מי זכתה פעם הרביעית ברציפות בתואר היוקרתי "חברת הקרוזים המובילה בעולם"?

 

נורוויג'ן קרוז ליין (NCL) זכתה בפעם הרביעית ברציפות בתואר היוקרתי "חברת ההפלגות המובילה בעולם"

חברת ההפלגות הבינלאומית נורוויג'ן קרוז ליין (NCL), החדשנית בתחום הפלגות הנופש, עם 53 שנות פעילות בתחום השַׁיִט ופריצת הגבולות המסורתיים, זכתה בפעם הרביעית ברציפות בתואר היוקרתי "חברת ההפלגות המובילה בעולם", בתחרות השנתית World Travel Awards.

המותג זכה בשני תארים נוספים בטקס הגאלה הגדול של World Travel Awards שהתקיים בעומאן: בתואר "חברת ההפלגות המובילה בעולם בקטגוריית אוניות גדולות", זכתה NCL זו השנה השמינית ברציפות, ובתואר "אתר האינטרנט המוביל בעולם בקטגוריית קרוזים", היא זכתה בפעם השביעית ברציפות.

גם השנה, ובפעם ה-12 ברצף, זכתה נורוויג'ן קרוז ליין בתואר "חברת ההפלגות המובילה באירופה", בפעם השביעית ברצף, זכתה בתואר "חברת ההפלגות המובילה בקאריביים", וכן בתואר "חברת ההפלגות המובילה בצפון אמריקה", זו השנה הרביעית ברציפות.

הארי סומר, נשיא ומנכ"ל בינלאומי של קבוצת NCLH, אמר: "אנו גאים ומתכבדים לקבל פעם נוספת את הוכרת שותפינו, האורחים שלנו, וכל מי שהצביע לנו". הוא הוסיף: "התארים האלה מייצגים את המחויבות המתמשכת של NCL לספק לאורחים שלנו שירות מעולה וחוויות מרגשות ברחבי הצי שלנו שמונה 17 אוניות, ושני יעדי הנופש הייחודיים שלנו – Great Stirrup Cay ו-Harvest Caye."

עם השקת נורוויג'ן אנקור, האונייה החדשנית ביותר בצי, שהצטרפה לאחרונה לסדרת האוניות מהמוצלחות ביותר בכל ההיסטוריה של NCL, החברה ממשיכה להעמיד בראש סדר העדיפויות את יצירת החוויות המשמעותיות, הייחודיות והמיוחדות עבור אורחיה: החל ממסלול מרוצי מכוניות יחיד מסוגו בים, מתחם מציאות מדומה ולייזר טאג תחת כיפת השמיים ועד למגוון רחב של מסעדות ברמה הגבוהה ביותר ומופעי בידור עטורי פרסים, החברה מתמקדת בלספק לאורחיה את החופש והגמישות לעצב בעצמם את חופשת החלומות שלהם.

בשנת 2020, נורוויג'ן קרוז ליין תחשוף את השיפוץ הנרחב ביותר בתולדות החברה על סיפון הנורוויג'ן ספיריט, שיקח את חוויות האורחים לשלב הבא. נורוויג'ן ספיריט תשיט מסלולי טיול מורחבים של חמישה עד עשרים וארבעה ימים, לכמה מהיעדים המבוקשים ביותר בעולם, ביניהם באסיה ובאפריקה.

 

אודות נורוויג'ן קרוז ליין

נורוויג'ן קרוז ליין, עם 53 שנות פעילות בתחום השיט ופריצת הגבולות המסורתיים, הובילה למהפכה בתעשיה, כשהציעה לאורחיה חופשה בסגנון Feel Free, כאשר כל נוסע רשאי לבחור מתי, איפה ועם מי לאכול, כיצד להתלבש ואיך לבלות כל דקה מחופשת החלומות המושלמת. נורוויג'ן מזמינה את האורחים ליהנות מחופשת שייט רגועה בסגנון אתר נופש, בכמה מן האוניות החדשות והמודרניות ביותר כיום, עם מגוון אפשרויות לינה, כולל The Haven, מתחם יוקרתי עם סוויטות, מסעדות ובריכות פרטיות, שירות קונסיירז' ובאטלר אישי. החברה מפליגה ברחבי העולם ומציעה לאורחים בכל 16 האוניות שלה את החופש והגמישות לטייל בעולם בקצב שלהם, עם מבחר של עד 27 מקומות אוכל, בידור עטור פרסים, שירות עילאי ועוד.

חדשות בתיירות נורוויג'ן קרוז ליין, נורוויגיאן קרוז ליין, קרוזים

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות