מזרקת הדקלים בפוינט, דובאי

מזרקת הדקלים בפוינט נכנסה לאחרונה לשיאי גינס כמזרקה הגדולה בעולם. התוספת האחרונה לאוסף האטרקציות המדהים של דובאי הושקה ב 22 באוקטובר 2020.

מזרקת הדקלים, הממוקמת בפואנט בפאלם ג'ומיירה , משתרעת על שטח של 14,000 רגל רבוע של מים. זרימות המים הגבוהות ביותר של המזרקה מתנשאות לגובה 105 מטר. ישנם גם 3,000 נוריות LED כדי ליצור מופע קסום של אורות צבעוניים ורוקדים. כל הביצועים של המזרקה משופרים עם מערכת שמע מחודשת המופעלת על ידי 86 רמקולים.

מזרקה ססגונית זו על פאלם ג'ומיירה זכתה לשם מזרקת "דקל" כאות לחוסנה של דובאי. המזרקה מחולקת לשני חלקים היוצרים תמונת מראה בטיילות המזרחיות והמערביות של פוינט .

בעבר, מזרקת דובאי בקניון דובאי זכתה להבחנה שהיא המזרקה הגדולה בעולם. ניסיון מוצלח זה לשבור את השיא עם השקתו העניק תואר זה למזרקת הדקלים בדובאי, מה שגרם למזרקת דובאי לגלוש למקום השני.

צופים יכולים לצפות במופע המזרקות הרוקדות בחינם. לאחר ההשקה, יהיו חמש מזרקות הדקל בכל לילה, עם מגוון של 20 מופעים שונים. לכן, גם אם תחזור כל לילה במשך ארבעה ימים רצופים, רוב הסיכויים שתראה הצגה חדשה בכל פעם!

מזרקת הדקלים ב"פוינט "תעביר מופעים בני 3 דקות החל מהשקיעה ועד חצות. יהיה מרווח של 30 דקות בין שתי הופעות.

בזמן שאתם נהנים מההצגה, אל תפספסו את ההזדמנות לסעוד באחת המסעדות המדהימות האלה בפוינט ולקבל מושבים בשורה הראשונה עבור מופעי המזרקות הצבעוניים המדהימים שקורים על קו החוף!

אטרקציות מומלצות לגיל הזהב אטרקציות מומלצות לילדים אטרקציות מומלצות למבוגרים אטרקציות מומלצות לנוער אטרקציות מומלצות לצעירים איחוד האמירויות הערביות מקומות ואזורי טיול מומלצים בחו''ל מזרקה דובאי

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות