• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מזרקת הדקלים בפוינט, דובאי

דף הבית » מזרקת הדקלים בפוינט, דובאי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

מזרקת הדקלים בפוינט נכנסה לאחרונה לשיאי גינס כמזרקה הגדולה בעולם. התוספת האחרונה לאוסף האטרקציות המדהים של דובאי הושקה ב 22 באוקטובר 2020.

מזרקת הדקלים, הממוקמת בפואנט בפאלם ג’ומיירה , משתרעת על שטח של 14,000 רגל רבוע של מים. זרימות המים הגבוהות ביותר של המזרקה מתנשאות לגובה 105 מטר. ישנם גם 3,000 נוריות LED כדי ליצור מופע קסום של אורות צבעוניים ורוקדים. כל הביצועים של המזרקה משופרים עם מערכת שמע מחודשת המופעלת על ידי 86 רמקולים.

מזרקה ססגונית זו על פאלם ג’ומיירה זכתה לשם מזרקת “דקל” כאות לחוסנה של דובאי. המזרקה מחולקת לשני חלקים היוצרים תמונת מראה בטיילות המזרחיות והמערביות של פוינט .

בעבר, מזרקת דובאי בקניון דובאי זכתה להבחנה שהיא המזרקה הגדולה בעולם. ניסיון מוצלח זה לשבור את השיא עם השקתו העניק תואר זה למזרקת הדקלים בדובאי, מה שגרם למזרקת דובאי לגלוש למקום השני.

צופים יכולים לצפות במופע המזרקות הרוקדות בחינם. לאחר ההשקה, יהיו חמש מזרקות הדקל בכל לילה, עם מגוון של 20 מופעים שונים. לכן, גם אם תחזור כל לילה במשך ארבעה ימים רצופים, רוב הסיכויים שתראה הצגה חדשה בכל פעם!

מזרקת הדקלים ב”פוינט “תעביר מופעים בני 3 דקות החל מהשקיעה ועד חצות. יהיה מרווח של 30 דקות בין שתי הופעות.

בזמן שאתם נהנים מההצגה, אל תפספסו את ההזדמנות לסעוד באחת המסעדות המדהימות האלה בפוינט ולקבל מושבים בשורה הראשונה עבור מופעי המזרקות הצבעוניים המדהימים שקורים על קו החוף!


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם