• תַפרִיט
  • תַפרִיט

טעויות בבחירת מרפסות באוניות קרוז – מה צריך לדעת לפני הזמנה?

דף הבית » טעויות בבחירת מרפסות באוניות קרוז – מה צריך לדעת לפני הזמנה?

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

אם אתם רוצים להוציא קצת כסף על חדר עם מרפסת אז קחו קצת זמן ולחקור את האפשרויות כדי לוודא שמדובר בכסף שנוצל היטב. ככל שתשקיעו יותר זמן במחקר כך תקבלו תמורה מלאה. אם אין לכן זמן לחקור, פנו לסוכן שייט מנוסה שיעזור לכם.

זמן קריאה משוער: 5 דקות

 

קרדיט לצילום: Kyriondaniel ויקימדיה

מקור לכתבה: cruisemapper עם פרשנות

בכל פעם שנוסעים באוניית קרוז, צריך להחליט על איזה סוג של חדר יש להזמין, אתם בוודאי מתלבטים בבחירה בין חדרים עם מרפסת חיצונית (יש היום גם מרפסות פנימיות) או חדר פנימי. הבחירה של הקרוזיונרים היא לעתים קרובות נקבעת לפי למחיר, אבל אם המחיר הוא טוב למרפסת, הרוב יבחרו במרפסת.
אבל, הידעתם כי לא כל המרפסות שוות? וגם לפעמים (בקרוזים ללא נוף מרתק), יש לבדוק האם כל הכסף הנוסף על המרפסת הוא שווה, כדי שנרגיש מרוצים עם הבחירה הסופית.

גם אם יש לכם ניסיון, צריך להיות סוג של תואר אקדמי כדי להבין בהרחבה על כל הדקויות באדריכלות אוניות קרוזים. לכן, הקפידו לשקול עם היועץ שלכם (זה לא מוסבר באתרים) את כל הדברים הבאים וכדי למצוא את החדרים עם המרפסות המושלמים עבורכם!

כדאי לכם גם לקרוא את כל הסודות שנכתבו: טריקים וטיפים להוזלת מחירי הקרוזים

חומר עזר נוסף: המלצות איך לבחור את התאים/החדרים הטובים ביותר באוניות הקרוזים

בסוף המאמר יש תוכנית חדרים על סיפון אוניות השייט – מיקום החדר הוא קריטי!

https://youtu.be/lOWA6XfbhYY

הטעויות השכיחות שיש לבדוק בביצוע הזמנת חדרים עם מרפסת

מספר 1: מרפסת עם הפרעות צפיה

נוסעים רבים (וסוכנים לא מקצועיים) לא מודעים לקומת עשרות סירות הצלה. בנוסף לסירות, יש גם מוטות תמיכה לגגות שיחסמו לכם את הנוף.
אז מה פלא שהמחירים שמוצעים לנוסעים התמימים, חדרים מרפסות שמתחילים בניסוח “החל מ………” ובמיוחד מחדרים כאלו. ואם עוד טריקים נוספים שמוזילים (נון ריפאונדאבל, גרנטי). ואז שבאים לאוניית הקרוזים מתאכזבים.

אם קבלתם חדר בין שתי סירות הצלה, עדיין תקבלו את הנחה, ואולי גם תקבלו קצת נוף!

רוצים לדעת איפה נמצאים סירות ההצלה של כל ספינה לקוח מ- https://www.cruisemapper.com/deckplans

טעות מספר 2: חוסר פרטיות

יש נוסעים המניחים כי חדר עם מרפסת ייתן לנו מקום פרטי. לכן, עליכם להיות מודעים לכך שישנם חדרים מרפסות המוצעים לכם ללא כל פרטיות. רוצים פרטיות? תשלמו יותר!!!

קרדיט לתמונה CRUISDECKPLANER

טעות מספר 3: מרפסת קטנטנה

באוניות הקרוז החדשות המרפסות קטנות ויש חדרים עם מרפסות צפופות שהכיסאות יופנו רק בכיוון אחד ושולחן מינימלי כך שלמתוח את הרגלים הוא מאתגר. מאכזב.

האם אתם מחפשים רק להסתכל בנוף בזמן השייט ו/או לשתות קפה זמן השייט, במקרה כזה מרפסת קטנה והחדר גדול יותר כנראה יתאימו לכם בצורה הכי טובה.

מסיבות ידועות, חברות השייט מוכרות את החדרים הללו במחיר מופחת מאוד, אבל אם אתם מחפשים תא זול עם קצת אור, תא פנימי עשוי להיות הבחירה הכי טובה עבורכם.

מכיוון שחברות השייט לא יכולות להגדיל את גודלן של רוב חדרי המרפסת, במקום למכור את כולן באותו מחיר, הן יסווגו את חלק מהם בדרוג גבוה יותר ופשוט יכללו איתם ‘הטבות’ נוספות. זיכרו, חדרים עם מרפסות גדולות עולות יותר.

רוב האנשים לא מודעים שיש סוכנים אומרים לכם (ובמיוחד אלה שלא היו שם). גם “אני קניתי” גם “חברים שלי קנו” שזהו “המקום היחיד להירגע כל יום”.

שאתם תבואו בתלונות יספרו לך בכל מיני תירוצים, “ראיתם את כל שאר הדברים שנתנו לכם?”

קרדיט לתמונה Cruisedeckplans
קרדיט לתמונה Cruisedeckplans

טעות מספר 4: פיח וריחות

האוניות הישנות מונעות בפחם ואו דלק, האם אתם מודעים שעשן היוצא מארובות האונייה צריך להגיע למקום כלשהו וזה בעיקר לחדרי הלינה שמאחור?

צילמה Florida Palms

טעות מספר 5: שמש

שתדעו, חדרים עם מרפסות הממוקמים מתחת לסיפון הבריכה (סיפון לידו), מעל המרפסת יש סככה שעלולה להגביל את כמות קרני אור השמש למרפסת.

אם אתם רוצים צל, אז זה נפלא.

קרדיט לתמונה קרדיט לתמונה Cruisedeckplans

עוד נקודות למחשבה – שאלות

האם חדר עם מרפסת מהוות סיכון רציני לבטיחות הנוסעים?

אנחנו שומעים לעתים רחוקות על אנשים שנפלו מחדרי מרפסת, בדרך כלל מאנשים ששותים הרבה אלכוהול או הולכים מכות.

איך יודעים אם חדר עם מרפסת בטוחה?

זהו מקרה נדיר שמרפסת תקרוס לכן מומלץ לבדוק אם יש ריקבון, חלודה סדקים או מוטות ומסילות רופפים. ישנה חשיבות לתיקון בעיות ושישדרגו אתכם לקטגוריה גבוהה יותר

כמה אנשים יכולים לשהות בחדר עם מרפסת, בהפלגה?

חדרים עם מרפסות מיועדים לשניים עד ארבעה אנשים, אבל לפעמים הם יכולים להכיל יותר (במרפסות האחוריות).

איזה כיוון חדר עם מרפסת הכי טוב?

כמובן שהשמש זורחת במזרח ושוקעת במערב, אז אם אתם מחפשים זריחת השמש תרצו חדר עם מרפסת הפונה בעיקר מזרחה למשך הטיול שלכם או מערבה אם אתם מעוניינים יותר בשקיעת השמש.

אילו חדרים עם מרפסות הכי טובות? יתרונות וחסרונות

חדרים עם המרפסות הפונות לאחור (Aft of the ship) צופים על מימי האוקינוס ללא הפרעה. המרפסות שלהם גדולות יותר מחדרים עם מרפסות הפונות לצדדים וגם שקטות מההמולה שעל הספינה. אם תרצו להזמין מרפסת אחורית, הקפידו לפעול במהירות ולשריין אותה בהקדם האפשרי.

בחדרי מרפסות אחוריות, פחות משבי רוח בהשוואה לחדרי מרפסת בצד. זה משתנה בהתאם למזג האוויר אך ההרגשה במרפסת חמימה יותר.

הבעיה, שאין מספיק חדרי מרפסת בחלק האחורי של ספינה מאשר בצידי הספינה. יש לציין שיש כאלה שהתלוננו על ריח רע ופיח (מארובת האונייה), אך למרות זאת אוהבים אותם.

החיסרון העיקרי של חדרים עם מרפסות אחוריות הוא המרחק של החדרים למעליות. אז כל מי שיש לו בעיות ניידות ירצה להימנע מהן.

אם חשוב לכם לראות ראשונים את המסלול, יש לבדוק אם יש חדרים עם מרפסות בחלק הקידמי של אוניית הקרוז. החיסרונות: רוחות ולמי שרגיש לתנודות הגלים.

רוצים יועץ ממומחה בתחום הקרוזים?

שרטוטי חדרים ב 241 אוניות השייט הפופולריות ב 19 חברות שייט

Princess Cruises

Disney Cruise Line

Cunard

AIDA Cruises

Viking Cruises

Royal Caribbean

Holland America

P&O Cruises

Costa Cruises

Azamara Cruises

Regent Seven Seas Cruises

Norwegian Cruise Line

Celebrity Cruises

Marella Cruises

MSC Cruises

Oceania Cruises

Silversea Cruises

Seabourn Cruises


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם