מטיילים לבד, ילדים ונכים בדובאי

מטיילים עם ילדים בדובאי

איחוד האמירויות מתגאה בסביבה ידידותית למשפחה וילדים קטנים מוזמנים ונערצים בכל מקום. במלונות הגדולים יש מבחר ארוחות ילדים, במיוחד עבור שירות חדרים. פעוטות בדרך כלל לא אוכלים בחוץ בלילה, אך הם מוזמנים במסעדות, כאשר מקומות רבים מספקים מושבי בוסטר. התקשר לפני כדי לבדוק אם במלון שאתה שוהה יש שירותי שמרטפות. יש הרבה פעילויות לילדים, בבתי המלון ובסביבתם, כולל פארקי שעשועים מיוחדים ושטחים ירוקים רבים עם מתקני שעשועים. ילדים מתחת לגיל 12 זכאים בדרך כלל להנחות בדמי כניסה לרוב המוזיאונים, פארקי השעשועים, בריכות השחייה ומרכזי הבידור.

נשים מטילות בדובאי

איחוד האמירויות הערביות בטוח ביותר עבור נשים מטיילים, אך עם זאת נשים הנוסעות לבדן הן מחזה נדיר ואתן עלולות למצוא את עצמכן במוקד תשומת לב לא רצויה בחופים או במועדוני לילה. ככל הנראה יהיה לכם טיול חלק יותר אם תשהו באחד ממלונות ארבעה או חמישה כוכבים, במיוחד אם תוכלו להשתמש במתקני החוף הפרטיים של המלון. לנשים באיחוד האמירויות יש אורח חיים הרבה יותר ליברלי מאשר לרבים מעמיתיהן במזרח התיכון (כלומר לנשים מותר לנהוג, לעבוד וכו '). עם זאת, על מטיילות להיות מודעות לכך שהן מבקרות בחברה שיש לה שורשים מסורתיים חזקים המבוססים על החוק האיסלאמי. אם ברצונך להימנע מטרחה או להסתכן בגרימת עבירות, נסי ללבוש בגדים רופפים וארוכים יותר ממועדוני החוף ואתרי הנופש. תגלי גם כי בגדים המתאימים לערים הקוסמופוליטיות יותר עשויים שלא להיות נוחים או נוחים לנסיעות עצמאיות לאזורים כפריים. מכנסיים רופפים וחולצת כותנה ארוכת שרוולים יתאימו למגוון רחב של מצבים.כ שאת בחברה מקומית זה עשוי להיחשב מנומס לא להציע את היד שלך ללחיצת יד, מכיוון שיש מוסלמים אדוקים שמעדיפים לא ללחוץ יד לאישה. רצוי להמתין שהאדם השני יזום לחיצת יד. זיכרי כי יתרון אחד בלהיות אישה באיחוד האמירויות הוא שבדרך כלל נשים זוכות ליחס מועדף, הן מונגשות תחילה. בבנקים ובדואר, בתחנות משטרה ובמשרדי ממשלה אחרים יש לעיתים קרובות תורים נפרדים לנשים.

 

מטיילים עם מוגבלות בדובאי

בכמה מלונות חמישה כוכבים יש חדרים המותאמים במיוחד לאנשים עם מוגבלויות, העומדים בתקנים הבינלאומיים. רבים מבתי המלון הממותגים בדובאי השתמשו בחוק האמריקאי עם מוגבלות כמדריך במהלך הבנייה, כך שהמלונות נגישים למדי עם מקלחות עם גלגלים, מוטות ותכונות נגישות אחרות. לשדה התעופה ולמרכזי הקניות הגדולים יש גישה טובה ומתקנים, כמו גם מוניות התחבורה של דובאי מותאמות לאירוח כסאות גלגלים. ישנם גם מקומות חניה נכים המיועדים כמעט בכל חניוני העיר, אם כי תזדקק לתג נכה בחלון בכדי להשתמש בהם.

 

איחוד האמירויות הערביות טיפים והמלצות של מומחים טיול לבד בדובאי, טיול עם ילדים בדובאי, טיולי נכים בדובאי

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות