• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מירוץ וטיול עם גמלים בדובאי

דף הבית » מירוץ וטיול עם גמלים בדובאי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

קרדיט לתמונה ראשית: almarmoomfestivals

מירוץ גמלים בדובאי

מועדון מרוץ הגמלים בדובאי מקיים תחרויות כל שנה, וזוהי אחת מהפעילויות התרבותיות הגדולות ביותר בדובאי, שבו נוכחים אנשים מרחבי העולם, כולל בני המשפחות המלכותיות שבמזרח התיכון. המרוץ משחק תפקיד מרכזי ביצירת המודעות העולמית לגבי המורשת האמירתית ולספורט התחרות המסורתי של הגמלים. להלן פרטים על המרוץ.

סקירה כללית

מרוץ הגמלים הוא אחד מפעילויות הספורט העתיקות ביותר במזרח התיכון, ומהווה חלק בלתי נפרד מהחתונות האמירתיות ואירועים מקומיים אחרים. למועדון יש שורשים עמוקים בתרבות הבדואית. כל אירועי התחרות מתקיימים ב- Al Marmoom, והם הגדולים ביותר בדובאי. המסע יכול להכיל יותר מ-60 גמלים, וממש בסמוך למועדון, יש בית חולים אקסקלוסיבי לגמלים. אפשר אפילו למצוא מעבדה המיועדת לטיפול בגמלים.

כתובת מועדון התחרות הוא ב-Al Marmoom, דובאי, בסמוך ל-Al Ain Road. האירועים בדרך כלל מתחילים ב-5.00 בבוקר עד 10.00. עם זאת, מומלץ לנסות לקבל יותר פרטים על לוחות הזמנים בטלפון: +971-4-832-6526. אפשר גם לצפות ביו-טיוב במירוצי הגמלים.

ההכנות לקראת המירוץ

מומלץ להצטייד במשקפות כדי ליהנות מהמרוץ, להשתמש בקרמי שיזוף בנדיבות ובמשקפיים, כדי להגן על העיניים והפנים מפני השמש. כמו כן, מומלץ להצטייד במים מפני התייבשות.

במרוץ משתתפים גמלים צעירים מקומיים שהם מהירים, בריאים ומתאימים לכך מכל רחבי איחוד האמירויות. עם זאת, קיימים כמה סוגי גמלים עיקריים שהם בעדיפות, ושהוכשרו במיוחד לאירועי המרוצים במשך חודשים.

המירוץ הוא בחינם, והזוכים מקבלים מתנות, כמו גם תגמולים כספיים גדולים. חוץ מהמקומות הגדולים, יש גם מרוצים בקנה מידה קטן באיחוד האמירויות, כשהעיקריים הם בעצם אלו שמתקיימים ב-Al Marmoom ו-Al Khawaneei בדובאי, שמתקיימים במהלך כל השנה.

לוקח בין חצי שעה לשעה, כדי להגיע למרוץ משדה התעופה הבינלאומי של דובאי. האירוע כולל גם תחרויות יופי של עיזים, בזים וכלבי Saluki . ענפי ספורט מסורתיים נוספים שקיימים באיחוד האמירויות, כוללים מירוצי סוסים, צלילה חופשית, חץ וקשת ועוד.

פעילויות עם גמלים ב Al Marmoom


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם