתחומי העניין שלכם.
  • קבוצה קטנה. אתם לא צריכים להצטופף בין מטיילים נוספים. זה רק אתם והמדריך שלכם.

והנה עוד כמה טיפים לבחירת המדריך המושלם:

כיצד לבחור מדריך טיולים בארץ למשפחות?

הצטרפות לסיור פתוח לקהל הרחב:

סיור פתוח לקהל הרחב הוא למעשה סיור מאורגן, עם לוח זמנים קבוע ותוכנית קבועה. קיימים מגוון גדול של סורים מאורגנים, שפתוחים לקהל הרחב. אם מדובר בסיור בארץ, כנראה תצטרכו להגיע לנקודת ההתחלה או לנקודות האיסוף בכוחות עצמכם. אם מדובר בסיור בחו”ל שיוצא מישראל, המדריך לרוב יסדר לכם את כל הלוגיסטיקה וידאג לכם לכרטיסי הטיסה, לתחבורה וללינה. לסיור יהיו תאריכים קבועים מראש, שאפשר יהיה להירשם אליהם.  

היתרונות של סיור מאורגן:

  • המחיר. המחיר יהיה נמוך משמעותית מסיור פרטי.
  • תכנית מוכנה מראש. אתם לא צריכים לחשוב מה הייתם רוצים לעשות, כי התוכנית כבר מוכנה וסגורה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעבור על תכנית הטיול ולראות אם היא מתאימה לכם.

על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם