• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מופעי בידור באוניות הקרוזים

דף הבית » מופעי בידור באוניות הקרוזים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

אוניות הקרוז נודעות בהפקות המרשימות והאמנים הבינלאומיים המופיעים בהן. הן מציעות מופעים מקצועיים ביותר מכל תחומי הבידור. הן מארחות זמרים כוכבים, רקדנים מיומנים, קומיקאים מנוסים ותזמורות חיות.

בממוצע מתקיימים 2-3 מופעים מדי ערב על סיפון האונייה. בסופ”ש יש לעתים מופע נוסף. זאת בנוסף לאירועים יומיים.

אולמות התיאטרון הם מרווחים, ממוזגים ומצוידים היטב. גודלם נע בין 500-2000 מקומות ישיבה.

האוניות מצוידות במערכות תאורה, קול ווידאו מתקדמות ובאיכות גבוהה.

רוב האמנים המופיעים הם כוכבי בינלאומיים ותיקים, חלקם זוכי פרסים.

מאפייני הבידור משתנים מעט בין חברות הקרוז השונות, לפי אופיין. 

לחץ כאן > למופעים הכי טובים באוניות הקרוז למינהם

 
 
 

רויאל קריביאן

ההפקות התיאטרליות של רויאל קריביאן ידועות במרהיבותן ובאיכות הגבוהה של הופעות התיאטרון שהן מבצעות. כל ההופעות מתקיימות בשישה ימים בשבוע, באולם גדול המכיל 1,500 מקומות ישיבה. רוב ההצגות הן הפקות מושקעות המעלות יותר מ-500,000 דולר וכוללות תלבושות ותפאורה מרהיבות.

בנוסף להפקות התיאטרון, רויאל קריביאן מציעה מופעים מוזיקליים שונים בכל ערב. המופעים כוללים קונצרטים של זמרים ולהקות מוזיקליות מכל הסגנונות – אופרה, ג’אז, רוק ופופ. רבות מההרכבים כוללים להקות מקומיות ובינלאומיות ידועות.

מופעי החיים של רויאל קריביאן כוללים מופעי זמרה מקומיים שמתקיימים פעמיים בשבוע בברים השונים של הספינה. בסופי השבוע, האורחים יכולים ליהנות ממופעי קומדיה חיה ומופעי כישרונות עם זמרים צעירים שמתחילים את דרכם.

בנוסף, רויאל קריביאן מציעה מגוון מופעי ספורט וריקוד. מדי יום, האורחים יכולים ליהנות ממופעי וודוויל ומיני-מופעים בבריכה, וגם מהופעות ריקוד מגוונות.

סך הכל, אוניות רויאל קריביאן מציעות את מרכז האמנויות הבימתיות המרתק שלהן, ומבטיחות חוויה משובחת לאורחיהן.

 

סלבריטי

סוגי המופעים – באוניות סלבריטי תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מופעים, כגון: הפקות מרהיבות בכיכובם של זמרים ורקדנים מקצועיים; קונצרטים קלאסיים עם סולנים ותזמורות ידועים; פסטיבלים קאמריים מיוחדים; מופעי בידור קומי עם קומיקאים מקצועיים ועוד.

איכות ההפקות – ההפקות בסלבריטי ידועות באיכותן הגבוהה, עם תלבושות מרהיבות, תפאורה מורכבת ותאורה מתקדמת. הן מועלות על ידי צוותי הפקה מיומנים. רוב האמנים המופיעים הם כוכבים בינלאומיים ותיקים.

תדירות המופעים – בסלבריטי מופעים מתקיימים בדרך כלל מדי ערב בשעות 21:00-23:00, וכן מופע בוקר קצר מדי יום בשעות 11:00. בסופי שבוע יש לעיתים שני מופעים בערב.

P&O

סוגי המופעים – הפקות מקצועיות, קונצרטים מוזיקליים בסגנונות שונים, קומיקס, מופעי זמר וריקוד, בידור לילדים.

איכות ההפקות – ההפקה ברמה גבוהה עם צוותים מיומנים ואמנים מקצועיים.

תדירות המופעים – מדי ערב בין השעות 21:00 ל-23:00, וגם מופע בוקר ביום אחד בשבוע.

 

קרניבל

סוגי המופעים – הפקות מוזיקליות בסגנונות לטיניים, קונצרטי סלסה, קומיקס ובידור ילדים.

איכות ההפקות – רמת ההפקה גבוהה מאוד עם קצב ותנועה.

תדירות המופעים – מדי ערב בשעות 22:00-01:00, ומופע בוקר אחד בשבוע

דיסני

סוגי המופעים: הפקות מקצועיות ע”פ סרטי ומחזות דיסני, מופעי זמרה וריקוד, קונצרטים, קומיקס, אירועים לילדים ומשפחות.

איכות ההפקות: ההפקות מועלות ע”י צוות ההפקות של דיסני עם רמת פרטים גבוהה ואפקטים מיוחדים.

תדירות המופעים: מדי ערב בשעות 20:00-22:00. בסופ”ש שני מופעי ערב. מופע בוקר אחד בשבוע.

 

נורוויג’ן – קרוז

סוגי המופעים – באוניות נורווג’ן תמצאו מגוון רחב של הפקות מופעים מגוונות. ניתן למצוא מחזות מוזיקליים מקצועיים, קונצרטים של זמרים ולהקות, מופעי סטנד-אפ קומיים, מופעי בידור משפחתיים ומופעי זמרה וריקוד בסגנונות שונים.

איכות ההפקות – ההפקות בנורווג’ן משתפרות באופן מתמיד והן ידועות באיכותן הגבוהה, גם עם תקציב נמוך יותר מחברות אחרות. ההפקות כוללות עיצוב תלבושות ותפאורה מדהימים, ורובן מועלות על ידי צוותים מקצועיים.

תדירות המופעים – באופן כללי, מתקיימים מופעים בנורווג’ן בכל ערב בין השעות 20:00-22:00. ישנם גם מופעים מוזיקליים קצרים בבוקר. בסופי השבוע ייתכן ויהיה מופע נוסף בשעות 23:00.

אושניה

סוגי המופעים – באוניות אושניה תוכלו ליהנות מהפקות תיאטרליות, מופעי זמרה וריקוד, קונצרטים, קומיקס, בידור ילדים ועוד.

איכות ההפקות – ההפקות באושניה ידועות ברמה הגבוהה שלהן, עם תלבושות מעוצבות היטב ותפאורה מרהיבה. צוותי ההפקה והאמנים הם מהטובים בעולם.

ריג’נט שבעת הימים

סוגי המופעים – הפקות מקצועיות, קונצרטים, קומיקס, מופעי ילדים, סדנאות בידור ועוד.

איכות ההפקות – רמת ההפקות גבוהה מאוד עם צוותים מיומנים.

תדירות המופעים – כל ערב בשעות 21:00-23:00 ומופע בוקר אחד בשבוע.

MSC

סוגי מופעים: הפקות אופרה ומחול, קונצרטים קלאסיים, מופעי ג’אז, קומיקס ובידור ילדים.

איכות ההפקות: רמת ההפקות גבוהה מאוד עם דגש על אמנות קלאסית.

תדירות מופעים: מדי ערב בשעות 21:00-23:00. מופע בוקר אחד בשבוע.

קוסטה

סוגי מופעים: הפקות מקצועיות, קונצרטים בסגנונות קלאסיים שונים, אופרה, קומיקס ובידור ילדים.

איכות ההפקות: רמת ההפקות גבוהה מאוד עם דגש על מוזיקה קלאסית ואופרה.

תדירות מופעים: מדי ערב בשעות 21:00-23:00. מופע בוקר אחד בשבוע

 חוות דעת לקוחות מאתרי טריפ אדויזור וקרוז קריטיקס לכל אוניה:

סלבריטי:

האולמות הקטנים של סלבריטי יצרו אווירה אישית ומיוחדת במיוחד. האמנים שמופיעים הם מהשורה הראשונה בתחום האמנות העולמית, ולכן אתם יכולים לצפות לחוויות אמנותיות יוצאות דופן. המופעים שמציעים אינם רק מגוונים, אלא גם מותאמים לכל הגילאים. הצעירים והמבוגרים כאחד יוכלו ליהנות מההופעות המרהיבות שלנו.

רויאל קריביאן:

ההופעות של רויאל קריביאן מעבירות אנרגיה וכיף מוחלטים. הכוריאוגרפיה והתלבושות של ההופעות הן באמת מרשימות ומושקעות. ההופעות משתתפות ומאפשרות אינטראקציה ישירה עם הקהל. והוויב של המסיבה ממשיך להתרגש גם לאחר סיום ההופעה.

 

נורוויג’ן:

המופעים בנורוויג’ן מבריקים ברמה גבוהה מאוד. האמנים המופיעים הם בחלק הכי גבוה בעולם. האולמות יוצרים אווירה אישית וייחודית לכל תכנית. הביצועים המוזיקליים מופתעים ברמתם הגבוהה.

 

אושיאניה

הדגש היה על איכות המופעים ולא על כמותם. האולמות היו מרהיבים ומשרים אווירת אינטימיות. הקול והתאורה היו ברמה גבוהה של מקצועיות. האמנים שהשתתפו היו מהטובים ביותר בתחומם בעולם. המופעים וההפקות היו מרתקים וגם יקרים מבחינת ערך.

ריג’נט שבעת הימים:

המופעים שהתקיימו היו ברמת עולם החל מהמוזיקאים המוכשרים שהופיעו בהם. האולמות אף הם תרמו ליצירת אווירה אישית ומיוחדת בכל מופע. לא פחות מכך, התזמורת הייתה ברמה הכי גבוהה והצליל הוא בעל איכות משובחת. ולא רק זאת, המופעים היו משולבים מסגנונות מוזיקליים מגוונים.

 
P&O:

המופעים המוזיקליים באיכות גבוהה ובערך מגוון היו חוויה מרהיבה. המופעים הבידוריים הפתיעו והרגישו מרגשים. האולמות היו מאוד נוחים לצופייה, מספקים ראייה מעולה מכל זווית. המופעים היו תדירים וסיפקו חוויות יוצאות מהכלל. האמנים היו מקצועיים מאוד וכשרוניים.

 

קרניבל:

הריקודים והמוזיקה היו מאוד מהנים ומרגשים. האנרגיה במופעים הייתה זורמת ומדבקת, מעניקה לקהל חוויה מרהיבה. אנחנו נדהם מהכוריאוגרפיה המרשימה והתלבושות המדהימות של המופעים. ההופעות מעוררות השתתפות ולשעשוע הקהל, והאווירה המרגשת ממשיכה לפעמים רבות גם לאחר סיום המופע.

דיסני

המופעים לילדים היו מרתקים ומעניינים ושיתפו את הילדים באופן אינטראקטיבי. הדמויות של דיסני שהופיעו במופע חי הצליחו לעורר התרגשות בילדים. המוזיקה המקסימה והכוריאוגרפיה המושקעת הוסיפו לחוויה המרהיבה. ולא פחות חשוב, התלבושות המרשימות והאפקטים המרהיבים הפכו את המופע לנפלא. כמו כן, יש לציין כי התאטרון והציוד היו ברמה טכנולוגית גבוהה.

 
MSC:

האופרות והבלט הובאו לרמה עולמית של ביצוע. התזמורת הייתה מוכשרת ומדויקת במיוחד. המופעים כללו תלבושות ותאורה מיוחדות, שהעניקו להם אווירה ייחודית. האולמות והצליל היו מסודרים ומודרניים. האמנים שהופיעו היו מקצוענים ומוכשרים במיוחד.

 

COSTA:

הקונצרטים הקלאסיים היו מרתקים ומגוונים, עם מוזיקה מעולה וביצועים ברמה גבוהה. האולמות מספקים חוויה איכותית ואינטימית, עם אקוסטיקה מושלמת וצלילים מופקים באופן מעולה. התזמורת והאמנים מתפרסמים ברמה גבוהה.

 

פרינסס:

ההתלבשויות והתפאורה בהפקות היו מפארות ומרהיבות. ביצועיהם של השחקנים היו מקצועיים ביותר, והם הביאו מקצועיות ומיומנות לכל הצגה. המוזיקה הייתה מעולה ושילובה הוסיף לחוויה התיאטרלית. האולם היה מרווח ויציר אווירה של תיאטרון אמיתי. המגוון הרחב של המופעים מגרם למטיילים להיות מרוצים, בכל הגילאים ועם כל ההעדפות.

 

הנה הדירוגים אוניות לפי אתרי הדרוג בתחום הקרוזים

Royal Caribbean – Rating: 5/5
Norwegian Cruise Line – Rating: 4.5/5
Oceania Cruises – Rating: 4.8/5
Regent Seven Seas Cruises – Rating: 4.3/5
P&O Cruises – Rating: 4.1/5
Carnival Cruise Line – Rating: 4.4/5
Disney Cruise Line – Rating: 4.7/5
MSC Cruises – Rating: 4.5/5
Costa Cruises – Rating: 4.4/5
Holland America Line – Rating: 4.2/5
Princess Cruises – Rating: 4.3/5ל


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם