• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מה שצריך לדעת על, כיצד פועלת מדיניות הביטול של בריטיש איירווייס?

דף הבית » מה שצריך לדעת על, כיצד פועלת מדיניות הביטול של בריטיש איירווייס?

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 7 דקות

במאמר זה ניסיתי להעביר לך את מה שכתוב בצורה ברורה באתר בריטיש איירוויס ונכון ל 10.7.2021. אם יש טעויות אשמח לשמוע ולתקן.

זכותך לבטל תוך 24 שעות אם הזמנת ישירות מאתר בריטיש איירווייס ואם אתה מבחין בטעות בהזמנתך לאחר ששילמת עבור כרטיסיך, תוכל לבטל את הזמנת הטיסה שלך ולתבוע את מלוא הזמנתך. החזר ללא קנס, עד 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה המקורית.

שים לב, כל כרטיס שאינו בשימוש יהיה זכאי להחזר כספי מלא או חלקי (תלוי בכללי הנסיעה) עד שלושה חודשים קלנדריים לאחר תוקף הכרטיס.

 

המאמר שתקרא מסובך לך? אל דאגה, תלמד איך לפנות לחברת התעופה שבדרך כלל מתנערת?, איך לדעת את כל הפרטים שחברות הטיסה לא יאהבו שאתה תדע? ולכן בסוף המאמר ישנה הפניה לשני מקורות שיעזרו לך בתשלום.

 

בריטיש איירווייס היא חברת התעופה הגדולה ביותר בבריטניה עם צי 268 מטוסים. החברהא פועלת ל- 183 יעדים בכל רחבי העולם. מניסיון אישי ( בטיסותי לארה”ב ) שירות הלקוחות של בריטיש איירווייס תמיד זמין בכדי לעזור לכם להזמין טיסה לביטול הזמנה. אם אתה לקוח בריטיש איירווייז והזמנת טיסה אך כעת ברצונך לבטל את ההזמנה, מאמר זה יעזור לך להבין כיצד לעשות זאת בקלות.

 

מדיניות החזר ביטולים של British Airways וכללים:

לאחר שמטייל ביצע ביטול עם חברת התעופה, הוא / הוא זכאי לדרוש החזר כספי, אך ההחזר יזוכהבהתאם למדיניות הביטול של נתיבי האוויר הבריטי. חובה להקפיד על הכללים הנ”ל אשר נקבעים על פי מדיניות החזר ביטול של חברת התעופה האווירית:

חובה כי אתה הלקוח ימלא את טופס בקשת ההחזר הנגיש באופן מקוון באתר המאושר של חברת התעופה הבריטית.
במקרה שבריטיש איירווייס הסירה טיסה מלוח הזמנים שלה והיא משתדלת לטיסה האפשרית הבאה שאינה מקובלת על הנוסע, דמי הביטול של בריטיש איירווייס יוצגו בפני המטייל בגין אי קבלת השירות.
אם טיסת בריטיש איירווייס תוזמן מחדש תוך פרק זמן של 48 שעות, ההחזרה תוזמן כברירת מחדל למטייל, על פי החוק שהוכנס על ידי מדיניות החזר ביטול טיסות של בריטיש איירווייס.
במקרה שההחזר לא זוכה למסגרת הזמן שנקבעה של 3 שבועות או 21 יום, על הנוסעים לשלוח שוב את טופס בקשת ההחזר לחברת התעופה.
במקרה שהנוסע משנה את הטיסה עם השנייה, הנוסע יכול לערער על ההסדר שיהיה הסכום המבדל בין הטיסות המחליפות.

כיצד תוכל לבטל את טיסתך בחברת בריטיש איירווייס?

ניתן לבצע ביטולים של בריטיש איירווייס בשלוש דרכים – באינטרנט, בטלפון או בשדה התעופה.

ביטולים מקוונים של בריטיש איירווייס
הפעל כל סוג של דפדפן אינטרנט במחשב שלך. בקר בדף הבית של בריטיש איירווייס https://www.britishairways.com . לחץ על כפתור ‘התחברות’ או ‘כניסה’ בפינה השמאלית העליונה של דף האינטרנט. הזן את אישורי הכניסה של British Airways. לחץ על כפתור ‘התחברות’ הצהוב.
אם אין לך חשבון בריטיש איירווייס, תוכל לדלג על תהליך הכניסה. בקר בדף האינטרנט של ביטולי בריטיש איירווייס. הזן את מספר האישור הנכון, שמך. כעת, לחץ על כפתור ‘המשך’. על פי מדיניות הביטול של בריטיש איירווייס, עליך להזין את השם המדויק של האדם שהזמין את כרטיס הטיסה במקור.
בפס העליון שנמצאת בראש דף הבית הזהה ינתב אותך לאפשרויות וקישורים רבים. היכנס לקישור ‘נהל הזמנות של בריטיש איירווייס’ https: //www.britishairways. com / travel / home / public / en_in , שנמצא בכותרת ‘טיסה’.
לחץ על הקישור ‘בריטיש איירווייס ביטול הזמנה’. לאחר מכן לחץ על ‘נהל הזמנות’. הנחיית דף חדש, המספק לך כמה אפשרויות שונות. לחץ על כפתור British Airways Cancel Reservation.
3 תיבות יופיעו על גבי מסך שולחן העבודה שלכם ויבקשו מספר אישור, שם פרטי ושם משפחה. לאחר מכן, לחץ על כפתור ‘המשך’.
עליכם להזין את השם המקורי בו השתמשתם בעת הזמנת כרטיסי הטיסה של בריטיש איירווייס.
אם אינך יודע את מספר אישור כרטיס הטיסה שלך, בדוק את היסטוריית הכרטיסים שהזמנת בחשבון בריטיש איירווייס שלך.
תוכל גם למצוא את מספר אישור כרטיס הטיסה בדוא”ל הרשום שלך שציינת בעת הזמנת כרטיס הטיסה.
עיין בפרטי הטיסה של בריטיש איירווייס. אם הזמנתם הלוך ושוב, עליכם לבטל את כל הנסיעה. אינך רשאי למשוך קטע אחד בלבד של המסע. אם הזמנת כרטיס טיסה בכיוון אחד, אז זו לא בעיה.
כדי לבדוק את מצב ההחזר הכספי, בקר ב’קרנות נסיעות ‘. זה יסייע לך אם סכום הכרטיס ששילמת יוחזר. אם כתוב ‘ניתן להחזר’, תוכל לסמן את התיבה לצד ‘בקש החזר כספי’. אם כתוב “לא ניתן להחזר”, לא תקבל שום סכום בחזרה.
בתחתית עמוד האינטרנט לביטול בריטיש איירווייס, תראה את ‘בטל את ההזמנה שלי?’ אוֹפְּצִיָה. לחץ על כפתור ‘כן, בטל’ כדי לבטל את הזמנת הכרטיס של בריטיש איירווייס.

בטל את טיסת בריטיש איירווייס שלך באמצעות שיחת טלפון
חייגו למחלקת ההזמנות של British Airways +44 20 8738 5050. אם יש לך שאילתות או שאלה ספציפית שקשורה למחיר הזמנת כרטיס הטיסה שלך, להחזרים הכספיים או לביטול כרטיסי טיסה מקוונים של חברת בריטיש איירווייס, צור קשר עם בריטיש איירווייס בטלפון.

אמור למנהל התעופה שברצונך לבטל את כרטיסי בריטיש איירווייס. בדוק את אפשרויות החזר הכרטיס שלך.

בטל את כרטיסי הטיסה שלך בשדה התעופה
קודם כל, אתה צריך ללכת לשדה התעופה בו החלטת לעלות על הטיסה.
לאחר מכן, עליך לבקר ב- British Airways ATO (משרד כרטיסי התעופה).אתה יכול לדבר פנים מול פנים עם בכיר בריטיש איירווייס ולבקש ממנו לבטל את כרטיסי הטיסה שלך. ההחזר יזוכה בחזרה לאותו כרטיס חיוב או כרטיס אשראי שדרכם ביצעת את התשלום.

מדיניות ביטולים של חברת התעופה האווירית הבריטית

מדיניות הביטול של בריטיש איירווייס בטיסותיה שונה עבור כל כרטיס בהתאם למחיר התשלום ששולם כנגדו.

מדיניות בריטיש איירווייס בטיסות מבוטלות
בריטיש איירווייס תמיד הייתה גאה בשירותיה המתוזמנים ומוודאת שלקוחותיה יגיעו ליעדיהם בזמן, אך לרוע המזל, עיכובים או ביטולים של טיסות עשויים להתרחש לפעמים בגלל סיבות בלתי נמנעות. לשם כך, מדיניות החזר הביטול של בריטיש איירווייס היא פשוטה מאוד וקלה להבנה.

מדיניות הביטול של נתיבי האוויר הבריטי קובעת כי אם ביטול טיסה מתרחש עקב בריטיש איירווייס, הם יתנו מושב מחדש בטיסה אחרת של בריטיש איירווייס מבלי לגבות כסף. עם זאת, באפשרותך לשנות את זמן ותאריך הטיסה כשנוח לך.

אם אתה הלקוח אינך מעוניין להמשיך בנסיעתך בטיסה המתוזמנת, אתה יכול לקבל החזר כספי מלא על הכרטיס כולל מיסים שבתשלום המקורי.

אם הזמנתך כוללת טיסת בריטיש איירווייס מקשרת אז אתה מקבל אפשרות לשנות את הטיסה הלא מבוטלת במקביל.
אם אתה זכאי להחזר כלשהו, ​​בריטיש איירווייס תחזיר לך ישירות לצורת התשלום המקורית שלך.

 

מדיניות ביטול 24 שעות של בריטיש איירווייס (תלויה במוצא ובחברות התעופה)
בשים לב לצרכים ולמצבים של הנוסעים, בריטיש איירווייס מציגה מדיניות ביטול של 24 שעות. בריטיש איירווייס מעניקה יותר גמישות והטבות לנוסעים תוך ניהול ההזמנה שלהם.
מדיניות ביטול 24 שעות (תלויה במוצא ובחברות התעופה).

דמי ביטול טיסה של בריטיש איירווייס:
דמי ביטול הטיסה של בריטיש איירווייס תלויים בדרך כלל כאשר תחליט לבטל את הכרטיס שלך על ידי התחשבות בזמן ובמועד היציאה.

נניח, תחליט לבטל את הכרטיס שלך תוך 24 השעות הבאות מרגע הזמנת הכרטיס במצב זה לא תחויב בדמי ביטול כלשהם. עם זאת, עליך לשלם סכום מסוים של דמי ביטול אם תחליט לבטל לאחר 24 שעות. דמי הביטול משתנים בהתאם לטיסות איתן בחרתם לטוס. עבור טיסות פנים, בריטיש איירווייס גובה 125 דולר כדמי ביטול, ובחלק מהטיסות הבינלאומיות היא גובה 450 דולר כדמי הביטול.

 

מדיניות הביטולים של British Airways Avios

Avios היא נקודת התגמול שתוכלו לאסוף על ידי הצטרפות לחברות במועדון האקזקיוטיב של בריטיש איירווייס. אתה מקבל נקודות תגמול או Avios כשאתה טס עם בריטיש איירווייס או חברות התעופה השותפות שלה או שוכר רכב, מזמין בית מלון, מזמין חופשה או נעזר בשירותים הניתנים על ידי בריטיש איירווייס או שותפיה.

תוכלו להוציא את Avios אלה לרכישת כרטיסי טיסה, שדרוג מחיר הנסיעה, השכרת רכב או שהייה במלון או חבילות נופש, ושירותים רבים אחרים.

עם זאת, ייתכן שתצטרך לבטל את הזמנתך ב- Avios מסיבה כלשהי. לכן, הנה המידע המפורט אודות מדיניות הביטול של חברת התעופה הבריטית עבור Avios .

דמי הביטול / דמי הביטול של בריטיש איירווייס עבור Avios

תלויים באזור העזיבה שלכם.
אם היציאה שלך היא מאירופה, גובים עמלה של 42.50 אירו על שם דמי הביטול של נתיבי האוויר הבריטי.
כמו כן, עליך לשלם 15 אירו נוספים כדמי שירות בגין ביצוע שינויים או ביטולים.
אם אתם יוצאים מארה”ב, גובים עמלה של 55 דולר ארה”ב בשם דמי ביטול של נתיבי בריטיש איירווייס ודמי שירות נוספים 25 דולר ארה”ב.
הזמנות ודמי שירות חלים לאדם לכרטיס.
אם אתה עדיין זקוק לבהירות כלשהי בנוגע למדיניות הביטול של נתיבי האוויר הבריטי, דמי ביטול נתיבי האוויר, וכן הלאה, אז התקשר לצוות הביטולים של בריטיש איירווייס וקבל את כל המידע תוך מספר דקות.

 

אם הטיסה שלך מתעכבת
אם הטיסה ממוצאך מתעכבת תוך 3 שעות לפני היציאה, חברת התעופה תסדר מחדש את טיסת המשך המופעלת על ידי בריטיש איירווייס בכדי לתת לך יותר זמן להתחבר.
אנא שימו לב לזמני החיבור המינימליים להגעה לטיסתכם.
בהיותם חלק מברית oneworld®,הם יכולים לספק תמיכה באמצעות צוותי התמיכה הגלובליים של Oneworld בשדות תעופה מרכזיים. הם יכולים לעזור לך לזרז אותך דרך שדה התעופה, לספק מידע נסיעות עדכני, כרטיסי עלייה למטוס חדשים ובמידת הצורך, לינה.

אם אתה מתעניין על טיסת המשך
חברת בריטיש איירוויס תסדר עבורך מחדש באופן אוטומטי לטיסה הבאה של בריטיש איירווייס הזמינה.
צוות התמיכה הגלובלית של Oneworld יוכל לעזור בטיול שלך. למשל, לספק מידע נסיעות עדכני, כרטיסי עלייה למטוס חדשים ובמידת הצורך, לינה.
אם הזמנת את טיסת המשך שלכם בנפרד מחברת תעופה אחרת, לא יוכלו לעזור, גם אם הטיסה שלנו התעכבה. במצב זה אנא צור קשר עם חברת התעופה בה הזמנתם את הטיסה.
החזרים
אם עיכוב או ביטול של חמש שעות ומעלה משבשים טיסת המשך שהזמנת באותה התייחסות להזמנה (עם זמן חיבור מתוכנן של 24 שעות או פחות) ואינכם מעוניינים עוד להמשיך ליעד הסופי, הספק המפעיל צריך לספק לך טיסה חזרה לנקודת המוצא המקורית שלך בהזדמנות המוקדמת ביותר, וכן להחזיר את חלקי הנסיעה שלא טסת.
אתה יכול לתבוע החזר כספי עבור חלקי המסע שלך שעלית, בתנאי שתוכל להוכיח כי המסע כבר אינו משרת מטרה ביחס לתוכניות הנסיעה המקוריות שלך. לאחר מכן עליך לתבוע החזר זה במקביל לתביעת החזר עבור החלקים בנסיעה שלא טסת.

כדי לתבוע החזר כספי, בצע את אותם השלבים כמו לגבי טיסות מבוטלות.

 

כרטיסים שאינם ניתנים להחזר
אם כללי התעריף קובעים כי מחיר הנסיעה אינו ניתן להחזר, ניתן להחזיר את המס רק במסגרת החזר המס.

שילוב של תעריפי להחזר / שאינו ניתן להחזר כאשר בכרטיס יש שילוב של מחיר להחזר עם מחיר שאינו ניתן להחזר,יחול הכלל המגביל ביותר, לפי החלטת IATA 100 ו- 101. לכן כרטיסים כאלה לא יוחזרו.

 

מסמך להחזרים חלקיים בשימוש
אם נעשה שימוש חלקי בכרטיס, יוחזר ההפרש בין המחיר הנרכש לתעריף החלים עבור הנסיעה המוטסת, בניכוי החיובים והמסים החלים.

אין החזר כספי אם מחיר הערכה מחדש כולל מיסים החלים גבוה מהמחיר המקורי ששולם כולל מיסים. אם קיימת כלכלה בצורה כזו, ניתן להשתמש בה לצורך הערכה מחודשת רק אם מחלקת ההזמנות זהה או גבוהה יותר מכרטיס החזור המשמש בחלקו. יש להקפיד על מגבלות אחרות החלות על מחיר מיוחד מסוג OW.
.
מסים שאינם בשימוש עשויים להיות מוחזרים אם שווי הנסיעה של מחיר חד כיווני כזה זהה או נמוך מהתעריף המקורי ששולם.

 

היטל דלק (YQ (Fuel Surcharge – תנאי החזר כספי

מה זה היטל-דלק. מעין עמלה שהמציאו חברות התעופה על מנת, כביכול, להפריד חשבונאית את עלות הדלק במחירו של כרטיס טיסה. בפועל להיטל-הדלק אין דבר וחצי דבר עם מחיר הדלק והוא משתנה אך ורק ע״פ החלטתה של חברת התעופה. ישנן חברות תעופה שלא גובות כלל היטל-דלק בעוד אחרות גובות היטל זה גם במסגרת כרטיסי בונוס כאילו שהיה מדובר במסים מדינתיים שהם מחוץ לשליטת החברה. במדינות מסומות, נאסר על חברות תעופה לגבות היטל-דלק

אנא שים לב כי תהליך החזר היטל הדלק  YQ נאכף בהתאם לתנאים ולהגבלות.

אם התעריף הרלוונטי אינו ניתן להחזר, YQ לא יוחזר
אם מותר להחזר כספי בגין קנס ביטול,  אותו אחוז יחול על YQ
אם החזר כספי מותר בקנס ביטול, לא יחול קנס על YQ, הקנס יחול על סכום הנסיעה שיוחזר.
אם ניתן להחזר במלוא תנאי התעריף הרלוונטי, ניתן להחזר גם YQ שאינו בשימוש.

 

רוצה לדעת איך לפנות לחברת התעופה שבדרך כלל מתנערת ? רוצה לדעת את כל הפרטים שחברות הטיסה לא יאהבו שאתה תדע?

כיצד להכריח את אתר בריטיש איירווייס להציע אפשרות להחזר > https://travelingformiles.com/how-to-force-the-british-airways-website-to-offer-a-refund

כתבתי מאמר > איפה לתבוע בגין עיכוב או ביטול טיסה ואו אובדן מזוודה?

 


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם