מיכאל, צלם הטבע של ערוצי התקשורת, לשרותכם

האמן הוא א-להים,

התפקיד שלי הוא להנציח את הרגע…

אהבָתי לטבע ולארצנו היפה מבטאת תפיסת עולם, גישה לחיים.

על כל מראה שאני פוגש בדרכי, על כל מאורע שאני חווה – אני משתדל לחייך ולומר תודה לבורא עולם, אבי הסימפוניה הצִּבעית והקולית שאנחנו זוכים לחיות בתוכה, ולהוות חלק ממנה.

 

השתחררתי מצה"ל והתחלתי לנוע בארץ, לנדוד מעבודה לעבודה ולחפש את עצמי. השירות הצבאי לקח אותי אל עזה. אחרי נדודים רבים, גיאוגרפיים ונפשיים, נפקחה דרכי בחזרה אל חלקת הא-להים שבה זכיתי להיוולד, לראות לראשונה את אור העולם: חזרתי הביתה, אל שורשיי בגולן.

בעבודה האחרונה שלי, כאן ביישוב שבו גדלתי, זכיתי במצלמה פשוטה במתנה. עד מהרה התאהבתי בתחום הצילום. כעבור חודשיים זכיתי במקום ראשון בתחרות צילום ארץ ישראל של החברה להגנת הטבע 2012, ובמקום ראשון בתחרות צילום של האתר טיול. כמו כן, דורגתי ע"י אתר מאקו במקום החמישי כאנשים שכדאי לעקוב אחריהם בפייסבוק,אני מופיע באופן קבוע בערוצי החדשות של ערוץ 10 ו-2 עם תמונות נוף מארצנו היפה, מפורסם באופן קבוע בדפים של וואינט, ישראל היום, ידיעות-אחרונות,ו ואלה ורשת.

אני עובד עכשיו על פרוייקט עם עמותת מטילים בישראל על פרוייקט של ספר דיגיטלי על הכנרת כדי לקדם ולהראות את יופי המדינה שלנו.

אני אוהב להציג את העבודות שלי ולהראות דרכן את הקסם שבבריאה, בפשטות הדברים, ביקום כולו. אהבָתי לעולם חוזרת ומוקרנת אליו מבעד לעבודות שלי.  כל פרח וכל פלג שאני מצלם מקבלים את האור הנכון, שחושף את הקסם והמיוחדות הגלומים בכל אחד מהם, ממש כשם שכל אדם הוא עולם ומלואו, מכלול קסום ויחידאי. צריך רק לתת לו את הבמה הנכונה להתגלות שלו. גם כל מעשה אדם הוא יצירה בפני עצמה. כל צימר שמישהו עמל ובנה מקבל אצלי את מלוא  הדרו. כל פינת חמד שמישהו טיפח מופיעה אצלי במלוא קסמה.

אם אתם מבקשים להראות את הצימר שלכם במלוא היופי שהשקעתם בו או אם חפצה נפשכם בייעוץ לטיול מרענן לכם או לאורחיכם בפנינות הקסם של ארצנו היפה –אני כאן בשבילכם, בלב חם ואוהב, קשוב לצורכיכם, מבקש להוציא אותם מן הכוח אל הפועל,

אִתכם ולמענכם!

מיכאל

052-6122072

[email protected]

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר אבי הסימפוניה הצִּבעית והקולית שאנחנו זוכים לחיות בתוכה, ולהוות חלק ממנה., על כל מאורע שאני חווה – אני משתדל לחייך ולומר תודה לבורא עולם, על כל מראה שאני פוגש בדרכי, צלם צבע

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים