• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מלונות מומלצים ליד טרמינל שייט נהרות בוינה, אוסטריה – נהר הדנובה

דף הבית » מלונות מומלצים ליד טרמינל שייט נהרות בוינה, אוסטריה – נהר הדנובה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

קרדיט לתמונה ראשית Julius Silver  Pixabay 

נמל הנהר של בירת וינה היפהפה הוא טרמינל פופולארי להפלגות על הדנובה, והוא אחד ממסופי הנוסעים התוססים והעמוסים ביותר במדינה.

מקום עגינת הספינות נמצא לאורך נהר הדנובה, Handelskai, שנמצא בסמוך לגשר Reichsbrucke.

אניות השייט של הנהר עוגנות בעיקר בטרמינל Reichsbrücke Schiffahrts zentrum Wien,  שנמצא ב-Handelskai.  המזח נמצא בסמוך לגשר Reichsbrücke, הקרוב מאד לתחנת Donauinsel.

קווי השייט העיקריים המפליגים מהנמל הם של Avalon Waterways, Scenic Tours ו-  Uniworld Boutique River Cruises.

חלק מהאוניות עוגנות ב-Nusdorf, שזהו כפר שנמצא בצפון וינה. Nussdorf הוא מקום פחות נוח, ורוב החברות הגדולות עוגנות במזח Reichsbrucke.

מזח Handelskai מופעל על ידי: Wiener Donauraum Länden & Ufer Betriebs- & Entwicklungsgesellschaft

כתובת: Handelskai 265, A-1020 Vienna – Austria

www.donauraum.at אתר אינטרנט

ההפלגות מוינה או Wien, מגיעות ליעדים אירופאים כגון פסאו – European destinations such as Passau, נירנברג בגרמניה –   Nuremberg in Germany  ולנמל הנהר של בזל בשוויצריה-  the river port of Basel in Switzerland.

כתבות על וינה

לפני ההמלצות ללינות, חשוב להבין תהליך מסוים כדי להשיג גם מלונות טובים במחיר סביר.

קרוזים מומלץ להזמין בין שנה לשנה וחצי מראש, על-מנת לקבל חדרים טובים באונייה. סוכנויות הוגנות (שמוציאות חשבוניות של חברת ההפלגה) מעדכנות את מחיר הקרוז שלהם רק שהמחיר יורד. לאחר מכן להזמין טיסה לפחות 11 חודשים לפני ההפלגה (כדי למצוא מקום ומחיר טוב).

לקרוזים לא מומלץ לבחור טיסות לאו קוסט אלא בחברות סדירות עם אפשרות לקחת מזוודה. וגם להזמין מסוכן שנותן תמיכה 24 שעות ביממה כל השנה.

יש לקחת בחשבון איחורים וביטולי טיסות ולכן מומלץ לבוא כמה ימים למלון הקרוב לנמל העגינה שממנו מתחיל הקרוז. במידה והקרוז הוא חלק מטיול מומלץ להיות יום לפני ההפלגה. יש גם נוסעים שנשארים לכמה ימים בגמר הקרוז.

זכרו, שאתם לא היחידים הבאים לקרוז, אלא באים לא מעט נוסעים בכל יום. מומלץ לבצע הזמנת חדר במלון מיד עם הזמנת הטיסה עם אפשרות לבטל. 45 יום עד שלושה חודשים (היום האחרון שאתם שמשלמים באופן מלא לחברה) לפני הקרוז לעשות ביטוח נסיעות (רק מסיבה בריאותית). ואז עושים בדיקה לקנייה בזול יותר או ללינה יותר טובה ועוברים להזמנה של המלון ללא אפשרות לביטול שהוא יותר זול (למה לשלם פעמיים?)

מלונות מומלצים ליד טרמינלים של אוניות הקרוזים בעולם

שאתם יורדים בנמלי העגינה במסלול הקרוז ולא משנה איזו חברת קרוז, המחירים שהם מציעים לכם חברות הקרוזים לסיורי החופים הם בגבול השערורייה ובאוטובוסים של 51 איש. אני ממליץ לכל אחד ואחד, לאחר שהזמין את הקרוז המתאים לו לגשת ל> אתר מומלץ לסיורי חופים, עם וותק וניסיון של עשרות שנים. זוהי החברה הטובה בעולם עם מחירים הכי הוגנים. בחברה זו נוסעים כ-12 איש. כמו כו, לחברה זו יש גם מגילת זכויות המטייל (יש ללחוץ על About-us ושם קישור Why to choose us ותקראו את כל מגילת הזכויות המטייל והתחייבות הספק) ואז תבינו למה הם נחשבים כטובים בעולם.

לינה בוינה

קיים מבחר רחב של בתי מלון שנמצאים בסמוך לטרמינל השייט של נהר הדנובה – ה- Reichsbrücke

BW Premier Kaiserhof Wien קל להגיע ממנו לכל האטרקציות ולמקומות הצפייה.

Hotel Stefanie בית המלון הוותיק ביותר בוינה, שנותן תמורה לתשלום.

Steigenberger Herrenhof נבנה בשנת 1913.

סיורים ויולים בוינה

העברות בתי מלון, שייט ונמל תעופה

הערה חשובה: שאתם יורדים בנמלי העגינה במסלול הקרוז ולא משנה איזו חברה, המחירים שהם מציעים לכם הם בגבול השערוריה ובאוטובוסים של 51 איש. אני ממליץ לכל אחד ואחד, לאחר שהזמין את הקרוז המתאים לו לגשת לחץ על הקישור המודגש> אתר מומלץ ומומחה בסיורי חופים, עם וותק וניסיון של 35 שנה והטוב בעולם עם מחירים הכי הוגנים. לחברה זו יש גם מגילת זכויות המטייל (יש ללחוץ על About-us ושם קישור Why to choose us ותקראו את כל מגילת הזכויות המטייל והתחייבות הספק) ואז תבינו למה הם נחשבים כטובים בעולם


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם