מוזיאון העתיד בדובאי

אם נוסעים לאורך כביש השייך זאייד של דובאי, אפשר לראות את המבנה האיקוני והמרשים שמעבר למגדלי האמירויות. זהו הנוף התרבותי הבא של דובאי, מוזיאון העתיד, והוא נועד לחקור את האיומים וההזדמנויות בזמננו, למען עתיד טוב יותר.

בני אדם תמיד דואגים לדעת מה צופה להם העתיד. מוזיאון העתיד החדש הוא יוזמה ייחודית שלקח השייח מוחמד בן ראשיד אל מקטום שהוא סגן הנשיא וראש הממשלה של איחוד האמירויות ושליט דובאי.

כחלק מאחד הפרויקטים השאפתניים לקראת אקספו 2020. זה בניין מהפכני שיחקור את עתיד הבינה המלאכותית וטכנולוגיות חדשניות אחרות בדובאי. מלבד היותו אטרקציה תיירותית, מוזיאון העתיד יספק במה גם לקורסים מתקדמים, סדנאות מיוחדות, כנסי מדע ובדיקת אב-טיפוס של ההמצאות האחרונות וסטארט-אפים חדשים.

מוזיאון העתיד דובאי מעוצב בסגלגל כסוף מבריק עם מרכז פתוח. הבניין נראה כמו עין ששומרת על העיר. האמנות והשירה הם ההיבטים הניכרים של עיצוב הבניין של מוזיאון העתיד. הקליגרפיה הערבית הכוללת את הציטוטים של ראש ממשלת איחוד האמירויות, שיך מוחמד בן ראשיד אל מקטום, על העתיד נחרטת כלפי חוץ.

גם במבט חטוף, אפשר לראות בבירור שהמוזיאון מאד מפורט וזאת הודות לחברת הארכיטקטורה שמשתמשת בכלים מודרניים כדי לחתוך כ-1,000 תבניות התומכות ב -890 לוחות נירוסטה ופיברגלס.החלק החיצוני של מוזיאון העתיד הוא בהשראת תעשיית התעופה. על פי אדריכלי מוזיאון העתיד, הבניינים עם משטח כה מורכב הם בדרך כלל מסכי גשם. במוזיאון העתיד הזה, המעטפה עושה את האיטום, את המבנה ואת התאורה. מוזיאון העתיד דובאי לא נועד להתבסס על העבר. זה אמור להיות חממה לחדשנות ואיך יהיה העתיד.

 

באופן כללי, המוזיאון יהווה מקום ללמידה, וכפי שאנו יכולים לראות בתערוכות בפסגת הממשלה העולמית בחמש השנים האחרונות, הכוללות בני אדם המתנשאים לגובה של 2.0 מ', ומציגות את ההתפתחות הטכנולוגית של גוף האדם בשנת 2019, ואת 'השינוי באקלים' שאפשר לדמיין בדובאי של 2050 בשנת 2017. המוזיאון יעורר נושאים גדולים ויבחן את ההתקדמות הטכנולוגית.

מוזיאון העתיד יכלול כמה קומות שייועדו לחוויות שונות, 3 קומות יכללו תערוכות של מציאות מדומה, המתמקדות על העתיד הפוטנציאלי בפיתוח משאבים בחלל החיצון, מערכות אקולוגיות והנדסה ביולוגית, לצד, ויחד ועם נושאי בריאות ורווחה.

מבחינת הטכנולוגיה העתידנית, הרצפה תכיל טכנולוגיות עתידיות שנועדו לשנות את העולם, תוך התמודדות באתגרים באיזור כגון: בריאות, מים, מזון, תחבורה ואנרגיה.

הקומה האחרונה תוקדש כולו לקטנטנים, ותיועד לילדים, כדי לחקור ולפתור אתגרים בדרכם להפוך ולהיות 'גיבורי העתיד' שלנו. אין ספק שמוזיאון העתיד הוא מבנה אפי .

אטרקציות בתשלום בעולם אטרקציות מומלצות לגיל הזהב אטרקציות מומלצות לילדים אטרקציות מומלצות למבוגרים אטרקציות מומלצות למשפחה אטרקציות מומלצות לנוער איחוד האמירויות הערביות מקומות ואזורי טיול מומלצים בחו''ל דובאי, מוזיאון העתיד

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות