מירוץ גמלים בדובאי

מירוץ גמלים בדובאי

מועדון מרוץ הגמלים בדובאי מקיים תחרויות כל שנה, וזוהי אחת מהפעילויות התרבותיות הגדולות ביותר בדובאי, שבו נוכחים אנשים מרחבי העולם, כולל בני המשפחות המלכותיות שבמזרח התיכון. המרוץ משחק תפקיד מרכזי ביצירת המודעות העולמית לגבי המורשת האמירתית ולספורט התחרות המסורתי של הגמלים. להלן פרטים על המרוץ.

סקירה כללית

מרוץ הגמלים הוא אחד מפעילויות הספורט העתיקות ביותר במזרח התיכון, ומהווה חלק בלתי נפרד מהחתונות האמירתיות ואירועים מקומיים אחרים. למועדון יש שורשים עמוקים בתרבות הבדואית. כל אירועי התחרות מתקיימים ב- Al Marmoom, והם הגדולים ביותר בדובאי. המסע יכול להכיל יותר מ-60 גמלים, וממש בסמוך למועדון, יש בית חולים אקסקלוסיבי לגמלים. אפשר אפילו למצוא מעבדה המיועדת לטיפול בגמלים.

כתובת מועדון התחרות הוא ב-Al Marmoom, דובאי, בסמוך ל-Al Ain Road. האירועים בדרך כלל מתחילים ב-5.00 בבוקר עד 10.00. עם זאת, מומלץ לנסות לקבל יותר פרטים על לוחות הזמנים בטלפון: +971-4-832-6526. אפשר גם לצפות ביו-טיוב במירוצי הגמלים.

ההכנות לקראת המירוץ

מומלץ להצטייד במשקפות כדי ליהנות מהמרוץ, להשתמש בקרמי שיזוף בנדיבות ובמשקפיים, כדי להגן על העיניים והפנים מפני השמש. כמו כן, מומלץ להצטייד במים מפני התייבשות.

במרוץ משתתפים גמלים צעירים מקומיים שהם מהירים, בריאים ומתאימים לכך מכל רחבי איחוד האמירויות. עם זאת, קיימים כמה סוגי גמלים עיקריים שהם בעדיפות, ושהוכשרו במיוחד לאירועי המרוצים במשך חודשים.

המירוץ הוא בחינם, והזוכים מקבלים מתנות, כמו גם תגמולים כספיים גדולים. חוץ מהמקומות הגדולים, יש גם מרוצים בקנה מידה קטן באיחוד האמירויות, כשהעיקריים הם בעצם אלו שמתקיימים ב-Al Marmoom ו-Al Khawaneei בדובאי, שמתקיימים במהלך כל השנה.

לוקח בין חצי שעה לשעה, כדי להגיע למרוץ משדה התעופה הבינלאומי של דובאי. האירוע כולל גם תחרויות יופי של עיזים, בזים וכלבי Saluki . ענפי ספורט מסורתיים נוספים שקיימים באיחוד האמירויות, כוללים מירוצי סוסים, צלילה חופשית, חץ וקשת ועוד.

אטרקציות מומלצות למבוגרים אטרקציות מומלצות לצעירים איחוד האמירויות הערביות מרוץ גמלים בדובאי

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות