• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מטריות (שימשיות) החוף הטובות ביותר להצללה על חוף הים

דף הבית » מטריות (שימשיות) החוף הטובות ביותר להצללה על חוף הים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 4 דקות

תוכלו להירגע ולשבת על החוף בנוחות מוצלת עם אחת השמשיות האמינות והניידות ביותר. גלים מתנפצים, רוח בים וריח של קרם הגנה יכולים להקל על הלחץ בתוך דקות. תוכלו ליהנות מכולם בנווה המדבר המוצל שאתם יוצרים עם מטריית החוף שלכם. מטריות החוף הטובות ביותר הן ניידות, מציעות בריחה מהשמש והחום, ואינן זקוקות לתואר הנדסי כדי להקים. שמשיות שנבנו כדי להחזיק מעמד צריכות לעמוד מדי פעם עם משבי רוח ושינויי מזג אוויר בלתי צפויים מבלי להסתובב פנימה החוצה או להפיל את החוף.

קרדיט צילום ראשי: Victoria_Borodinova מ- Pixabay

*גילוי נאות: עמוד זה כולל מספר קישורים של תוכניות שותפים שלנו. אם תלחצו על הקישור ותרכשו דרכו את אחד מהשירותים, אנחנו נקבל על זה עמלה, שתעזור לנו לתפעל את האתר. הדבר נעשה ללא תוספת עלות עבורכם. תודה על העזרה!

מחירי שמשיות איכותיות ב: אמזון ארה”ב במחירים מפתיעים.

מחירי שמשיות הכי זולות בארץ KSP

מה לקחת בחשבון בבחירת שימשיית החוף הטובה ביותר?

שמשיות חוף משמשות בעיקר למנוחה בימי חוף חמים. סוג השימשיה החומרים, יציבות המסגרת, ואפילו הצבע או ההדפסה – כל זה הופך את השימשיה לשימושית יותר ועמידה יותר. הגודל המשפחתי, שטח האחסון הזמין והעדפות אישיות צריכים לההיות כלולים בהחלטה הסופית שלכם.

סוּגי השימשיות

יש כמה סוגים של שימשיות חוף מסורתית שנוהגים לעגון בחול. ואולי חלקם שווים מבט.

שימשיות מהדק. שמשיות מהודקות לשולחנות, כיסאות חוף או מסגרות אחרות או משטחים יציבים. דגמים אלו חוסכים מכם את הצורך להדק את השימשיה בחול. עם זאת, הם בדרך כלל קטנים יותר משמשיות שקבועות לקרקע.

שילוב של צל/אוהל. שילוב של שמשייה/אוהל הוא בעצם מטריה עם הדפנות הנוספות המחוברות לאדמה כמו אוהל. הם מספקים יותר הגנה מפני שמש ורוח מאשר שימשיות רגילות. עם זאת, המוטות בדרך כלל קצרים יותר משימשיות החוף הממוצעת שלך, כך שלא תוכל לעמוד מתחת לשימשיה. שילובי סוכך/אוהל מספקים פרטיות נוספת, ונקודות העיגון המרובות שלהם מספקות יציבות נוספת.

שמשיות חוף מחזירות אור עשויות מבד כסוף המחזיר את רוב קרני השמש אל מחוץ למטריה ומעניק הגנה מפני נזקי חום ועור. מטריות אלו אולי לא משקפות 100% מקרני השמש, אך לעיתים קרובות הן גורמות לשינויי טמפרטורה משמעותיים מתחת למטריה.

גודל וכיסוי השימשיה

עיצוב החופה והמסגרת משפיעים גם על הכיסוי הכללי של השימשיה. שימשיות גדולות יותר יכולות לספק כיסוי טוב יותר, אבל מטריות עם מוטות הטיה מאפשרות שליטה טובה יותר בכיסוי. דפנות השימשיה/אוהל המשולבים, מאריכים את הכיסוי מעבר לכיסוי השמשייה, ומספקים יותר צל ליותר אנשים

שמשיות חוף מגיעות בגדלים רבים. דגמים גדולים במיוחד עד 9 מטר. כאשר בוחנים גודל, שקלו כמה מקום יש לכם לאחסון ולהובלה. גודל חופת השמשיה ועיצוב התמוכות או המסגרת יכולים להשפיע על גודל השימשיה כשהיא מקופלת. שימשיה גדולה עם מוט טלסקופ (שמתקפל או מחליק לתוכו) עשויה לתפוס פחות מקום לדוגמא, בעוד שהחופה קטנה יותר אך בעלת מוט אחד בלבד.

הבד של חוּפָּת השימשיה

בד החוף של השימשיה משפיע על מקדם ההגנה האולטרה סגול (UPF), על עמידותו, מראהו ותחושתו. להלן בדי החופה הנפוצים ביותר.

ניילון קל משקל עם תכונות UPF טבעיות. טיפולי UV וציפויים יכולים להגביר את ה-UPF שלו. חומר יציב זה עמיד יותר בפני נזקי שמש מאשר פוליאסטר

פוליאסטר הוא בד סינטטי קל משקל, עמיד בחום עם הגנה מועטה מאור שמש טבעי עד UPF 30. חופות פוליאסטר מטופלות או מצופות לרוב בהגנה מפני UV כדי לשפר את תכונות ההגנה שלהן מהשמש. עם הזמן, אור UV מפרק סיבי פוליאסטר מהר יותר מניילון.

אוקספורד הוא חומר לחולצות כותנה קלות משקל. טיפולי UV או ציפוי מגן יכולים לשפר את ההגנה מפני השמש ועמידות בפני מזג האוויר. זה אולי קל יותר מאריג כותנה, אבל אוקספורד כבד יותר מפוליאסטר או ניילון.

בד כותנה הוא בד כבד המשמש לריפוד רהיטי חוץ. סוככי אריג מכותנה כבדים יותר מפוליאסטר או ניילון ואין להם הגנת UPF טבעי. עם זאת, ציפוי או טיפול המגן מפני קרני UV יעזור מאוד. אריגים עבים יותר של בד כותנה, כאשר משתמשים בהם בעיצובי מאווררים, עומדים גם ברוח טובה יותר מניילון או פוליאסטר.

הבד הוא לא הדבר היחיד שחשוב על החופה. לשימשיות החוף הטובות ביותר צריך להיות פתחי אוורור בחופה שמאפשרים לרוח לעבור דרכם ועוזרים למנוע מהמטריה של השימשיה ליפול או להסגר פנימה .

חופות מגיעות במגוון צבעים.  אוקספורד, פוליאסטר וניילון מגיעים בצבעים בהירים, הדפסים ודוגמאות כדי להוסיף אישיות לטיול החוף שלך. צבע או הדפס ייחודי יכולים גם להקל על איתור שימשיה בחוף סואן.

גורם הגנה על אולטרה סגול (UPF) של השימשיה

UPF של בד אומר לכם כמה קרינת UV (קרני UVA ו- UVB) תגיע לעור שלכם. לא כל שמשיות החוף מציעות הגנה מספקת על ידי UPF, אך רבות כן. בד UPF 50 חוסם 98 אחוז מקרני ה- UV. כל הגנה טובה יותר מאף אחד, אך UPF של 30 עד 49 מקבל את אישור האגודה למניעת סרטן בדים המדורגים UPF 50+ מציעים את ההגנה הטובה ביותר ומקבלים דירוג מעולה.

מוט, מסגרת ועוגן של השימשיה

מוט, המסגרת ומערכת העיגון של השימשיה קובעים עד כמה היא נשארת במקום. מוטות טלסקופיים נוטים להיות קלים יותר להתקנה ולהתאמה מאשר מוט מקשה אחת או כזו המגיעה במספר חלקים.

מסגרת השימשיה מורכבת מהזרועות המרחיבות את החופה. סיבי פחמן מציעים חוזק טוב במשקל קל. אך המסגרות החזקות ביותר כוללות בדרך כלל אלומיניום, עץ או פלדה. חומרים אלה מוסיפים משקל, אך הם נוטים יותר לעמוד ברוחות עזות.

כמה שימשיות מגיעות עם עוגנים כדי להחזיק אותן באדמה.

שימשיה עם נקודות עיגון מרובות תהיה יציבה יותר מזו שתסתמך על המוט בלבד. חלק מהשימשיות אינן מגיעות עם מערכת עיגון משלהן. 

סוג אחר של מערכת עיגון כוללת שקיות מחוברות או ברזנטים קטנים שאתם ממלאים בחול כדי לשמור על ההתקנה במקום. מערכות שקיות החול עשויות לכלול גם עיצוב מוט מסורתי וקשירת קשר כדי לאבטח את השימשיה עוד יותר.

איך לשים שימשיה בחוף?

שימשית חוף שקל להקים אותה היא אחת שתאהב אותה שנים רבות. ישנם דגמים שקל יותר לעבוד איתם מאשר אחרים. אלה עם עוגנים מובנים וללא קשירה הם המהירים ביותר להתקנה. עם זאת, הם לא תמיד היציבים ביותר. ייתכן שלוקח זמן רב יותר להתקין דגמים עם מספר קשירות ושקי חול, אך סביר יותר שהם יישארו במקום כשהרוח תעלה. השימשיות הכוללות את כל מה שצריך כדי להקים אותן, כוללות חפירה, שיקלו על העבודה.

נידות השימשיה

השימשיות הניידות ביותר כוללות תיק להובלת כל המערך – יתדות, מוטות, שק חול, חפירה. גורמים אחרים כמו מוטות טלסקופיים וחופות קלות משפיעים גם הם. לכולם יש מכנה משותף בין משקל ועמידות. 

שימשיה גדולה יותר עשויה מבד כבד עשויה לשקול מעל 5 ק”ג. עם כל הציוד האחר שאתם לוקחים לחוף הים, זה יכול להיות מסורבל. אבל יש דגמים כבדים יותר ויכולים להיות ניידים במיוחד אם הם מגיעים עם תיק נשיאה טוב.

טיפים קטנים מאיתנו:

לפני שאתם ממהרים לרכוש שימשית חוף, כדאי לעבור על ההמלצות וחוות הדעת בעיון כדי לבדוק שהכול בסדר. כדאי גם לעשות השוואת מחירים בין האתרים השונים כדי למצוא את המוצר במחיר הטוב ביותר. לרוב, אותם מוצרים קיימים באתרים שונים.

מדריך לקניית ציוד בחנויות האינטרנט המומלצות. כללים לחיסכון והבנת שוק החנויות ברשת האינטרנט.

טיפים איך לבצע קנייה נבונה באינטרנט

איך לזהות באינטרנט ביקורות מזויפות?


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם